Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 05 Kwiecień 2020 00:17

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa A - warcaby 100 polowe.

Okres obowiązywania od: 2020-04-01 do: 2020-06-30
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 127 SEKUŁA Jan AM 2467 477 NKSTNiS Atut Nysa
2 5779 CICHOCKI Karol MF (+3) 2383 (+7) 235 LKS Olymp Błonie
3 3804 SADOWSKA Natalia GMIF 2382 564 WKS Admirał Pcbest Szczecin
4 400 STEFANEK Leszek M++ 2369 555 KSNiS Hetman Lublin
5 3765 KOSOBUDZKI Łukasz MF (+8) 2360 (+7) 618 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
6 4100 RESZKA Damian MF (-3) 2345 (+7) 521 UKS Lokator Gniezno
7 3342 DUDKIEWICZ Karol M++ (+8) 2344 (+7) 533 LKS Olymp Błonie
8 5032 ŚLĘZAK Mariusz MF (+10) 2342 (+7) 420 LKS Czarna Damka Lututów
9 2103 GRONOWSKI Bartosz MF 2338 462 UKS Lokator Gniezno
10 4943 WIECZOREK Ewa AM 2331 723 IKS Victoria Białystok
11 1912 TOŁWIŃSKI Józef M 2328 523 IKS Victoria Białystok
12 8092 KUCZEWSKI Filip MF 2326 128 UKS Roszada Lipno
13 1959 BIENIEK Tomasz AM 2318 439 WKS Admirał Pcbest Szczecin
14 1483 GRZESIAK Marcin AM (+1) 2315 (+7) 321 UKS Struga Marki
15 4073 FLISIKOWSKA Arleta MFF (-4) 2314 (+7) 412 LKS Zuch Rychlik
16 5414 BAŃKOWSKA Marta MIF (+3) 2312 (+7) 268 UKS Struga Marki
17 3636 SZCZYBYŁO Michał K++ 2309 374 MUKS Libero Basznia Dolna
18 2057 SIUDA Grzegorz AM 2308 506 UKS Lokator Gniezno
19 5424 STAŃCZUK Mateusz K 2305 172 LKS Olymp Błonie
20 1214 CHMIEL Piotr MI (+6) 2304 (+7) 578 WKS Admirał Pcbest Szczecin
21 5738 GAZDA Jakub K++ (+4) 2303 (+7) 269 LKS Unia Horyniec-Zdrój
22 84 PALUCH Piotr MF (-3) 2302 (+7) 232 LKS Unia Horyniec-Zdrój
23 5251 JAKUBIK Damian M+ (-6) 2298 (+7) 350 UKS Lokator Gniezno
24 2093 WIKA Radosław MF 2296 615 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
25 7362 KORTAS Krzysztof K++ (+8) 2295 (+7) 328 LUKS Zefir Janikowo
26 8 JĘDRZYCKI Marian M 2295 164 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
27 464 SŁAPIŃSKI Andrzej AM 2290 320 WKS 100 Gram Warszawa
28 5998 ZYBER-MOSZAK Amadeusz K+ (+5) 2290 (+7) 171 UKS Roszada Lipno
29 3235 ODERKIEWICZ Przemysław MF 2284 516 LKS Czarna Damka Lututów
30 3943 JAGIEŁA Andrzej K+ 2283 387 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
31 209 MIKULICZ Leon MF (+4) 2282 (+7) 514 UKS Lokator Gniezno
32 5966 URBAŃCZYK Tomasz K 2282 (+7) 162 UKS Roszada Lipno
33 5784 NICZYPORUK Mateusz K 2279 63 UKS Roszada Lipno
34 10603 WIECZOREK Sebastian M (+20) 2277 (+7) 159 OKS Sokół Wrocław
35 3615 BIEGASIK Ryszard K+ 2264 445 IKS Victoria Białystok
36 4022 LEWANDOWSKI Mateusz K++ (+38) 2264 (+14) 285 LUKS Zefir Janikowo
37 8033 SITARZ Zenon I 2261 612 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
38 401 URBANEK Stanisław MF 2260 602 LSWKS Złote Piony Bielawa
39 5252 KRYGIER Kamil K++ (+19) 2260 (+7) 412 UKS Lokator Gniezno
40 5357 POLINCEUSZ Szymon K 2258 298 LKS Grom Złota Dama Poczesna
41 4899 KUZIEL Tomasz I+ 2256 363 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
42 5506 STAŃCZUK Katarzyna MFF 2255 142 LKS Olymp Błonie
43 4309 GALANT Błażej K 2244 350 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
44 5415 BAŃKOWSKI Bogdan K (-4) 2242 (+7) 267 UKS Struga Marki
45 5015 WOCIAL Marcin I++ (+34) 2239 (+14) 349 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
46 4323 PICHLAK Krzysztof I 2229 242 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
47 4709 PIĄTEK Mateusz I++ 2225 327 LKS Unia Horyniec-Zdrój
48 3328 SUCHECKI Paweł K+ (+11) 2225 (+7) 196 UKS Struga Marki
49 4438 FIEDORUK Mikołaj I++ 2220 606 IKS Victoria Białystok
50 1638 FLISIKOWSKI Sylwester M+ (-4) 2215 (+7) 344 LKS Zuch Rychlik
51 5033 ŚLĘZAK Arkadiusz I++ 2213 261 LKS Czarna Damka Lututów
52 5816 KACIOTYS Mieczysław I 2210 247 GKSONiS Jantar Gdańsk
53 3550 MAZUR Stanisław I 2205 384 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
54 5358 PUCHAŁA Maksym I++ 2205 278 LKS Grom Złota Dama Poczesna
55 5739 MYSZUK Tymoteusz I++ (-1) 2203 (+7) 128 UKS Roszada Lipno
56 7405 SUDER Ryszard I++ 2202 306 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
57 5667 TWARDY Edward I++ (-20) 2201 (+7) 425 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
58 5697 RAK Bartosz I++ 2201 261 UKS Lokator Gniezno
59 5518 BIADASIEWICZ Adam I++ 2194 265 OKS Sokół Wrocław
60 5717 STACEWICZ Jakub I++ 2194 (+7) 217 LKS Olymp Błonie
61 4213 OLEJNIK Bernard I++ 2193 475 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
62 2007 LICKIEWICZ Roman I 2193 101
63 8099 CHĘSIAK Marcin I+ (-14) 2192 (+7) 146 OKS Sokół Wrocław
64 6224 SZYMAŃSKA Agnieszka M 2191 149 UKS Roszada Lipno
65 4246 GRABSKI Mirosław II+ 2189 372 GKSONiS Jantar Gdańsk
66 5916 MALAK Bartosz I+ 2187 218 LUKS Zefir Janikowo
67 5240 MARCZUK Tomasz I (-4) 2182 (+6) 364 OKS Sokół Wrocław
68 5933 IGNATOWSKI Antoni II 2177 384 KS Jaćwing Suwałki
69 6437 WÓJCIK Barbara K+ 2176 223 KSNiS Hetman Lublin
70 5833 MIRYNOWSKI Mirosław I 2176 188 IKS Zryw Słupsk
71 5104 DZIÓBEK Jerzy II 2175 286 GKSONiS Jantar Gdańsk
72 4550 MORZY Szymon I+ 2173 336 UKS SW Jeziorany
73 7327 SKOWRONEK Daniel I++ (+4) 2172 (+7) 257 GZ LZS Darłowo
74 19 BAJDAK Józef K+ (+10) 2171 (+7) 329 KSNiS Hetman Lublin
75 5959 BARABASZ Marek II+ 2168 89 OKS Sokół Wrocław
76 4469 DERNOGA Marcin I 2166 248 LUKS Zefir Janikowo
77 3688 PAWŁOWSKI Ryszard I 2164 276 GKSN Kormoran Giżycko
78 4379 CHRZĄSZCZ Patrycja M+ (+7) 2161 (+7) 285 LZS Senet Janikowo
79 5426 ZABORNIAK Klaudia I 2161 201 LKS Unia Horyniec-Zdrój
80 6248 HOROWSKI Marek I 2157 175 OKS Sokół Wrocław
81 6395 SZUMERA Franciszek I (+3) 2155 (+7) 190 LKS Grom Złota Dama Poczesna
82 8009 WOŁCZAK Wojciech I+ 2155 164 SGU Czarni Oleszyce
83 4498 PRZYBYŁ Jarosław I (+7) 2153 (+7) 191 LKS Zuch Rychlik
84 4064 LISIECKI Maciej I+ 2151 244 LKS Zuch Rychlik
85 5064 PYRCZ Monika K+ 2150 264 LKS Grom Złota Dama Poczesna
86 5107 CZECH Jerzy II+ 2149 326 OKSTNiS Cross Opole
87 4885 MORGIEWICZ Wacław I 2146 235 IKS Victoria Białystok
88 7370 STANGRET Marta K 2144 242 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
89 2087 MAŚLONA Przemysław K 2143 224 LUKS Gry Logiczne Wronki
90 4439 KARCZEWSKI Maksymilian I 2141 311 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
91 3946 FURTAK Krzysztof I 2140 429 KSNiS Hetman Lublin
92 5731 BANASZEK Martin I 2138 200 UKS Struga Marki
93 2011 WESOŁOWSKI Zenon I++ (+2) 2137 (+7) 285 UKS Lokator Gniezno
94 10466 RUBAJ Dominik I (+1) 2137 (+14) 145 SIN Razem Świecie
95 1499 WILCZEWSKI Edward I+ 2136 115 SIN Razem Świecie
96 3204 CHRZĄSZCZ Rafał I+ 2134 278 LZS Senet Janikowo
97 4497 GAWALUCH-MAZUR Maria K 2131 206 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
98 6117 PISARSKA Katarzyna I+ (+7) 2131 (+7) 133 UKS Roszada Lipno
99 1945 ROMASZEWSKI Ryszard K 2129 314 UKS SW Jeziorany
100 6475 WAŚ Kacper II+ 2129 123 UKS Struga Marki
101 5928 PODCZASIK Edward II 2127 163 NKSTNiS Atut Nysa
102 338 POTEREK Stanisław I 2127 77 GKSONiS Jantar Gdańsk
103 4222 NAPIONTEK Leszek I 2126 211 SIN Razem Świecie
104 5550 FRANEK Dawid II+ (+10) 2122 (+13) 81 UKS Roszada Lipno
105 10537 ŁUKOMSKA Aleksandra K (+1) 2122 (+7) 60 UKS Komorzanka Komorze
106 4097 GRYMIN Marek I 2121 171 OKS Sokół Wrocław
107 3691 GASIUL Andrzej II 2120 98 GKSN Kormoran Giżycko
108 10513 WYSOKIŃSKI Mateusz I++ (+19) 2119 (+7) 76 UKS Roszada Lipno
109 5770 NESTERAK Wiktor II 2118 182 LKS Unia Horyniec-Zdrój
110 5391 WENTOWSKA Barbara K 2115 276 GKSONiS Jantar Gdańsk
111 7377 GRODECKA Anna K++ 2115 107 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
112 5227 WOŹNIAK Wojciech II (+3) 2114 (+7) 403 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
113 10521 HOŁDERNY Jerzy II 2113 30 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
114 6374 HULAK Kinga I 2112 74 LKS Unia Horyniec-Zdrój
115 4442 SARGALSKI Andrzej II+ 2111 132 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
116 6097 JURCEWICZ Bartosz I (+8) 2110 (+7) 102 LSWKS Złote Piony Bielawa
117 6413 MYSZKA Zygmunt II 2109 88 IKS Zryw Słupsk
118 5846 BAJKOWSKA Jagoda K 2105 236 OKS Sokół Wrocław
119 7605 MOCZULSKI Artur II 2101 134 UKS Struga Marki
120 3185 CHRZĄSZCZ Jan I+ 2098 372 LZS Senet Janikowo
121 6388 WĘGRZYN Michał II (+7) 2097 (+7) 134 OKS Sokół Wrocław
122 1295 PERDEK Edward I++ 2094 339 LKS Czarna Damka Lututów
123 4720 WOCIAL Łukasz II+ 2093 198 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
124 10440 BOSAK Zuzanna K 2091 155 MUKS Libero Basznia Dolna
125 5850 STALKO Piotr I 2091 129 GZ LZS Darłowo
126 8027 ZABORNIAK Natalia K+ 2090 252 LKS Unia Horyniec-Zdrój
127 4695 KASPERCZYK Dominik II+ 2089 257 NKSTNiS Atut Nysa
128 6404 SZACHNIEWICZ Ryszard II 2087 362 KS Jaćwing Suwałki
129 3683 MRÓZ Jadwiga K 2080 264 NKSTNiS Atut Nysa
130 4358 KOSOBUDZKA Ewa M 2080 250 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
131 4457 GRABSKA Ewa K 2079 464 GKSONiS Jantar Gdańsk
132 10402 BISKUPSKI Jan II (-7) 2078 (+12) 222 IKS Zryw Słupsk
133 197 MAMET Jan K 2075 370 LUKS Gry Logiczne Wronki
134 5225 MARSZAŁEK Bogdan II 2074 132 KSNiS Hetman Lublin
135 5729 BROMA Jakub II+ 2074 119 UKS Struga Marki
136 5594 WALAT Ryszard II 2073 130 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
137 6630 MALEC Łukasz II (-7) 2072 (+7) 79 MUKS Libero Basznia Dolna
138 10410 ŁUC Wojciech Dawid II 2071 57 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
139 6480 ADAMCZYK Klaudia I++ 2070 151 UKS Struga Marki
140 5785 SUCHOCKA Zuzanna I+ 2064 159 UKS SW Jeziorany
141 8604 PUĆ Filip I 2063 142 OKS Sokół Wrocław
142 5954 JURCEWICZ Tomasz III 2063 52 LSWKS Złote Piony Bielawa
143 5953 SKOBEL Mateusz II 2060 67 LUKS Gry Logiczne Wronki
144 10437 MAŃCZAK Dawid III 2060 45 MUKS Libero Basznia Dolna
145 5827 BABIAK Daria I++ 2059 224 GZ LZS Darłowo
146 5557 KASPERCZYK Halina I 2059 162 NKSTNiS Atut Nysa
147 6298 KORNAGA Klara I+ (+23) 2058 (+7) 97 LKS Unia Horyniec-Zdrój
148 1939 MORZY Stanisław I++ (-9) 2057 (+7) 158 UKS SW Jeziorany
149 5569 SKONIECZNA Grażyna I++ 2055 288 KSNiS Syrenka Warszawa
150 10651 CIBORSKI Michał II 2053 189 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
151 4897 ŻYGOWSKI Leszek II 2051 294 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
152 5537 GRYGLEWICZ Tadeusz II 2051 224 IKS Zryw Słupsk
153 3693 GORCZYŃSKI Jerzy II 2051 214 NKSTNiS Atut Nysa
154 5001 MALCER Joanna I+ 2050 311 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
155 5456 LEWEK Antoni II 2050 283 OKSTNiS Cross Opole
156 6765 HANASIEWICZ Mateusz II (-12) 2050 (+7) 52 MUKS Libero Basznia Dolna
157 10517 BOROWIEC Teresa I++ 2049 174 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
158 10579 KALMUK Filip II (+7) 2047 (+7) 80 SGU Czarni Oleszyce
159 680 LACH Tadeusz II+ 2046 306 NKSTNiS Atut Nysa
160 5924 BAJKOWSKA Malwina I++ 2046 149 OKS Sokół Wrocław
161 3117 KNAP Sebastian II+ 2046 110 GZ LZS Darłowo
162 5086 JAKUBASZEK Władysława I++ 2044 380 NKSTNiS Atut Nysa
163 4050 MATUSIAK Sławomir III 2044 47 EKS Elcross Elbląg
164 6014 KMIEĆ Paulina I+ (+5) 2041 (+7) 223 UKS SW Jeziorany
165 5356 SZTUROMSKA Aleksandra I++ 2039 252 UKS Lokator Gniezno
166 1290 OSIOŁKOWSKI Jan I 2038 438 LKS Czarna Damka Lututów
167 6666 ŻAK Patryk III 2038 43 MUKS Libero Basznia Dolna
168 10518 SZELA Dorota I++ 2037 221 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
169 6410 WYRZYKOWSKI Józef III 2036 71 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
170 4888 LAUFERSKI Wojciech II 2036 53 KSiRNiS Tęcza Poznań
171 4009 MIECZNIKOWSKI Jan II 2034 194 NKSTNiS Atut Nysa
172 5660 SROKA Stanisław II 2033 280 GKSN Kormoran Giżycko
173 5129 GRABALA Ireneusz II 2033 207 KS Jaćwing Suwałki
174 10427 WEBER Tobiasz III 2033 84 MUKS Libero Basznia Dolna
175 5981 MOJZYCH Bogusław II 2030 99 ŁKS Orlęta Łuków
176 5851 KACZMARSKI Robert II 2028 140 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
177 6416 GRZYWACZ Ryszard III 2028 100 KSN Omega Łódź
178 6216 ROSIŃSKI Marcin III 2027 31 UKS Roszada Lipno
179 6271 POLINIEWICZ Helena I++ 2025 315 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
180 6687 LEPAK Emilia K+ 2025 71 UKS SW Jeziorany
181 5543 RACZEK Stanisław III 2024 212
182 5645 ŻYDEK Janusz III 2023 150 ŚKKFSiTNiS Kielce
183 5723 MOCZULSKA Ludwika I++ 2023 123 UKS Struga Marki
184 10377 RUTKOWSKI Jerzy III 2022 32 IKS Zryw Słupsk
185 6549 SITEŃ Dawid III 2021 64 MUKS Libero Basznia Dolna
186 10582 KĄTNY Samuel III (-3) 2021 (+6) 60 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
187 5586 ŻUK Angelika I 2019 124 LKS Unia Horyniec-Zdrój
188 6672 KRZYCH Kinga I (-15) 2019 (+7) 66 MUKS Libero Basznia Dolna
189 8051 ŚLĘZAK Zygmunt I 2018 189 LKS Czarna Damka Lututów
190 10490 SZYMAŃSKI Jakub III (-16) 2018 (+7) 33 UKS Komorzanka Komorze
191 4894 DAPKIEWICZ Petronela I++ 2016 536 KS Jaćwing Suwałki
192 4171 GRZELAK Arseniusz I (+14) 2014 (+5) 241 OKS Sokół Wrocław
193 4893 BONIK Teresa I 2014 210 GKSONiS Jantar Gdańsk
194 5439 MISIOŁEK Kamila I++ 2013 154 OKS Sokół Wrocław
195 5698 RAK Stanisław I (+4) 2012 (+6) 181 UKS Lokator Gniezno
196 5408 GÓRZNA Maria I 2011 456 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
197 4212 LOROCH Zygfryd II 2011 326 GKSONiS Jantar Gdańsk
198 6126 SZWIEC Oliwia I 2011 118 GZ LZS Darłowo
199 3666 GOŁĘBIOWSKA-FRYGA Barbara I 2010 296 NKSTNiS Atut Nysa
200 4950 KUŻDŻAŁ Andrzej II 2010 167 NKSTNiS Atut Nysa
201 7123 METTEL Werner III 2005 76 IKS Zryw Słupsk
202 10471 BASZNIANIN Dawid II (+33) 2004 (+7) 75 LKS Unia Horyniec-Zdrój
203 5911 KRZYŚKOWSKI Paweł III 2003 43 LKS Unia Horyniec-Zdrój
204 10717 TOMCZAK Patrycja I (-4) 2003 (+7) 41 UKS Komorzanka Komorze
205 6281 KUSOWSKI Krzysztof III 2000 182 GKSONiS Jantar Gdańsk
206 6352 RUTA Zuzanna II 2000 70 UKS Roszada Lipno
207 5435 WITKOWSKA Zuzanna I 1999 168 LUKS Zefir Janikowo
208 5979 ŚWIĄTEK Kacper II 1997 137 GZ LZS Darłowo
209 2499 FLISIKOWSKA Wioletta K 1996 134 LKS Zuch Rychlik
210 6012 KUJAWA Filip III (+16) 1989 (+7) 40 UKS Roszada Lipno
211 10446 PAWLAK Karolina II+ 1987 74 OKS Sokół Wrocław
212 5836 LIPKA Martyna I+ 1986 100 UKS Roszada Lipno
213 10418 MUZAJ Mateusz III 1985 53 UKS Struga Marki
214 1533 KULMA Grzegorz I (-23) 1984 (+7) 211 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
215 2079 MAĆKOWIAK Tomasz II+ 1984 62
216 6302 SIWIK Grzegorz II 1982 73 LKS Czarna Damka Lututów
217 4953 KOZIK Lesław III 1980 249 NKSTNiS Atut Nysa
218 10426 KISYK Maciej III 1977 48 MUKS Libero Basznia Dolna
219 4896 JACEK Kazimierz IV 1977 30 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
220 4144 HETNAR Jan III 1976 123 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
221 5958 BACIA Damian IV 1976 42 LSWKS Złote Piony Bielawa
222 10819 GRZEGORCZYK Wacław III 1976 38 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
223 6015 RUTA Marta II 1975 56 UKS Roszada Lipno
224 4797 HUDZIEC Władysław II 1974 201 ŚKKFSiTNiS Kielce
225 6197 GRODECKI Jerzy II 1974 109 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
226 5940 ŁUSZCZ Jan III 1973 116 KSNiS Cross Jastrzębie
227 6333 WALKOWSKA Aleksandra II 1973 94 UKS Roszada Lipno
228 5837 MAKSYMIUK Dawid III 1973 34 GKSN Kormoran Giżycko
229 6554 SZYMECZKO Bartłomiej IV 1971 51 LKS Unia Horyniec-Zdrój
230 7369 BIERNAT Kamila I 1970 84 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
231 4527 HANUSZKIEWICZ Kazimierz III 1970 79 EKS Elcross Elbląg
232 6290 MAZUROWSKI Bartosz II 1970 75 OKS Sokół Wrocław
233 2002 GARJACIAK Marek II 1967 36 UKS Lokator Gniezno
234 6719 NIEĆKO Stanisław IV 1966 31
235 7121 STARUCH Roman III 1965 52 IKS Zryw Słupsk
236 4025 KOZŁOWSKI Edward II 1964 259 IKS Victoria Białystok
237 10552 BAKALARCZYK Włodzimierz IV 1964 36 KSN Omega Łódź
238 6387 MATYSIAK Mateusz III (-18) 1964 (+7) 36 UKS Roszada Lipno
239 6441 RĘKAWEK Szymon III 1962 214 KSNiS Syrenka Warszawa
240 6673 NAZARKO Julia II 1959 37 LKS Unia Horyniec-Zdrój
241 10428 CHALABA Julia II 1957 57 UKS Struga Marki
242 7138 KACPRZAK Barbara II+ 1953 304 KSNiS Syrenka Warszawa
243 1778 WÓJCIK Maciej III 1953 34 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
244 4012 SITARZ Władysław IV 1953 30 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
245 6163 KOZACZYŃSKI Mateusz III 1950 111 LZS Senet Janikowo
246 2018 BUTYŃSKI Arkadiusz III 1950 78 SGU Czarni Oleszyce
247 6220 SZYMAŃSKA Joanna II 1950 67 UKS Roszada Lipno
248 5706 RENKOWSKA Alina II 1950 67 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
249 5623 BRZESZCZ Zygmunt III 1948 202 SRiPDNiS Nadzieja Kraków
250 5421 BABIAK Karolina II+ 1948 148 GZ LZS Darłowo
251 10583 KĄTNY Tymoteusz III (-6) 1947 (+7) 36 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
252 10386 GAWRON Wiktoria III 1945 34 UKS Roszada Lipno
253 10770 PAPIERNICKI Jakub III (+24) 1944 (+14) 52 LKS Unia Horyniec-Zdrój
254 10561 REWOLIŃSKI Ryszard Czesław III (-16) 1942 (+5) 231 SNiS Kaszub Wejherowo
255 5628 SOBCZYK Robert III 1941 231 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
256 10594 RADZISZEWSKI Jan III 1941 46 UKS Lokator Gniezno
257 5689 GRZEMPOWSKI Jerzy III 1941 43 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
258 6484 FLISIKOWSKA Agata I 1939 76 LKS Zuch Rychlik
259 10553 JÓŚK Krystian III 1936 43 UKS Struga Marki
260 7403 PILIPCZUK Anna II+ 1935 200 KSiRNiS Tęcza Poznań
261 5412 KRZYŚKOWSKA Sylwia II+ 1935 96 LKS Unia Horyniec-Zdrój
262 10434 WĘGRZYN Wiktoria II 1935 57 LKS Unia Horyniec-Zdrój
263 4245 PADUSZYŃSKI Czesław III 1933 257 ŚKKFSiTNiS Kielce
264 6656 MAGALSKI Wiesław III 1933 83
265 6523 BORTLISZ Martyna III 1932 32 UKS Roszada Lipno
266 6136 HULAK Konstancja II 1931 42 LKS Unia Horyniec-Zdrój
267 5699 POBOCHA Piotr III 1930 98 ŚKKFSiTNiS Kielce
268 10419 MUZAJ Michał III 1929 50 UKS Struga Marki
269 5862 Myszka Maria II 1929 44 IKS Zryw Słupsk
270 10551 JÓŚK Bartosz IV 1928 30 UKS Struga Marki
271 3626 ŁAZUKA Jan III 1927 60 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
272 5649 BIAŁAS Stanisław IV 1926 116 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
273 10512 ZYBER-MOSZAK Viviene II 1926 32 UKS Roszada Lipno
274 6141 STAŃCZAK Stanisław III 1924 74 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
275 6890 ZIELIŃSKA Mirosława II 1923 54 GKSN Kormoran Giżycko
276 10678 GRZEMPOWSKA Anna II 1923 43 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
277 3707 NIEWIŃSKI Antoni III 1920 178 IKS Victoria Białystok
278 3620 MALINOWSKI Józef II 1920 126 NKSTNiS Atut Nysa
279 10529 PIOTROWSKI Antoni III 1920 43 UKS Struga Marki
280 4460 PĘKAŁA Krystyna II 1919 156 IKS Zryw Słupsk
281 6238 SYSAK Mateusz IV 1918 33 MUKS Libero Basznia Dolna
282 10508 MARCZAK Czesław III (-12) 1917 (+4) 108 KSN Omega Łódź
283 10622 DOMARADZKI Filip III 1917 41 OKS Sokół Wrocław
284 4067 BORKOWSKA Justyna I++ 1916 271 UKS Lokator Gniezno
285 5865 MIRECKI Dariusz IV 1915 41 RKKFSiTNiS Radom
286 5709 WÓJCIKOWSKI Stanisław IV 1915 37 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
287 907 ROWIŃSKI Henryk I 1914 421 LUKS Gry Logiczne Wronki
288 6189 CIS Elżbieta II 1914 122 ŚKKFSiTNiS Kielce
289 5247 WNUK Irena I 1913 343 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
290 5974 JÓŚK Teresa I+ 1913 171 UKS Struga Marki
291 5904 WASIEŃKO Daria II+ 1912 138 GZ LZS Darłowo
292 6021 KOSIŃSKI Ryszard IV 1910 106 ŚKKFSiTNiS Kielce
293 6164 KUBIAK Kamil III 1910 98 LZS Senet Janikowo
294 4926 WÓJCIK Edward IV 1901 99 KSNiS Hetman Lublin
295 4575 MAĆKOWIAK Hanna II 1900 205 WPKS Pionek Włocławek
296 5505 KASENDRA Władysław II 1900 94 LKS Czarna Damka Lututów
297 10482 SZÓSTAK Wiktoria II 1900 63 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
298 6299 PAZEK Samuel III 1900 30 LKS Czarna Damka Lututów
299 10638 KOSZEWSKA Adrianna II 1899 31 UKS Struga Marki
300 5984 WÓJCIK Halina II 1898 142 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
301 5815 HERMAN Franciszek IV 1898 106 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
302 5996 KRAUSE Sylwia II 1898 84 LUKS Gry Logiczne Wronki
303 5992 NAPIONTEK Piotr III 1897 94 SIN Razem Świecie
304 6176 ŻARSKI Wacław IV 1897 56 KSNiS Cross Jastrzębie
305 10372 KUPRACZ Jakub II 1895 84 GZ LZS Darłowo
306 6530 BŁAŻ Jakub IV 1895 31 MUKS Libero Basznia Dolna
307 5512 LABUDA Krzysztof II 1894 79 GZ LZS Darłowo
308 6459 KENIG Oliwia I 1894 45 LKS Zuch Rychlik
309 6533 BŁAŻ Jagoda II 1894 31 SGU Czarni Oleszyce
310 6440 SZAFRAN Dariusz IV 1891 91 IKS Zryw Słupsk
311 8046 SKIBICKI Jakub IV 1890 35 LKS Unia Horyniec-Zdrój
312 7602 RATAJCZAK Zdzisław III 1888 83 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
313 5578 MIREK Błażej IV 1888 57 KSNiS Cross Jastrzębie
314 3947 MASTEK Stanisław III 1887 167 NKSTNiS Atut Nysa
315 6874 PŁACHTA Jan IV 1886 33 KSN Omega Łódź
316 3701 MAŚKO Jerzy II 1885 228 Ikar Lublin
317 7325 KORNAS Kacper III 1885 74 GZ LZS Darłowo
318 6446 ŁUSZCZEK Łukasz III 1884 61 SIN Razem Świecie
319 4887 LAUFERSKA Urszula II 1883 179 KSiRNiS Tęcza Poznań
320 6838 PASTOR Ryszard IV 1883 32
321 10831 GRYGLEWICZ Jadwiga III 1882 34 IKS Zryw Słupsk
322 10477 FORMAŃSKI Oliwier III 1882 31 UKS Lokator Gniezno
323 2858 SKRZYŃSKA Danuta I 1881 135 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
324 5983 BOLIMOWSKI Tadeusz IV 1879 71 KSNiS Syrenka Warszawa
325 6474 KOZACZYŃSKI Paweł III 1879 54 LZS Senet Janikowo
326 5929 WYRZYKOWSKA Halina III 1878 37 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
327 6033 MASTERNAK Gracjan III 1876 93 GZ LZS Darłowo
328 10822 LECH Tomasz IV 1876 50 OKSTNiS Cross Opole
329 10593 URYSZEK Kamil IV 1876 30 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
330 1537 GNUTEK Jan IV 1876 30 LZS Senet Janikowo
331 5968 PAZEK Estera II 1875 82 LKS Czarna Damka Lututów
332 5914 GÓRSKI Konrad IV 1875 54 UKS Pitagoras Pęgów
333 10821 ROKICKI Stanisław III (-7) 1874 (+4) 76 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
334 6818 SZPUNAR Oliwia II 1874 32 SGU Czarni Oleszyce
335 6658 SZCZAKOWSKI Andrzej III 1873 90
336 6276 JASIŃSKA Halina II 1871 331 KSNiS Hetman Lublin
337 5716 BIECHOWSKA Danuta II 1871 190 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
338 10400 ROZMUS Tadeusz III 1871 102 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
339 6472 KOZACZYŃSKI Jakub III 1871 55 LZS Senet Janikowo
340 5583 SKRZYPEK Teresa III 1871 38 KSN Omega Łódź
341 10666 BIELSKI Tadeusz IV 1871 37 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
342 6612 GUZA Ewelina II 1871 31 OKS Sokół Wrocław
343 10556 NOWOROLNIK Wiktor II 1870 68 GZ LZS Darłowo
344 6476 KUBIAK Kacper IV 1870 34 LZS Senet Janikowo
345 5389 DZIĘDZIEL Karol IV 1868 44 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
346 5832 WÓJCIK Ewa II 1867 250 KSTNiS Komar Piekary Śląskie
347 4883 BANASZKIEWICZ Aleksander IV 1865 211 KSN Omega Łódź
348 6670 WAŚ Natalia III 1865 40 UKS Struga Marki
349 5701 ZIMNY Zenon IV 1864 46 KSiRNiS Tęcza Poznań
350 10637 PIK Józef IV 1864 32 SNiS Kaszub Wejherowo
351 4580 JĘDRZEJEWSKI Ryszard IV 1862 237 KSNiS Hetman Lublin
352 5577 WÓJCIK Stanisław IV 1859 33
353 10697 WEWERSOWICZ Eugenia Anna III 1856 48 KSN Omega Łódź
354 10544 NOWOROLNIK Natalia II 1854 51 GZ LZS Darłowo
355 5704 KWITOWSKI Stanisław IV 1849 41 KSiRNiS Tęcza Poznań
356 6376 BOLCZAK Stanisław IV 1847 79 KSNiS Syrenka Warszawa
357 2142 RADZI Krystyna K 1846 184 LUKS Gry Logiczne Wronki
358 5410 SZYMAŃSKA Stanisława III 1844 94 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
359 10563 SZYCHOWSKA Grażyna Krystyna III 1844 45 KSN Omega Łódź
360 5662 JUREWICZ Michał IV 1843 43 GKSN Kormoran Giżycko
361 5651 OLEJNIK Jakub IV 1842 51 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
362 6135 BEDNARSKI Tobiasz IV 1842 38 LKS Czarna Damka Lututów
363 5536 BENEDYK Teofila III 1839 140 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
364 10649 ZGOŁA Wiktor IV 1838 48 GZ LZS Darłowo
365 5700 TKACZYK Dorota III 1835 61 ŚKKFSiTNiS Kielce
366 6203 WOŹNIAK Jolanta II (+3) 1834 (+4) 269 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
367 6503 PODHORODECKA Dominika II 1831 82 LUKS Zefir Janikowo
368 6108 PAPIERZ Bartosz III 1831 71 GZ LZS Darłowo
369 3614 ŁAZUKA Czesława III 1830 118 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
370 1957 BARTMAN Marek III 1830 65 SGU Czarni Oleszyce
371 8002 CZAJA Wanda III 1828 86 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
372 10804 AWTUCH Urszula III 1827 49 EKS Elcross Elbląg
373 5664 MEZGIER Julia III 1826 59 GZ LZS Darłowo
374 4208 PADUSZYŃSKA Maria II 1824 316 ŚKKFSiTNiS Kielce
375 2136 ZAJĄCZKOWSKI Marcin III 1822 36 UKS Struga Marki
376 6401 GUBERNAT Walentyna III 1820 80 KS Jaćwing Suwałki
377 5668 BUDZIAK Halina II 1819 112 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
378 6368 KORBELA Anna III 1818 49 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
379 6662 MARKIER Dorota III 1817 36
380 5658 ŁUKASIK Stanisław V 1812 35 GKSN Kormoran Giżycko
381 5109 OZGA Jan IV 1809 58 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
382 5621 KACPRZAK Piotr IV 1805 54 KSNiS Syrenka Warszawa
383 5579 WÓJCIK Krystyna IV 1805 31 KSNiS Cross Jastrzębie
384 5364 GORLEWSKA Ewa II 1803 157 KS Jaćwing Suwałki
385 5714 WOŹNIAK Barbara III 1803 94 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
386 5229 LISZEWSKA Leonarda III 1801 38 NKSTNiS Atut Nysa
387 10535 MASTERNAK Oliwier V 1801 32 GZ LZS Darłowo
388 5702 STOIŃSKA Teresa III 1795 82 KSiRNiS Tęcza Poznań
389 6893 DRAGUŃSKA Teresa V 1793 33 GKSN Kormoran Giżycko
390 4536 KULIK Henryk IV 1786 114 OKSTNiS Cross Opole
391 5610 STYPUŁKOWSKA Ewa III 1786 112 EKS Elcross Elbląg
392 10393 KOWALSKI Kamil IV 1784 39 LKS Grom Złota Dama Poczesna
393 10394 KUPRACZ Wiktor V 1782 32 GZ LZS Darłowo
394 10650 PASIŃSKA Tatiana III 1780 37 GZ LZS Darłowo
395 10565 KRZYŻANIAK Teresa Krystyna IV 1779 62
396 5567 CIEPLAK Zofia III 1778 72 OKSTNiS Cross Opole
397 10391 KUC Kordian IV 1777 91 GZ LZS Darłowo
398 6111 POGORZELSKA Alicja III 1775 156 IKS Victoria Białystok
399 10833 DYJAS Marianna III 1772 36 IKS Zryw Słupsk
400 10673 ZIEMSKA Oliwia III 1771 38 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
401 10411 POTRYKUS Lidia III 1768 130 GKSONiS Jantar Gdańsk
402 6270 LEŚKIEWICZ Barbara III 1764 105 ŚKKFSiTNiS Kielce
403 5887 KWIATKOWSKI Wiktor V 1763 91 GKSN Kormoran Giżycko
404 10911 CYGANEK Barbara IV 1755 34 IKS Zryw Słupsk
405 6664 MAŁOLEPSZA Anna IV 1752 93 KSNiS Cross Jastrzębie
406 10811 JAKUBIEC Tadeusz 1749 31
407 5638 GIEC Wiktoria III (+1) 1748 (+4) 242 SNiS Kaszub Wejherowo
408 6690 BISIŃSKA Anna IV 1745 40 KSNiS Syrenka Warszawa
409 6420 KRZYŻANOWSKA Magdalena II 1743 92 GZ LZS Darłowo
410 10768 KAŁUŻNA Stanisława V 1742 42 Ikar Lublin
411 6487 RYKACZEWSKA Kornelia III 1741 56 GZ LZS Darłowo
412 5403 GŁĘBOWSKA Bogusława III 1740 179 ŚKKFSiTNiS Kielce
413 5978 PIETRUK Sandra IV 1738 38 GZ LZS Darłowo
414 4892 WOJTASIAK Danuta IV 1720 85 KSiRNiS Tęcza Poznań
415 6175 ŁUSZCZ Małgorzata III 1713 60 KSNiS Cross Jastrzębie
416 10541 RUSA Oliwia 1698 41 GZ LZS Darłowo
417 6005 WINCEWICZ Teresa III 1697 91 OKSTNiS Cross Opole
418 10757 MARCINKOWSKI Marcin V 1693 63 EKS Elcross Elbląg
419 5447 SZAŁECKA Henryka III 1688 213 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
420 5520 KOSK Zofia V 1652 58 KS Jaćwing Suwałki



Wyszukiwarka