Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 03 Lutego 2023 18:58

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa nieaktywnych - warcaby 64 polowe.

Okres obowiązywania od: 2023-01-01 do: 2023-03-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 1890 ADAMASZEK Mariusz AM 2456 118
2 68 OLSZEWSKI Longin AM 2340 107
3 184 SZCZEPANIAK Mariusz AM 2337 88
4 127 SEKUŁA Jan M 2316 56 NKSTNiS Atut Nysa
5 11 CEGIEŁKA Jan K+ 2309 24
6 2095 ZIELIŃSKI Łukasz M 2289 69 LUKS Gry Logiczne Wronki
7 1182 MAMET Piotr M 2287 79 LUKS Gry Logiczne Wronki
8 2545 SCHALLEY Ewa M 2285 16
9 5784 NICZYPORUK Mateusz M+ 2284 206 UKS Roszada Lipno
10 534 SPODZIEJA Krzysztof M 2284 49
11 2 MARTKO Andrzej M 2282 29 LKS Olymp Błonie
12 64 CZARKOWSKI Czesław M 2273 84
13 1959 BIENIEK Tomasz K+ 2273 56 WKS Admirał PC Best Szczecin
14 201 GRACZYK Janusz M 2263 25
15 2310 ŁAZOWSKI Zdzisław K+ 2255 49
16 107 LEWANDOWSKI Jerzy MF 2251 21 CKM Łódź
17 3342 DUDKIEWICZ Karol M 2246 163 LKS Olymp Błonie
18 1963 CHRAPA Andrzej I+ 2242 57
19 1716 MARCHLEWICZ Tomasz K+ 2239 68
20 412 GRODECKI Andrzej M+ 2225 202 UKS Roszada Lipno
21 3804 SADOWSKA Natalia MFF 2223 131 WKS Admirał PC Best Szczecin
22 3235 ODERKIEWICZ Przemysław M 2223 58 LKS Czarna Damka Lututów
23 401 URBANEK Stanisław K 2218 35 LSWKS Złote Piony Bielawa
24 465 MALUCHNIK Mariusz M 2209 131 UKS Roszada Lipno
25 10 KOSMALA Andrzej I 2204 40
26 2222 NOWICKI Dominik K++ 2192 75 LKS Grom Złota Dama Poczesna
27 3765 KOSOBUDZKI Łukasz K+ 2192 71 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
28 4073 FLISIKOWSKA Arleta AM 2191 155 SRW Rychlik
29 5779 CICHOCKI Karol II+ 2189 21 LKS Olymp Błonie
30 2065 TWARDZIAK Janusz I 2183 21
31 1445 JURKIEWICZ Mariusz K 2180 52
32 2050 SZUBERT Piotr I+ 2175 35 LKS Czarna Damka Lututów
33 6222 PAWŁOWSKA Magda MFF 2174 260 UKS Roszada Lipno
34 5424 STAŃCZUK Mateusz II 2174 55 LKS Olymp Błonie
35 1964 CHRAPA Piotr I 2169 50
36 2801 PLUTA Martyna M 2168 88 WKS Admirał PC Best Szczecin
37 6 KONWERSKI Jerzy M 2168 82 UKS Roszada Lipno
38 6289 KUŹNIAR Krzysztof I 2164 32 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
39 7203 ŁUKASIEWICZ Maciej I 2162 45 UKS Struga Marki
40 2229 WACHOWSKI Konrad K+ 2157 61 LKS Grom Złota Dama Poczesna
41 1914 WDOWCZYK Rafał K+ 2157 55 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
42 5414 BAŃKOWSKA Marta I 2157 28 UKS Struga Marki
43 2724 MARCHLEWICZ Ewa M 2155 72
44 36 KLUJ Witold K 2155 29
45 19 BAJDAK Józef I+ 2152 18
46 1683 PANEK Jacek I+ 2149 35
47 3302 KOCISZEWSKI Adam M 2147 105 LKS Olymp Błonie
48 4273 FIJAŁKOWSKI Bartłomiej II+ 2146 21
49 3958 SOWIZDRZAŁ Mateusz II 2145 10 WKS Admirał PC Best Szczecin
50 1983 MARCHLEWICZ Marek K 2136 52
51 273 GRODECKI Jacek II+ 2135 61 ŁKS Orlęta Łuków
52 7342 KOWALCZYK Krzysztof I 2135 38 LKS Olymp Błonie
53 6269 TOMCZYK Jakub K 2135 37 SRW Rychlik
54 3309 GRZYBOWSKI Daniel K 2134 69 LKS Olymp Błonie
55 7409 SIDOROWICZ Marcin I 2134 52 SRW Rychlik
56 1638 FLISIKOWSKI Sylwester I 2131 49 SRW Rychlik
57 2093 WIKA Radosław II+ 2125 16 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
58 10580 RICHERT Adam I 2125 12
59 1968 GOŁĘBIEWSKI Radosław I+ 2121 9
60 5431 DŁUŻEWSKI Daniel I++ 2120 113 LUKS Gry Logiczne Wronki
61 5415 BAŃKOWSKI Bogdan K 2116 63 UKS Struga Marki
62 4709 PIĄTEK Mateusz II+ 2116 26 LKS Unia Horyniec-Zdrój
63 4222 NAPIONTEK Leszek I++ 2113 10 SIN Razem Świecie
64 2744 WILCZOPOLSKA Marta AM 2112 113 LKS Grom Złota Dama Poczesna
65 2260 BORYCZKA Tomasz II 2112 10
66 3257 SOCHA Bartosz I 2110 50 SRW Rychlik
67 4064 LISIECKI Maciej I 2109 57 SRW Rychlik
68 2986 WIERZBOWICZ Anna II+ 2106 17
69 4100 RESZKA Damian I 2103 18 UKS Lokator Gniezno
70 4498 PRZYBYŁ Jarosław K 2099 36 SRW Rychlik
71 8097 BUDIS Oskar II+ 2099 24 OKS Sokół Wrocław
72 1923 FALKOWSKI Krzysztof I+ 2097 23
73 2305 LACHOWICZ Wojciech II 2096 14
74 5241 GLIN Daniel I++ 2093 79 LKS Grom Złota Dama Poczesna
75 1813 ZAPAŁA Albert II 2093 15 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
76 6216 ROSIŃSKI Marcin I+ 2092 87 UKS Roszada Lipno
77 4 MINKIEWICZ Witold I 2091 14
78 1800 NAPIÓRKOWSKI Nikodem I+ 2090 58
79 2280 GRODECKI Łukasz K 2090 51
80 9006 PAŁECZNY Przemysław I 2087 50 SRW Rychlik
81 5523 GÓRALSKA Natalia III 2086 9 UKS Pitagoras Pęgów
82 5358 PUCHAŁA Maksym III 2084 27 LKS Grom Złota Dama Poczesna
83 8101 DERLATKA Damian IV 2084 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
84 5717 STACEWICZ Jakub III 2083 19 LKS Olymp Błonie
85 7317 KRÓLAK Bartłomiej II 2081 24 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
86 228 MACIASZEK Dariusz II+ 2075 57 CKM Łódź
87 2741 ADAMASZEK Anna M 2075 49
88 4350 ROSIŃSKI Damian I 2074 37 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
89 1126 RUTKOWSKI Waldemar II+ 2074 20
90 5959 BARABASZ Marek III 2074 16 LSWKS Złote Piony Bielawa
91 2506 SUSEK-MARECKA Emilia I+ 2072 24 SRW Rychlik
92 2758 FALKOWSKA Beata K 2071 17
93 5481 SOBOLEWSKA Karolina III 2070 18 UKS Struga Marki
94 5954 JURCEWICZ Tomasz III 2066 14 LSWKS Złote Piony Bielawa
95 1691 PIENIAK Mariusz II 2066 9
96 2295 KAMIŃSKI Zbigniew I+ 2065 10
97 5064 PYRCZ Monika I+ 2063 84 LKS Grom Złota Dama Poczesna
98 5953 SKOBEL Mateusz I+ 2061 40 LUKS Gry Logiczne Wronki
99 3337 GRZYBOWSKA Monika K 2060 84 LKS Olymp Błonie
100 2771 GORZELANNA Sylwia K 2060 21
101 5871 NADULNY Adrian IV 2058 17 LKS Olymp Błonie
102 6249 JARNUCZAK Damian I++ 2056 62 LUKS Gry Logiczne Wronki
103 1945 ROMASZEWSKI Ryszard K 2055 36 UKS SW Jeziorany
104 2035 KUCHCIŃSKI Sławomir II 2054 23
105 2995 SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) Aneta K+ 2050 115 LKS Grom Złota Dama Poczesna
106 1903 ONYSZKO Marek II 2050 18
107 113 ŚLUSARCZYK Jerzy I+ 2048 100
108 5506 STAŃCZUK Katarzyna II 2048 16 LKS Olymp Błonie
109 2296 KAROLIŃSKI Włodzimierz I+ 2046 25 IKS Victoria Białystok
110 5891 SZYPA Filip III 2046 11 UKS Pitagoras Pęgów
111 4286 WIELESIK Czesław II 2046 9
112 2805 CHYLEWSKA-SROKA Anna II+ 2044 9 GZ LZS Darłowo
113 5958 BACIA Damian IV 2041 13 LSWKS Złote Piony Bielawa
114 4345 SOBIEGRAJ Marcin II+ 2040 88 LKS Grom Złota Dama Poczesna
115 2293 JURA Andrzej III 2040 9
116 7605 MOCZULSKI Artur III 2039 54 UKS Struga Marki
117 5770 NESTERAK Wiktor IV 2039 15 LKS Unia Horyniec-Zdrój
118 4129 DYLAŃSKI Piotr II 2038 54 LUKS Gry Logiczne Wronki
119 460 KRZYSZTOFIK Leon II 2037 22
120 3320 SUCHECKA Edyta K 2036 109 UKS Struga Marki
121 4450 MEDERSKA Katarzyna I 2034 31 UKS Pitagoras Pęgów
122 1295 PERDEK Edward II+ 2032 24 LKS Czarna Damka Lututów
123 7376 GRODECKI Jakub III 2032 22 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
124 5240 MARCZUK Tomasz II 2031 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
125 7364 SWOBODA Kamil III 2031 17
126 1801 NAPIÓRKOWSKI Karol II 2030 32
127 6225 KONIECZNY Krzysztof II+ 2029 43 UKS Roszada Lipno
128 4063 WALENTYNOWICZ Adam II 2029 26 LUKS Gry Logiczne Wronki
129 6243 NOWAKOWSKI Mateusz IV 2029 10 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
130 6098 ZIELIŃSKA Aleksandra II 2028 13 UKS Roszada Lipno
131 4569 KWOCZ Paweł III 2025 62 UKS Pitagoras Pęgów
132 5731 BANASZEK Martin I+ 2025 46 UKS Struga Marki
133 2127 SĘK Piotr II 2024 10
134 6233 MŁYNARCZYK Mateusz IV 2023 18 LUKS Gry Logiczne Wronki
135 5551 RATAJSZCZAK Mateusz IV 2023 17 UKS Roszada Lipno
136 5785 SUCHOCKA Zuzanna III 2023 12 UKS SW Jeziorany
137 2841 ZAREMBA Małgorzata AM 2022 101 UKS Lokator Gniezno
138 9995 GOWOREK Tadeusz III 2020 10
139 3679 DUDKIEWICZ Andrzej II+ 2019 28
140 1389 MYSZUK Zbigniew II+ 2013 44 UKS Roszada Lipno
141 2745 KRZEMIEŃ Joanna K 2013 11
142 861 MICHALAK Ireneusz III 2012 12
143 2802 JURKIEWICZ Agnieszka M 2011 81 LKS Olymp Błonie
144 7708 LAMENT Katarzyna III 2009 9 OKS Sokół Wrocław
145 5799 WYROZĘBSKI Dawid I 2008 42
146 1680 BOJARSKI Remigiusz II 2007 20 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
147 934 SZIWE Zbigniew II 2007 10
148 5547 CHMIELARCZYK Daniel III 2005 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
149 5795 KACZMAREK Arkadiusz III 2002 9 LUKS Gry Logiczne Wronki
150 2722 PAJĄK (Pieniak) Aneta M 1999 67
151 4553 ROSSOCHACKI Bartłomiej III 1999 28 LZS Kuźnica Żelichowska
152 3354 KWOCZ Agnieszka II 1997 17 UKS Pitagoras Pęgów
153 5803 KONIECZNY Mikołaj III 1996 34 UKS Roszada Lipno
154 5992 NAPIONTEK Piotr V 1995 13 SIN Razem Świecie
155 6221 FEDYK Fortunata III 1995 9 UKS Roszada Lipno
156 3316 GAWLIŃSKA Emilia I 1993 28
157 4437 KOTARSKI Zbigniew II 1992 15
158 8058 ŁAKOMSKA Julia III 1992 11 UKS Pitagoras Pęgów
159 602 GESELLE Roman II+ 1991 112 UKS Roszada Lipno
160 4173 RUCIŃSKA Krystyna I+ 1988 26
161 5962 PIĄTEK Jędrzej V 1987 10 LSWKS Złote Piony Bielawa
162 2359 KOŁAKOWSKI Sebastian II+ 1985 11
163 8604 PUĆ Filip IV 1984 36 OKS Sokół Wrocław
164 10850 KRAUSE Adam V 1984 10 LUKS Gry Logiczne Wronki
165 1221 JABŁOŃSKI Jerzy II 1983 40 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
166 5761 MATYSIAK Adam IV 1983 12 MKSW Pat Miejska Górka
167 6220 SZYMAŃSKA Joanna I 1980 118 UKS Roszada Lipno
168 2864 GRZESIAK Grażyna K 1979 93 UKS Struga Marki
169 4550 MORZY Szymon III 1979 21 UKS Lokator Gniezno
170 6012 KUJAWA Filip II 1978 27 UKS Roszada Lipno
171 3798 NOWICKA Magdalena I 1975 24
172 1482 OSIŃSKI Juliusz III 1973 41
173 3475 PERZ Artur I 1973 10 LUKS Gry Logiczne Wronki
174 5851 KACZMARSKI Robert IV 1972 34 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
175 7377 GRODECKA Anna II+ 1970 42 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
176 6446 ŁUSZCZEK Łukasz 1968 13 SIN Razem Świecie
177 332 KACZUGA Kazimierz II 1966 26 UKS Roszada Lipno
178 1024 KASPEREK Tadeusz III 1964 37 SRW Rychlik
179 2313 MOSZCZYŃSKI Wiesław III 1962 10
180 1220 PACAN Andrzej III 1961 26
181 2838 KRZEMIEŃ Katarzyna K 1958 29
182 907 ROWIŃSKI Henryk III 1958 20 LUKS Gry Logiczne Wronki
183 4054 GÓRNIAK Sonia I+ 1957 26 Kłodawska Jedynka
184 2017 BIEDZIAK Michał I 1957 11 LUKS Gry Logiczne Wronki
185 2857 JEŻEWSKA Katarzyna K 1954 34
186 7369 BIERNAT Kamila I 1953 35 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
187 2073 WIŚNIEWSKI Łukasz I 1953 18
188 5818 MARCINOWSKA Jagoda IV 1951 20 UKS Roszada Lipno
189 2856 JEŻEWSKA Agnieszka K 1949 37
190 5428 SZYMASZKIEWICZ Katarzyna II 1949 24 UKS Pitagoras Pęgów
191 7346 BIELASIK Ryszard III 1948 14 CKM Łódź
192 1700 MINKINA Tadeusz II 1944 37 LKS Grom Złota Dama Poczesna
193 5518 BIADASIEWICZ Adam IV 1941 37 OKS Sokół Wrocław
194 2131 STEFANOFF Michał II+ 1941 9
195 2231 WIERZBOWICZ Marcin I 1940 10
196 2088 MATLAK Daniel I 1937 20 LUKS Gry Logiczne Wronki
197 2052 PĘTLICKI Leszek III 1936 14
198 2278 GRAD Robert I 1932 15
199 4367 GRACZYK Piotr II 1928 26 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
200 6015 RUTA Marta III 1925 17 UKS Roszada Lipno
201 5691 MŁODA Joanna II 1922 51 MKSW Pat Miejska Górka
202 3844 JUSZCZAK Łukasz V 1922 11 LZS Kuźnica Żelichowska
203 6223 SZYMAŃSKI Radosław III 1918 48 UKS Roszada Lipno
204 2080 GÓRNY Krzysztof I 1918 11
205 2277 GAWLIŃSKI Damian II+ 1917 13
206 2900 KRYMER Sylwia III 1917 11
207 5763 FRANKIEWICZ Agata IV 1916 14 MKSW Pat Miejska Górka
208 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa 1913 12 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
209 2089 MATLAK Karol I 1908 36 LUKS Gry Logiczne Wronki
210 2142 RADZI Krystyna I 1908 17 LUKS Gry Logiczne Wronki
211 2363 DĘBSKI Grzegorz III 1908 10
212 1339 GLURA Stanisław II 1905 23
213 2232 WIŚNIEWSKI Przemysław II+ 1901 15
214 6095 SZYMKOWIAK Eryk III 1899 22 MKSW Pat Miejska Górka
215 2132 STEFANOFF Zdzisław II 1899 17
216 2839 PĘCZEK Ewelina K 1897 23
217 3110 RZEPA Ewelina II 1891 18
218 2878 LANGOWSKA Ewelina II+ 1889 59
219 2901 SKORCZEWSKA Kamila I+ 1889 9
220 2257 BOGUCKI Michał III 1888 11
221 5996 KRAUSE Sylwia III 1887 86 LUKS Gry Logiczne Wronki
222 10482 SZÓSTAK Wiktoria IV 1887 24 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
223 4257 GRZYBOWSKA Ewelina 1885 10
224 5201 MĄDRA Marta II 1884 23 LUKS Gry Logiczne Wronki
225 5766 KACZMAREK Kacper III 1881 29 MKSW Pat Miejska Górka
226 4554 KOWALSKA Agata II 1881 10 LZS Kuźnica Żelichowska
227 2858 SKRZYŃSKA Danuta II 1879 35 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
228 3077 JERZEWSKA Iwona II+ 1875 23
229 2133 SZULC Jan IV 1874 10
230 4066 PIASEK Agnieszka II 1872 22 LUKS Gry Logiczne Wronki
231 2259 BORYCZKA Jacek I 1871 14
232 4187 NADOLNY Arkadiusz IV 1871 13
233 5974 JÓŚK Teresa III 1869 28 UKS Struga Marki
234 4239 KNAP Marta II+ 1866 72 SRW Rychlik
235 4611 BRZEZIŃSKI Daniel II 1864 33
236 4419 RYDZEWSKA Natalia III 1864 14
237 2851 WĄSIŃSKA Ewa II 1863 11
238 6219 MYSZUK Marika III 1859 37 UKS Roszada Lipno
239 2557 OSIŃSKA Helena K 1858 56 LKS Olymp Błonie
240 2991 PIWOWARSKA Justyna II 1856 14
241 3109 RÓJ Marlena I 1855 14
242 1778 WÓJCIK Maciej III 1847 30 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
243 6226 JANISZEWSKA Joanna I 1840 42 UKS Roszada Lipno
244 2872 PIWOWARSKA Katarzyna I 1836 40
245 4552 JUSZCZAK Sławomir II 1832 24 LZS Kuźnica Żelichowska
246 9005 GRACZYK Anna II 1829 45 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
247 4269 LOEFFLER Marcin 1827 16
248 2079 MAĆKOWIAK Tomasz II 1820 37
249 6218 MYSZUK Natalia I 1816 93 UKS Roszada Lipno
250 4141 DULIŃSKA Anna I+ 1790 29 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
251 2874 PĘTLICKA Monika II 1747 17
252 4121 MARCINIAK Agnieszka 1744 11
253 2853 PĘTLICKA Marlena II+ 1741 34



Wyszukiwarka