Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 15 Czerwca 2024 03:06

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2024-03-21
20013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówPodkarpackieP2024-05-06
30025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2024-02-18
40017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2024-02-28
50050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2024-02-05
60012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2024-01-10
70032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2024-01-12
80002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2024-03-11
90011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2024-01-10
100093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2024-05-06
110094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2024-05-06
120008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2024-03-03
130103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-08
140058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2024-03-25
150112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2024-02-13
160080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2024-03-14
170131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieII2024-01-08
180061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2024-03-13
190042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2024-01-17
200129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2024-04-09
210041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2024-01-02
220074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2024-03-03
230145/2023JURUSIK JolantaWrocławDolnośląskieIII2024-03-11
240106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2023-12-28
250121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2024-04-18
260122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2024-02-27
270001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-15
280067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2024-01-12
290091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2024-01-02
300120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2024-05-06
310135/2022RYDZ SoniaŻerkówWielkopolskieIII2024-03-05
320136/2022ZYBER-MOSZAK RenataLipnoWielkopolskieIII2024-03-13
330141/2023PACUŁA-WOŹNIAK JustynaDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-06
340140/2023GANCARZ DawidOleszycePodkarpackieIII2024-04-02
350119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-09
360069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2024-02-28
370102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2024-03-05
380132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2024-01-10

   [1]    

Wyszukiwarka