Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 23 Maj 2018 20:41

Turnieje PZWarc

do rejestracji:

» wszystkie

zarejestrowane:

» warcaby stupolowe

» warcaby klasyczne

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa B - warcaby 64 polowe.

Okres obowiązywania od: 2018-04-01 do: 2018-06-30
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 5414 BAŃKOWSKA Marta I 2157 28 UKS Struga Marki
2 10580 RICHERT Adam I 2125 12
3 4709 PIĄTEK Mateusz II+ 2116 26 LKS Unia Horyniec-Zdrój
4 4222 NAPIONTEK Leszek I++ 2113 10 SIN Razem Świecie
5 5523 GÓRALSKA Natalia III 2086 9 UKS Pitagoras Pęgów
6 5358 PUCHAŁA Maksym III 2084 27 LKS Grom Złota Dama Poczesna
7 5717 STACEWICZ Jakub III 2083 19 LKS Olymp Błonie
8 5959 BARABASZ Marek III (+5) 2074 (+4) 16 LSWKS Złote Piony Bielawa
9 5954 JURCEWICZ Tomasz III (+11) 2066 (+1) 14 LSWKS Złote Piony Bielawa
10 5891 SZYPA Filip III 2046 11 UKS Pitagoras Pęgów
11 5958 BACIA Damian IV 2041 13 LSWKS Złote Piony Bielawa
12 5770 NESTERAK Wiktor IV 2039 15 LKS Unia Horyniec-Zdrój
13 6687 LEPAK Emilia III 2037 10 MDK 1 Bydgoszcz
14 5966 URBAŃCZYK Tomasz III (-12) 2033 (+3) 24 UKS Roszada Lipno
15 6098 ZIELIŃSKA Aleksandra II (-59) 2028 (+12) 13 UKS Roszada Lipno
16 4171 GRZELAK Arseniusz III (-13) 2003 (+8) 22 OKS Sokół Wrocław
17 5992 NAPIONTEK Piotr V (-48) 1995 (+6) 13 SIN Razem Świecie
18 10850 KRAUSE Adam V 1984 10 LUKS Gry Logiczne Wronki
19 6012 KUJAWA Filip IV (-1) 1982 (+4) 15 UKS Roszada Lipno
20 6446 ŁUSZCZEK Łukasz (-78) 1968 (+7) 13 SIN Razem Świecie
21 332 KACZUGA Kazimierz III 1966 26 OKS Sokół Wrocław
22 907 ROWIŃSKI Henryk III (-26) 1958 (+6) 20 LUKS Gry Logiczne Wronki
23 6095 SZYMKOWIAK Eryk V 1958 10 MKSW Pat Miejska Górka
24 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa 1913 12 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
25 5974 JÓŚK Teresa III (-17) 1894 (+4) 18 UKS Struga Marki
26 10482 SZÓSTAK Wiktoria IV 1887 24 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
27 5766 KACZMAREK Kacper III 1881 29 MKSW Pat Miejska Górka



Wyszukiwarka