Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 03 Lutego 2023 17:38

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa nieaktywnych - warcaby 100 polowe.

Okres obowiązywania od: 2023-01-01 do: 2023-03-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 1890 ADAMASZEK Mariusz MI 2490 318
2 470 BALCEROWICZ Tomasz MI 2470 81
3 127 SEKUŁA Jan AM 2467 477 NKSTNiS Atut Nysa
4 1908 STEC Marcin MF 2385 304 SIN Razem Świecie
5 1182 MAMET Piotr M+ 2367 65 LUKS Gry Logiczne Wronki
6 11 CEGIEŁKA Jan M+ 2359 64
7 67 KUCIŃSKI Marek MF 2340 112 WKS 100 Gram Warszawa
8 2095 ZIELIŃSKI Łukasz M+ 2338 208 LUKS Gry Logiczne Wronki
9 2 MARTKO Andrzej M 2331 23 LKS Olymp Błonie
10 1959 BIENIEK Tomasz AM 2318 439 WKS Admirał PC Best Szczecin
11 6 KONWERSKI Jerzy M 2314 16 UKS Roszada Lipno
12 2545 SCHALLEY Ewa GMIF 2311 54
13 92 KOBYLIŃSKI Mirosław MF 2310 519 WKS 100 Gram Warszawa
14 3636 SZCZYBYŁO Michał K++ 2309 374 MUKS Libero Basznia Dolna
15 571 SZELEST Bogusław M 2308 82 UKS Roszada Lipno
16 1445 JURKIEWICZ Mariusz K 2306 73
17 1892 BARGIEL Wiesław K 2300 20
18 8097 BUDIS Oskar MF 2297 268 OKS Sokół Wrocław
19 2339 TOMCZAK Wojciech M+ 2297 209 UKS Lokator Gniezno
20 2093 WIKA Radosław MF 2296 615 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
21 201 GRACZYK Janusz K+ 2292 11
22 2050 SZUBERT Piotr K++ 2287 298 LKS Czarna Damka Lututów
23 2837 SIUDA Ewa MFF 2279 224
24 10 KOSMALA Andrzej M 2272 131
25 107 LEWANDOWSKI Jerzy K 2270 90 CKM Łódź
26 1961 BUCZKOWSKI Włodzimierz K 2266 74
27 2104 GRONOWSKI Patryk M 2263 288 UKS Lokator Gniezno
28 401 URBANEK Stanisław MF 2260 602 LSWKS Złote Piony Bielawa
29 9006 PAŁECZNY Przemysław K 2254 199 SRW Rychlik
30 1963 CHRAPA Andrzej K++ 2251 200
31 4205 WACH Mateusz I+ 2246 203
32 2054 ROBAK Marcin K++ 2244 313 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
33 86 PRZYMUSIŃSKI Tadeusz M+ 2243 349 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
34 1923 FALKOWSKI Krzysztof K 2243 107
35 1920 CZARNOTA Marcin AM 2242 305 UKS Lokator Gniezno
36 110 ŁOPUSZYŃSKI Józef K+ 2229 106
37 2805 CHYLEWSKA-SROKA Anna MFF 2222 509 GZ LZS Darłowo
38 2039 LISIECKI Tomasz K+ 2216 201
39 2222 NOWICKI Dominik I+ 2216 145 LKS Grom Złota Dama Poczesna
40 3257 SOCHA Bartosz K++ 2211 295 SRW Rychlik
41 4086 DALIGA Władysław MF 2210 371 UKS SW Jeziorany
42 2210 KOSOBUDZKI Przemysław I++ 2207 381 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
43 2014 BARGIEL Jan K 2207 17
44 5358 PUCHAŁA Maksym I++ 2205 278 LKS Grom Złota Dama Poczesna
45 1980 KUS Piotr K++ 2201 472 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
46 1964 CHRAPA Piotr K 2201 138
47 124 PAWLICKI Jacek K++ 2199 208 WKS Admirał PC Best Szczecin
48 460 KRZYSZTOFIK Leon I 2199 50
49 2083 KAWECKI Ernest I+ 2195 95
50 200 SZPIŁYK Bronisław I+ 2195 45
51 5518 BIADASIEWICZ Adam I++ 2194 265 OKS Sokół Wrocław
52 1716 MARCHLEWICZ Tomasz K 2194 91
53 2007 LICKIEWICZ Roman I 2193 101
54 6224 SZYMAŃSKA Agnieszka M 2191 149 UKS Roszada Lipno
55 4124 BUCZKOWSKI Andrzej I++ 2185 116 SIN Razem Świecie
56 4 MINKIEWICZ Witold K+ 2179 137
57 1683 PANEK Jacek K 2178 39
58 2801 PLUTA Martyna M+ 2175 247 WKS Admirał PC Best Szczecin
59 2065 TWARDZIAK Janusz K 2171 93
60 3649 SZCZYBYŁO Magdalena K+ 2170 362 MUKS Libero Basznia Dolna
61 1752 PIENIAK Jarosław K 2170 9
62 841 KOZŁOWSKI Adam I++ 2169 61
63 2000 BARGIEL Sławomir I 2169 18
64 5959 BARABASZ Marek II+ 2168 89 LSWKS Złote Piony Bielawa
65 6222 PAWŁOWSKA Magda K 2167 139 UKS Roszada Lipno
66 4469 DERNOGA Marcin I 2166 248 LUKS Zefir Janikowo
67 2744 WILCZOPOLSKA Marta AM 2165 252 LKS Grom Złota Dama Poczesna
68 5241 GLIN Daniel I 2161 187 LKS Grom Złota Dama Poczesna
69 6248 HOROWSKI Marek I 2157 175 OKS Sokół Wrocław
70 2078 KOLASIŃSKI Adam I 2156 66
71 8009 WOŁCZAK Wojciech I+ 2155 164 SGU Czarni Oleszyce
72 4572 RADECKI Dariusz II 2152 115 IKS Victoria Białystok
73 3605 ŁYCZBA Adam I++ 2151 138 SIN Razem Świecie
74 5064 PYRCZ Monika K+ 2150 264 LKS Grom Złota Dama Poczesna
75 5107 CZECH Jerzy II+ 2149 326 OKSTNiS Cross Opole
76 283 KOWALSKI Mieczysław I+ 2149 10
77 5145 SOSNOWSKI Andrzej I+ 2148 140
78 2841 ZAREMBA Małgorzata K++ 2147 256 UKS Lokator Gniezno
79 1914 WDOWCZYK Rafał K 2145 40 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
80 4439 KARCZEWSKI Maksymilian I 2141 311 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
81 2348 ZAJKOWSKI Sławomir I 2141 40
82 8101 DERLATKA Damian II+ 2140 93 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
83 5083 JANICKI Michał I 2139 76 UKS Struga Marki
84 578 ANISOW Eugeniusz K 2137 106
85 1499 WILCZEWSKI Edward I+ 2136 115 SIN Razem Świecie
86 2506 SUSEK-MARECKA Emilia K 2135 16 SRW Rychlik
87 1983 MARCHLEWICZ Marek I+ 2133 96
88 8061 DEREWENDA Marcin II 2132 15 CKM Łódź
89 4450 MEDERSKA Katarzyna K 2131 242 UKS Pitagoras Pęgów
90 4497 GAWALUCH-MAZUR Maria K 2131 206 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
91 2229 WACHOWSKI Konrad I 2131 145 LKS Grom Złota Dama Poczesna
92 2277 GAWLIŃSKI Damian I 2131 124
93 2008 ŁYSAKOWSKI Leszek I 2130 23 UKS Lokator Gniezno
94 6475 WAŚ Kacper II+ 2129 123 UKS Struga Marki
95 2741 ADAMASZEK Anna M 2127 90
96 2056 ROSZAK Zbigniew II+ 2127 23
97 7409 SIDOROWICZ Marcin 2123 11 SRW Rychlik
98 4097 GRYMIN Marek I 2121 171 OKS Sokół Wrocław
99 5770 NESTERAK Wiktor II 2118 182 LKS Unia Horyniec-Zdrój
100 5089 KASPERCZYK Szymon IV 2117 9
101 2060 STRYSZYK Piotr I 2116 54
102 6374 HULAK Kinga I 2112 74
103 4727 POWĄZKA Daniel IV 2112 18
104 3460 ZAPART Bartosz K 2111 331
105 706 BĄCZEWSKI Edmund II 2110 17
106 2207 HAK Grzegorz I 2106 20
107 2995 SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) Aneta K 2105 312 LKS Grom Złota Dama Poczesna
108 5846 BAJKOWSKA Jagoda K 2105 236 OKS Sokół Wrocław
109 4344 NIEŚCIEROWICZ Iwona I 2105 228 KSNiS Hetman Lublin
110 147 JESZKE Andrzej K 2105 113
111 2729 DZIK Grażyna I+ 2105 19
112 5863 MYSZKA Ireneusz III 2105 14 IKS Zryw Słupsk
113 132 DRYGACZ Andrzej K+ 2105 14
114 4125 JĘDRZEJEWSKI Stanisław I 2104 42
115 1985 MENDYK Krzysztof I 2103 11
116 2724 MARCHLEWICZ Ewa K 2102 35
117 4146 OSTROWSKA Irena I 2101 181 NKSTNiS Atut Nysa
118 2035 KUCHCIŃSKI Sławomir I+ 2100 65
119 4108 SKÓRECKI Łukasz I 2100 60
120 2864 GRZESIAK Grażyna K 2098 125 UKS Struga Marki
121 4203 OLSZEWSKI Łukasz II 2096 38 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
122 2118 MAŚLONA Mariusz II 2096 26
123 9004 LISIECKI Bartosz II 2095 75 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
124 2031 KOWAL Maciej I 2094 78
125 2808 GRZESZCZYK Anna M 2093 91
126 2006 KOLASIŃSKI Sylwester II+ 2093 12
127 4751 GOŚ Tomasz IV 2092 17
128 5850 STALKO Piotr I 2091 129 GZ LZS Darłowo
129 2148 RAK Marcin I 2091 35
130 150 KOSTEK Andrzej I 2091 22
131 4254 WOJTUNIK Marcin III 2091 10
132 8027 ZABORNIAK Natalia K+ 2090 252 LKS Unia Horyniec-Zdrój
133 2070 WIKA Marcin I 2089 169
134 2310 ŁAZOWSKI Zdzisław I 2089 62
135 4914 MIELCZAREK Michał IV 2089 15
136 2088 MATLAK Daniel I 2088 165 LUKS Gry Logiczne Wronki
137 177 RODACKI Mieczysław I 2088 32
138 6049 MALARCZYK Paweł III 2087 9 KSNiS Hetman Lublin
139 4490 ĆWIKŁA Paula I 2086 96
140 7342 KOWALCZYK Krzysztof II 2086 20 LKS Olymp Błonie
141 4201 MATUSZEWSKI Grzegorz I 2084 123 SIN Razem Świecie
142 410 KARCZMARCZYK Andrzej II 2083 30
143 487 SZPIŁYK Józef II 2083 29
144 3546 BOBECKI Robert III 2083 26
145 4611 BRZEZIŃSKI Daniel 2083 13
146 4306 KUDRA Bolesław III 2083 9 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
147 4461 SPICZAK-BRZEZIŃSKA Ewa I+ 2081 283 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
148 3639 CISZKOWSKI Marek I 2081 197
149 4358 KOSOBUDZKA Ewa M 2080 250 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
150 2802 JURKIEWICZ Agnieszka K+ 2079 176 LKS Olymp Błonie
151 2012 WĘGLIŃSKI Leszek I 2079 39
152 4541 GOLEC Krystian III 2079 16 LKS Czarna Damka Lututów
153 2283 HALAMUS Mariusz V 2079 14
154 5821 PICH Jolanta I 2078 144 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
155 2042 ŁYSAKOWSKI Karol I 2078 55
156 332 KACZUGA Kazimierz I 2078 41 UKS Roszada Lipno
157 3169 DALKOWSKI Robert II 2078 36
158 6295 GAZDA Mariusz III 2078 9
159 4102 SMOLEŃ Sławomir IV 2077 15
160 5624 PAJĄK Elżbieta V 2077 9 SNiS Syrenka Warszawa
161 3320 SUCHECKA Edyta M 2076 127 UKS Struga Marki
162 6215 ROSIŃSKI Paweł II 2076 47 UKS Roszada Lipno
163 3788 KENIG Tomasz V 2076 12
164 3719 KOT Józef III 2076 12 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
165 5088 KASPERCZYK Beata I 2075 98 NKSTNiS Atut Nysa
166 3183 CHRZĄSZCZ Jerzy I 2074 130 LZS Senet Janikowo
167 5729 BROMA Jakub II+ 2074 119 UKS Struga Marki
168 4716 RYBIŃSKI Ariel 2074 10
169 3267 PRZYBYŁ Emilia I+ 2073 166 SRW Rychlik
170 5594 WALAT Ryszard II 2073 130 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
171 1958 BIENIEK Marek I 2073 102
172 2084 KOLASIŃSKI Krzysztof I+ 2073 63
173 2774 DĘGA-ZAMRZYCKA Sylwia K 2072 299 GZ LZS Darłowo
174 491 ANDRZEJEWSKI Janusz I 2072 65 UKS Lokator Gniezno
175 4544 TYMIENIECKI Grzegorz V 2072 12
176 837 LIZUREJ Władysław I 2071 96 OKS Sokół Wrocław
177 10410 ŁUC Wojciech Dawid II 2071 57 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
178 5216 KOROLCZUK Krystyna III 2071 9 IKS Victoria Białystok
179 6480 ADAMCZYK Klaudia I++ 2070 151 UKS Struga Marki
180 36 KLUJ Witold I+ 2070 114
181 5502 ZIĘTEK Michał III 2070 22
182 2986 WIERZBOWICZ Anna K 2069 160
183 3540 SKIBICKI Artur IV 2069 10
184 1840 HAN-PIECHOWIAK Hanna II 2067 16
185 4289 LIZUREJ Mateusz I 2065 174 OKS Sokół Wrocław
186 463 ZABIAŁOWICZ Tadeusz I 2065 29
187 1594 POŚLAD Wojciech II 2065 12
188 4565 KOWAL Marta IV 2065 10
189 6110 GRZEGOROWSKI Jerzy V 2065 9 IKS Zryw Słupsk
190 5785 SUCHOCKA Zuzanna I+ 2064 159 UKS SW Jeziorany
191 5954 JURCEWICZ Tomasz III 2063 52 LSWKS Złote Piony Bielawa
192 2357 WÓJTOWICZ Andrzej II 2063 29
193 5640 KULIK Mikołaj IV 2063 9 GKSONiS Jantar Gdańsk
194 4735 SZLANGA Beata IV 2062 13
195 3106 HAMERA Paulina I++ 2061 251
196 2231 WIERZBOWICZ Marcin I 2061 108
197 273 GRODECKI Jacek II 2061 23 ŁKS Orlęta Łuków
198 4252 SZYDŁO Krystian IV 2061 16
199 3309 GRZYBOWSKI Daniel I 2060 97 LKS Olymp Błonie
200 5953 SKOBEL Mateusz II 2060 67 LUKS Gry Logiczne Wronki
201 10437 MAŃCZAK Dawid III 2060 45 MUKS Libero Basznia Dolna
202 5827 BABIAK Daria I++ 2059 224 GZ LZS Darłowo
203 4614 RYGIELSKI Paweł IV 2059 18
204 3616 PUCZKOWSKI Władysław II 2059 14 NKSTNiS Atut Nysa
205 10489 SKIBA Bartosz III 2059 11 UKS Komorzanka Komorze
206 522 TUKIENDORF Jerzy I 2058 228
207 4196 NIEMCZAK Tadeusz II 2058 115 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
208 2053 PŁÓCIENNICZAK Tymoteusz I 2058 29
209 2120 MIKODA Bartłomiej III 2058 9
210 2758 FALKOWSKA Beata K+ 2057 57
211 4287 KASINIAK Aleksander V 2057 10
212 1684 BAR Daniel III 2056 16
213 5406 ĆWIKŁA Tomasz IV 2056 9 IKSKFiTNiS Morena Iława
214 4908 SIENIARSKI Paweł 2055 11
215 8007 MOLENDA Sylwester III 2055 10
216 4542 BIAŁKOWSKI Krzysztof II+ 2054 70 LKS Czarna Damka Lututów
217 4501 JAKUBEK Mariusz V 2054 9
218 4796 BIEŻYCA Konrad III 2053 58 KSNiS Hetman Lublin
219 4328 GRACZYK Dawid IV 2053 15
220 5020 AKRAA Kamil IV 2053 9
221 408 DYĆ Jerzy I 2051 39
222 5023 ROMAŃCZUK Paulina K 2050 99 UKS Pitagoras Pęgów
223 2754 ŻAKIEWICZ Katarzyna I+ 2050 10
224 4350 ROSIŃSKI Damian II 2049 56 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
225 1941 OLENDER Stanisław I 2049 38 UKS Lokator Gniezno
226 6491 FRONCZAK Andrzej III 2049 26 EKS Elcross Elbląg
227 6050 SĘK Karol IV 2049 9
228 5046 UCHMAN Adam II 2048 52
229 1926 GÓRNY Sławomir II 2048 13
230 5052 KOZŁOWSKI Marcin 2048 12
231 5431 DŁUŻEWSKI Daniel II 2047 62 LUKS Gry Logiczne Wronki
232 680 LACH Tadeusz II+ 2046 306 NKSTNiS Atut Nysa
233 3117 KNAP Sebastian II+ 2046 110 GZ LZS Darłowo
234 2029 KOMORKIEWICZ Karol I 2046 103
235 5025 PRZYBYLAK Łukasz 2046 10
236 2205 DUDA Zbigniew I 2045 87 GZ LZS Darłowo
237 5051 WAJDA Iwona 2045 12
238 4451 MATCZAK Marcin IV 2045 10
239 4050 MATUSIAK Sławomir III 2044 47 EKS Elcross Elbląg
240 7118 CHYLO Piotr III 2044 22 IKSKFiTNiS Morena Iława
241 5047 MASALSKI Damian V 2044 13
242 2759 STASZEWSKA Anna V 2044 10
243 8069 ROGALSKI Jacek 2044 9
244 3337 GRZYBOWSKA Monika I+ 2043 172 LKS Olymp Błonie
245 3302 KOCISZEWSKI Adam II 2043 65 LKS Olymp Błonie
246 5448 LASOTA Zbigniew IV 2043 17 IKSKFiTNiS Morena Iława
247 3354 KWOCZ Agnieszka I++ 2042 241 UKS Pitagoras Pęgów
248 2873 PTAK Katarzyna K++ 2042 208
249 5538 NAPIONTEK Kamil II+ 2041 106 SIN Razem Świecie
250 1725 RUDNICKI Leszek II 2041 13
251 4557 ŁUKASIK Hubert IV 2041 11
252 5873 MINDER Mateusz IV 2041 9 SIN Razem Świecie
253 3716 KOREJWO Bronisław II 2040 136 NKSTNiS Atut Nysa
254 2307 LISIECKI Piotr II+ 2040 31
255 10455 WERYHO Mateusz III 2040 18 MDK 1 Bydgoszcz
256 10425 ADAMEK Mateusz IV 2040 9 MUKS Libero Basznia Dolna
257 5070 Tuta Lidia I 2039 33
258 6221 FEDYK Fortunata IV 2039 9 UKS Roszada Lipno
259 5736 SKIBICKI Mateusz II+ 2038 72 LKS Unia Horyniec-Zdrój
260 6666 ŻAK Patryk III 2038 43 MUKS Libero Basznia Dolna
261 2076 OLSZEWSKI Mariusz I+ 2038 42
262 5799 WYROZĘBSKI Dawid III 2038 17
263 6599 KOZŁOWSKA Maja II 2037 10 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
264 2101 GĘZA Tomasz II 2037 9
265 5841 OSIŃSKI Dawid II 2036 74 UKS Lokator Gniezno
266 2089 MATLAK Karol I+ 2035 194 LUKS Gry Logiczne Wronki
267 5722 MAZIJ Kamil IV 2035 21 UKS Pitagoras Pęgów
268 4009 MIECZNIKOWSKI Jan II 2034 194 NKSTNiS Atut Nysa
269 7376 GRODECKI Jakub II+ 2034 55 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
270 5048 KAZIMIERSKI Mateusz 2034 10
271 1948 RZESZOWSKI Marcin I 2033 44
272 2038 LISIECKI Marek II+ 2032 34
273 5090 CZAPIEWSKA Justyna III 2032 13
274 5044 BACZULIS Agata V 2032 12
275 4345 SOBIEGRAJ Marcin II+ 2031 144 LKS Grom Złota Dama Poczesna
276 3357 BORKOWSKA Paulina K 2030 307 UKS Lokator Gniezno
277 5981 MOJZYCH Bogusław II 2030 99 ŁKS Orlęta Łuków
278 1800 NAPIÓRKOWSKI Nikodem II+ 2030 41
279 1015 MARKOWSKA-WĄSIŃSKA Barbara K+ 2030 10
280 5551 RATAJSZCZAK Mateusz III 2029 30 UKS Roszada Lipno
281 10800 MARACH Franciszek III 2029 21 UKS Roszada Lipno
282 6336 SANTOREK Jakub IV 2029 13 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
283 5949 PRYSTASZ Eryk V 2029 10 UKS Pitagoras Pęgów
284 2806 GRABOWSKA Jolanta I 2028 78 GZ LZS Darłowo
285 4251 SZYDŁO Paweł III 2028 23
286 5037 LICHTÓR Magdalena V 2028 10
287 4324 DRÓŻDŻ Krzysztof IV 2028 9
288 6872 Pycha RADOVAN V 2028 9
289 3316 GAWLIŃSKA Emilia I++ 2027 158
290 2180 SUCHAŃSKI Mariusz I 2027 112
291 6216 ROSIŃSKI Marcin III 2027 31 UKS Roszada Lipno
292 6041 CIAPALA Emil V 2027 12
293 10488 ŚWIĄTEK Piotr V 2027 9 UKS Komorzanka Komorze
294 113 ŚLUSARCZYK Jerzy I 2026 122
295 5547 CHMIELARCZYK Daniel III 2026 18 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
296 5761 MATYSIAK Adam IV 2026 10 MKSW Pat Miejska Górka
297 6225 KONIECZNY Krzysztof III 2025 20 UKS Roszada Lipno
298 4909 TARASZKIEWICZ Justyna 2025 19
299 5688 ZALOT Jan IV 2025 18 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
300 5050 WAJDA Arkadiusz 2025 10
301 5093 SAMIEC Jan 2024 10
302 32 TARGOSZ Tadeusz K 2023 119
303 4230 MICKIEWICZ Krzysztof II+ 2023 87
304 2722 PAJĄK (Pieniak) Aneta K 2023 73
305 6053 ŻARCZYŃSKA Paulina III 2023 18
306 2201 ANUSZKIEWICZ Oktawian I 2022 77
307 1339 GLURA Stanisław II 2022 18
308 2063 TOMASZEWSKI Dominik I 2021 25
309 2123 PASZKIEWICZ Paweł III 2020 20
310 1996 TOKARCZUK Dariusz II+ 2020 16
311 4718 SZYDŁOWSKA Agnieszka II+ 2019 125
312 5586 ŻUK Angelika I 2019 124 LKS Unia Horyniec-Zdrój
313 2994 GARDLO Justyna I 2019 99
314 4084 DEPCZYŃSKI Przemysław IV 2019 9
315 3634 ZABŁOCKI Konrad I 2018 157
316 6510 ORŁÓW Agata III 2017 22 UKS Struga Marki
317 4215 SOBIECKI Ryszard V 2017 11 GKSN Kormoran Giżycko
318 4449 STASIOŁEK Piotr II 2016 99
319 5481 SOBOLEWSKA Karolina II+ 2016 80 UKS Struga Marki
320 4387 HAŁADUDA Marcin III 2016 43 OKS Sokół Wrocław
321 1801 NAPIÓRKOWSKI Karol II 2015 29
322 3310 KOBUS Krystian III 2015 20
323 5962 PIĄTEK Jędrzej IV 2014 13 LSWKS Złote Piony Bielawa
324 160 NIEZGODA Stanisław II 2014 12
325 3699 RUTKOWSKI Bogdan IV 2014 9 KSiRNiS Tęcza Poznań
326 4077 ROŻEK Paweł II 2013 51
327 3813 OKARMUS Łukasz IV 2013 16
328 8052 SERWA Maciej IV 2012 15
329 349 LIWAK Leszek II 2012 11
330 6126 SZWIEC Oliwia I 2011 118 GZ LZS Darłowo
331 5871 NADULNY Adrian III 2011 47 LKS Olymp Błonie
332 6042 NABOŻNY Rafał III 2011 20
333 5236 BORGUŃSKI Artur IV 2011 18
334 4406 ZDZIEBKO Szymon V 2011 16
335 4950 KUŻDŻAŁ Andrzej II 2010 167 NKSTNiS Atut Nysa
336 4692 KOŚCIELIŃSKI Paweł V 2010 20
337 6663 PIOTROWSKI Piotr IV 2010 13 UKS Struga Marki
338 6233 MŁYNARCZYK Mateusz IV 2009 22 LUKS Gry Logiczne Wronki
339 4042 LEWANDOWSKI Jarosław II 2008 100
340 5360 PANKOWSKI Krzysztof III 2008 46
341 6025 RYSZKOWSKI Bartłomiej IV 2008 13 ŁKS Orlęta Łuków
342 3475 PERZ Artur II+ 2007 79 LUKS Gry Logiczne Wronki
343 2135 WIŚNIEWSKI Krzysztof II 2007 23
344 6166 BAGIŃSKI Adrian V 2007 11 UKS Pitagoras Pęgów
345 5055 RYGIELSKI Mateusz 2007 10
346 2061 STRYSZYK Wojciech I 2006 36
347 3690 PIEŃKO Witold III 2006 27 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
348 3874 WOJDYŁ Michał II+ 2005 245
349 8014 SIENIAWSKI Radosław III 2005 17 LKS Unia Horyniec-Zdrój
350 899 MALINOWSKI Tadeusz I 2004 202 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
351 2152 ŚWISZCZ Mateusz II+ 2004 117
352 2294 JESZKE Maria M 2004 60
353 1126 RUTKOWSKI Waldemar II+ 2004 39
354 3681 ZYWAR Zofia II 2004 24 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
355 3694 WILMAN Zbigniew IV 2004 15 IKS Victoria Białystok
356 5711 FRYZOWSKI Grzegorz 2004 10 KS Jaćwing Suwałki
357 3737 NAPIERAŁA Tomasz II 2003 83 LUKS Gry Logiczne Wronki
358 6806 BUDNIAK Paweł IV 2003 28
359 10507 KONIECZNY Bogdan III 2003 15 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
360 4063 WALENTYNOWICZ Adam II 2002 124 LUKS Gry Logiczne Wronki
361 1147 ANDRZEJEWSKI Władysław II 2002 19
362 5065 PYRCZ Artur III 2001 41
363 6098 ZIELIŃSKA Aleksandra III 2001 11 UKS Roszada Lipno
364 4574 ZIÓŁKOWSKI Michał III 2000 77 WPKS Pionek Włocławek
365 6352 RUTA Zuzanna II 2000 70 UKS Roszada Lipno
366 6933 MARCINIAK Tomasz IV 2000 12 IKSKFiTNiS Morena Iława
367 1352 ŚWIDERSKI Paweł III 2000 9
368 2878 LANGOWSKA Ewelina I++ 1999 182
369 5435 WITKOWSKA Zuzanna I 1999 168 LUKS Zefir Janikowo
370 495 DĄBROWSKI Piotr I 1999 148
371 5587 PLESKACZ Justyna II 1999 31 LKS Unia Horyniec-Zdrój
372 5098 SZYDŁOWSKI Grzegorz V 1999 14
373 4129 DYLAŃSKI Piotr II 1998 25 LUKS Gry Logiczne Wronki
374 1974 KAŹMIERCZAK Jan III 1998 17
375 2250 SMOLIBOCKI Damian II 1997 22
376 3609 SIWY Zofia III 1997 19 NKSTNiS Atut Nysa
377 3830 KARDAS Marek II+ 1996 92
378 4528 ZAPART Marcin II 1996 83
379 4484 WIŚNIEWSKI Arkadiusz II 1996 59 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
380 6174 TRAWNIK Dawid IV 1996 16 KSNiS Cross Jastrzębie
381 3700 SZYMAŃSKI Zbigniew II+ 1996 15 OKSTNiS Cross Opole
382 6102 SURMA Sebastian IV 1996 13 UKS Błyskawica Staniewice
383 6065 ŁOŻEWSKI Paweł IV 1996 12 SIN Razem Świecie
384 2127 SĘK Piotr II 1995 20
385 2306 LENARTOWICZ Marian III 1995 11
386 4367 GRACZYK Piotr II 1994 90 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
387 4075 SZCZYGIEŁ Radosław III 1994 69 LKS Grom Złota Dama Poczesna
388 7315 RITTER Edward III 1994 33 IKSKFiTNiS Morena Iława
389 4726 BOCHEŃSKI Paweł III 1994 29
390 5737 WAŻNY Mateusz IV 1994 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
391 5766 KACZMAREK Kacper IV 1994 14 MKSW Pat Miejska Górka
392 2183 ZAWADZKI Piotr II 1993 116
393 6522 KULASZEWSKI Konrad II 1993 26 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
394 6139 DĄDELA Tomasz IV 1992 15
395 10842 PIETRAKIEWICZ Elzbieta IV 1992 13 KSN Omega Łódź
396 5432 GRZECZNIK Dawid 1992 11 UKS Pitagoras Pęgów
397 5944 KISIEL Piotr III 1990 30 ŁKS Orlęta Łuków
398 6385 OKUPNICZAK Jakub IV 1990 12 UKS Roszada Lipno
399 1203 ZDEBIK Józef III 1989 35
400 687 KUREK Andrzej II 1988 31
401 4329 HAN Wioleta IV 1988 20
402 6628 CIEŚLIK Maja III 1988 14 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
403 6550 WAŻNY Maciej Gerard III 1988 12 SGU Czarni Oleszyce
404 10436 BURDZIŃSKA Agata IV 1988 9 LKS Unia Horyniec-Zdrój
405 10446 PAWLAK Karolina II+ 1987 74 OKS Sokół Wrocław
406 4895 STANKIEWICZ Ireneusz IV 1987 29
407 3835 KURYŁO Paweł IV 1987 26
408 3978 PILISZKO Dominik IV 1987 23
409 5091 WILCZEWSKI Łukasz V 1987 13
410 6320 KAZIK Łukasz V 1987 9 LKS Unia Horyniec-Zdrój
411 7374 DERLATKA Adrian IV 1986 18 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
412 2901 SKORCZEWSKA Kamila I 1985 116
413 5620 HANUSZEWICZ Paweł IV 1985 37 OKS Sokół Wrocław
414 1482 OSIŃSKI Juliusz II+ 1985 30
415 5390 OSTAPIUK Ryszard III 1985 30 NKSTNiS Atut Nysa
416 2248 PRZYBYSZ Damian III 1985 10
417 2079 MAĆKOWIAK Tomasz II+ 1984 62
418 5795 KACZMAREK Arkadiusz IV 1984 20 LUKS Gry Logiczne Wronki
419 353 PAWLISZ Zdzisław III 1984 15 MDK Witnica
420 5952 GŁOGOWSKI Janusz V 1984 13
421 4732 SKIBIŃSKA Paulina IV 1983 18
422 7205 ŁUSIAK Eugeniusz V 1983 12
423 4569 KWOCZ Paweł II 1982 111 UKS Pitagoras Pęgów
424 6302 SIWIK Grzegorz II 1982 73 LKS Czarna Damka Lututów
425 4247 ZAPAŚNIK Henryk IV 1982 61 NKSTNiS Atut Nysa
426 2067 WARGACKI Leszek II+ 1982 19
427 477 KREMSER Zygmunt III 1982 9
428 4049 DROZDOWSKI Paweł II+ 1980 227 SRW Rychlik
429 4354 GAŃKO Katarzyna III 1980 26
430 5876 KOZA Mateusz V 1980 15 LZS Kuźnica Żelichowska
431 3219 SZALATY Norbert III 1979 65
432 4997 PYTLIK Leokadia IV 1979 18 OKSTNiS Cross Opole
433 10432 KOWAL Sebastian IV 1979 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
434 6268 MARECKI Maciej 1978 9 SRW Rychlik
435 3110 RZEPA Ewelina I 1977 69
436 5428 SZYMASZKIEWICZ Katarzyna II 1977 54 UKS Pitagoras Pęgów
437 8058 ŁAKOMSKA Julia II 1977 52 UKS Pitagoras Pęgów
438 10426 KISYK Maciej III 1977 48 MUKS Libero Basznia Dolna
439 4896 JACEK Kazimierz IV 1977 30 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
440 4898 NARLOCH Zbysław IV 1977 21 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
441 10487 WAWRZYNIAK Patrycja III 1977 11 UKS Komorzanka Komorze
442 1565 KULEWICZ Edward II+ 1976 104
443 5514 KOŁODZIEJCZYK Tomasz III 1976 67 OKS Sokół Wrocław
444 5958 BACIA Damian IV 1976 42 LSWKS Złote Piony Bielawa
445 10573 KOPACKI Zbigniew IV 1976 18 LKS Czarna Damka Lututów
446 5510 MIĄŻEK Apolonia II 1975 61 UKS Pitagoras Pęgów
447 6015 RUTA Marta II 1975 56 UKS Roszada Lipno
448 4506 TRUSZCZYŃSKI Marcin III 1975 36 LKS Grom Złota Dama Poczesna
449 5999 NADOL Marcelina III 1975 10 UKS Roszada Lipno
450 1598 KONDRACKI Feliks III 1974 10
451 5125 GULBIŃSKA Mirosława III 1973 24 OKSTNiS Cross Opole
452 10640 PAWLACZEK Paulina III 1973 23 LSWKS Złote Piony Bielawa
453 2129 SKIBICKI Mariusz II 1971 109
454 7116 RATAJCZYK Stanisław IV 1971 17
455 5896 ŻMUDA Jagoda IV 1971 14 UKS Pitagoras Pęgów
456 7613 LEPIARSKI Filip IV 1971 9 LKS Grom Złota Dama Poczesna
457 7381 METELSKI Karol V 1971 9 UKS Struga Marki
458 5128 BOBER Emilia II 1970 91 Ikar Lublin
459 7369 BIERNAT Kamila I 1970 84 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
460 6290 MAZUROWSKI Bartosz II 1970 75 OKS Sokół Wrocław
461 9005 GRACZYK Anna II+ 1970 74 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
462 2534 ŻUK Ewa I 1970 46 LKS Unia Horyniec-Zdrój
463 10611 PĘCZEK Roksana III 1970 13 LKS Grom Złota Dama Poczesna
464 6393 NADOL Michalina IV 1970 12 UKS Roszada Lipno
465 5774 PIPIAK Ryszard 1970 9 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
466 4502 ŻUREK Dawid IV 1969 24
467 7366 WERELICH Aleksander IV 1969 19 UKS Struga Marki
468 10743 REIF Milena III 1969 10 OKS Sokół Wrocław
469 2112 KOWALCZYK Kamil II 1968 56
470 5094 SANECKI Kazimierz 1968 19 MCK Skarżysko-Kamienna
471 6331 LISZKA Paweł 1968 11 UKS Pitagoras Pęgów
472 2002 GARJACIAK Marek II 1967 36 UKS Lokator Gniezno
473 5404 ZAKRZYŃSKI Adam III 1966 81
474 10401 JARAPUD Adrian IV 1966 17 SGU Orzeł Lubaczów
475 5926 STAWISKI Konrad V 1966 15 KS Pętelka Działdowo SWS
476 7121 STARUCH Roman III 1965 52 IKS Zryw Słupsk
477 4543 BIAŁKOWSKA Anna II 1965 29 LKS Czarna Damka Lututów
478 5478 MERTA Jan IV 1965 21 NKSTNiS Atut Nysa
479 10552 BAKALARCZYK Włodzimierz IV 1964 36 KSN Omega Łódź
480 5039 WACHOWIEC Patryk IV 1963 24
481 5764 NIWCZYK Szymon IV 1963 21 MKSW Pat Miejska Górka
482 3221 ZIELIŃSKI Mikołaj V 1963 13
483 3150 BIEDZIAK Anna II 1963 12
484 3819 WIKTOROWICZ Monika II+ 1962 119
485 4096 NARLOCH Mateusz II 1962 63 GLKS Tor Laskowice
486 4743 KOBOS Jakub II 1962 39 UKS Pitagoras Pęgów
487 2771 GORZELANNA Sylwia K 1962 39
488 2830 SĘK Aneta I 1962 22
489 5580 BUCHCIK Robert V 1962 17
490 2046 MATUSZEWSKI Waldemar II 1961 42
491 6373 ROZNER Piotr V 1961 11 LKS Unia Horyniec-Zdrój
492 5040 RESZKA Aneta II 1959 45 SSWDK Niewiadów
493 1136 ARCISZEWSKI Kazimierz III 1959 34
494 2080 GÓRNY Krzysztof III 1959 23
495 6353 MUSIAŁA Dominika III 1959 17 UKS Pitagoras Pęgów
496 6421 PAKOS Szymon 1959 11 UKS Błyskawica Staniewice
497 6415 GIERYCZ Tadeusz IV 1958 25 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
498 5521 CIEĆKA Mirosław IV 1958 12 LKS Czarna Damka Lututów
499 5370 WIĘCKOWSKI Jerzy V 1958 9 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
500 10428 CHALABA Julia II 1957 57 UKS Struga Marki
501 3817 GOLEWSKA Barbara II 1957 55 MDK Witnica
502 6040 ZDEBIK Mateusz IV 1957 17
503 5096 MIEDZIK Adam IV 1956 23
504 6391 GRZESIAK Wiktoria III 1956 22 UKS Roszada Lipno
505 10644 GŁĄBIAK Damian V 1956 9 LZS Senet Janikowo
506 5891 SZYPA Filip III 1955 56 UKS Pitagoras Pęgów
507 4524 GOŁUŃSKI Stanisław IV 1955 22 GLKS Tor Laskowice
508 5803 KONIECZNY Mikołaj IV 1955 21 UKS Roszada Lipno
509 6167 BAGIŃSKA Amelia III 1955 20 UKS Pitagoras Pęgów
510 4523 CZAPIEWSKI Sylwester IV 1955 18 GLKS Tor Laskowice
511 6243 NOWAKOWSKI Mateusz IV 1954 38 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
512 6611 STACHOWIAK Joanna III 1954 27 UKS Roszada Lipno
513 6058 GÓRAL Katarzyna IV 1954 16
514 2282 GUZIKOWSKI Łukasz III 1954 16
515 10786 DUBIELCZYK Tomasz 1954 9 GZ LZS Darłowo
516 3798 NOWICKA Magdalena I 1953 160
517 4094 NARLOCH Łukasz II 1953 89 GLKS Tor Laskowice
518 2496 POLAŃSKA Irena K 1953 76
519 1778 WÓJCIK Maciej III 1953 34 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
520 4012 SITARZ Władysław IV 1953 30 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
521 10623 GRABARZ Miłosz IV 1953 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
522 6675 KOWALSKA Melisa IV 1953 10 MDK 1 Bydgoszcz
523 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa IV 1951 10 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
524 6275 DEJA Jan V 1951 9 RKKFSiTNiS Radom
525 6220 SZYMAŃSKA Joanna II 1950 67 UKS Roszada Lipno
526 442 HOŁOWCZYC Tadeusz II 1950 31
527 8024 BIELKO Michał IV 1950 16 UKS Meteor Dachnów
528 4076 ANAGNOSTOPULOS Łukasz III 1949 58
529 8011 ŁANIA Diana II 1949 39 LKS Unia Horyniec-Zdrój
530 5582 JUŹKO Józefa III 1949 12 KSNiS Cross Jastrzębie
531 5397 SKWIRA Zygmunt V 1949 11 KSiRNiS Tęcza Poznań
532 10407 PONIEWIERSKA Jadwiga V 1949 10 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
533 5623 BRZESZCZ Zygmunt III 1948 202 SRiPDNiS Nadzieja Kraków
534 5421 BABIAK Karolina II+ 1948 148 GZ LZS Darłowo
535 1780 STRYSZYK Kazimierz II 1948 54
536 1524 ROJ Iwona I+ 1948 20
537 10828 WOŹNIAK Mirosław 1948 12 ŚKKFSiTNiS Kielce
538 6037 SZCZYPKA Piotr V 1948 10 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
539 5113 KOZYRA Mariusz IV 1947 32 KSNiS Hetman Lublin
540 5479 KOPEĆ Kazimierz IV 1947 13 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
541 5425 PLESKACZ Kamil IV 1947 13 LKS Unia Horyniec-Zdrój
542 4573 GIZA Aleksander V 1947 11 WPKS Pionek Włocławek
543 4437 KOTARSKI Zbigniew IV 1947 11
544 6334 JĘDRASIK Łukasz IV 1946 25 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
545 5558 BARZYCKI Andrzej V 1946 16 KSNiS Hetman Lublin
546 6609 GRALAK Amelia III 1946 16 LUKS Zefir Janikowo
547 2141 MASEK Józef II+ 1945 64
548 10386 GAWRON Wiktoria III 1945 34 UKS Roszada Lipno
549 5005 OBIELAK Angela IV 1945 22 MUKS Feniks Różańsko
550 5882 GARDZIŃSKI Kazimierz IV 1945 18 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
551 6482 KROSZEL Justyna III 1945 16 SRW Rychlik
552 5818 MARCINOWSKA Jagoda III 1945 15 UKS Roszada Lipno
553 1970 JACEWICZ Piotr I 1944 45
554 6195 BUCZAK Damian IV 1944 24 KSNiS Cross Jastrzębie
555 5405 GLOWATZKI Klaus IV 1943 19 IKSKFiTNiS Morena Iława
556 10567 SKOBEL Aleksandra III 1943 18 LUKS Gry Logiczne Wronki
557 4349 TRĘBACZ Aneta III 1943 15
558 3801 BUDNIK Michał IV 1942 12
559 10594 RADZISZEWSKI Jan III 1941 46 UKS Lokator Gniezno
560 5041 SKIBIŃSKI Kamil V 1941 12 SSWDK Niewiadów
561 10671 HANUSZKIEWICZ Halina V 1941 11 EKS Elcross Elbląg
562 10609 URBAN Franciszek V 1941 9 UKS Roszada Lipno
563 7329 DĘGA Katarzyna II+ 1940 156 GZ LZS Darłowo
564 3158 KAŹMIERCZAK Marcin III 1940 66
565 5016 NOWAK Ewelina III 1940 50 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
566 5437 SŁOMA Przemysław IV 1940 21
567 8004 ŻUK Gabriela II 1939 102 LKS Unia Horyniec-Zdrój
568 2132 STEFANOFF Zdzisław III 1939 19
569 5012 KOWALSKA Anna III 1939 13 LZS Kuźnica Żelichowska
570 4041 DAMASZEWICZ Andrzej III 1939 11
571 8034 MROCZKO Klaudia II 1938 77 SGU Orzeł Lubaczów
572 3170 WOJCZYSZYN Krzysztof III 1938 45
573 4710 LEŚNIK Hanna III 1938 28
574 5712 ZALETA Szymon III 1937 76 LUKS Zefir Janikowo
575 4723 KOWNACKA Edyta IV 1937 19
576 2620 KARUŚ-MIARA Józefa K 1937 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
577 2175 KLAPA Tomasz III 1937 12
578 1024 KASPEREK Tadeusz I 1936 61 SRW Rychlik
579 3147 SITEŃ Marek IV 1936 18 SGU Orzeł Lubaczów
580 5419 PYDA Przemysław V 1936 13 UKS Puma Cieszanów
581 10481 STALA Emilia IV 1936 10 UKS Pitagoras Pęgów
582 5412 KRZYŚKOWSKA Sylwia II+ 1935 96 LKS Unia Horyniec-Zdrój
583 5713 GODZIK Regina II 1935 50 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
584 2199 BRODZIK Kazimierz II 1935 23
585 5002 KOZŁOWSKA Jolanta III 1934 24 IKS Victoria Białystok
586 7993 CIUĆKA Katarzyna III 1934 11 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
587 6704 ZENEL Wojciech V 1934 9 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
588 6656 MAGALSKI Wiesław III 1933 83
589 5939 KRUPA Marcin V 1933 9 KSNiS Cross Jastrzębie
590 6523 BORTLISZ Martyna III 1932 32 UKS Roszada Lipno
591 3789 HAN Ilona II 1932 31
592 5990 KOZŁOWSKI Dawid V 1932 20 UKS Struga Marki
593 6001 PRZYCZKA Alicja I 1931 108
594 2151 SZLICHTA Maciej V 1931 9
595 5909 CYGANOWSKA Barbara 1931 9 IKS Zryw Słupsk
596 10621 CHOCISZEWSKA Małgorzata 1931 9 SNiS Syrenka Warszawa
597 6318 STAWICKI Tomasz III 1930 49 LZS Senet Janikowo
598 6324 PALESA Natalia III 1930 22 UKS Struga Marki
599 2064 TUROSTOWSKI Tomasz II 1930 20
600 2098 CHYLEWSKI Tadeusz III 1930 16
601 3455 KULEWICZ Adam IV 1930 11
602 2779 LISZKA Agnieszka I 1929 51
603 8023 BIELKO Mateusz III 1929 39 UKS Meteor Dachnów
604 10605 HOJNACKA Anna III 1929 17 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
605 4111 KŁOSEK Leszek III 1928 55 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
606 2139 SOKULSKI Mieczysław III 1928 35
607 8079 LAMENT Marta 1928 9
608 2810 GRZESZCZYK Natalia I+ 1927 63
609 3626 ŁAZUKA Jan III 1927 60 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
610 3622 TARASEK Józef III 1927 16 OKSTNiS Cross Opole
611 5649 BIAŁAS Stanisław IV 1926 116 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
612 4552 JUSZCZAK Sławomir II 1926 113 LZS Kuźnica Żelichowska
613 2182 ZAWADZKI Łukasz II+ 1926 108
614 5049 SWOBODA Bartłomiej IV 1926 38
615 3679 DUDKIEWICZ Andrzej II 1926 38
616 5508 CIEĆKA Dawid III 1926 33 LKS Czarna Damka Lututów
617 2232 WIŚNIEWSKI Przemysław III 1926 18
618 3121 TEPER Janusz III 1926 16
619 5666 ZWIERKO Dawid IV 1926 14 GZ LZS Darłowo
620 8056 MAJTCZAK Damian III 1925 53 UKS Pitagoras Pęgów
621 5018 WIŚNIEWSKA Anna III 1925 49 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
622 2005 JĘDRYSIAK Stanisław II+ 1925 49
623 6894 JUSZCZYŃSKA Jadwiga 1925 10 EKS Elcross Elbląg
624 3271 ŁOŚ Katarzyna III 1925 9
625 2109 JANKOWSKI Eligiusz II 1924 40
626 454 PISKORSKI Stanisław III 1924 25
627 10624 JAROSZ Krzysztof IV 1924 23 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
628 5585 AUGUSTYN Krystyna IV 1924 16 KSNiS Cross Jastrzębie
629 6199 TRAFNY Dariusz IV 1924 12 LUKS Zefir Janikowo
630 2795 KUS Monika I 1923 122
631 2856 JEŻEWSKA Agnieszka I+ 1923 59
632 6317 MAKSIM Dominika IV 1923 11 LUKS Zefir Janikowo
633 3192 GAŁECKI Patryk V 1923 10
634 6316 GÓRSKA Marcelina IV 1923 10 LUKS Zefir Janikowo
635 10378 PIÓRO Mateusz IV 1922 20 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
636 2776 KUS Iwona I 1922 13
637 2845 KOWAL Anna I+ 1921 101
638 4140 SMOLEŃ Sławomir III 1921 39
639 7404 KOZAKIEWICZ Zbigniew IV 1921 35 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
640 4955 SOBAŃSKI Adam IV 1921 21
641 2124 PTAK Marek II+ 1920 161
642 3620 MALINOWSKI Józef II 1920 126 NKSTNiS Atut Nysa
643 4081 SMOTER Wojciech III 1920 59
644 4105 NARLOCH Aleksandra II 1920 46 GLKS Tor Laskowice
645 10529 PIOTROWSKI Antoni III 1920 43 UKS Struga Marki
646 5429 MAZURKIEWICZ Kamil IV 1920 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
647 4078 BLAŻNIAK Michał V 1920 11
648 4553 ROSSOCHACKI Bartłomiej III 1919 118 LZS Kuźnica Żelichowska
649 7997 LESZCZYŃSKA Barbara IV 1919 22 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
650 2122 MROWIŃSKI Paweł III 1919 15
651 3704 WAROWNY Jan IV 1919 14 KSN Omega Łódź
652 2832 BIENIEK Paulina I 1918 76 WKS Admirał PC Best Szczecin
653 6238 SYSAK Mateusz IV 1918 33 MUKS Libero Basznia Dolna
654 2839 PĘCZEK Ewelina K 1917 100
655 3109 RÓJ Marlena II 1917 58
656 10622 DOMARADZKI Filip III 1917 41 OKS Sokół Wrocław
657 2792 WINNICKA Hanna II+ 1917 22
658 5366 KRUPECKA-CZARKOWSKA Danuta III 1917 19 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
659 3831 NASKRĘT Arkadiusz III 1917 18
660 2133 SZULC Jan III 1917 9
661 5703 PIETRASZEWSKI Tadeusz 1917 9
662 2017 BIEDZIAK Michał II 1916 71 LUKS Gry Logiczne Wronki
663 5554 SZYMASZKIEWICZ Karolina IV 1916 18 UKS Pitagoras Pęgów
664 6219 MYSZUK Marika IV 1916 16 UKS Roszada Lipno
665 5575 DRATWA Wiesława IV 1916 14 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
666 5865 MIRECKI Dariusz IV 1915 41 RKKFSiTNiS Radom
667 5709 WÓJCIKOWSKI Stanisław IV 1915 37 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
668 6189 CIS Elżbieta II 1914 122 ŚKKFSiTNiS Kielce
669 5519 JURUSIK Jolanta II 1914 63 OKS Sokół Wrocław
670 5559 KRUPSKI Józef III 1913 52 KSN Omega Łódź
671 2218 LITWINOWICZ Marcin III 1913 25
672 5927 HYŁEK Norbert IV 1913 24 LUKS Gry Logiczne Wronki
673 6169 SZERMER Piotr IV 1913 24 LUKS Gry Logiczne Wronki
674 6301 WILUŚ Krystian IV 1913 18 LKS Czarna Damka Lututów
675 2149 STĘPIEŃ Piotr II 1913 11
676 5904 WASIEŃKO Daria II+ 1912 138 GZ LZS Darłowo
677 3306 PRZYBYSZ Grzegorz III 1912 37
678 5830 JAGLIŃSKI Mieczysław V 1912 12 WPKS Pionek Włocławek
679 3790 Han Lidia I 1911 94
680 4568 GOŁĄBEK Wojciech III 1911 51 UKS Pitagoras Pęgów
681 5973 PIÓRO Michał IV 1911 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
682 6196 ZABOROWSKA Sylwia II+ 1911 17
683 4475 KUTORASIŃSKA Ewelina V 1911 9
684 6021 KOSIŃSKI Ryszard IV 1910 106 ŚKKFSiTNiS Kielce
685 4612 KOWALSKI Artur III 1910 71 LZS Kuźnica Żelichowska
686 8048 DOMIN Lesław IV 1910 23 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
687 5727 ZAJĄC Ida III 1909 27 UKS Struga Marki
688 2173 BORKOWSKI Rafał IV 1909 12
689 6127 SURMA Kacper IV 1907 20 UKS Błyskawica Staniewice
690 4459 JURGIEL Grażyna III 1906 23 IKS Zryw Słupsk
691 5898 CZURA Małgorzata III 1906 15 UKS Meteor Dachnów
692 6129 SIUDEK Kamil V 1906 15 UKS Błyskawica Staniewice
693 5401 GRAF Bożena III 1906 15 KSiRNiS Tęcza Poznań
694 10472 JUSZCZAK Jakub IV 1906 14 LZS Kuźnica Żelichowska
695 5694 ZIELIŃSKA Marianna III 1905 27 EKS Elcross Elbląg
696 3224 CZARZASTY Łukasz III 1904 22
697 10375 MIKOŁAJCZAK Nadia V 1904 11 GZ LZS Darłowo
698 3269 PRZYBYŁ Agnieszka I 1903 121
699 6300 WILUŚ Szymon V 1903 20 LKS Czarna Damka Lututów
700 5842 RABURSKA Jagoda IV 1903 13 UKS Roszada Lipno
701 4101 LENARCZYK Piotr IV 1903 11
702 2137 ZAKOBIELSKI Dawid III 1903 10
703 4292 KWOCZ Marcin III 1902 98 UKS Pitagoras Pęgów
704 3175 DZIERŻAWSKI Grzegorz III 1902 53
705 4301 GÓRSKI Edwin III 1902 12
706 2131 STEFANOFF Michał III 1902 12
707 4926 WÓJCIK Edward IV 1901 99 KSNiS Hetman Lublin
708 826 CHĄCKI Ryszard I 1901 98 OKS Sokół Wrocław
709 5597 TOMCZAK Patrycja II+ 1901 98 LUKS Zefir Janikowo
710 6337 BEZŁADA Igor IV 1901 35 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
711 6142 GRZELAK Zdzisław V 1901 18 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
712 3608 SPYCHAŁA Józefa III 1901 18 KSiRNiS Tęcza Poznań
713 5866 RUTKIEWICZ Małgorzata 1901 12 GKSONiS Jantar Gdańsk
714 4330 JAGIEŁKA Anna II 1900 48
715 4351 BARTNICKI Paweł III 1900 30
716 6299 PAZEK Samuel III 1900 30 LKS Czarna Damka Lututów
717 10374 SKROBEK Marcel V 1900 20 GZ LZS Darłowo
718 5691 MŁODA Joanna IV 1900 19 MKSW Pat Miejska Górka
719 2099 CIENIEK Krzysztof III 1900 15
720 10824 DZIWISZ Halina IV 1900 13 IKS Zryw Słupsk
721 3560 SKIBICKA Agata II 1899 138 LKS Unia Horyniec-Zdrój
722 2181 WIKA Bartosz II 1899 103
723 10638 KOSZEWSKA Adrianna II 1899 31 UKS Struga Marki
724 10412 WISZNIEWSKI Czesław IV 1899 27 KSNiS Cross Jastrzębie
725 6715 DUDKA Oskar IV 1899 15
726 5996 KRAUSE Sylwia II 1898 84 LUKS Gry Logiczne Wronki
727 4697 HAN Joanna I 1898 25
728 8025 PACHLA Magdalena III 1898 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
729 2134 WESOŁOWSKI Łukasz III 1898 21
730 10790 ŁOSOWSKI Nataniel 1898 13 GZ LZS Darłowo
731 5992 NAPIONTEK Piotr III 1897 94 SIN Razem Świecie
732 7708 LAMENT Katarzyna III 1897 57 OKS Sokół Wrocław
733 6176 ŻARSKI Wacław IV 1897 56 KSNiS Cross Jastrzębie
734 4610 BŹDZIEL Małgorzata 1897 29 LZS Kuźnica Żelichowska
735 5400 WEGNER Wiesław V 1897 22 KSiRNiS Tęcza Poznań
736 2119 MICHALEWSKI Paweł IV 1896 17
737 5976 CIOSMAK Wiktoria 1896 12 GZ LZS Darłowo
738 6530 BŁAŻ Jakub IV 1895 31 MUKS Libero Basznia Dolna
739 5512 LABUDA Krzysztof II 1894 79 GZ LZS Darłowo
740 6459 KENIG Oliwia I 1894 45 SRW Rychlik
741 6533 BŁAŻ Jagoda II 1894 31 SGU Czarni Oleszyce
742 10559 WÓJCIK Zdzisław V 1894 28 KSTNiS Komar Piekary Śląskie
743 4281 TOMALA Patrycja IV 1894 20
744 5626 GRABCZAK Helena V 1894 20 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
745 2868 GRZESZCZYK Amelia I+ 1893 62
746 5004 MOTYKA Tomasz IV 1893 37
747 6151 SKONIECZNY Igor IV 1892 36 LZS Senet Janikowo
748 2861 ŻANDARSKA Karolina II 1892 17
749 3153 RÓJ Ewelina III 1892 9
750 2872 PIWOWARSKA Katarzyna II+ 1891 92
751 3675 CZERNIAK Jakub III 1891 76
752 2258 BOJKO Krzysztof II 1891 59
753 4554 KOWALSKA Agata II 1890 73 LZS Kuźnica Żelichowska
754 8046 SKIBICKI Jakub IV 1890 35 LKS Unia Horyniec-Zdrój
755 5436 TRAFNY Dawid III 1889 67 LUKS Zefir Janikowo
756 6619 ROMANOWSKI Janusz V 1889 25 WPKS Pionek Włocławek
757 7602 RATAJCZAK Zdzisław III 1888 83 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
758 5578 MIREK Błażej IV 1888 57 KSNiS Cross Jastrzębie
759 4419 RYDZEWSKA Natalia IV 1888 23
760 6874 PŁACHTA Jan IV 1886 33 KSN Omega Łódź
761 7325 KORNAS Kacper III 1885 74 GZ LZS Darłowo
762 2140 JAŁOWIEC Zbigniew II 1885 40
763 6446 ŁUSZCZEK Łukasz III 1884 61 SIN Razem Świecie
764 1001 ARTYMOWICZ Jan II 1884 47 LKS Unia Horyniec-Zdrój
765 3348 OPAS Rafał V 1884 9
766 6051 LISEK Joanna V 1883 19 KSNiS Hetman Lublin
767 4276 OLSZEWSKA Małgorzata III 1883 17
768 4453 KRZEŚNIAK Andrzej II 1882 133
769 10477 FORMAŃSKI Oliwier III 1882 31 UKS Lokator Gniezno
770 6507 KRUCZEK Michał V 1882 28
771 5394 MAŁYSZEK Romana III 1882 27 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
772 6506 KORNAGA Amelia III 1881 29 LKS Unia Horyniec-Zdrój
773 8022 PRYMA Anna IV 1881 25 UKS Meteor Dachnów
774 3174 DZIERŻAWSKA Małgorzata III 1881 17
775 2857 JEŻEWSKA Katarzyna K 1880 83
776 6282 MATERA Jerzy 1880 18
777 4098 RÓŻYCKI Michał IV 1880 9 UKS Struga Marki
778 2838 KRZEMIEŃ Katarzyna K 1879 111
779 5983 BOLIMOWSKI Tadeusz IV 1879 71 SNiS Syrenka Warszawa
780 3108 KOŁAKOWSKA Natalia III 1878 9
781 4440 STOLARSKI Janusz III 1877 83
782 2208 HUMENIUK Damian III 1877 36
783 6494 SKAŁKA Helena III 1877 24 OKSTNiS Cross Opole
784 4551 LIBERA Mateusz III 1876 109 LZS Kuźnica Żelichowska
785 6033 MASTERNAK Gracjan III 1876 93 GZ LZS Darłowo
786 10593 URYSZEK Kamil IV 1876 30 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
787 2048 MOROZIUK Andrzej III 1876 23
788 3360 SUCHECKI Jarosław III 1876 22 UKS Struga Marki
789 10474 KOWALSKI Norbert 1876 18 LZS Kuźnica Żelichowska
790 2804 KŁOS Marta II 1876 17
791 2178 RODACKI Mariusz III 1876 9
792 5968 PAZEK Estera II 1875 82 LKS Czarna Damka Lututów
793 5914 GÓRSKI Konrad IV 1875 54 UKS Pitagoras Pęgów
794 6397 WENCEL Jakub IV 1875 35 UKS Lokator Gniezno
795 10760 DOBROWOLSKA Antonina III 1875 25 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
796 10450 SICIŃSKA Aleksandra III 1875 16 SRW Rychlik
797 10648 MRÓWCZYŃSKA Helena 1875 13 GZ LZS Darłowo
798 3307 MIERZEJEWSKI Albert III 1873 142
799 3256 GNUTEK Genowefa BK 1873 13
800 2212 KOZIK Adam V 1872 10
801 5716 BIECHOWSKA Danuta II 1871 190 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
802 5583 SKRZYPEK Teresa III 1871 38 KSN Omega Łódź
803 6612 GUZA Ewelina II 1871 31 OKS Sokół Wrocław
804 6476 KUBIAK Kacper IV 1870 34 LZS Senet Janikowo
805 4044 WOJCIECHOWSKI Bartłomiej IV 1870 18
806 5825 KOŁODZIEJ Karolina II 1868 137 GZ LZS Darłowo
807 3077 JERZEWSKA Iwona II+ 1868 50
808 5389 DZIĘDZIEL Karol IV 1868 44 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
809 6396 JURKOWSKI Stanisław 1868 17 OKSTNiS Cross Opole
810 6802 BRYDA Anna IV 1867 19 KSNiS Hetman Lublin
811 2992 KOPACZ Klaudyna II+ 1866 73
812 5921 ROMANOWSKA Teresa IV 1866 24 KSN Omega Łódź
813 6670 WAŚ Natalia III 1865 40 UKS Struga Marki
814 2158 BARWIŃSKI Przemysław III 1865 15
815 2359 KOŁAKOWSKI Sebastian III 1863 43
816 2049 NOWAK Tomasz III 1863 34
817 4231 WAŻNY Marcin IV 1862 74
818 3648 WALAS Paweł III 1862 26
819 3333 BUTYŃSKI Mariusz IV 1862 23
820 5665 MEZGIER Marcel III 1861 51 GZ LZS Darłowo
821 6246 KARASEK Krzysztof IV 1861 29 GZ LZS Darłowo
822 6602 BAJ Paulina V 1861 14
823 5822 ZIEMNIAK Krystyna III 1860 46 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
824 4307 BŁAŻKIEWICZ Damian IV 1860 24
825 5577 WÓJCIK Stanisław IV 1859 33
826 2557 OSIŃSKA Helena K 1858 245 LKS Olymp Błonie
827 3844 JUSZCZAK Łukasz IV 1858 90 LZS Kuźnica Żelichowska
828 3330 WYSOCKI Jakub IV 1857 12
829 6534 LIZAK Alicja IV 1856 27
830 3840 MORZY Patryk III 1855 109 UKS SW Jeziorany
831 5006 FILIPOWSKA Magdalena IV 1854 31
832 1979 KUS Janusz II 1852 239 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
833 10665 KNAŹ Justyna III 1851 39 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
834 2869 GŁADYSZ Katarzyna II+ 1851 17
835 5704 KWITOWSKI Stanisław IV 1849 41 KSiRNiS Tęcza Poznań
836 4109 POPIŃSKI Dominik II 1849 33
837 10832 KACZMAREK Bożena V 1849 21 KSiRNiS Tęcza Poznań
838 5553 CYRAN Wiktoria 1849 17 UKS Pitagoras Pęgów
839 4066 PIASEK Agnieszka III 1848 37 LUKS Gry Logiczne Wronki
840 5534 BRUST Natalia IV 1848 30 LUKS Gry Logiczne Wronki
841 3548 REMBISZ Stanisław III 1847 87 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
842 6376 BOLCZAK Stanisław IV 1847 79 SNiS Syrenka Warszawa
843 4483 ZELIK Tomasz V 1847 28
844 2142 RADZI Krystyna K 1846 184 LUKS Gry Logiczne Wronki
845 7396 MIESZKOWSKI Zenon IV 1846 26 KS Pętelka Działdowo SWS
846 2818 BOŃKOWSKA Barbara II 1846 12
847 3606 SZOPIAN Grzegorz IV 1845 41
848 4091 KOROTUSZ Michał V 1845 24
849 10802 BAJOR Dariusz 1844 18 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
850 2848 LISZKA Paulina III 1844 10
851 5651 OLEJNIK Jakub IV 1842 51 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
852 5201 MĄDRA Marta IV 1842 43 LUKS Gry Logiczne Wronki
853 6135 BEDNARSKI Tobiasz IV 1842 38 LKS Czarna Damka Lututów
854 3969 ŻELIK Tomasz IV 1842 23
855 5523 GÓRALSKA Natalia III 1841 56 UKS Pitagoras Pęgów
856 5522 WYCZAŁKOWSKI Bartłomiej V 1841 25 LKS Czarna Damka Lututów
857 5918 POGORZELEC Patrycja IV 1841 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
858 4235 STASIAK Iwona II 1840 70 LKS Grom Złota Dama Poczesna
859 4717 TABAKA Klaudia II 1840 48
860 3270 PICH Robert III 1840 36
861 3144 GRZYBOWSKI Tomasz III 1840 12
862 3753 RYCHLIK Karolina IV 1840 12
863 2334 SZCZĘŚNIAK Bogdan III 1840 11
864 2834 JASIŃSKA Kamila II 1839 27
865 2829 OGRODZIŃSKA Grażyna II 1839 14
866 4300 MORYL Michał 1839 9
867 5127 BUDNIAK Ryszard IV 1838 67 KSNiS Hetman Lublin
868 5504 MÜLLER Alicja 1838 20 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
869 3987 WOLSKI Andrzej IV 1838 14
870 4924 GORYL Agnieszka III 1837 44
871 2130 SOWIŃSKI Arkadiusz IV 1837 28
872 2163 KARPIŃSKI Tomasz III 1837 12
873 5525 MAZIJ Aleksandra II+ 1836 65 UKS Pitagoras Pęgów
874 2219 MALINOWSKI Michał II 1836 61
875 3325 MUCKE Paweł IV 1836 21
876 5824 CZARKOWSKI Jan IV 1834 81 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
877 2860 GNUTEK Andżelika V 1834 9
878 6107 WĘTKOWSKA Patrycja III 1833 21 UKS Lokator Gniezno
879 5823 SZYMAŃSKA Krystyna III 1832 60 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
880 6503 PODHORODECKA Dominika II 1831 82 LUKS Zefir Janikowo
881 6108 PAPIERZ Bartosz III 1831 71 GZ LZS Darłowo
882 3614 ŁAZUKA Czesława III 1830 118 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
883 2216 KUCHARCZYK Paweł III 1830 26
884 7999 NOWAKOWSKA-LIS Bogumiła IV 1829 27 IKS Zryw Słupsk
885 5598 SKIBA Romualda IV 1829 24 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
886 3120 MUSIOŁ Grzegorz IV 1828 13
887 3637 JAKUBOWSKI Sylwester IV 1827 17
888 3260 PRZYBYŁ Ryszard IV 1827 17
889 2998 DROZD Agnieszka II+ 1826 89 LKS Unia Horyniec-Zdrój
890 5664 MEZGIER Julia III 1826 59 GZ LZS Darłowo
891 5215 CHILIŃSKA Krystyna III 1826 51 OKSTNiS Cross Opole
892 3673 MARUSIAK Patrycja II 1824 59
893 2136 ZAJĄCZKOWSKI Marcin III 1822 36 UKS Struga Marki
894 3087 GŁĄB Aleksandra III 1822 11
895 3651 JĘDRZEJEWSKI Ryszard III 1822 11
896 3355 DZIADURA Martyna 1822 9
897 6401 GUBERNAT Walentyna III 1820 80 KS Jaćwing Suwałki
898 3440 NIEDZIELSKA Monika III 1819 13
899 6034 DYRDA Adriana IV 1818 24 GZ LZS Darłowo
900 6662 MARKIER Dorota III 1817 36
901 5773 RUDA Leokadia III 1817 28 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
902 10626 FORMELA Piotr 1816 20 SNiS Kaszub Wejherowo
903 2831 WINNICKA Weronika III 1816 16
904 2871 ROSMAN Kamila III 1815 11
905 6128 GOŁOJUCH Anna III 1813 56 UKS Błyskawica Staniewice
906 3047 KAŁUŻA Anna II+ 1811 47
907 10600 WOJCIECHOWSKI Paweł 1811 27 KSNiS Hetman Lublin
908 5109 OZGA Jan IV 1809 58 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
909 2991 PIWOWARSKA Justyna II 1809 53
910 6610 KULIK Ewa IV 1808 25 KSNiS Cross Jastrzębie
911 4302 JAKUBOWSKI Adam 1808 14
912 3828 KOTEK Klaudia V 1807 9
913 1489 PIETROWICZ Marcin III 1806 18
914 5579 WÓJCIK Krystyna IV 1805 31 KSNiS Cross Jastrzębie
915 6481 BUREK Sara III 1803 45 GZ LZS Darłowo
916 3116 MORDACZ Tomasz III 1803 28
917 3435 CZARZASTA Marta III 1803 21
918 44 MYSIORSKI Henryk I 1801 250
919 10535 MASTERNAK Oliwier V 1801 32 GZ LZS Darłowo
920 3194 SKORCZEWSKI Karol V 1801 16
921 3951 WYSOCZAŃSKI Mikołaj IV 1801 16
922 2853 PĘTLICKA Marlena II 1800 158
923 4095 BRZEZICKI Maciej IV 1798 13
924 5423 MARKOWSKI Patryk V 1797 34 GZ LZS Darłowo
925 2903 HALAMUS Agnieszka II+ 1796 52
926 4092 KOROTUSZ Elżbieta III 1795 74
927 2225 SIKORA Adam III 1795 54
928 5384 DUŚ Maciej V 1794 35 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
929 6495 KADELA Wanda V 1794 25 OKSTNiS Cross Opole
930 2851 WĄSIŃSKA Ewa II 1794 14
931 2206 DYMEK Aleksander III 1791 27
932 2816 MAĆKOWIAK Oliwia II 1791 22
933 3654 BULSA Michał IV 1791 12
934 2165 RACHUBA Dominik IV 1789 14
935 4477 ZABŁOCKI Mateusz 1789 10
936 2875 EJNIK Magdalena II 1787 29
937 2110 JANY Ireneusz III 1787 26
938 10393 KOWALSKI Kamil IV 1784 39 GZ LZS Darłowo
939 10373 KOSIARSKA Natalia IV 1784 19 GZ LZS Darłowo
940 3145 KOŚCIAŃCZUK Marcela III 1781 10
941 3638 JAWORSKI Stanisław IV 1779 17
942 5567 CIEPLAK Zofia III 1778 72 OKSTNiS Cross Opole
943 7707 STĄŻKA Paul IV 1778 44 OKS Sokół Wrocław
944 3562 WALASZCZUK Patrycja IV 1776 14
945 2160 DYBOWSKI Marian III 1774 43
946 2092 SOBAŃSKI Mateusz IV 1774 20
947 4310 BOGULSKI Wiktor V 1774 10
948 7328 DĘGA Dorota III 1773 52 GZ LZS Darłowo
949 10673 ZIEMSKA Oliwia III 1771 38 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
950 3083 BENECKI Damian IV 1771 24
951 873 SOBCZYK Jan II 1770 65
952 3672 MARUSIAK Oktawiusz V 1770 32
953 5905 GRĘBSKI Aleksander V 1769 48 GZ LZS Darłowo
954 6535 BIRECKA Kazimiera IV 1769 42
955 3111 LISZKA Bernadeta III 1768 40
956 4110 KLOCH Przemysław 1767 11
957 5903 JÓŹWIK Natalia III 1762 50 UKS SW Jeziorany
958 3604 KIERSKI Zbigniew III 1754 52
959 3806 MATUSZEWSKA Marta III 1748 45
960 2876 ARTYMOWICZ Aneta III 1748 19
961 3509 KULMA Marta III 1747 82 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
962 6420 KRZYŻANOWSKA Magdalena II 1743 92 GZ LZS Darłowo
963 2811 MAJEWSKA Sylwia II 1743 31
964 6487 RYKACZEWSKA Kornelia III 1741 56 GZ LZS Darłowo
965 6263 MILEWSKA Emilia IV 1741 44 OKSTNiS Cross Opole
966 3873 NOWICKA Katarzyna IV 1739 12
967 5978 PIETRUK Sandra IV 1738 38 GZ LZS Darłowo
968 2870 ŻABA Ewelina III 1736 22
969 5507 CIEĆKA Paulina III 1735 49 LKS Czarna Damka Lututów
970 4303 ANTKIEWICZ Karolina IV 1728 17
971 2988 GAWORSKA Bogumiła III 1726 19
972 3094 LISZKA Magdalena IV 1723 33
973 3463 RAPCZYŃSKA Karolina III 1716 18
974 6175 ŁUSZCZ Małgorzata III 1713 60 KSNiS Cross Jastrzębie
975 3680 ZIEMIAŃCZYK Tadeusz IV 1712 26
976 4275 RACHUBA Kamil IV 1712 12
977 3797 NOWICKI Mateusz V 1708 36
978 3199 PAWLICKI Piotr IV 1706 21
979 10541 RUSA Oliwia 1698 41 GZ LZS Darłowo
980 6005 WINCEWICZ Teresa III 1697 91 OKSTNiS Cross Opole
981 3990 AFTEKA Sylwia III 1694 46
982 2881 PĘTLICKA Justyna 1692 13
983 3799 JERZEWSKI Łukasz V 1675 25
984 3869 STUKAN Kacper V 1667 23
985 3653 GLIŃSKA Gabriela III 1657 24
986 2987 ŻABA Justyna III 1656 18
987 2866 KOŃ Izabela III 1650 21
988 4028 MALINOWSKI Piotr IV 1650 21
989 2217 KULMA Karol V 1633 20
990 2874 PĘTLICKA Monika III 1632 23
991 3078 JABŁONOWSKA Anna III 1619 29
992 4107 KLOCH Malwina IV 1616 20
993 4318 EKIERT Ryszard V 1601 27
994 4131 KULMA Robert V 1588 27
995 3088 KAŁUŻA Magdalena III 1512 31
996 4319 PANKIEWICZ Andrzej V 1412 27
997 5395 JARECKI Bronisław III 0 112
998 4267 SZYMCZAK Ryszard 0 28



Wyszukiwarka