Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 24 Października 2021 05:10

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa A - warcaby 64 polowe.

Okres obowiązywania od: 2021-10-01 do: 2021-12-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 5083 JANICKI Michał MF 2356 314 UKS Struga Marki
2 8092 KUCZEWSKI Filip MF 2319 241 UKS Roszada Lipno
3 5784 NICZYPORUK Mateusz M+ 2284 206 UKS Roszada Lipno
4 1483 GRZESIAK Marcin MI (+7) 2262 (+10) 391 UKS Struga Marki
5 3328 SUCHECKI Paweł M+ (+16) 2226 (+12) 278 UKS Struga Marki
6 6217 KNIOŁA Marek K++ 2222 135 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
7 571 SZELEST Bogusław M (+4) 2156 (+10) 213 UKS Roszada Lipno
8 6224 SZYMAŃSKA Agnieszka K 2154 143 UKS Roszada Lipno
9 2087 MAŚLONA Przemysław K 2152 67 LUKS Gry Logiczne Wronki
10 5966 URBAŃCZYK Tomasz K+ (+21) 2148 (+12) 60 UKS Roszada Lipno
11 8099 CHĘSIAK Marcin K+ 2129 66 OKS Sokół Wrocław
12 6215 ROSIŃSKI Paweł K 2107 116 UKS Roszada Lipno
13 7370 STANGRET Marta I 2100 60 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
14 5241 GLIN Daniel I++ 2093 79 LKS Grom Złota Dama Poczesna
15 569 KARPIŃSKI Edward K+ (+7) 2081 (+10) 212 UKS Roszada Lipno
16 6249 JARNUCZAK Damian I++ 2056 62 LUKS Gry Logiczne Wronki
17 5015 WOCIAL Marcin I++ (-9) 2054 (+10) 125 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
18 5550 FRANEK Dawid I++ 2047 (+12) 108 UKS Roszada Lipno
19 4171 GRZELAK Arseniusz I+ (-16) 2015 (+8) 40 OKS Sokół Wrocław
20 5538 NAPIONTEK Kamil II 2008 53 SIN Razem Świecie
21 197 MAMET Jan I (-35) 1982 (+6) 175 LUKS Gry Logiczne Wronki
22 5846 BAJKOWSKA Jagoda II 1974 46 OKS Sokół Wrocław
23 6687 LEPAK Emilia II+ (-16) 1958 (+10) 42 UKS SW Jeziorany
24 4720 WOCIAL Łukasz II (+18) 1955 (+12) 51 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
25 5691 MŁODA Joanna II 1922 51 MKSW Pat Miejska Górka
26 5764 NIWCZYK Szymon II 1907 59 MKSW Pat Miejska Górka
27 5996 KRAUSE Sylwia III 1887 86 LUKS Gry Logiczne Wronki
28 387 KOMOROWICZ Ryszard IV (-13) 1791 (+8) 38 LUKS Gry Logiczne Wronki



Wyszukiwarka