Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 28 Czerwca 2022 23:26

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa A - warcaby 100 polowe.

Okres obowiązywania od: 2022-04-01 do: 2022-06-30
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 5779 CICHOCKI Karol MF 2430 264 LKS Olymp Błonie
2 400 STEFANEK Leszek M++ 2397 597 KSNiS Hetman Lublin
3 3804 SADOWSKA Natalia GMIF (-2) 2390 (+7) 591 WKS Admirał PC Best Szczecin
4 4100 RESZKA Damian MF 2372 546 UKS Lokator Gniezno
5 3765 KOSOBUDZKI Łukasz MF 2368 661 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
6 8092 KUCZEWSKI Filip MF 2368 (+7) 178 UKS Roszada Lipno
7 10603 WIECZOREK Sebastian MF 2349 198 LKS Czarna Damka Lututów
8 5032 ŚLĘZAK Mariusz MF (+8) 2348 (+7) 471 LKS Czarna Damka Lututów
9 3943 JAGIEŁA Andrzej M 2340 435 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
10 4073 FLISIKOWSKA Arleta MFF (+8) 2338 (+7) 452 SRW Rychlik
11 3342 DUDKIEWICZ Karol MF (+3) 2337 (+7) 587 LKS Olymp Błonie
12 5414 BAŃKOWSKA Marta MIF 2337 294 UKS Struga Marki
13 4943 WIECZOREK Ewa AM 2336 790 IKS Victoria Białystok
14 2103 GRONOWSKI Bartosz MF 2324 488 UKS Lokator Gniezno
15 5998 ZYBER-MOSZAK Amadeusz M (+5) 2323 (+7) 257 UKS Roszada Lipno
16 5738 GAZDA Jakub K++ (+4) 2321 (+7) 315 LKS Unia Horyniec-Zdrój
17 24 SAWCZYK Ryszard MF 2311 246
18 84 PALUCH Piotr MF (-7) 2309 (+7) 292 LKS Unia Horyniec-Zdrój
19 2057 SIUDA Grzegorz AM 2308 506 UKS Lokator Gniezno
20 5424 STAŃCZUK Mateusz K 2305 172 LKS Olymp Błonie
21 4899 KUZIEL Tomasz K++ 2300 429 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
22 209 MIKULICZ Leon MF (-9) 2299 (+7) 549 UKS Lokator Gniezno
23 1483 GRZESIAK Marcin AM (+5) 2299 (+7) 339 UKS Struga Marki
24 10466 RUBAJ Dominik M (+28) 2297 (+7) 213 SIN Razem Świecie
25 5251 JAKUBIK Damian M+ (-1) 2295 (+7) 368 UKS Lokator Gniezno
26 4059 GOLIŃSKI Bartosz MF 2292 292 WKS Admirał PC Best Szczecin
27 1912 TOŁWIŃSKI Józef M 2291 572 IKS Victoria Białystok
28 7362 KORTAS Krzysztof M (+16) 2290 (+7) 356 LUKS Zefir Janikowo
29 1214 CHMIEL Piotr MI (-2) 2286 (+7) 618 WKS Admirał PC Best Szczecin
30 5252 KRYGIER Kamil M (-4) 2285 (+7) 449 UKS Lokator Gniezno
31 5784 NICZYPORUK Mateusz M 2283 81 UKS Roszada Lipno
32 464 SŁAPIŃSKI Andrzej AM (-5) 2282 (+7) 341 WKS 100 Gram Warszawa
33 8 JĘDRZYCKI Marian M 2280 181 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
34 5506 STAŃCZUK Katarzyna MFF 2280 154 LKS Olymp Błonie
35 5966 URBAŃCZYK Tomasz K 2278 197 UKS Roszada Lipno
36 3235 ODERKIEWICZ Przemysław MF 2275 530 LKS Czarna Damka Lututów
37 3958 SOWIZDRZAŁ Mateusz M 2268 467 WKS Admirał PC Best Szczecin
38 4022 LEWANDOWSKI Mateusz M (-4) 2267 (+7) 320 LUKS Zefir Janikowo
39 5667 TWARDY Edward K 2265 480 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
40 4309 GALANT Błażej K+ 2264 357 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
41 4438 FIEDORUK Mikołaj K 2258 653 IKS Victoria Białystok
42 5739 MYSZUK Tymoteusz K 2253 186 UKS Roszada Lipno
43 5357 POLINCEUSZ Szymon K 2251 336 LKS Grom Złota Dama Poczesna
44 5415 BAŃKOWSKI Bogdan MF (+4) 2251 (+7) 306 UKS Struga Marki
45 3615 BIEGASIK Ryszard K+ 2250 465 IKS Victoria Białystok
46 5816 KACIOTYS Mieczysław I++ 2248 302 GKSONiS Jantar Gdańsk
47 3328 SUCHECKI Paweł K+ (+4) 2239 (+6) 214 UKS Struga Marki
48 4246 GRABSKI Mirosław I 2232 396 GKSONiS Jantar Gdańsk
49 4213 OLEJNIK Bernard I++ 2228 534 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
50 5033 ŚLĘZAK Arkadiusz I++ 2212 268 LKS Czarna Damka Lututów
51 4709 PIĄTEK Mateusz I++ (+6) 2211 (+6) 349 LKS Unia Horyniec-Zdrój
52 7405 SUDER Ryszard I++ 2205 337 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
53 5358 PUCHAŁA Maksym I++ 2205 278 LKS Grom Złota Dama Poczesna
54 3550 MAZUR Stanisław I 2203 393 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
55 1638 FLISIKOWSKI Sylwester M+ (-17) 2195 (+7) 365 SRW Rychlik
56 5015 WOCIAL Marcin I++ (+13) 2191 (+6) 401 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
57 5104 DZIÓBEK Jerzy I 2191 379 GKSONiS Jantar Gdańsk
58 10513 WYSOKIŃSKI Mateusz I++ (+26) 2187 (+14) 153 UKS Roszada Lipno
59 5717 STACEWICZ Jakub I++ (+11) 2182 (+6) 277 LKS Olymp Błonie
60 5697 RAK Bartosz I++ 2181 274 UKS Lokator Gniezno
61 5916 MALAK Bartosz I+ 2181 238 LUKS Zefir Janikowo
62 8099 CHĘSIAK Marcin I+ 2180 164 OKS Sokół Wrocław
63 5833 MIRYNOWSKI Mirosław I 2176 188 IKS Zryw Słupsk
64 6217 KNIOŁA Marek I 2173 82 LUKS Gry Logiczne Wronki
65 7327 SKOWRONEK Daniel I++ 2172 257 GZ LZS Darłowo
66 2373 BURAK Edward II 2172 50
67 5240 MARCZUK Tomasz I (+1) 2171 (+7) 398 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
68 4498 PRZYBYŁ Jarosław I (+12) 2171 (+6) 211 SRW Rychlik
69 338 POTEREK Stanisław I 2171 99 GKSONiS Jantar Gdańsk
70 5959 BARABASZ Marek II+ 2168 89 OKS Sokół Wrocław
71 5227 WOŹNIAK Wojciech II+ 2165 506 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
72 5928 PODCZASIK Edward II+ 2161 181 NKSTNiS Atut Nysa
73 4885 MORGIEWICZ Wacław I+ 2159 268 IKS Victoria Białystok
74 6395 SZUMERA Franciszek I 2157 243 LKS Grom Złota Dama Poczesna
75 4442 SARGALSKI Andrzej I 2157 177 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
76 6437 WÓJCIK Barbara K++ 2155 252 KSNiS Hetman Lublin
77 4379 TOMCZAK Patrycja M+ 2154 302 LZS Senet Janikowo
78 6097 JURCEWICZ Bartosz I 2154 135 SIN Razem Świecie
79 5569 SKONIECZNA Grażyna K 2153 359 SNiS Syrenka Warszawa
80 4550 MORZY Szymon I+ 2151 343 UKS SW Jeziorany
81 5933 IGNATOWSKI Antoni I 2149 448 KS Jaćwing Suwałki
82 5107 CZECH Jerzy II+ 2149 326 OKSTNiS Cross Opole
83 4064 LISIECKI Maciej I+ 2148 251 SRW Rychlik
84 3688 PAWŁOWSKI Ryszard I 2147 324 GKSN Kormoran Giżycko
85 3946 FURTAK Krzysztof I 2146 457 KSNiS Hetman Lublin
86 5391 WENTOWSKA Barbara K++ 2145 348 GKSONiS Jantar Gdańsk
87 10471 BASZNIANIN Dawid I 2145 117 LKS Unia Horyniec-Zdrój
88 7370 STANGRET Marta M 2144 255 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
89 4222 NAPIONTEK Leszek I+ 2141 230 SIN Razem Świecie
90 10521 HOŁDERNY Jerzy II+ 2141 46 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
91 6117 PISARSKA Katarzyna K (-6) 2140 (+5) 164 UKS Roszada Lipno
92 3185 CHRZĄSZCZ Jan I++ 2138 403 LZS Senet Janikowo
93 5731 BANASZEK Martin I 2138 207 UKS Struga Marki
94 2087 MAŚLONA Przemysław K (-1) 2137 (+7) 236 LUKS Gry Logiczne Wronki
95 1499 WILCZEWSKI Edward I+ 2136 115 SIN Razem Świecie
96 5426 ZABORNIAK Klaudia I 2135 216 LKS Unia Horyniec-Zdrój
97 7377 GRODECKA Anna M 2135 121 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
98 3204 CHRZĄSZCZ Rafał I+ 2134 278 LZS Senet Janikowo
99 1945 ROMASZEWSKI Ryszard K 2131 334 UKS SW Jeziorany
100 4497 GAWALUCH-MAZUR Maria K 2131 206 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
101 10440 BOSAK Zuzanna K 2131 181 MUKS Libero Basznia Dolna
102 6475 WAŚ Kacper II+ 2129 123 UKS Struga Marki
103 10537 ŁUKOMSKA Aleksandra K 2128 79 UKS Komorzanka Komorze
104 1178 KARUŚ Waldemar I 2125 65 LKS Unia Horyniec-Zdrój
105 10651 CIBORSKI Michał I+ 2120 252 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
106 4695 KASPERCZYK Dominik II+ 2116 304 NKSTNiS Atut Nysa
107 689 SADOWSKI Jacek I++ (-23) 2115 (+6) 287 WKS Admirał PC Best Szczecin
108 7605 MOCZULSKI Artur II 2115 140 UKS Struga Marki
109 5550 FRANEK Dawid I 2115 87 UKS Roszada Lipno
110 4720 WOCIAL Łukasz I (-9) 2113 (+7) 230 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
111 6374 HULAK Kinga I 2112 74
112 5001 MALCER Joanna I+ 2109 352 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
113 6413 MYSZKA Zygmunt II 2109 88 IKS Zryw Słupsk
114 2011 WESOŁOWSKI Zenon I++ 2108 303 UKS Lokator Gniezno
115 19 BAJDAK Józef K+ 2107 374 KSNiS Hetman Lublin
116 5537 GRYGLEWICZ Tadeusz II 2106 280 IKS Zryw Słupsk
117 3691 GASIUL Andrzej I 2104 146 GKSN Kormoran Giżycko
118 5543 RACZEK Stanisław II 2102 258
119 10402 BISKUPSKI Jan II 2099 277 IKS Zryw Słupsk
120 3683 MRÓZ Jadwiga K 2099 275 NKSTNiS Atut Nysa
121 6388 WĘGRZYN Michał II 2097 134 OKS Sokół Wrocław
122 10518 SZELA Dorota K 2096 263 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
123 10582 KĄTNY Samuel I (-5) 2093 (+6) 95 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
124 1295 PERDEK Edward I++ 2091 345 LKS Czarna Damka Lututów
125 6718 BANAŚ Julia I 2090 59 MUKS Libero Basznia Dolna
126 6765 HANASIEWICZ Mateusz II 2089 82 MUKS Libero Basznia Dolna
127 6404 SZACHNIEWICZ Ryszard II 2086 396 KS Jaćwing Suwałki
128 6687 LEPAK Emilia K+ 2086 90
129 6549 SITEŃ Dawid II 2084 98 MUKS Libero Basznia Dolna
130 4457 GRABSKA Ewa K 2081 484 GKSONiS Jantar Gdańsk
131 5557 KASPERCZYK Halina I+ 2081 210 NKSTNiS Atut Nysa
132 7317 KRÓLAK Bartłomiej II 2078 131 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
133 5660 SROKA Stanisław II 2076 335 GKSN Kormoran Giżycko
134 5225 MARSZAŁEK Bogdan II 2076 160 KSNiS Hetman Lublin
135 5729 BROMA Jakub II+ 2074 119 UKS Struga Marki
136 10377 RUTKOWSKI Jerzy II 2073 54 IKS Zryw Słupsk
137 6480 ADAMCZYK Klaudia I++ 2070 151 UKS Struga Marki
138 197 MAMET Jan K (-7) 2068 (+6) 388 LUKS Gry Logiczne Wronki
139 5129 GRABALA Ireneusz II 2068 253 KS Jaćwing Suwałki
140 4888 LAUFERSKI Wojciech II 2068 67 KSiRNiS Tęcza Poznań
141 6298 KORNAGA Klara I+ 2066 125 LKS Unia Horyniec-Zdrój
142 6630 MALEC Łukasz I 2066 114 MUKS Libero Basznia Dolna
143 8604 PUĆ Filip I 2064 149 OKS Sokół Wrocław
144 5456 LEWEK Antoni II 2063 331 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
145 1939 MORZY Stanisław I++ 2057 158 UKS SW Jeziorany
146 4897 ŻYGOWSKI Leszek II 2050 308 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
147 5851 KACZMARSKI Robert II+ 2050 147 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
148 5408 GÓRZNA Maria I 2047 520 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
149 3666 GOŁĘBIOWSKA-FRYGA Barbara I++ 2046 341 NKSTNiS Atut Nysa
150 680 LACH Tadeusz II+ 2046 306 NKSTNiS Atut Nysa
151 3117 KNAP Sebastian II+ 2046 110 SRW Rychlik
152 4144 HETNAR Jan II 2045 156 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
153 5924 BAJKOWSKA Malwina I++ 2044 154 OKS Sokół Wrocław
154 4050 MATUSIAK Sławomir III 2044 47 EKS Elcross Elbląg
155 6014 KMIEĆ Paulina I++ 2043 256 UKS SW Jeziorany
156 10517 BOROWIEC Teresa I++ 2043 207 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
157 10579 KALMUK Filip II 2042 116 SGU Czarni Oleszyce
158 6672 KRZYCH Kinga I 2042 87 MUKS Libero Basznia Dolna
159 6410 WYRZYKOWSKI Józef III 2041 77 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
160 10672 ILASZ Jakub II (-4) 2038 (+10) 63 SRW Rychlik
161 6271 POLINIEWICZ Helena I++ 2037 348 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
162 10735 WIDEŁ Zofia I (-1) 2035 (+13) 88 UKS Roszada Lipno
163 10427 WEBER Tobiasz III 2033 84 MUKS Libero Basznia Dolna
164 10490 SZYMAŃSKI Jakub II 2033 47 UKS Komorzanka Komorze
165 8051 ŚLĘZAK Zygmunt I 2032 206 LKS Czarna Damka Lututów
166 5356 SZTUROMSKA Aleksandra I++ 2029 267 UKS Lokator Gniezno
167 7138 KACPRZAK Barbara I 2028 385 SNiS Syrenka Warszawa
168 6216 ROSIŃSKI Marcin III 2027 31 UKS Roszada Lipno
169 10717 TOMCZAK Patrycja I 2026 54 UKS Komorzanka Komorze
170 6416 GRZYWACZ Ryszard III 2025 109 KSN Omega Łódź
171 10794 LUDWIK Norbert III 2022 40 MUKS Libero Basznia Dolna
172 7123 METTEL Werner III 2021 83 IKS Zryw Słupsk
173 4171 GRZELAK Arseniusz I 2020 251 OKS Sokół Wrocław
174 4893 BONIK Teresa I 2020 224 GKSONiS Jantar Gdańsk
175 5586 ŻUK Angelika I 2019 124 LKS Unia Horyniec-Zdrój
176 10863 ZAWITAJ Aleksander II (+26) 2019 (+12) 75 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
177 5723 MOCZULSKA Ludwika I++ 2018 130 UKS Struga Marki
178 10632 HAŁAS Maksymilian II 2018 45 UKS Komorzanka Komorze
179 10669 JASTRZĘBSKA Anna I 2015 53 MUKS Libero Basznia Dolna
180 6333 WALKOWSKA Aleksandra I 2013 110 UKS Roszada Lipno
181 5645 ŻYDEK Janusz II 2011 168 ŚKKFSiTNiS Kielce
182 6126 SZWIEC Oliwia I 2011 118 GZ LZS Darłowo
183 5698 RAK Stanisław I 2010 207 UKS Lokator Gniezno
184 4950 KUŻDŻAŁ Andrzej II 2010 167 NKSTNiS Atut Nysa
185 5836 LIPKA Martyna I+ 2010 107 UKS Roszada Lipno
186 6281 KUSOWSKI Krzysztof III 2009 225 GKSONiS Jantar Gdańsk
187 10770 PAPIERNICKI Jakub III 2008 96 LKS Unia Horyniec-Zdrój
188 7364 SWOBODA Kamil II 2007 92
189 5439 MISIOŁEK Kamila I++ 2004 161 OKS Sokół Wrocław
190 10418 MUZAJ Mateusz III 2004 62 UKS Struga Marki
191 6719 NIEĆKO Stanisław III 2002 86
192 5086 JAKUBASZEK Władysława I++ 2001 436 NKSTNiS Atut Nysa
193 4212 LOROCH Zygfryd II 2000 340 GKSONiS Jantar Gdańsk
194 5979 ŚWIĄTEK Kacper II 2000 141 GZ LZS Darłowo
195 6352 RUTA Zuzanna II 2000 70 UKS Roszada Lipno
196 6441 RĘKAWEK Szymon III 1996 238 SNiS Syrenka Warszawa
197 5911 KRZYŚKOWSKI Paweł III 1993 45 LKS Unia Horyniec-Zdrój
198 1533 KULMA Grzegorz I 1991 217 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
199 10862 ZAWITAJ Tymoteusz II (+21) 1990 (+12) 78 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
200 6012 KUJAWA Filip III 1989 40 UKS Roszada Lipno
201 10446 PAWLAK Karolina II+ 1987 74 OKS Sokół Wrocław
202 10668 JASTRZĘBSKA Katarzyna I 1984 50 MUKS Libero Basznia Dolna
203 6892 Deneka Adam III 1984 31 MUKS Libero Basznia Dolna
204 5526 JAGIEŁA Elżbieta I 1983 73 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
205 2499 FLISIKOWSKA Wioletta K 1982 151 SRW Rychlik
206 6554 SZYMECZKO Bartłomiej II+ 1982 77 LKS Unia Horyniec-Zdrój
207 6163 KOZACZYŃSKI Mateusz II 1979 123 LZS Senet Janikowo
208 10583 KĄTNY Tymoteusz III (+4) 1978 (+5) 69 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
209 6484 FLISIKOWSKA Agata I 1977 (+5) 115 SRW Rychlik
210 10426 KISYK Maciej III 1977 48 MUKS Libero Basznia Dolna
211 4896 JACEK Kazimierz IV 1977 30 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
212 10772 PADZIK Mateusz III (-16) 1976 (+5) 46 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
213 6015 RUTA Marta II 1975 56 UKS Roszada Lipno
214 4797 HUDZIEC Władysław II 1974 201 ŚKKFSiTNiS Kielce
215 5940 ŁUSZCZ Jan III 1974 119 KSNiS Cross Jastrzębie
216 4953 KOZIK Lesław III 1973 258 NKSTNiS Atut Nysa
217 5706 RENKOWSKA Alina II 1972 79 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
218 6387 MATYSIAK Mateusz III 1972 39 UKS Roszada Lipno
219 10819 GRZEGORCZYK Wacław III 1971 76 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
220 6673 NAZARKO Julia II 1970 62 LKS Unia Horyniec-Zdrój
221 10419 MUZAJ Michał III 1968 59 UKS Struga Marki
222 5101 MIOTK Jerzy IV 1968 53 GKSONiS Jantar Gdańsk
223 6841 GANCARZ Oliwia II 1967 60 SGU Czarni Oleszyce
224 5837 MAKSYMIUK Dawid III 1967 40 GKSN Kormoran Giżycko
225 2002 GARJACIAK Marek II 1967 36 UKS Lokator Gniezno
226 6197 GRODECKI Jerzy II 1966 119 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
227 7121 STARUCH Roman III 1965 52 IKS Zryw Słupsk
228 10552 BAKALARCZYK Włodzimierz IV 1964 36 KSN Omega Łódź
229 6829 HALINIAK Viktoria II 1963 56 MUKS Libero Basznia Dolna
230 10909 SIENKIEWICZ Dariusz III 1963 44 IKS Victoria Białystok
231 2150 SWOBODA Mirosław II 1962 51
232 6141 STAŃCZAK Stanisław III 1959 121 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
233 4025 KOZŁOWSKI Edward II 1958 275 IKS Victoria Białystok
234 4527 HANUSZKIEWICZ Kazimierz III 1957 92 EKS Elcross Elbląg
235 10428 CHALABA Julia II 1957 57 UKS Struga Marki
236 10561 REWOLIŃSKI Ryszard Czesław III 1954 310 SNiS Kaszub Wejherowo
237 10434 WĘGRZYN Wiktoria II 1954 77 LKS Unia Horyniec-Zdrój
238 1778 WÓJCIK Maciej III 1953 34 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
239 4460 PĘKAŁA Krystyna II+ 1951 165 IKS Zryw Słupsk
240 2018 BUTYŃSKI Arkadiusz III 1950 78 SGU Czarni Oleszyce
241 5705 DALECKA Bożena II 1948 101 IKS Zryw Słupsk
242 4245 PADUSZYŃSKI Czesław III 1946 260 ŚKKFSiTNiS Kielce
243 4067 BORKOWSKA Justyna I++ 1945 284 UKS Lokator Gniezno
244 3947 MASTEK Stanisław II 1945 182 NKSTNiS Atut Nysa
245 10386 GAWRON Wiktoria III 1945 34 UKS Roszada Lipno
246 5699 POBOCHA Piotr III 1942 107 ŚKKFSiTNiS Kielce
247 5628 SOBCZYK Robert III 1941 276 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
248 3707 NIEWIŃSKI Antoni III 1940 213 IKS Victoria Białystok
249 11077 MAĆKOWIAK Mariola II 1939 30 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
250 5974 JÓŚK Teresa I+ 1938 190 UKS Struga Marki
251 5247 WNUK Irena I 1935 398 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
252 6887 CIEPŁY Dawid IV 1935 30
253 7403 PILIPCZUK Anna II+ 1934 231 KSiRNiS Tęcza Poznań
254 10823 KUBÓW Krzysztof IV 1933 30 OKSTNiS Cross Opole
255 6523 BORTLISZ Martyna III 1932 32 UKS Roszada Lipno
256 10821 ROKICKI Stanisław III 1929 132 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
257 5862 Myszka Maria II 1929 44 IKS Zryw Słupsk
258 6658 SZCZAKOWSKI Andrzej III 1927 119
259 5649 BIAŁAS Stanisław IV 1926 116 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
260 907 ROWIŃSKI Henryk I 1924 433 LUKS Gry Logiczne Wronki
261 4239 KNAP Marta II+ 1923 139 SRW Rychlik
262 6164 KUBIAK Kamil III 1923 114 LZS Senet Janikowo
263 10512 ZYBER-MOSZAK Viviena II 1923 69 UKS Roszada Lipno
264 6136 HULAK Konstancja II 1923 45 LKS Unia Horyniec-Zdrój
265 6938 OKRASZEWSKI Wojciech IV 1922 47 EKS Elcross Elbląg
266 10553 JÓŚK Krystian III 1919 50 UKS Struga Marki
267 5984 WÓJCIK Halina II 1918 183 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
268 10551 JÓŚK Bartosz IV 1918 36 UKS Struga Marki
269 6238 SYSAK Mateusz IV 1918 33 MUKS Libero Basznia Dolna
270 10622 DOMARADZKI Filip III 1917 41 OKS Sokół Wrocław
271 10795 MŁODOWIEC Sebastian III 1916 48 MUKS Libero Basznia Dolna
272 10502 BAJK Amelia III 1916 31 UKS Roszada Lipno
273 5865 MIRECKI Dariusz IV 1915 41 RKKFSiTNiS Radom
274 6189 CIS Elżbieta II 1914 122 ŚKKFSiTNiS Kielce
275 10372 KUPRACZ Jakub II 1914 118 GZ LZS Darłowo
276 5904 WASIEŃKO Daria II+ 1912 138 GZ LZS Darłowo
277 5505 KASENDRA Władysław II+ 1911 109 LKS Czarna Damka Lututów
278 10876 KRUCZKO-MYŚLIŃSKA Halina III 1911 38 IKS Zryw Słupsk
279 6021 KOSIŃSKI Ryszard IV 1910 106 ŚKKFSiTNiS Kielce
280 6809 JAGIEŁŁO Adolf V 1909 30
281 4880 KAŁA Franciszek IV 1907 37 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
282 10610 RUMIŃSKI Antoni IV 1907 31 UKS Roszada Lipno
283 4575 MAĆKOWIAK Hanna II 1905 248 WPKS Pionek Włocławek
284 6890 ZIELIŃSKA Mirosława II 1904 112 GKSN Kormoran Giżycko
285 10822 LECH Tomasz III 1903 97 OKSTNiS Cross Opole
286 5832 WÓJCIK Ewa II 1902 293 KSTNiS Komar Piekary Śląskie
287 10508 MARCZAK Czesław III 1902 131 KSN Omega Łódź
288 6440 SZAFRAN Dariusz IV 1902 97 IKS Zryw Słupsk
289 4926 WÓJCIK Edward IV 1901 99 KSNiS Hetman Lublin
290 5815 HERMAN Franciszek IV 1899 113 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
291 10638 KOSZEWSKA Adrianna II 1899 31 UKS Struga Marki
292 6474 KOZACZYŃSKI Paweł III 1898 71 LZS Senet Janikowo
293 1485 JANKOWSKI Jan IV 1898 53
294 5992 NAPIONTEK Piotr III 1897 94 SIN Razem Świecie
295 6176 ŻARSKI Wacław IV 1897 56 KSNiS Cross Jastrzębie
296 5219 WÓJCIK Maciej V 1897 33 KSN Omega Łódź
297 10831 GRYGLEWICZ Jadwiga III 1896 60 IKS Zryw Słupsk
298 6471 JURCZAK Teresa III 1896 37 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
299 6530 BŁAŻ Jakub IV 1895 31 MUKS Libero Basznia Dolna
300 2858 SKRZYŃSKA Danuta I 1894 143 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
301 6459 KENIG Oliwia I 1894 45 SRW Rychlik
302 3701 MAŚKO Jerzy II 1888 242 Ikar Lublin
303 7602 RATAJCZAK Zdzisław III 1888 83 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
304 10950 FRANEK Hugo III 1888 33 UKS Roszada Lipno
305 5700 TKACZYK Dorota II 1887 85 IKS Debiut Stąporków
306 10482 SZÓSTAK Wiktoria II 1887 72 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
307 6472 KOZACZYŃSKI Jakub III 1886 67 LZS Senet Janikowo
308 5217 SKIERA Edward IV 1886 47 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
309 6874 PŁACHTA Jan IV 1886 33 KSN Omega Łódź
310 7325 KORNAS Kacper III 1885 74 GZ LZS Darłowo
311 10678 GRZEMPOWSKA Anna II 1883 61 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
312 6203 WOŹNIAK Jolanta I 1882 371 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
313 387 KOMOROWICZ Ryszard IV 1882 40 LUKS Gry Logiczne Wronki
314 10666 BIELSKI Tadeusz IV 1880 44 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
315 10920 MATULEWICZ Ewa IV 1879 35 IKS Zryw Słupsk
316 10959 BURDAJEWICZ Aniela III (-23) 1878 (+10) 31 SRW Rychlik
317 10762 PILIPCZUK Mirosław V 1877 40 KSiRNiS Tęcza Poznań
318 6033 MASTERNAK Gracjan III 1876 93 GZ LZS Darłowo
319 1537 GNUTEK Jan IV 1875 36 LZS Senet Janikowo
320 10696 KALETA Marek Andrzej IV 1873 48 KSN Omega Łódź
321 4883 BANASZKIEWICZ Aleksander IV 1872 219 KSN Omega Łódź
322 5716 BIECHOWSKA Danuta II 1871 190 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
323 5583 SKRZYPEK Teresa III 1871 38 KSN Omega Łódź
324 6612 GUZA Ewelina II 1871 31 OKS Sokół Wrocław
325 10808 ZIĘTARA Aleksander IV 1870 63 SNiS Syrenka Warszawa
326 5929 WYRZYKOWSKA Halina III 1870 43 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
327 6476 KUBIAK Kacper IV 1870 34 LZS Senet Janikowo
328 10921 BISKUPSKA Maria III 1868 41 IKS Zryw Słupsk
329 6670 WAŚ Natalia III 1865 40 UKS Struga Marki
330 6674 DOBOSZ Natalia III 1865 32 SGU Czarni Oleszyce
331 6276 JASIŃSKA Halina II 1863 379 KSNiS Hetman Lublin
332 6762 KALMUK Nina II 1863 43 SGU Czarni Oleszyce
333 10773 PADZIK Łukasz III (-15) 1863 (+5) 36 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
334 5577 WÓJCIK Stanisław IV 1859 33
335 6838 PASTOR Ryszard IV 1858 70
336 10637 PIK Józef IV 1858 37 SNiS Kaszub Wejherowo
337 10400 ROZMUS Tadeusz III 1856 110 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
338 10556 NOWOROLNIK Wiktor II 1856 97 GZ LZS Darłowo
339 4887 LAUFERSKA Urszula II 1855 218 KSiRNiS Tęcza Poznań
340 5701 ZIMNY Zenon III 1853 48 KSiRNiS Tęcza Poznań
341 6818 SZPUNAR Oliwia II 1852 43 SGU Czarni Oleszyce
342 10926 DOBROWOLSKI Tobiasz IV 1852 42 LKS Unia Horyniec-Zdrój
343 5689 GRZEMPOWSKI Jerzy III 1851 71 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
344 4580 JĘDRZEJEWSKI Ryszard IV 1850 277 KSNiS Hetman Lublin
345 2142 RADZI Krystyna K 1846 184 LUKS Gry Logiczne Wronki
346 10411 POTRYKUS Lidia II 1844 154 GKSONiS Jantar Gdańsk
347 5410 SZYMAŃSKA Stanisława III 1844 94 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
348 10563 SZYCHOWSKA Grażyna Krystyna III 1844 45 KSN Omega Łódź
349 10889 MORELOWSKI Jan IV (-5) 1844 (+5) 36 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
350 10697 WEWERSOWICZ Eugenia Anna II 1836 73 KSN Omega Łódź
351 10791 WYDERSKI Józef V 1834 34 ŚKKFSiTNiS Kielce
352 5668 BUDZIAK Halina II 1831 120 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
353 10544 NOWOROLNIK Natalia II 1831 76 GZ LZS Darłowo
354 5814 SARGALSKA Ewa IV 1831 44 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
355 8002 CZAJA Wanda III 1828 86 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
356 10947 WEHNER Honorata III 1827 34 SNiS Kaszub Wejherowo
357 4208 PADUSZYŃSKA Maria II 1826 318 ŚKKFSiTNiS Kielce
358 1957 BARTMAN Marek III 1823 68 SGU Czarni Oleszyce
359 5536 BENEDYK Teofila III 1821 147 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
360 10391 KUC Kordian III 1821 125 GZ LZS Darłowo
361 5710 ROGIŃSKI Henryk V 1820 44 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
362 5662 JUREWICZ Michał IV 1819 64 GKSN Kormoran Giżycko
363 10804 OKRASZEWSKA Urszula III 1818 78 EKS Elcross Elbląg
364 11107 PORZUCEK Danuta III 1814 43 SNiS Syrenka Warszawa
365 10966 GANCARZ Marika III 1813 31 SGU Czarni Oleszyce
366 5364 GORLEWSKA Ewa II 1812 173 KS Jaćwing Suwałki
367 5422 PRZYBYSZ Nikola II+ 1812 87 GZ LZS Darłowo
368 6486 PADZIK Magdalena II 1810 44 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
369 5579 WÓJCIK Krystyna IV 1805 31 KSNiS Cross Jastrzębie
370 6111 POGORZELSKA Alicja II 1804 167 IKS Victoria Białystok
371 5714 WOŹNIAK Barbara III 1801 99 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
372 5658 ŁUKASIK Stanisław V 1799 43 GKSN Kormoran Giżycko
373 5610 STYPUŁKOWSKA Ewa III 1797 119 EKS Elcross Elbląg
374 5702 STOIŃSKA Teresa III 1795 85 KSiRNiS Tęcza Poznań
375 10649 ZGOŁA Wiktor IV 1793 64 GZ LZS Darłowo
376 6368 KORBELA Anna III 1793 60 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
377 4536 KULIK Henryk IV 1786 115 OKSTNiS Cross Opole
378 5621 KACPRZAK Piotr IV 1786 61 SNiS Syrenka Warszawa
379 10394 KUPRACZ Wiktor IV 1786 53 GZ LZS Darłowo
380 10833 DYJAS Marianna III 1785 55 IKS Zryw Słupsk
381 10393 KOWALSKI Kamil IV 1784 39 LKS Grom Złota Dama Poczesna
382 10475 BOHAREWICZ Mateusz 1780 31 LZS Kuźnica Żelichowska
383 5567 CIEPLAK Zofia III 1778 72 OKSTNiS Cross Opole
384 6893 DRAGUŃSKA Teresa IV 1778 66 GKSN Kormoran Giżycko
385 10903 BOGDAN Katarzyna IV 1777 36 IKS Zryw Słupsk
386 10829 HORBACZ Marian 1775 34 GKSONiS Jantar Gdańsk
387 6664 MAŁOLEPSZA Anna III 1774 126 KSNiS Cross Jastrzębie
388 10673 ZIEMSKA Oliwia III 1771 38 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
389 6270 LEŚKIEWICZ Barbara III 1770 113 ŚKKFSiTNiS Kielce
390 5638 GIEC Wiktoria III 1769 302 SNiS Kaszub Wejherowo
391 10650 PASIŃSKA Tatiana III 1766 64 GZ LZS Darłowo
392 10565 KRZYŻANIAK Teresa Krystyna IV 1765 92
393 10768 KAŁUŻNA Stanisława III 1763 57 Ikar Lublin
394 5365 CZYŻYK Teresa III 1761 48 KS Jaćwing Suwałki
395 5403 GŁĘBOWSKA Bogusława III 1760 199 ŚKKFSiTNiS Kielce
396 5887 KWIATKOWSKI Wiktor V 1758 112 GKSN Kormoran Giżycko
397 5229 LISZEWSKA Leonarda III 1751 69 NKSTNiS Atut Nysa
398 10506 STAŃCZAK Jolanta V 1745 50 KSN Omega Łódź
399 6690 BISIŃSKA Anna III 1745 48 SNiS Syrenka Warszawa
400 10911 CYGANEK Barbara IV 1740 45 IKS Zryw Słupsk
401 10811 JAKUBIEC Tadeusz 1739 36
402 10757 MARCINKOWSKI Marcin V 1718 76 EKS Elcross Elbląg
403 4892 WOJTASIAK Danuta III 1713 125 KSiRNiS Tęcza Poznań
404 6175 ŁUSZCZ Małgorzata III 1713 60 KSNiS Cross Jastrzębie
405 10541 RUSA Oliwia 1698 41 GZ LZS Darłowo
406 6005 WINCEWICZ Teresa III 1697 91 OKSTNiS Cross Opole
407 5447 SZAŁECKA Henryka III 1688 213 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
408 5520 KOSK Zofia V 1634 95 KS Jaćwing Suwałki



Wyszukiwarka