Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 02 Kwiecień 2020 02:22

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
20003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
30019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
40028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
50026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
60044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
70005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
80027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
90083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
100038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
110059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
120034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
130089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
140013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
150086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
160070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
170025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
180018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
190017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
200050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
210022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
220096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
230012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
240046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
250097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
260032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
270002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
280088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
290010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
300126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
310060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
320029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
330035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
340048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
350011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
360047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
370031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
380093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
390094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
400008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
410039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
420064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
430073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
440103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
450104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
460058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
470024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
480065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
490066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
500108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
510021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
520006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
530057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
540071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
550112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
560045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
570004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
580062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
590014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
600109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
610118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
620040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
630016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
640068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
650080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
660036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
670043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
680063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
690105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
700123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
710092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
720009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
730101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
740053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
750061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
760100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
770075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
780072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
790042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
800127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
810030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
820076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
830056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
840041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
850049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
860074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
870106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
880121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
890125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
900122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
910078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
920079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
930084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
940085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
950001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
960067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
970077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
980051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
990095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
1000090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
1010087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
1020091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
1030082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
1040116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
1050124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1060110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
1070111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
1080113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
1090114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1100120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
1110119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
1120117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
1130052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
1140115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
1150054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
1160069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
1170033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
1180107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
1190099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
1200098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
1210102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03

   [1]    

Wyszukiwarka