Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 24 Styczeń 2020 20:27

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa B - warcaby 100 polowe.

Okres obowiązywania od: 2020-01-01 do: 2020-03-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 2373 BURAK Edward II (+39) 2167 (+9) 16
2 10858 SAIENKO Grygorii II (+11) 2133 (+7) 26 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
3 569 KARPIŃSKI Edward I 2084 12 UKS Roszada Lipno
4 1174 TRZCINKA Stanisław K (-15) 2082 (+7) 19 UKS SW Jeziorany
5 4696 DĄBROWSKI Romuald III 2073 9 NKSTNiS Atut Nysa
6 6718 BANAŚ Julia II (+1) 2063 (+5) 28 MUKS Libero Basznia Dolna
7 10489 SKIBA Bartosz III 2059 11 UKS Komorzanka Komorze
8 11047 WYBRANIEC Mieczysław IV 2053 9 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
9 10859 GEMBSKI Mateusz IV 2051 9 ŚKKFSiTNiS Kielce
10 6491 FRONCZAK Andrzej III 2049 26 EKS Elcross Elbląg
11 10632 HAŁAS Maksymilian III 2043 23 UKS Komorzanka Komorze
12 10907 JENDRYS Wiesław IV 2043 9 KSN Omega Łódź
13 10455 WERYHO Mateusz III 2040 18 MDK 1 Bydgoszcz
14 10425 ADAMEK Mateusz IV 2040 9 MUKS Libero Basznia Dolna
15 6599 KOZŁOWSKA Maja II 2037 10 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
16 10490 SZYMAŃSKI Jakub III 2034 26 UKS Komorzanka Komorze
17 10672 ILASZ Jakub IV 2034 15 UKS Roszada Lipno
18 10800 MARACH Franciszek III 2029 21 UKS Roszada Lipno
19 6872 Pycha RADOVAN V 2028 9
20 6274 PAWLUS Jan V 2025 9
21 5650 SZYMAŃSKI Tadeusz III 2021 19 GKSONiS Jantar Gdańsk
22 6830 GIER Dawid IV (-24) 2021 (+3) 10 SGU Czarni Oleszyce
23 6510 ORŁÓW Agata III 2017 22 UKS Struga Marki
24 10662 GORAJ Hubert III (-17) 2016 (+7) 13 SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików
25 10772 PADZIK Mateusz IV (-30) 2016 (+2) 13 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
26 10910 PRANSCHKE Ryszard V 2014 9 GKSONiS Jantar Gdańsk
27 6663 PIOTROWSKI Piotr IV 2010 13 UKS Struga Marki
28 10781 STOSIK Antonina IV 2010 10 GZ LZS Darłowo
29 6938 OKRASZEWSKI Wojciech IV 2006 16 EKS Elcross Elbląg
30 10735 WIDEŁ Zofia II (-66) 2004 (+6) 11 UKS Roszada Lipno
31 1292 HALAMUS Wiktor II (-51) 2004 (+5) 9 LKS Czarna Damka Lututów
32 10795 MŁODOWIEC Sebastian IV (-5) 2001 (+3) 17 MUKS Libero Basznia Dolna
33 10631 PRZYBYLSKA Amelia IV 2001 10 UKS Komorzanka Komorze
34 6933 MARCINIAK Tomasz IV 2000 12 IKSKFiTNiS Morena Iława
35 6712 OZIMEK Maja II (-35) 1998 (+3) 12 SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików
36 5101 MIOTK Jerzy IV 1997 27
37 6174 TRAWNIK Dawid IV 1996 16 KSNiS Cross Jastrzębie
38 5856 GRZEMBOWSKI Józef 1995 9 IKS Zryw Słupsk
39 10842 PIETRAKIEWICZ Elzbieta IV 1992 13 KSN Omega Łódź
40 6811 NIECHAJ Wiktoria III (-32) 1991 (+5) 14 SGU Czarni Oleszyce
41 6814 BERNAT Tomasz IV 1991 9 UKS Komorzanka Komorze
42 6954 GROCHOWSKI Józef V 1991 9
43 6385 OKUPNICZAK Jakub IV 1990 12 UKS Roszada Lipno
44 10862 ZAWITAJ Tymoteusz V 1989 9 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
45 10669 JASTRZĘBSKA Anna II (-59) 1988 (+12) 21 MUKS Libero Basznia Dolna
46 6628 CIEŚLIK Maja III 1988 14 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
47 6910 SZEŚCIŁO MOREIRA RIBEIRO Emily III (-53) 1988 (+6) 12 UKS Struga Marki
48 10794 LUDWIK Norbert IV (-21) 1984 (+4) 23 MUKS Libero Basznia Dolna
49 6387 MATYSIAK Mateusz IV 1982 29 UKS Roszada Lipno
50 10432 KOWAL Sebastian IV 1979 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
51 10487 WAWRZYNIAK Patrycja III 1977 11 UKS Komorzanka Komorze
52 10573 KOPACKI Zbigniew IV 1976 18 LKS Czarna Damka Lututów
53 6887 CIEPŁY Dawid IV (-22) 1976 (+3) 10
54 10640 PAWLACZEK Paulina III 1973 23 LSWKS Złote Piony Bielawa
55 6895 PTAK Janina III 1971 10 EKS Elcross Elbląg
56 10502 BAJK Amelia III 1969 24 LSWKS Złote Piony Bielawa
57 10743 REIF Milena III 1969 10 OKS Sokół Wrocław
58 10843 PIETRAKIEWICZ Grzegorz V 1968 16 KSN Omega Łódź
59 6709 KOZICKA Jagoda II (+13) 1966 (+3) 19 SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików
60 10401 JARAPUD Adrian IV 1966 17 SGU Orzeł Lubaczów
61 6711 ŚLIWA Milena III (-31) 1964 (+4) 12 SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików
62 5764 NIWCZYK Szymon IV 1963 21 UKS Komorzanka Komorze
63 10668 JASTRZĘBSKA Katarzyna II (-48) 1963 (+13) 21 MUKS Libero Basznia Dolna
64 3908 HALAMUS Elżbieta (-55) 1962 (+4) 9 LKS Czarna Damka Lututów
65 6829 HALINIAK Viktoria II (-5) 1961 (+12) 28 MUKS Libero Basznia Dolna
66 10909 SIENKIEWICZ Dariusz V (-61) 1961 (+8) 22 IKS Victoria Białystok
67 6849 LORENC Patryk IV (-18) 1961 (+4) 14 MUKS Libero Basznia Dolna
68 6809 JAGIEŁŁO Adolf V 1959 23
69 10841 CZERNIAK Zuzanna III (+14) 1959 (+3) 22 SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików
70 6415 GIERYCZ Tadeusz IV 1958 25 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
71 6611 STACHOWIAK Joanna III 1954 27 UKS Roszada Lipno
72 10786 DUBIELCZYK Tomasz 1954 9 GZ LZS Darłowo
73 10583 KĄTNY Tymoteusz IV 1953 29 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
74 4880 KAŁA Franciszek IV 1953 22 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
75 10623 GRABARZ Miłosz IV 1953 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
76 6675 KOWALSKA Melisa IV 1953 10 MDK 1 Bydgoszcz
77 10823 KUBÓW Krzysztof IV (-35) 1951 (+9) 23 OKSTNiS Cross Opole
78 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa IV 1951 10 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
79 10721 KRAUSE Filip IV 1951 9 LUKS Gry Logiczne Wronki
80 5397 SKWIRA Zygmunt V 1949 11 KSiRNiS Tęcza Poznań
81 10443 STELMACH Michał V 1948 12 SGU Czarni Oleszyce
82 10828 WOŹNIAK Mirosław 1948 12 ŚKKFSiTNiS Kielce
83 6334 JĘDRASIK Łukasz IV 1946 25 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
84 6482 KROSZEL Justyna III 1945 16 LKS Zuch Rychlik
85 6195 BUCZAK Damian IV 1944 24 KSNiS Cross Jastrzębie
86 10567 SKOBEL Aleksandra III 1943 18 LUKS Gry Logiczne Wronki
87 5629 LAMPA Anna 1943 10 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
88 10671 HANUSZKIEWICZ Halina V 1941 11 EKS Elcross Elbląg
89 10609 URBAN Franciszek V 1941 9 UKS Roszada Lipno
90 10985 MAJZA Tomasz (-131) 1941 (+7) 9 IKS Zryw Słupsk
91 6529 BUTYŃSKI Radosław IV (-20) 1940 (+4) 22 SGU Czarni Oleszyce
92 10805 ŁAKOMIAK Maciej IV 1939 14 OKS Sokół Wrocław
93 387 KOMOROWICZ Ryszard IV (-37) 1937 (+6) 22 LUKS Gry Logiczne Wronki
94 3147 SITEŃ Marek IV 1936 18 SGU Orzeł Lubaczów
95 10987 WOHLERT Hanna 1936 12 GKSONiS Jantar Gdańsk
96 10481 STALA Emilia IV 1936 10 UKS Pitagoras Pęgów
97 6704 ZENEL Wojciech V 1934 9 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
98 5939 KRUPA Marcin V 1933 9 KSNiS Cross Jastrzębie
99 10791 WYDERSKI Józef (-94) 1932 (+7) 15 ŚKKFSiTNiS Kielce
100 10920 MATULEWICZ Ewa IV (-24) 1931 (+7) 20 IKS Zryw Słupsk
101 5526 JAGIEŁA Elżbieta III (-21) 1927 (+9) 27 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
102 6894 JUSZCZYŃSKA Jadwiga 1925 10 EKS Elcross Elbląg
103 454 PISKORSKI Stanisław III 1924 25
104 10696 KALETA Marek Andrzej IV 1924 24 KSN Omega Łódź
105 10624 JAROSZ Krzysztof IV 1924 23 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
106 5217 SKIERA Edward IV (+15) 1922 (+8) 28 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
107 10378 PIÓRO Mateusz IV 1922 20 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
108 6841 GANCARZ Oliwia III (-104) 1922 (+10) 18 SGU Czarni Oleszyce
109 10902 RUKS Tomasz V 1922 16 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
110 5219 WÓJCIK Maciej V 1921 23 KSN Omega Łódź
111 10984 MAJZA Karolina (-132) 1919 (+7) 10 IKS Zryw Słupsk
112 1485 JANKOWSKI Jan V 1918 26
113 5703 PIETRASZEWSKI Tadeusz 1917 9
114 5814 SARGALSKA Ewa IV 1916 25 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
115 10988 BORUCZKOWSKI Cyryl Marian V 1916 14 KSiRNiS Tęcza Poznań
116 5575 DRATWA Wiesława IV 1916 14 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
117 6835 SZPUNAR Amelia IV (-25) 1916 (+4) 13 SGU Czarni Oleszyce
118 10399 SĘK Zdzisława 1913 11 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
119 10755 BRANDT Stanisław 1907 12 EKS Elcross Elbląg
120 5401 GRAF Bożena III 1906 15 KSiRNiS Tęcza Poznań
121 10472 JUSZCZAK Jakub IV 1906 14 LZS Kuźnica Żelichowska
122 5694 ZIELIŃSKA Marianna III 1905 27 EKS Elcross Elbląg
123 5753 NURZYŃSKA Hildegarda IV 1904 17 GKSONiS Jantar Gdańsk
124 10375 MIKOŁAJCZAK Nadia V 1904 11 GZ LZS Darłowo
125 6674 DOBOSZ Natalia III (+58) 1903 (+6) 28 SGU Czarni Oleszyce
126 10809 FONROBERT Jerzy 1903 14 KSNiS Syrenka Warszawa
127 6762 KALMUK Nina III (-39) 1902 (+5) 19 SGU Czarni Oleszyce
128 3608 SPYCHAŁA Józefa III 1901 18 KSiRNiS Tęcza Poznań
129 10374 SKROBEK Marcel V 1900 20 GZ LZS Darłowo
130 5691 MŁODA Joanna IV 1900 19 UKS Komorzanka Komorze
131 10824 DZIWISZ Halina IV 1900 13 IKS Zryw Słupsk
132 10412 WISZNIEWSKI Czesław IV 1899 27 KSNiS Cross Jastrzębie
133 10658 MAZURKIEWICZ Diana IV (+10) 1899 (+3) 20 SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików
134 6715 DUDKA Oskar IV 1899 15
135 10790 ŁOSOWSKI Nataniel 1898 13 GZ LZS Darłowo
136 10829 HORBACZ Marian 1897 16 GKSONiS Jantar Gdańsk
137 10926 DOBROWOLSKI Tobiasz V (-80) 1897 (+6) 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
138 10876 KRUCZKO-MYŚLIŃSKA Halina III (+34) 1896 (+8) 26 IKS Zryw Słupsk
139 6293 KOTOWSKA Bożena 1896 13
140 10912 WENT Jacek V (-52) 1895 (+6) 17 IKS Zryw Słupsk
141 10559 WÓJCIK Zdzisław V 1894 28 KSTNiS Komar Piekary Śląskie
142 10642 KUBIAK Patryk V 1893 19 LZS Senet Janikowo
143 10762 PILIPCZUK Mirosław V 1891 27 KSiRNiS Tęcza Poznań
144 10967 JÓŚK Marcel V (-72) 1891 (+5) 13 UKS Struga Marki
145 6619 ROMANOWSKI Janusz V 1889 25 WPKS Pionek Włocławek
146 6506 KORNAGA Amelia III 1881 29 LKS Unia Horyniec-Zdrój
147 6494 SKAŁKA Helena III 1877 24 OKSTNiS Cross Opole
148 10670 KOŻUCH Ryszard V (-18) 1876 (+8) 22
149 10921 BISKUPSKA Maria III (-21) 1876 (+5) 21 IKS Zryw Słupsk
150 10474 KOWALSKI Norbert 1876 18 LZS Kuźnica Żelichowska
151 10760 DOBROWOLSKA Antonina III 1875 25 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
152 10450 SICIŃSKA Aleksandra III 1875 16 LKS Zuch Rychlik
153 10789 WÓJCIK Jakub 1875 13 GZ LZS Darłowo
154 10648 MRÓWCZYŃSKA Helena 1875 13 GZ LZS Darłowo
155 3256 GNUTEK Genowefa BK 1873 13
156 6534 LIZAK Alicja IV 1856 27
157 5710 ROGIŃSKI Henryk V (+15) 1855 (+6) 27 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
158 10832 KACZMAREK Bożena V 1849 21 KSiRNiS Tęcza Poznań
159 10808 ZIĘTARA Aleksander V (-26) 1848 (+8) 27 KSNiS Syrenka Warszawa
160 7396 MIESZKOWSKI Zenon IV 1846 26 KS Pętelka Działdowo SWS
161 10725 WEYGAND Krystyna V (-37) 1845 (+6) 22 KSNiS Cross Jastrzębie
162 10802 BAJOR Dariusz 1844 18 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
163 10903 BOGDAN Katarzyna IV (-64) 1842 (+6) 19 IKS Zryw Słupsk
164 6486 PADZIK Magdalena IV (-18) 1840 (+4) 29 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
165 5598 SKIBA Romualda IV 1829 24 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
166 5773 RUDA Leokadia III 1817 28 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
167 10626 FORMELA Piotr 1816 20 SNiS Kaszub Wejherowo
168 10947 WEHNER Honorata IV (-19) 1815 (+5) 25 SNiS Kaszub Wejherowo
169 10600 WOJCIECHOWSKI Paweł 1811 27 KSNiS Hetman Lublin
170 10564 ZARĘBA Marek Henryk 1807 27 KSN Omega Łódź
171 10506 STAŃCZAK Jolanta V 1803 26 KSN Omega Łódź
172 6495 KADELA Wanda V 1794 25 OKSTNiS Cross Opole
173 10475 BOHAREWICZ Mateusz 1787 27 LZS Kuźnica Żelichowska



Wyszukiwarka