Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 07 Lipca 2022 09:58

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
2CEGIEŁKA JanWarszawaMazowieckieII0000-00-00
3CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
4KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
5PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
6ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
7GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
8SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
9ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
10PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
11ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
12JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
13OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
14KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
15GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
16ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
17MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
18WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
19GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
20DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
21BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
22KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
23POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
24ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
25SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
26SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
27BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
28MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
29BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
30SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
31SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
32BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
33ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
34JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
35STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
36PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
37BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
38JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
39KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
40KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
41NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
42CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
43KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
44NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
45MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
46SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
47GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
48PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
49MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
50NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
51BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
52SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
53PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
54JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
55JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
56KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
57LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
58WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
59SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
60SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
61JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
62HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
63JASEK JanToruńIII0000-00-00
64SOŁTAN MartaIII0000-00-00
65KORNAS KacperIII0000-00-00
66DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
67STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka