Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 24 Czerwiec 2017 08:54

Turnieje PZWarc

do rejestracji:

» wszystkie

zarejestrowane:

» warcaby stupolowe

» warcaby klasyczne

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa A - warcaby 64 polowe.

Okres obowiązywania od: 2017-04-01 do: 2017-06-30
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 5083 JANICKI Michał MF (+14) 2338 (+14) 286 UKS Struga Marki
2 8092 KUCZEWSKI Filip MF (-10) 2303 (+14) 199 UKS Roszada Lipno
3 5784 NICZYPORUK Mateusz M+ (+7) 2301 (+14) 194 UKS Roszada Lipno
4 1483 GRZESIAK Marcin MI (+7) 2251 (+14) 367 UKS Struga Marki
5 3342 DUDKIEWICZ Karol M (+1) 2246 (+14) 163 LKS Olymp Błonie
6 3328 SUCHECKI Paweł M+ 2236 242 UKS Struga Marki
7 6217 KNIOŁA Marek K+ 2232 125 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
8 571 SZELEST Bogusław M 2181 177 UKS Roszada Lipno
9 6222 PAWŁOWSKA Magda MFF (-17) 2174 (+14) 260 UKS Roszada Lipno
10 5424 STAŃCZUK Mateusz II 2174 55 LKS Olymp Błonie
11 2087 MAŚLONA Przemysław K (-28) 2169 (+14) 55 LUKS Gry Logiczne Wronki
12 6289 KUŹNIAR Krzysztof I 2164 32 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
13 6215 ROSIŃSKI Paweł II (-5) 2139 (+12) 86 UKS Roszada Lipno
14 5431 DŁUŻEWSKI Daniel I++ (+4) 2120 (+12) 113 LUKS Gry Logiczne Wronki
15 5415 BAŃKOWSKI Bogdan K (+21) 2116 (+10) 63 UKS Struga Marki
16 5241 GLIN Daniel I+ (+5) 2115 (+12) 53 LKS Grom Złota Dama Poczesna
17 6224 SZYMAŃSKA Agnieszka K (+31) 2112 (+14) 111 UKS Roszada Lipno
18 8099 CHĘSIAK Marcin I 2108 58 OKS Sokół Wrocław
19 4498 PRZYBYŁ Jarosław K (+11) 2099 (+12) 36 LKS Zuch Rychlik
20 6216 ROSIŃSKI Marcin I+ (+2) 2092 (+14) 87 UKS Roszada Lipno
21 7370 STANGRET Marta I (+29) 2084 (+14) 40 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
22 5064 PYRCZ Monika I+ (+11) 2063 (+14) 84 LKS Grom Złota Dama Poczesna
23 5953 SKOBEL Mateusz I+ (-14) 2061 (+4) 40 LUKS Gry Logiczne Wronki
24 569 KARPIŃSKI Edward K+ (+18) 2058 (+12) 170 UKS Roszada Lipno
25 6249 JARNUCZAK Damian I+ 2048 48 LUKS Gry Logiczne Wronki
26 7605 MOCZULSKI Artur III 2039 54 UKS Struga Marki
27 3320 SUCHECKA Edyta K 2036 109 UKS Struga Marki
28 6225 KONIECZNY Krzysztof II+ 2029 43 UKS Roszada Lipno
29 4569 KWOCZ Paweł III 2025 62 UKS Pitagoras Pęgów
30 197 MAMET Jan I (-21) 2016 (+10) 137 LUKS Gry Logiczne Wronki
31 5731 BANASZEK Martin III (+26) 2007 (+4) 34 UKS Struga Marki
32 602 GESELLE Roman II+ (-20) 1991 (+8) 112 UKS Roszada Lipno
33 8604 PUĆ Filip IV 1984 36 UKS Pitagoras Pęgów
34 6220 SZYMAŃSKA Joanna I (-3) 1980 (+14) 118 UKS Roszada Lipno
35 5846 BAJKOWSKA Jagoda II 1955 36 OKS Sokół Wrocław
36 5550 FRANEK Dawid III (+17) 1943 (+10) 58 UKS Roszada Lipno
37 5518 BIADASIEWICZ Adam IV 1941 37 UKS Lokator Gniezno
38 6223 SZYMAŃSKI Radosław III 1918 48 UKS Roszada Lipno
39 2858 SKRZYŃSKA Danuta II 1879 35 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
40 5996 KRAUSE Sylwia III (-50) 1868 (+14) 73 LUKS Gry Logiczne Wronki
41 6219 MYSZUK Marika III 1859 37 UKS Roszada Lipno
42 6218 MYSZUK Natalia I 1816 93 UKS Roszada Lipno



Wyszukiwarka