Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Lutego 2023 10:33

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 DółRank. 100 GóraTytuł 64 GóraRank. 64 Góra
100142010465/2007MATUSZEWSKI GrzegorzSIN Razem ŚwiecieI2084V0
100242460215/2007GRABSKI MirosławGKSONiS Jantar GdańskI22220
100342890541/2007LIZUREJ MateuszOKS Sokół WrocławI2065III0
100443440153/2007NIEŚCIEROWICZ IwonaKSNiS Hetman LublinI21050
100544390210/2007KARCZEWSKI MaksymilianPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczI21410
100644420313/2007SARGALSKI AndrzejPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczI21820
100744690183/2007DERNOGA MarcinLUKS Zefir JanikowoI2166III0
100847200089/2007WOCIAL ŁukaszGKS Diagram Mińsk MazowieckiI2113II1955
100948930096/2007BONIK TeresaGKSONiS Jantar GdańskI20180
101050830226/2007JANICKI MichałUKS Struga MarkiI2139MF2351
101150880189/2007KASPERCZYK BeataNKSTNiS Atut NysaI20750
101251040279/2007DZIÓBEK JerzyGKSONiS Jantar GdańskI21960
101352270444/2007WOŹNIAK WojciechSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaI21510
101452400237/2007MARCZUK TomaszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI2174II2031
101552410375/2007GLIN DanielLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2161I++2093
101652470319/2007WNUK IrenaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoI19400
101762030443/2007WOŹNIAK JolantaSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaI18880
101862170412/2007KNIOŁA MarekLUKS Gry Logiczne WronkiI2173K++2196
101962480235/2007HOROWSKI MarekOKS Sokół WrocławI2157IV0
102073690003/2007BIERNAT KamilaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI1970I1953
102180510108/2007ŚLĘZAK ZygmuntLKS Czarna Damka LututówI20550
102286040354/2007PUĆ FilipOKS Sokół WrocławI2064IV1984
102358330512/2007MIRYNOWSKI MirosławIKS Zryw SłupskI21860
102458210479/2007PICH JolantaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI20780
102558500560/2007STALKO PiotrGZ LZS DarłowoI20910
102654080700/2008GÓRZNA MariaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoI20210
102754260716/2008ZABORNIAK KlaudiaLKS Unia Horyniec-ZdrójI2143II2072
102854350726/2008WITKOWSKA ZuzannaLUKS Zefir JanikowoI1999IV0
102959331118/2010IGNATOWSKI AntoniKS Jaćwing SuwałkiI21970
103055260826/2009JAGIEŁA ElżbietaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI19710
103155500842/2009FRANEK DawidUKS Roszada LipnoI2133I++2051
103255860880/2009ŻUK AngelikaLKS Unia Horyniec-ZdrójI2019III0
103356981006/2010RAK StanisławUKS Lokator GnieznoI20220
103457311042/2010BANASZEK MartinUKS Struga MarkiI2138I+2025
103560971215/2012JURCEWICZ BartoszSIN Razem ŚwiecieI2154IV0
103661261235/2012SZWIEC OliwiaGZ LZS DarłowoI20110
103763331319/2013WALKOWSKA AleksandraUKS Roszada LipnoI1996III0
103863951356/2013SZUMERA FranciszekLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2167K2117
103964591509/2014KENIG OliwiaSRW RychlikI1894III0
104064841510/2014FLISIKOWSKA AgataSRW RychlikI2052III0
1041104021561/2014BISKUPSKI JanIKS Zryw SłupskI20890
1042104711648/2015BASZNIANIN DawidLKS Unia Horyniec-ZdrójI2171IV0
104366301723/2015MALEC ŁukaszMUKS Libero Basznia DolnaI2102V0
1044105821779/2016KĄTNY SamuelMUKS Wieża Kórnicka KórnikI2114III0
104566721825/2016KRZYCH KingaMUKS Libero Basznia DolnaI2018II0
104667181947/2017BANAŚ JuliaMUKS Libero Basznia DolnaI2074III0
1047106681920/2016JASTRZĘBSKA KatarzynaMUKS Libero Basznia DolnaI1944III0
1048106691921/2016JASTRZĘBSKA AnnaMUKS Libero Basznia DolnaI2018III0
1049107171946/2017TOMCZAK PatrycjaUKS Komorzanka KomorzeI2042II0
1050107351968/2017WIDEŁ ZofiaUKS Roszada LipnoI2089II+0
105168412248/2019GANCARZ OliwiaLKS Unia Horyniec-ZdrójI2039III0
1052109352211/2019RYDZ MajaUKS Komorzanka KomorzeI1996III0
105314562690/2022ADAMSKI WłodzimierzSRW RychlikI+20340
105414990464/2007WILCZEWSKI EdwardSIN Razem ŚwiecieI+21360
105520890387/2007MATLAK KarolLUKS Gry Logiczne WronkiI+2035I1908
105622220581/2007NOWICKI DominikLKS Grom Złota Dama PoczesnaI+2216K++2192
105732040047/2007CHRZĄSZCZ RafałLZS Senet JanikowoI+2151I0
105832670774/2008PRZYBYŁ EmiliaSRW RychlikI+2073I0
105933370378/2007GRZYBOWSKA MonikaLKS Olymp BłonieI+2043K2060
106042220462/2007NAPIONTEK LeszekSIN Razem ŚwiecieI+2132I++2113
106144610309/2007SPICZAK-BRZEZIŃSKA EwaOKS Warmia i Mazury OlsztynI+20810
106245500346/2007MORZY SzymonUKS Lokator GnieznoI+2158III1979
106348850159/2007MORGIEWICZ WacławIKS Victoria BiałystokI+21630
106471380562/2007KACPRZAK BarbaraSNiS Syrenka WarszawaI+20230
106580090545/2007WOŁCZAK WojciechSGU Czarni OleszyceI+2155IV0
106680990050/2007CHĘSIAK MarcinOKS Sokół WrocławI+2180K+2129
106757850348/2007SUCHOCKA ZuzannaUKS SW JezioranyI+2064III2023
106859161101/2010MALAK BartoszLUKS Zefir JanikowoI+21610
106958361053/2010LIPKA MartynaUKS Roszada LipnoI+2010II+2096
107059741157/2011JÓŚK TeresaUKS Struga MarkiI+1937III1869
107162981492/2014KORNAGA KlaraLKS Unia Horyniec-ZdrójI+2117I+2075
1072106511865/2016CIBORSKI MichałSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaI+21550
10736892074/2017SADOWSKI JacekWKS Admirał PC Best SzczecinI++21150
107412950105/2007PERDEK EdwardLKS Czarna Damka LututówI++2078II+2032
107519391572/2014MORZY StanisławUKS SW JezioranyI++2057K0
107620110629/2008WESOŁOWSKI ZenonUKS Lokator GnieznoI++21180
107722100004/2007KOSOBUDZKI PrzemysławMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI++2207IV0
107831850181/2007CHRZĄSZCZ JanLZS Senet JanikowoI++21070
107933540542/2007KWOCZ AgnieszkaUKS Pitagoras PęgówI++2042II1997
108036050463/2007ŁYCZBA AdamSIN Razem ŚwiecieI++2151I+0
108136660010/2007GOŁĘBIOWSKA-FRYGA BarbaraNKSTNiS Atut NysaI++20540
108240640062/2007LISIECKI MaciejSRW RychlikI++2174I2109
108340670032/2007BORKOWSKA JustynaUKS Lokator GnieznoI++1943IV0
108441240466/2007BUCZKOWSKI AndrzejSIN Razem ŚwiecieI++21850
108544980077/2007PRZYBYŁ JarosławSRW RychlikI++2181K2099
108647090136/2007PIĄTEK MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójI++2212II+2116
108750150088/2007WOCIAL MarcinGKS Diagram Mińsk MazowieckiI++2202K2064
108850330106/2007ŚLĘZAK ArkadiuszLKS Czarna Damka LututówI++2212IV0
108950860130/2007JAKUBASZEK WładysławaNKSTNiS Atut NysaI++20130
109073271515/2014SKOWRONEK DanielGZ LZS DarłowoI++21720
109174050307/2007SUDER RyszardOKS Warmia i Mazury OlsztynI++22380
109258270492/2007BABIAK DariaGZ LZS DarłowoI++20590
109362710157/2007POLINIEWICZ HelenaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI++20430
109453560626/2008SZTUROMSKA AleksandraUKS Lokator GnieznoI++20260
109553580628/2008PUCHAŁA MaksymLKS Grom Złota Dama PoczesnaI++2205III2084
109654390730/2008MISIOŁEK KamilaOKS Sokół WrocławI++2004III2021
109755180800/2009BIADASIEWICZ AdamOKS Sokół WrocławI++2194IV1941
109856971005/2010RAK BartoszUKS Lokator GnieznoI++21810
109957171030/2010STACEWICZ JakubLKS Olymp BłonieI++2183III2083
110057231034/2010MOCZULSKA LudwikaUKS Struga MarkiI++2018III0
110159241109/2010BAJKOWSKA MalwinaOKS Sokół WrocławI++2044III0
110260141212/2012KMIEĆ PaulinaUKS SW JezioranyI++2042IV0
110364801414/2013ADAMCZYK KlaudiaUKS Struga MarkiI++2070III0
1104105131696/2015WYSOKIŃSKI MateuszUKS Roszada LipnoI++2207II0
1105105171700/2015BOROWIEC TeresaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI++20530
110659841168/2011WÓJCIK HalinaKSiRNiS Pionek Bielsko-BiałaII19870
11072280576/2007MACIASZEK DariuszCKM ŁódźII0II+2075
11082730442/2007GRODECKI JacekŁKS Orlęta ŁukówII2061II+2135
110910010819/2009ARTYMOWICZ JanLKS Unia Horyniec-ZdrójII18840
111012210315/2007JABŁOŃSKI JerzyKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II1983
111112332566/2021BRODZIK ZdzisławUKS SW JezioranyII20010
111212921246/2012HALAMUS WiktorLKS Czarna Damka LututówII19070
111316800918/2009BOJARSKI RemigiuszKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II2007
111419790056/2007KUS JanuszLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII18520
111519972567/2021WILCZOPOLSKI LeszekUKS SW JezioranyII2070III0
111620021220/2012GARJACIAK MarekUKS Lokator GnieznoII19670
111720170551/2007BIEDZIAK MichałLUKS Gry Logiczne WronkiII1916I1957
111859811164/2011MOJZYCH BogusławŁKS Orlęta ŁukówII20300
111927480386/2007MAMET MałgorzataLUKS Gry Logiczne WronkiII0II0
112033020573/2007KOCISZEWSKI AdamLKS Olymp BłonieII2043M2147
112135600241/2007SKIBICKA AgataLKS Unia Horyniec-ZdrójII18990
112236070190/2007SAJDAK ElżbietaNKSTNiS Atut NysaII00
112336160197/2007PUCZKOWSKI WładysławNKSTNiS Atut NysaII20590
112436200194/2007MALINOWSKI JózefNKSTNiS Atut NysaII19200
112536810145/2007ZYWAR ZofiaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20040
112637010661/2008MAŚKO JerzyIkar LublinII19190
112737160033/2007KOREJWO BronisławNKSTNiS Atut NysaII20400
112837370389/2007NAPIERAŁA TomaszLUKS Gry Logiczne WronkiII2003II0
112938170787/2009GOLEWSKA BarbaraMDK WitnicaII19570
113039470034/2007MASTEK StanisławNKSTNiS Atut NysaII19340
113140090193/2007MIECZNIKOWSKI JanNKSTNiS Atut NysaII20340
113240250160/2007KOZŁOWSKI EdwardIKS Victoria BiałystokII19770
113340630403/2007WALENTYNOWICZ AdamLUKS Gry Logiczne WronkiII2002II2029
113440940457/2007NARLOCH ŁukaszGLKS Tor LaskowiceII19530
113540960459/2007NARLOCH MateuszGLKS Tor LaskowiceII19620
113641050458/2007NARLOCH AleksandraGLKS Tor LaskowiceII19200
113741290381/2007DYLAŃSKI PiotrLUKS Gry Logiczne WronkiII1998II2038
113841440143/2007HETNAR JanSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII20460
113941960155/2007NIEMCZAK TadeuszPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20580
114042030311/2007OLSZEWSKI ŁukaszOKS Warmia i Mazury OlsztynII2096V0
114142080120/2007PADUSZYŃSKA MariaŚKKFSiTNiS KielceII18220
114242090169/2007BORZYŃSKA AlinaIKS Victoria BiałystokII00
114342120278/2007LOROCH ZygfrydGKSONiS Jantar GdańskII20000
114442351275/2012STASIAK IwonaLKS Grom Złota Dama PoczesnaII1840III0
114543500094/2007ROSIŃSKI DamianGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2049I2074
114643670054/2007GRACZYK PiotrLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII1994II1928
114744840087/2007WIŚNIEWSKI ArkadiuszGKS Diagram Mińsk MazowieckiII1996IV0
114845430111/2007BIAŁKOWSKA AnnaLKS Czarna Damka LututówII1965II0
114945520072/2007JUSZCZAK SławomirLZS Kuźnica ŻelichowskaII1926II1832
115045540070/2007KOWALSKA AgataLZS Kuźnica ŻelichowskaII1890II1881
115145690358/2007KWOCZ PawełUKS Pitagoras PęgówII1982III2025
115245720174/2007RADECKI DariuszIKS Victoria BiałystokII21520
115345750134/2007MAĆKOWIAK HannaWPKS Pionek WłocławekII19160
115447430599/2007KOBOS JakubUKS Pitagoras PęgówII19620
115547970122/2007HUDZIEC WładysławŚKKFSiTNiS KielceII19880
115648870668/2008LAUFERSKA UrszulaKSiRNiS Tęcza PoznańII18570
115748880693/2008LAUFERSKI WojciechKSiRNiS Tęcza PoznańII20680
115849500195/2007KUŻDŻAŁ AndrzejNKSTNiS Atut NysaII20100
115950400622/2008RESZKA AnetaSSWDK NiewiadówII1959III0
116058320506/2007WÓJCIK EwaKSTNiS Komar Piekary ŚląskieII19220
116151280117/2007BOBER EmiliaIkar LublinII19700
116251290095/2007GRABALA IreneuszKS Jaćwing SuwałkiII20680
116352251754/2015MARSZAŁEK BogdanKSNiS Hetman LublinII21050
116461970308/2007GRODECKI JerzyOKS Warmia i Mazury OlsztynII19660
116562150431/2007ROSIŃSKI PawełUKS Roszada LipnoII2076K2107
116662200421/2007SZYMAŃSKA JoannaUKS Roszada LipnoII1950I1980
116762490575/2007JARNUCZAK DamianLUKS Gry Logiczne WronkiII0I++2056
116864040097/2007SZACHNIEWICZ RyszardKS Jaćwing SuwałkiII21090
116964120144/2007KRĘŻEL WitoldPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII00
117064130570/2007MYSZKA ZygmuntIKS Zryw SłupskII21090
117173170256/2007KRÓLAK BartłomiejMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2078II2081
117273420377/2007KOWALCZYK KrzysztofLKS Olymp BłonieII2086I2135
117376050269/2007MOCZULSKI ArturUKS Struga MarkiII2115III2039
117480040303/2007ŻUK GabrielaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1939III0
117580110301/2007ŁANIA DianaLKS Unia Horyniec-ZdrójII19490
117680340549/2007MROCZKO KlaudiaSGU Orzeł LubaczówII1938IV0
117780580544/2007ŁAKOMSKA JuliaUKS Pitagoras PęgówII1977III1992
117880610369/2007DEREWENDA MarcinCKM ŁódźII2132I0
117990040060/2007LISIECKI BartoszLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII2095III0
118062760203/2007JASIŃSKA HalinaKSNiS Hetman LublinII18480
118158250490/2007KOŁODZIEJ KarolinaGZ LZS DarłowoII18680
118258620571/2007Myszka MariaIKS Zryw SłupskII19290
118357700304/2007NESTERAK WiktorLKS Unia Horyniec-ZdrójII2118IV2039
118458410533/2007OSIŃSKI DawidUKS Lokator GnieznoII20360
118561110172/2007POGORZELSKA AlicjaIKS Victoria BiałystokII18040
118653640616/2008GORLEWSKA EwaKS Jaćwing SuwałkiII18120
118754280718/2008SZYMASZKIEWICZ KatarzynaUKS Pitagoras PęgówII1977II1949
118854310722/2008DŁUŻEWSKI DanielLUKS Gry Logiczne WronkiII2047I++2120
118954560751/2008LEWEK AntoniOKS Warmia i Mazury OlsztynII20890
119055100791/2009MIĄŻEK ApoloniaUKS Pitagoras PęgówII1975III0
119155120794/2009LABUDA KrzysztofGZ LZS DarłowoII18940
119255190801/2009JURUSIK JolantaOKS Sokół WrocławII1914III0
119355370825/2009GRYGLEWICZ TadeuszIKS Zryw SłupskII21060
119455870881/2009PLESKACZ JustynaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1999III0
119555940890/2009WALAT RyszardPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20730
119656280926/2009SOBCZYK RobertSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII19530
119756450947/2009ŻYDEK JanuszŚKKFSiTNiS KielceII20090
119856600966/2009SROKA StanisławGKSN Kormoran GiżyckoII20840
119956680976/2009BUDZIAK HalinaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII18310
1200111062420/2020SZWOJNICKA ReginaSNiS Syrenka WarszawaII18580

<<  < 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13  >  >>

Wyszukiwarka