Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 09 Lipiec 2020 13:27

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 DółRank. 100 GóraTytuł 64 GóraRank. 64 Góra
100150400622/2008RESZKA AnetaSSWDK NiewiadówII1959III0
100258320506/2007WÓJCIK EwaKSTNiS Komar Piekary ŚląskieII18670
100351040279/2007DZIÓBEK JerzyGKSONiS Jantar GdańskII21750
100451280117/2007BOBER EmiliaIkar LublinII19700
100551290095/2007GRABALA IreneuszKS Jaćwing SuwałkiII20330
100652251754/2015MARSZAŁEK BogdanKSNiS Hetman LublinII20740
100752270444/2007WOŹNIAK WojciechSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII21140
100861970308/2007GRODECKI JerzyOKS Warmia i Mazury OlsztynII19740
100962030443/2007WOŹNIAK JolantaSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII18340
101062150431/2007ROSIŃSKI PawełUKS Roszada LipnoII2076II+2134
101162200421/2007SZYMAŃSKA JoannaUKS Roszada LipnoII1950I1980
101262490575/2007JARNUCZAK DamianLUKS Gry Logiczne WronkiII0I++2056
101364040097/2007SZACHNIEWICZ RyszardKS Jaćwing SuwałkiII20870
101464120144/2007KRĘŻEL WitoldPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII00
101564130570/2007MYSZKA ZygmuntIKS Zryw SłupskII21090
101673170256/2007KRÓLAK BartłomiejMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2076II2081
101773420377/2007KOWALCZYK KrzysztofLKS Olymp BłonieII2086I2135
101876050269/2007MOCZULSKI ArturUKS Struga MarkiII2101III2039
101980040303/2007ŻUK GabrielaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1939III0
102080110301/2007ŁANIA DianaLKS Unia Horyniec-ZdrójII19490
102180340549/2007MROCZKO KlaudiaSGU Orzeł LubaczówII1938IV0
102280580544/2007ŁAKOMSKA JuliaUKS Pitagoras PęgówII1977III1992
102380610369/2007DEREWENDA MarcinCKM ŁódźII2132I0
102490040060/2007LISIECKI BartoszLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII2095III0
102562760203/2007JASIŃSKA HalinaKSNiS Hetman LublinII18750
102658510524/2007KACZMARSKI RobertMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2028IV1972
102758250490/2007KOŁODZIEJ KarolinaGZ LZS DarłowoII18680
102858620571/2007Myszka MariaIKS Zryw SłupskII19290
102957700304/2007NESTERAK WiktorLKS Unia Horyniec-ZdrójII2118IV2039
103058410533/2007OSIŃSKI DawidUKS Lokator GnieznoII20360
103153640616/2008GORLEWSKA EwaKS Jaćwing SuwałkiII18030
103254280718/2008SZYMASZKIEWICZ KatarzynaUKS Pitagoras PęgówII1977II1949
103354310722/2008DŁUŻEWSKI DanielLUKS Gry Logiczne WronkiII2047I++2120
103454560751/2008LEWEK AntoniOKSTNiS Cross OpoleII20530
103559331118/2010IGNATOWSKI AntoniKS Jaćwing SuwałkiII21770
103655050781/2009KASENDRA WładysławLKS Czarna Damka LututówII1900IV0
103755100791/2009MIĄŻEK ApoloniaUKS Pitagoras PęgówII1975III0
103855120794/2009LABUDA KrzysztofGZ LZS DarłowoII18940
103955190801/2009JURUSIK JolantaOKS Sokół WrocławII1914III0
104055370825/2009GRYGLEWICZ TadeuszIKS Zryw SłupskII20510
104155870881/2009PLESKACZ JustynaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1999III0
104255940890/2009WALAT RyszardPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20730
104356600966/2009SROKA StanisławGKSN Kormoran GiżyckoII20330
104456680976/2009BUDZIAK HalinaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII18310
104557051014/2010DALECKA BożenaIKS Zryw SłupskII19620
104657061015/2010RENKOWSKA AlinaOKS Warmia i Mazury OlsztynII19500
104757131022/2010GODZIK ReginaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoII19350
104857161025/2010BIECHOWSKA DanutaPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII18710
104959281113/2010PODCZASIK EdwardNKSTNiS Atut NysaII21270
105059531136/2011SKOBEL MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiII2060I+2061
105159681151/2011PAZEK EsteraLKS Czarna Damka LututówII1875IV0
105259791162/2011ŚWIĄTEK KacperGZ LZS DarłowoII19970
105359961180/2011KRAUSE SylwiaLUKS Gry Logiczne WronkiII1898III1887
105460151244/2012RUTA MartaUKS Roszada LipnoII1975III1925
105561361245/2012HULAK KonstancjaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1931IV0
105661891283/2012CIS ElżbietaŚKKFSiTNiS KielceII19140
105762901291/2012MAZUROWSKI BartoszOKS Sokół WrocławII1970IV0
105863021299/2013SIWIK GrzegorzLKS Czarna Damka LututówII1982IV0
105964201496/2014KRZYŻANOWSKA MagdalenaGZ LZS DarłowoII1743V0
106063331319/2013WALKOWSKA AleksandraUKS Roszada LipnoII1973III0
106163521359/2013RUTA ZuzannaUKS Roszada LipnoII2000III0
106263881357/2013WĘGRZYN MichałOKS Sokół WrocławII2097IV0
106365031517/2014PODHORODECKA DominikaLUKS Zefir JanikowoII18310
106465221710/2015KULASZEWSKI KonradGKS Diagram Mińsk MazowieckiII1993V0
106565331464/2014BŁAŻ JagodaSGU Czarni OleszyceII18940
1066103721520/2014KUPRACZ JakubGZ LZS DarłowoII1895V0
106765991711/2015KOZŁOWSKA MajaGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2037IV0
1068104021561/2014BISKUPSKI JanIKS Zryw SłupskII20780
1069104101569/2014ŁUC Wojciech DawidPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20710
1070104281592/2014CHALABA JuliaUKS Struga MarkiII1957III0
1071104341600/2014WĘGRZYN WiktoriaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1935IV0
107266121618/2015GUZA EwelinaOKS Sokół WrocławII1871IV0
1073104711648/2015BASZNIANIN DawidLKS Unia Horyniec-ZdrójII20040
1074104821661/2015SZÓSTAK WiktoriaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieII1900IV1887
107566301723/2015MALEC ŁukaszMUKS Libero Basznia DolnaII20720
1076105121695/2015ZYBER-MOSZAK VivieneUKS Roszada LipnoII1926III0
1077105211704/2015HOŁDERNY JerzyPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII21130
1078105441735/2015NOWOROLNIK NataliaGZ LZS DarłowoII1854IV0
1079105561749/2015NOWOROLNIK WiktorGZ LZS DarłowoII18700
1080105791775/2015KALMUK FilipSGU Czarni OleszyceII2047IV0
108166731829/2016NAZARKO JuliaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1959V0
1082106381849/2016KOSZEWSKA AdriannaUKS Struga MarkiII1899III0
108367091872/2016KOZICKA JagodaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówII1966IV0
108467121871/2016OZIMEK MajaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówII1998V0
1085106511865/2016CIBORSKI MichałSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII20530
108667181947/2017BANAŚ JuliaMUKS Libero Basznia DolnaII20630
1087106691921/2016JASTRZĘBSKA AnnaMUKS Libero Basznia DolnaII20200
1088106781899/2016GRZEMPOWSKA AnnaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoII19230
1089107351968/2017WIDEŁ ZofiaUKS Roszada LipnoII1957III0
109067652036/2017HANASIEWICZ MateuszMUKS Libero Basznia DolnaII2050V0
109168182117/2018SZPUNAR OliwiaSGU Czarni OleszyceII1874IV0
109268292137/2018HALINIAK ViktoriaMUKS Libero Basznia DolnaII19610
1093108582108/2018SAIENKO GrygoriiSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII21330
109468902185/2018ZIELIŃSKA MirosławaGKSN Kormoran GiżyckoII19230
10956021289/2012GESELLE RomanUKS Roszada LipnoII+0II+1991
10966800199/2007LACH TadeuszNKSTNiS Atut NysaII+20460
109718130594/2007ZAPAŁA AlbertKieleckie Towarzystwo WarcaboweII+0II2093
109829980596/2007DROZD AgnieszkaLKS Unia Horyniec-ZdrójII+18260
109931171129/2010KNAP SebastianGZ LZS DarłowoII+20460
110034750391/2007PERZ ArturLUKS Gry Logiczne WronkiII+2007I1973
110137000042/2007SZYMAŃSKI ZbigniewOKSTNiS Cross OpoleII+19960
110240490065/2007DROZDOWSKI PawełLKS Zuch RychlikII+19800
110342460215/2007GRABSKI MirosławGKSONiS Jantar GdańskII+21890
110443450374/2007SOBIEGRAJ MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaII+2031II+2040
110544420313/2007SARGALSKI AndrzejPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII+21110
110645420110/2007BIAŁKOWSKI KrzysztofLKS Czarna Damka LututówII+2054V0
110746950186/2007KASPERCZYK DominikNKSTNiS Atut NysaII+20890
110847200089/2007WOCIAL ŁukaszGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2093II1937
110951070015/2007CZECH JerzyOKSTNiS Cross OpoleII+21490
111071380562/2007KACPRZAK BarbaraKSNiS Syrenka WarszawaII+19530
111173290497/2007DĘGA KatarzynaGZ LZS DarłowoII+19400
111273760338/2007GRODECKI JakubGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2034III2032
111354120703/2008KRZYŚKOWSKA SylwiaLKS Unia Horyniec-ZdrójII+1935III0
111474030670/2008PILIPCZUK AnnaKSiRNiS Tęcza PoznańII+19350
111581010102/2007DERLATKA DamianMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2140IV2084
111690050053/2007GRACZYK AnnaLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII+1970II1829
111754210711/2008BABIAK KarolinaGZ LZS DarłowoII+19480
111854810772/2008SOBOLEWSKA KarolinaUKS Struga MarkiII+2016III2070
111959041089/2010WASIEŃKO DariaGZ LZS DarłowoII+1912V0
112055250790/2009MAZIJ AleksandraUKS Pitagoras PęgówII+1836III0
112155380828/2009NAPIONTEK KamilSIN Razem ŚwiecieII+2041II2012
112255970893/2009TOMCZAK PatrycjaLUKS Zefir JanikowoII+1901IV0
112357291040/2010BROMA JakubUKS Struga MarkiII+2074IV0
112457361047/2010SKIBICKI MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójII+2038III0
112559591142/2011BARABASZ MarekOKS Sokół WrocławII+2168III2074
112664751409/2013WAŚ KacperUKS Struga MarkiII+2129IV0
1127104461619/2015PAWLAK KarolinaOKS Sokół WrocławII+1987III0
1128106681920/2016JASTRZĘBSKA KatarzynaMUKS Libero Basznia DolnaII+20250
11293530630/2008PAWLISZ ZdzisławMDK WitnicaIII19840
113013890410/2007MYSZUK ZbigniewUKS Roszada LipnoIII0II+2013
113117000557/2007MINKINA TadeuszLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII0II1944
113217780317/2007WÓJCIK MaciejKieleckie Towarzystwo WarcaboweIII1953III1847
113319572015/2017BARTMAN MarekSGU Czarni OleszyceIII18300
11342018BUTYŃSKI ArkadiuszSGU Czarni OleszyceIII19500
113520261225/2012IGNACZEWSKI PiotrLKS Czarna Damka LututówIII00
113621361964/2017ZAJĄCZKOWSKI MarcinUKS Struga MarkiIII18220
113760071527/2014WÓJT StanisławaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII00
113828621573/2014WĘDZIKOWSKA MirosławaLZS Senet JanikowoIII00
113931141226/2012DĘGA BarbaraGZ LZS DarłowoIII00
114032071549/2014GNUTEK RenataLZS Senet JanikowoIII00
114133600586/2007SUCHECKI JarosławUKS Struga MarkiIII18760
114235090092/2007KULMA MartaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII1747III1931
114335410141/2007KUŹMA BolesławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII18910
114435450804/2009MILEWSKI KazimierzPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII00
114535480151/2007REMBISZ StanisławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII18470
114636080683/2008SPYCHAŁA JózefaKSiRNiS Tęcza PoznańIII19010
114736090925/2009SIWY ZofiaNKSTNiS Atut NysaIII19970
114836140689/2008ŁAZUKA CzesławaPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII18300
114936220011/2007TARASEK JózefOKSTNiS Cross OpoleIII19270
115036230324/2007KOMAROW MikołajNKSTNiS Atut NysaIII19700
115136260690/2008ŁAZUKA JanPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII19270
115236900612/2008PIEŃKO WitoldPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII20060
115337070163/2007NIEWIŃSKI AntoniIKS Victoria BiałystokIII19200
11543719KOT JózefPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII20760
115538400347/2007MORZY PatrykUKS SW JezioranyIII1855II0
115638840018/2007MARZEC WiktoriaOKSTNiS Cross OpoleIII00
115756640970/2009MEZGIER JuliaGZ LZS DarłowoIII18260
115839470034/2007MASTEK StanisławNKSTNiS Atut NysaIII19100
115940500449/2007MATUSIAK SławomirEKS Elcross ElblągIII20440
116040660406/2007PIASEK AgnieszkaLUKS Gry Logiczne WronkiIII1848II1872
116140750373/2007SZCZYGIEŁ RadosławLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII1994II+0
116241110607/2008KŁOSEK LeszekMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieIII19280
116341440143/2007HETNAR JanPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII19760
116441450044/2007FIRLEJ MariaOKSTNiS Cross OpoleIII00
116541680148/2007BORDUN KazimierzPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII00
116642450121/2007PADUSZYŃSKI CzesławŚKKFSiTNiS KielceIII19330
116742920357/2007KWOCZ MarcinUKS Pitagoras PęgówIII1902IV0
116843050150/2007PTASZNIK AntoniPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII19150
11694306KUDRA BolesławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII20830
117043870236/2007HAŁADUDA MarcinOKS Sokół WrocławIII20160
117144400125/2007STOLARSKI JanuszŚKKFSiTNiS KielceIII18770
117244590515/2007JURGIEL GrażynaIKS Zryw SłupskIII19060
117345060839/2009TRUSZCZYŃSKI MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII1975II0
117445270448/2007HANUSZKIEWICZ KazimierzEKS Elcross ElblągIII19700
117545510073/2007LIBERA MateuszLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1876IV0
117645530074/2007ROSSOCHACKI BartłomiejLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1919III1999
117745680600/2007GOŁĄBEK WojciechUKS Pitagoras PęgówIII1911III0
117845740133/2007ZIÓŁKOWSKI MichałWPKS Pionek WłocławekIII20000
117946120071/2007KOWALSKI ArturLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1910V0
11804696DĄBROWSKI RomualdNKSTNiS Atut NysaIII20730
118147921213/2012STEFAŃSKI PawełKSiRNiS Tęcza PoznańIII00
118247960114/2007BIEŻYCA KonradKSNiS Hetman LublinIII20530
118349530188/2007KOZIK LesławNKSTNiS Atut NysaIII19800
118450020864/2009KOZŁOWSKA JolantaIKS Victoria BiałystokIII19340
118550120068/2007KOWALSKA AnnaLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1939V0
118650160091/2007NOWAK EwelinaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII19400
118750180090/2007WIŚNIEWSKA AnnaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIII1925IV0
118850380652/2008MAJ DamianSSWDK NiewiadówIII0III0
118951250020/2007GULBIŃSKA MirosławaOKSTNiS Cross OpoleIII19730
119052150012/2007CHILIŃSKA KrystynaOKSTNiS Cross OpoleIII18260
119152161092/2010KOROLCZUK KrystynaIKS Victoria BiałystokIII20710
119252290019/2007LISZEWSKA LeonardaNKSTNiS Atut NysaIII18010
119361530400/2007WAJDNER JoannaLUKS Gry Logiczne WronkiIII0I0
119462160430/2007ROSIŃSKI MarcinUKS Roszada LipnoIII2027I+2092
119562250419/2007KONIECZNY KrzysztofUKS Roszada LipnoIII2025II+2029
119664010100/2007GUBERNAT WalentynaKS Jaćwing SuwałkiIII18200
119764100780/2009WYRZYKOWSKI JózefPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII20360
119864160275/2007GRZYWACZ RyszardKSN Omega ŁódźIII20280
119964410739/2008RĘKAWEK SzymonKSNiS Syrenka WarszawaIII19620
120071180521/2007CHYLO PiotrIKSKFiTNiS Morena IławaIII20440

<<  < 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12  >  >>

Wyszukiwarka