Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 08 Marca 2021 03:56

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
2CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
3CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
4KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
5PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
6ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
7GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
8SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
9ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
10PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
11ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
12JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
13OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
14KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
15GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
16ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
17MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
18WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
19GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
20DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
21BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
22KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
23POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
24ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
25SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
26SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
27BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
28MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
29KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
30BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
31SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
32SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
33BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
34ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
35JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
36STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
37PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
38BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
39ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII0000-00-00
40JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
41KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
42KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
43NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
44CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
45KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
46NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
47MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
48SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
49GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
50PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
51MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
52NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
53BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
54SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
55PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
56JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
57JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
58KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
59LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
60WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
61SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
62SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
63JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
64HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
65JASEK JanToruńIII0000-00-00
66SOŁTAN MartaIII0000-00-00
67KORNAS KacperIII0000-00-00
68DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
69STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka