Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 20 Lipca 2024 08:26

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
2CEGIEŁKA JanWarszawaMazowieckieII0000-00-00
3CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
4KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
5PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
6ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
7GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
8SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
9ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
10PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
11ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
12JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
13KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
14GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
15ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
16MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
17WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
18GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
19DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
20BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
21KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
22POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
23ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
24SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
25SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
26BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
27MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
28BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
29SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
30SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
31BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
32ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
33JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
34PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
35BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
36JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
37KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
38KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
39NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
40CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
41KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
42NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
43MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
44SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
45GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
46PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
47MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
48NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
49BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
50SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
51PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
52JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
53JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
54KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
55LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
56WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
57SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
58SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
59JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
60HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
61JASEK JanToruńIII0000-00-00
62SOŁTAN MartaIII0000-00-00
63KORNAS KacperIII0000-00-00
64DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
65STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka