Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 13 Październik 2019 23:37

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa nieaktywnych - warcaby 64 polowe.

Okres obowiązywania od: 2019-10-01 do: 2019-12-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 1890 ADAMASZEK Mariusz AM 2456 118
2 68 OLSZEWSKI Longin AM 2340 107
3 184 SZCZEPANIAK Mariusz AM 2337 88
4 127 SEKUŁA Jan M 2316 56 NKSTNiS Atut Nysa
5 11 CEGIEŁKA Jan K+ 2309 24
6 2095 ZIELIŃSKI Łukasz M 2289 69 LUKS Gry Logiczne Wronki
7 1182 MAMET Piotr M 2287 79 LUKS Gry Logiczne Wronki
8 2545 SCHALLEY Ewa M 2285 16
9 534 SPODZIEJA Krzysztof M 2284 49
10 2 MARTKO Andrzej M 2282 29 LKS Olymp Błonie
11 64 CZARKOWSKI Czesław M 2273 84
12 1959 BIENIEK Tomasz K+ 2273 56 WKS Admirał Pcbest Szczecin
13 201 GRACZYK Janusz M 2263 25
14 2310 ŁAZOWSKI Zdzisław K+ 2255 49
15 107 LEWANDOWSKI Jerzy MF 2251 21 CKM Łódź
16 1444 JURKIEWICZ Wojciech K+ 2245 63
17 1963 CHRAPA Andrzej I+ 2242 57
18 1716 MARCHLEWICZ Tomasz K+ 2239 68
19 6217 KNIOŁA Marek K+ 2232 125 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
20 412 GRODECKI Andrzej M+ 2225 202 UKS Roszada Lipno
21 3804 SADOWSKA Natalia MFF 2223 131 WKS Admirał Pcbest Szczecin
22 3235 ODERKIEWICZ Przemysław M 2223 58 LKS Czarna Damka Lututów
23 401 URBANEK Stanisław K 2218 35 LSWKS Złote Piony Bielawa
24 465 MALUCHNIK Mariusz M 2209 131 UKS Roszada Lipno
25 10 KOSMALA Andrzej I 2204 40
26 2222 NOWICKI Dominik K++ 2192 75 LKS Grom Złota Dama Poczesna
27 3765 KOSOBUDZKI Łukasz K+ 2192 71 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
28 4073 FLISIKOWSKA Arleta AM 2191 155 LKS Zuch Rychlik
29 5779 CICHOCKI Karol II+ 2189 21 LKS Olymp Błonie
30 2065 TWARDZIAK Janusz I 2183 21
31 1445 JURKIEWICZ Mariusz K 2180 52
32 2050 SZUBERT Piotr I+ 2175 35 LKS Czarna Damka Lututów
33 5424 STAŃCZUK Mateusz II 2174 55 LKS Olymp Błonie
34 1964 CHRAPA Piotr I 2169 50
35 2801 SIWEK Martyna M 2168 88 WKS Admirał Pcbest Szczecin
36 6 KONWERSKI Jerzy M 2168 82 UKS Roszada Lipno
37 6289 KUŹNIAR Krzysztof I 2164 32 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
38 7203 ŁUKASIEWICZ Maciej I 2162 45 UKS Struga Marki
39 2229 WACHOWSKI Konrad K+ 2157 61 LKS Grom Złota Dama Poczesna
40 1914 WDOWCZYK Rafał K+ 2157 55 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
41 2724 MARCHLEWICZ Ewa M 2155 72
42 36 KLUJ Witold K 2155 29
43 19 BAJDAK Józef I+ 2152 18 KSNiS Hetman Lublin
44 1683 PANEK Jacek I+ 2149 35
45 3302 KOCISZEWSKI Adam M 2147 105 LKS Olymp Błonie
46 4273 FIJAŁKOWSKI Bartłomiej II+ 2146 21
47 3958 SOWIZDRZAŁ Mateusz II 2145 10 WKS Admirał Pcbest Szczecin
48 1983 MARCHLEWICZ Marek K 2136 52
49 273 GRODECKI Jacek II+ 2135 61 ŁKS Orlęta Łuków
50 7342 KOWALCZYK Krzysztof I 2135 38 LKS Olymp Błonie
51 6269 TOMCZYK Jakub K 2135 37 LKS Zuch Rychlik
52 3309 GRZYBOWSKI Daniel K 2134 69 LKS Olymp Błonie
53 7409 SIDOROWICZ Marcin I 2134 52 LKS Zuch Rychlik
54 1638 FLISIKOWSKI Sylwester I 2131 49 LKS Zuch Rychlik
55 2093 WIKA Radosław II+ 2125 16 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
56 10580 RICHERT Adam I 2125 12
57 1968 GOŁĘBIEWSKI Radosław I+ 2121 9
58 4709 PIĄTEK Mateusz II+ 2116 26 LKS Unia Horyniec-Zdrój
59 2744 WILCZOPOLSKA Marta AM 2112 113 LKS Grom Złota Dama Poczesna
60 2260 BORYCZKA Tomasz II 2112 10
61 3257 SOCHA Bartosz I 2110 50 LKS Zuch Rychlik
62 4064 LISIECKI Maciej I 2109 57 LKS Zuch Rychlik
63 8099 CHĘSIAK Marcin I 2108 58 OKS Sokół Wrocław
64 2986 WIERZBOWICZ Anna II+ 2106 17
65 4100 RESZKA Damian I 2103 18 UKS Lokator Gniezno
66 8097 BUDIS Oskar II+ 2099 24 OKS Sokół Wrocław
67 1923 FALKOWSKI Krzysztof I+ 2097 23
68 2305 LACHOWICZ Wojciech II 2096 14
69 1813 ZAPAŁA Albert II 2093 15 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
70 4 MINKIEWICZ Witold I 2091 14
71 1800 NAPIÓRKOWSKI Nikodem I+ 2090 58
72 2280 GRODECKI Łukasz K 2090 51
73 9006 PAŁECZNY Przemysław I 2087 50 LKS Zuch Rychlik
74 5523 GÓRALSKA Natalia III 2086 9 UKS Pitagoras Pęgów
75 5358 PUCHAŁA Maksym III 2084 27 LKS Grom Złota Dama Poczesna
76 8101 DERLATKA Damian IV 2084 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
77 7317 KRÓLAK Bartłomiej II 2081 24 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
78 228 MACIASZEK Dariusz II+ 2075 57 CKM Łódź
79 2741 ADAMASZEK Anna M 2075 49
80 4350 ROSIŃSKI Damian I 2074 37 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
81 1126 RUTKOWSKI Waldemar II+ 2074 20
82 2506 SUSEK-MARECKA Emilia I+ 2072 24 LKS Zuch Rychlik
83 2758 FALKOWSKA Beata K 2071 17
84 5481 SOBOLEWSKA Karolina III 2070 18 UKS Struga Marki
85 1691 PIENIAK Mariusz II 2066 9
86 408 DYĆ Jerzy K 2065 45
87 2295 KAMIŃSKI Zbigniew I+ 2065 10
88 3337 GRZYBOWSKA Monika K 2060 84 LKS Olymp Błonie
89 2771 GORZELANNA Sylwia K 2060 21
90 5871 NADULNY Adrian IV 2058 17 LKS Olymp Błonie
91 1945 ROMASZEWSKI Ryszard K 2055 36
92 2035 KUCHCIŃSKI Sławomir II 2054 23
93 2995 SOBIEGRAJ Aneta K+ 2050 115 LKS Grom Złota Dama Poczesna
94 1903 ONYSZKO Marek II 2050 18
95 113 ŚLUSARCZYK Jerzy I+ 2048 100
96 5506 STAŃCZUK Katarzyna II 2048 16 LKS Olymp Błonie
97 2296 KAROLIŃSKI Włodzimierz I+ 2046 25 IKS Victoria Białystok
98 5891 SZYPA Filip III 2046 11 UKS Pitagoras Pęgów
99 4286 WIELESIK Czesław II 2046 9
100 2805 CHYLEWSKA-SROKA Anna II+ 2044 9 GZ LZS Darłowo
101 4345 SOBIEGRAJ Marcin II+ 2040 88 LKS Grom Złota Dama Poczesna
102 2293 JURA Andrzej III 2040 9
103 7605 MOCZULSKI Artur III 2039 54 UKS Struga Marki
104 5770 NESTERAK Wiktor IV 2039 15 LKS Unia Horyniec-Zdrój
105 4129 DYLAŃSKI Piotr II 2038 54 LUKS Gry Logiczne Wronki
106 460 KRZYSZTOFIK Leon II 2037 22
107 3320 SUCHECKA Edyta K 2036 109 UKS Struga Marki
108 4450 MEDERSKA Katarzyna I 2034 31 UKS Pitagoras Pęgów
109 1295 PERDEK Edward II+ 2032 24 LKS Czarna Damka Lututów
110 7376 GRODECKI Jakub III 2032 22 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
111 5240 MARCZUK Tomasz II 2031 26 OKS Sokół Wrocław
112 7364 SWOBODA Kamil III 2031 17
113 1801 NAPIÓRKOWSKI Karol II 2030 32
114 6225 KONIECZNY Krzysztof II+ 2029 43 UKS Roszada Lipno
115 4063 WALENTYNOWICZ Adam II 2029 26 LUKS Gry Logiczne Wronki
116 6243 NOWAKOWSKI Mateusz IV 2029 10 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
117 4569 KWOCZ Paweł III 2025 62 UKS Pitagoras Pęgów
118 2127 SĘK Piotr II 2024 10
119 6233 MŁYNARCZYK Mateusz IV 2023 18 LUKS Gry Logiczne Wronki
120 5551 RATAJSZCZAK Mateusz IV 2023 17 UKS Roszada Lipno
121 5785 SUCHOCKA Zuzanna III 2023 12 UKS SW Jeziorany
122 2841 ZAREMBA Małgorzata AM 2022 101 UKS Lokator Gniezno
123 9995 GOWOREK Tadeusz III 2020 10
124 3679 DUDKIEWICZ Andrzej II+ 2019 28
125 1389 MYSZUK Zbigniew II 2013 44 UKS Roszada Lipno
126 2745 KRZEMIEŃ Joanna K 2013 11
127 861 MICHALAK Ireneusz III 2012 12
128 2802 JURKIEWICZ Agnieszka M 2011 81 LKS Olymp Błonie
129 7708 LAMENT Katarzyna III 2009 9 OKS Sokół Wrocław
130 5799 WYROZĘBSKI Dawid I 2008 42
131 1680 BOJARSKI Remigiusz II 2007 20 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
132 934 SZIWE Zbigniew II 2007 10
133 5547 CHMIELARCZYK Daniel III 2005 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
134 5795 KACZMAREK Arkadiusz III 2002 9 LUKS Gry Logiczne Wronki
135 2722 PAJĄK (Pieniak) Aneta M 1999 67
136 4553 ROSSOCHACKI Bartłomiej III 1999 28 LZS Kuźnica Żelichowska
137 3354 KWOCZ Agnieszka II 1997 17 UKS Pitagoras Pęgów
138 5803 KONIECZNY Mikołaj III 1996 34 UKS Roszada Lipno
139 6221 FEDYK Fortunata III 1995 9 UKS Roszada Lipno
140 3316 GAWLIŃSKA Emilia I 1993 28
141 4437 KOTARSKI Zbigniew II 1992 15
142 8058 ŁAKOMSKA Julia III 1992 11 UKS Pitagoras Pęgów
143 4173 RUCIŃSKA Krystyna I+ 1988 26
144 5962 PIĄTEK Jędrzej V 1987 10 LSWKS Złote Piony Bielawa
145 2359 KOŁAKOWSKI Sebastian II+ 1985 11
146 8604 PUĆ Filip IV 1984 36 OKS Sokół Wrocław
147 1221 JABŁOŃSKI Jerzy II 1983 40 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
148 5761 MATYSIAK Adam IV 1983 12 MKSW Pat Miejska Górka
149 2864 GRZESIAK Grażyna K 1979 93 UKS Struga Marki
150 4550 MORZY Szymon III 1979 21 UKS SW Jeziorany
151 3798 NOWICKA Magdalena I 1975 24
152 1482 OSIŃSKI Juliusz III 1973 41
153 3475 PERZ Artur I 1973 10 LUKS Gry Logiczne Wronki
154 5851 KACZMARSKI Robert IV 1972 34 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
155 7377 GRODECKA Anna II+ 1970 42 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
156 1024 KASPEREK Tadeusz III 1964 37 LKS Zuch Rychlik
157 2313 MOSZCZYŃSKI Wiesław III 1962 10
158 1220 PACAN Andrzej III 1961 26
159 2838 KRZEMIEŃ Katarzyna K 1958 29
160 4054 GÓRNIAK Sonia I+ 1957 26 Kłodawska Jedynka
161 2017 BIEDZIAK Michał I 1957 11 LUKS Gry Logiczne Wronki
162 5846 BAJKOWSKA Jagoda II 1955 36 OKS Sokół Wrocław
163 2857 JEŻEWSKA Katarzyna K 1954 34
164 7369 BIERNAT Kamila I 1953 35 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
165 2073 WIŚNIEWSKI Łukasz I 1953 18
166 5818 MARCINOWSKA Jagoda IV 1951 20 UKS Roszada Lipno
167 2856 JEŻEWSKA Agnieszka K 1949 37
168 5428 SZYMASZKIEWICZ Katarzyna II 1949 24 UKS Pitagoras Pęgów
169 7346 BIELASIK Ryszard III 1948 14 CKM Łódź
170 1700 MINKINA Tadeusz II 1944 37 LKS Grom Złota Dama Poczesna
171 5518 BIADASIEWICZ Adam IV 1941 37 OKS Sokół Wrocław
172 2131 STEFANOFF Michał II+ 1941 9
173 2231 WIERZBOWICZ Marcin I 1940 10
174 4720 WOCIAL Łukasz II 1937 39 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
175 2088 MATLAK Daniel I 1937 20 LUKS Gry Logiczne Wronki
176 2052 PĘTLICKI Leszek III 1936 14
177 2278 GRAD Robert I 1932 15
178 3509 KULMA Marta III 1931 9 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
179 4367 GRACZYK Piotr II 1928 26 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
180 3844 JUSZCZAK Łukasz V 1922 11 LZS Kuźnica Żelichowska
181 6223 SZYMAŃSKI Radosław III 1918 48 UKS Roszada Lipno
182 2080 GÓRNY Krzysztof I 1918 11
183 2277 GAWLIŃSKI Damian II+ 1917 13
184 2900 KRYMER Sylwia III 1917 11
185 5763 FRANKIEWICZ Agata IV 1916 14 MKSW Pat Miejska Górka
186 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa 1913 12 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
187 2089 MATLAK Karol I 1908 36 LUKS Gry Logiczne Wronki
188 2142 RADZI Krystyna I 1908 17 LUKS Gry Logiczne Wronki
189 2363 DĘBSKI Grzegorz III 1908 10
190 1339 GLURA Stanisław II 1905 23
191 2232 WIŚNIEWSKI Przemysław II+ 1901 15
192 2132 STEFANOFF Zdzisław II 1899 17
193 2839 PĘCZEK Ewelina K 1897 23
194 3110 RZEPA Ewelina II 1891 18
195 2878 LANGOWSKA Ewelina II+ 1889 59
196 2901 SKORCZEWSKA Kamila I+ 1889 9
197 2257 BOGUCKI Michał III 1888 11
198 10482 SZÓSTAK Wiktoria IV 1887 24 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
199 4257 GRZYBOWSKA Ewelina 1885 10
200 5201 MĄDRA Marta II 1884 23 LUKS Gry Logiczne Wronki
201 5766 KACZMAREK Kacper III 1881 29 MKSW Pat Miejska Górka
202 4554 KOWALSKA Agata II 1881 10 LZS Kuźnica Żelichowska
203 2858 SKRZYŃSKA Danuta II 1879 35 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
204 3077 JERZEWSKA Iwona II+ 1875 23
205 2133 SZULC Jan IV 1874 10
206 4066 PIASEK Agnieszka II 1872 22 LUKS Gry Logiczne Wronki
207 2259 BORYCZKA Jacek I 1871 14
208 4187 NADOLNY Arkadiusz IV 1871 13
209 4239 KNAP Marta II+ 1866 72 LKS Zuch Rychlik
210 4611 BRZEZIŃSKI Daniel II 1864 33
211 4419 RYDZEWSKA Natalia III 1864 14
212 2851 WĄSIŃSKA Ewa II 1863 11
213 6219 MYSZUK Marika III 1859 37 UKS Roszada Lipno
214 2557 OSIŃSKA Helena K 1858 56 LKS Olymp Błonie
215 2991 PIWOWARSKA Justyna II 1856 14
216 3109 RÓJ Marlena I 1855 14
217 1778 WÓJCIK Maciej III 1847 30 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
218 6226 JANISZEWSKA Joanna I 1840 42 UKS Roszada Lipno
219 2872 PIWOWARSKA Katarzyna I 1836 40
220 4552 JUSZCZAK Sławomir II 1832 24 LZS Kuźnica Żelichowska
221 9005 GRACZYK Anna II 1829 45 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
222 4269 LOEFFLER Marcin 1827 16
223 2079 MAĆKOWIAK Tomasz II 1820 37
224 6218 MYSZUK Natalia I 1816 93 UKS Roszada Lipno
225 4141 DULIŃSKA Anna I+ 1790 29 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
226 2874 PĘTLICKA Monika II 1747 17
227 4121 MARCINIAK Agnieszka 1744 11
228 2853 PĘTLICKA Marlena II+ 1741 34



Wyszukiwarka