Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 08 Lutego 2023 01:04

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 DółRank. 100 GóraTytuł 64 GóraRank. 64 Góra
120157001008/2010TKACZYK DorotaIKS Debiut StąporkówII18790
120257051014/2010DALECKA BożenaIKS Zryw SłupskII19480
120357061015/2010RENKOWSKA AlinaOKS Warmia i Mazury OlsztynII19870
120457131022/2010GODZIK ReginaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoII19350
120557161025/2010BIECHOWSKA DanutaPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII18710
120659531136/2011SKOBEL MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiII2060I+2061
120759681151/2011PAZEK EsteraLKS Czarna Damka LututówII1875IV0
120859791162/2011ŚWIĄTEK KacperGZ LZS DarłowoII20000
120959961180/2011KRAUSE SylwiaLUKS Gry Logiczne WronkiII1898III1887
121060151244/2012RUTA MartaUKS Roszada LipnoII1975III1925
121161361245/2012HULAK KonstancjaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1923IV0
121261631256/2012KOZACZYŃSKI MateuszLZS Senet JanikowoII19790
121361891283/2012CIS ElżbietaŚKKFSiTNiS KielceII19140
121462811282/2012KUSOWSKI KrzysztofGKSONiS Jantar GdańskII21020
121562901291/2012MAZUROWSKI BartoszOKS Sokół WrocławII1970IV0
121663021299/2013SIWIK GrzegorzLKS Czarna Damka LututówII1982IV0
121764201496/2014KRZYŻANOWSKA MagdalenaGZ LZS DarłowoII1743V0
121863521359/2013RUTA ZuzannaUKS Roszada LipnoII2000III0
121963881357/2013WĘGRZYN MichałOKS Sokół WrocławII2097IV0
122064861502/2014PADZIK MagdalenaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII1810V0
122165031517/2014PODHORODECKA DominikaLUKS Zefir JanikowoII18310
122265221710/2015KULASZEWSKI KonradGKS Diagram Mińsk MazowieckiII1993V0
122365331464/2014BŁAŻ JagodaSGU Czarni OleszyceII18940
122465491589/2014SITEŃ DawidMUKS Libero Basznia DolnaII2081IV0
1225103721520/2014KUPRACZ JakubGZ LZS DarłowoII1914V0
1226103771529/2014RUTKOWSKI JerzyIKS Zryw SłupskII20730
122765991711/2015KOZŁOWSKA MajaGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2037IV0
1228104111570/2014POTRYKUS LidiaGKSONiS Jantar GdańskII18440
1229104101569/2014ŁUC Wojciech DawidPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20710
1230104281592/2014CHALABA JuliaUKS Struga MarkiII1957III0
1231104341600/2014WĘGRZYN WiktoriaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1981III0
123266121618/2015GUZA EwelinaOKS Sokół WrocławII1871IV0
1233104651642/2015FLISIKOWSKI KamilSRW RychlikII1978IV0
1234110772386/2020MAĆKOWIAK MariolaPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII1969V0
1235104821661/2015SZÓSTAK WiktoriaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieII1887IV1887
1236104901670/2015SZYMAŃSKI JakubUKS Komorzanka KomorzeII2033IV0
1237105121695/2015ZYBER-MOSZAK VivienaUKS Roszada LipnoII1915III0
1238105441735/2015NOWOROLNIK NataliaGZ LZS DarłowoII1837IV0
1239105561749/2015NOWOROLNIK WiktorGZ LZS DarłowoII18560
1240105791775/2015KALMUK FilipMUKS Libero Basznia DolnaII2063IV0
124166731829/2016NAZARKO JuliaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1957III0
1242106321841/2016HAŁAS MaksymilianUKS Komorzanka KomorzeII2018IV0
1243106381849/2016KOSZEWSKA AdriannaUKS Struga MarkiII1899III0
124467091872/2016KOZICKA JagodaSW Stowarzyszenia Pomóżmy Razem Stary DzikówII1966IV0
124567121871/2016OZIMEK MajaSW Stowarzyszenia Pomóżmy Razem Stary DzikówII1998V0
1246106721892/2016ILASZ JakubSRW RychlikII2080IV0
1247106781899/2016GRZEMPOWSKA AnnaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoII18830
1248106971924/2016WEWERSOWICZ Eugenia AnnaKSN Omega ŁódźII18470
1249107371971/2017RUMIŃSKA GabrielaUKS Roszada LipnoII2013III0
125067622120/2018KALMUK NinaSGU Czarni OleszyceII1835III0
125167652036/2017HANASIEWICZ MateuszMUKS Libero Basznia DolnaII2117IV0
1252107812023/2017STOSIK AntoninaGZ LZS DarłowoII1866IV0
125368182117/2018SZPUNAR OliwiaSGU Czarni OleszyceII1852III0
125468292137/2018HALINIAK ViktoriaMUKS Libero Basznia DolnaII1979IV0
1255108582108/2018SAIENKO GrygoriiSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII21330
1256108622112/2018ZAWITAJ TymoteuszMUKS Wieża Kórnicka KórnikII2015IV0
125768622246/2019KURAK KingaSGU Czarni OleszyceII1935IV0
1258109502228/2019FRANEK HugoUKS Roszada LipnoII1976IV0
1259109592237/2019BURDAJEWICZ AnielaSRW RychlikII1891III0
1260109662247/2019GANCARZ MarikaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1950III0
126169842587/2021SZUTKA MałgorzataMUKS Libero Basznia DolnaII18540
126269672404/2020PAUSZEK MagdalenaSRW RychlikII1971III0
126369692364/2020DELALICZ DE LAVAL KrzysztofUKS Roszada LipnoII2005IV0
126469762392/2020DOBIAŁA KatarzynaUKS Roszada LipnoII1940III0
126570212498/2021BOŻEJEWICZ DanutaUKS Komorzanka KomorzeII0III0
126670832694/2022HUBARIEVA AlonaUKS Roszada LipnoII0III0
126770892693/2022BOGUSŁAWSKI TimurUKS Roszada LipnoII2133IV0
1268113542736/2022KORZHYLOVA-STETSENKO InnaII00
12696021289/2012GESELLE RomanUKS Roszada LipnoII+0II+1991
12706800199/2007LACH TadeuszNKSTNiS Atut NysaII+20460
127118130594/2007ZAPAŁA AlbertKieleckie Towarzystwo WarcaboweII+0II2093
127229980596/2007DROZD AgnieszkaLKS Unia Horyniec-ZdrójII+18260
127331171129/2010KNAP SebastianGZ LZS DarłowoII+20460
127434750391/2007PERZ ArturLUKS Gry Logiczne WronkiII+2007I1973
127537000042/2007SZYMAŃSKI ZbigniewOKSTNiS Cross OpoleII+19960
127640490065/2007DROZDOWSKI PawełSRW RychlikII+19800
127742390080/2007KNAP MartaSRW RychlikII+1923II+1866
127843450374/2007SOBIEGRAJ MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaII+2031II+2040
127944600513/2007PĘKAŁA KrystynaIKS Zryw SłupskII+19510
128045420110/2007BIAŁKOWSKI KrzysztofLKS Czarna Damka LututówII+2054V0
128146950186/2007KASPERCZYK DominikNKSTNiS Atut NysaII+21300
128248970314/2007ŻYGOWSKI LeszekPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII+20730
128351070015/2007CZECH JerzyOKSTNiS Cross OpoleII+21490
128473290497/2007DĘGA KatarzynaGZ LZS DarłowoII+19400
128573760338/2007GRODECKI JakubGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2034III2032
128654120703/2008KRZYŚKOWSKA SylwiaLKS Unia Horyniec-ZdrójII+1935III0
128774030670/2008PILIPCZUK AnnaKSiRNiS Tęcza PoznańII+19040
128881010102/2007DERLATKA DamianMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2140IV2084
128990050053/2007GRACZYK AnnaLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII+1970II1829
129058510524/2007KACZMARSKI RobertMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2050IV1972
129154210711/2008BABIAK KarolinaGZ LZS DarłowoII+19480
129254220712/2008PRZYBYSZ NikolaGZ LZS DarłowoII+18040
129354810772/2008SOBOLEWSKA KarolinaUKS Struga MarkiII+2016III2070
129459041089/2010WASIEŃKO DariaGZ LZS DarłowoII+1912V0
129555050781/2009KASENDRA WładysławLKS Czarna Damka LututówII+1900IV0
129655250790/2009MAZIJ AleksandraUKS Pitagoras PęgówII+1836III0
129755380828/2009NAPIONTEK KamilSIN Razem ŚwiecieII+2041II2008
129855970893/2009TOMCZAK PatrycjaLUKS Zefir JanikowoII+1901IV0
129957291040/2010BROMA JakubUKS Struga MarkiII+2074IV0
130057361047/2010SKIBICKI MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójII+2038III0
130159281113/2010PODCZASIK EdwardNKSTNiS Atut NysaII+21690
130259591142/2011BARABASZ MarekLSWKS Złote Piony BielawaII+2168III2074
130364751409/2013WAŚ KacperUKS Struga MarkiII+2129IV0
130465541603/2014SZYMECZKO BartłomiejLKS Unia Horyniec-ZdrójII+2006V0
1305104461619/2015PAWLAK KarolinaOKS Sokół WrocławII+1987III0
1306105211704/2015HOŁDERNY JerzyPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII+21410
1307107702010/2017PAPIERNICKI JakubMUKS Libero Basznia DolnaII+2103IV0
1308108632113/2018ZAWITAJ AleksanderMUKS Wieża Kórnicka KórnikII+2079III0
130968902185/2018ZIELIŃSKA MirosławaGKSN Kormoran GiżyckoII+19540
131070852702/2022HUBARIEVA AnastasiiaUKS Roszada LipnoII+0III0
1311113282703/2022SUROV IvanII+00
13123530630/2008PAWLISZ ZdzisławMDK WitnicaIII19840
131313890410/2007MYSZUK ZbigniewUKS Roszada LipnoIII0II+2013
131417000557/2007MINKINA TadeuszLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII0II1944
131517780317/2007WÓJCIK MaciejKieleckie Towarzystwo WarcaboweIII1953III1847
131619572015/2017BARTMAN MarekSGU Czarni OleszyceIII18230
13172018BUTYŃSKI ArkadiuszSGU Czarni OleszyceIII19500
131820261225/2012IGNACZEWSKI PiotrLKS Czarna Damka LututówIII00
131921361964/2017ZAJĄCZKOWSKI MarcinUKS Struga MarkiIII1822V0
132060071527/2014WÓJT StanisławaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII00
132128621573/2014WĘDZIKOWSKA MirosławaLZS Senet JanikowoIII00
132231141226/2012DĘGA BarbaraGZ LZS DarłowoIII00
132332071549/2014GNUTEK RenataLZS Senet JanikowoIII00
132466641793/2016MAŁOLEPSZA AnnaKSNiS Cross JastrzębieIII17670
132533600586/2007SUCHECKI JarosławUKS Struga MarkiIII18760
132635090092/2007KULMA MartaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII1747III1847
132735450804/2009MILEWSKI KazimierzPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII00
132835480151/2007REMBISZ StanisławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII18470
132936080683/2008SPYCHAŁA JózefaKSiRNiS Tęcza PoznańIII19010
133036090925/2009SIWY ZofiaNKSTNiS Atut NysaIII19970
133136140689/2008ŁAZUKA CzesławaPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII18300
133236220011/2007TARASEK JózefOKSTNiS Cross OpoleIII19270
133336260690/2008ŁAZUKA JanPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII19270
133436900612/2008PIEŃKO WitoldPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII20060
133537070163/2007NIEWIŃSKI AntoniIKS Victoria BiałystokIII19050
13363719KOT JózefPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII20760
133738400347/2007MORZY PatrykUKS SW JezioranyIII1855II0
133838840018/2007MARZEC WiktoriaOKSTNiS Cross OpoleIII00
133939082269/2019HALAMUS ElżbietaLKS Czarna Damka LututówIII19030
134056640970/2009MEZGIER JuliaGZ LZS DarłowoIII18260
134140500449/2007MATUSIAK SławomirEKS Elcross ElblągIII20440
134240660406/2007PIASEK AgnieszkaLUKS Gry Logiczne WronkiIII1848II1872
134340750373/2007SZCZYGIEŁ RadosławLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII1994II+0
134441110607/2008KŁOSEK LeszekMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieIII19280
134541450044/2007FIRLEJ MariaOKSTNiS Cross OpoleIII00
134641680148/2007BORDUN KazimierzPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII00
134742450121/2007PADUSZYŃSKI CzesławŚKKFSiTNiS KielceIII19460
134842920357/2007KWOCZ MarcinUKS Pitagoras PęgówIII1902IV0
13494306KUDRA BolesławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII20830
135043870236/2007HAŁADUDA MarcinOKS Sokół WrocławIII20160
135144590515/2007JURGIEL GrażynaIKS Zryw SłupskIII19060
135245060839/2009TRUSZCZYŃSKI MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII1975II0
135345270448/2007HANUSZKIEWICZ KazimierzEKS Elcross ElblągIII19570
135445411153/2011GOLEC KrystianLKS Czarna Damka LututówIII20790
135545510073/2007LIBERA MateuszLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1876IV0
135645530074/2007ROSSOCHACKI BartłomiejLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1919III1999
135745680600/2007GOŁĄBEK WojciechUKS Pitagoras PęgówIII1911III0
135845740133/2007ZIÓŁKOWSKI MichałWPKS Pionek WłocławekIII20000
135946120071/2007KOWALSKI ArturLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1910V0
136046962429/2020DĄBROWSKI RomualdNKSTNiS Atut NysaIII20360
136147921213/2012STEFAŃSKI PawełKSiRNiS Tęcza PoznańIII00
136247960114/2007BIEŻYCA KonradKSNiS Hetman LublinIII20530
136347980123/2007ŁYSAK LechIKS Debiut StąporkówIII19920
136448920672/2008WOJTASIAK DanutaKSiRNiS Tęcza PoznańIII17230
136549530188/2007KOZIK LesławNKSTNiS Atut NysaIII19740
136650020864/2009KOZŁOWSKA JolantaIKS Victoria BiałystokIII19340
136750120068/2007KOWALSKA AnnaLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1939V0
136850160091/2007NOWAK EwelinaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII19400
136950180090/2007WIŚNIEWSKA AnnaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIII1925IV0
137050380652/2008MAJ DamianSSWDK NiewiadówIII0III0
137151012181/2018MIOTK JerzyGKSONiS Jantar GdańskIII19780
137251250020/2007GULBIŃSKA MirosławaOKSTNiS Cross OpoleIII19730
137352150012/2007CHILIŃSKA KrystynaOKSTNiS Cross OpoleIII18260
137452161092/2010KOROLCZUK KrystynaIKS Victoria BiałystokIII20710
137552290019/2007LISZEWSKA LeonardaNKSTNiS Atut NysaIII17510
137652300206/2007MOJZYCH IwonaIKS Debiut StąporkówIII18880
137761530400/2007WAJDNER JoannaLUKS Gry Logiczne WronkiIII0I0
137862160430/2007ROSIŃSKI MarcinUKS Roszada LipnoIII2027I+2092
137962250419/2007KONIECZNY KrzysztofUKS Roszada LipnoIII2025II+2029
138064010100/2007GUBERNAT WalentynaKS Jaćwing SuwałkiIII18200
138164100780/2009WYRZYKOWSKI JózefPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII20410
138264160275/2007GRZYWACZ RyszardKSN Omega ŁódźIII20250
138364410739/2008RĘKAWEK SzymonSNiS Syrenka WarszawaIII20050
138471180521/2007CHYLO PiotrIKSKFiTNiS Morena IławaIII20440
138571210487/2007STARUCH RomanIKS Zryw SłupskIII19650
138671230488/2007METTEL WernerIKS Zryw SłupskIII20210
138773150523/2007RITTER EdwardIKSKFiTNiS Morena IławaIII19940
138873250493/2007KORNAS KacperGZ LZS DarłowoIII18850
138973280498/2007DĘGA DorotaGZ LZS DarłowoIII17730
139076020312/2007RATAJCZAK ZdzisławOKS Warmia i Mazury OlsztynIII18880
139177060556/2007KASZUBA AlicjaOKS Sokół WrocławIII00
139277080561/2007LAMENT KatarzynaOKS Sokół WrocławIII1897III2009
139379800127/2007BARNOWSKI SylwesterOKSTNiS Cross OpoleIII19960
139479930505/2007CIUĆKA KatarzynaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoIII19340
139580020139/2007CZAJA WandaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII18280
139680140302/2007SIENIAWSKI RadosławLKS Unia Horyniec-ZdrójIII20050
139780230527/2007BIELKO MateuszUKS Meteor DachnówIII19290
139880250245/2007PACHLA MagdalenaLKS Unia Horyniec-ZdrójIII18980
139980560356/2007MAJTCZAK DamianUKS Pitagoras PęgówIII1925III0
140062700126/2007LEŚKIEWICZ BarbaraŚKKFSiTNiS KielceIII17890

<<  < 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13  >  >>

Wyszukiwarka