Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 19 Luty 2018 03:20

Turnieje PZWarc

do rejestracji:

» wszystkie

zarejestrowane:

» warcaby stupolowe

» warcaby klasyczne

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa B - warcaby 100 polowe.

Okres obowiązywania od: 2018-01-01 do: 2018-03-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 10521 HOŁDERNY Jerzy II 2111 20 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
2 487 SZPIŁYK Józef II 2083 29
3 6491 FRONCZAK Andrzej III 2073 19 EKS Elcross Elbląg
4 10582 KĄTNY Samuel III 2066 21 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik
5 10377 RUTKOWSKI Jerzy III 2065 18 IKS Zryw Słupsk
6 10489 SKIBA Bartosz III 2059 11 UKS Komorzanka Komorze
7 10537 ŁUKOMSKA Aleksandra II 2058 21 UKS Komorzanka Komorze
8 4880 KAŁA Franciszek IV 2058 9 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
9 10513 WYSOKIŃSKI Mateusz III 2051 23 UKS Roszada Lipno
10 10425 ADAMEK Mateusz IV 2040 9 MUKS Libero Basznia Dolna
11 10432 KOWAL Sebastian IV 2039 10 LKS Unia Horyniec-Zdrój
12 6599 KOZŁOWSKA Maja II 2037 10 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
13 5722 MAZIJ Kamil IV 2035 21 UKS Pitagoras Pęgów
14 454 PISKORSKI Stanisław III 2032 9
15 10622 DOMARADZKI Filip IV 2031 11 OKS Sokół Wrocław
16 6336 SANTOREK Jakub IV 2029 13 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
17 10488 ŚWIĄTEK Piotr V 2027 9 UKS Komorzanka Komorze
18 10697 WEWERSOWICZ Eugenia Anna III (-56) 2026 (+7) 9 KSN Omega Łódź
19 5571 GADZAŁA Henryk V 2025 9 KSNiS Hetman Lublin
20 6666 ŻAK Patryk IV 2021 21 MUKS Libero Basznia Dolna
21 5650 SZYMAŃSKI Tadeusz III (-61) 2021 (+5) 19 GKSONiS Jantar Gdańsk
22 4896 JACEK Kazimierz V (-41) 2017 (+6) 15 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
23 6719 NIEĆKO Stanisław V 2017 15
24 3147 SITEŃ Marek IV 2013 11 SGU Orzeł Lubaczów
25 6012 KUJAWA Filip III 2012 27 UKS Roszada Lipno
26 6549 SITEŃ Dawid III 2011 25 SGU Orzeł Lubaczów
27 3694 WILMAN Zbigniew IV 2004 15 IKS Victoria Białystok
28 10507 KONIECZNY Bogdan III 2003 15 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
29 10579 KALMUK Filip IV 2001 12 SGU Czarni Oleszyce
30 6809 JAGIEŁŁO Adolf V (-8) 2000 (+6) 15
31 6174 TRAWNIK Dawid IV 1996 16 KSNiS Cross Jastrzębie
32 5737 WAŻNY Mateusz IV 1994 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
33 6554 SZYMECZKO Bartłomiej IV 1994 15 LKS Unia Horyniec-Zdrój
34 5766 KACZMAREK Kacper IV 1994 14 MKSW Pat Miejska Górka
35 6522 KULASZEWSKI Konrad II 1993 26 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
36 10573 KOPACKI Zbigniew IV 1991 16 LKS Czarna Damka Lututów
37 6195 BUCZAK Damian IV 1990 17 KSNiS Cross Jastrzębie
38 6385 OKUPNICZAK Jakub IV 1990 12 UKS Roszada Lipno
39 6510 ORŁÓW Agata IV 1990 9
40 6628 CIEŚLIK Maja III 1988 14 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
41 6550 WAŻNY Maciej Gerard III 1988 12 SGU Orzeł Lubaczów
42 10436 BURDZIŃSKA Agata IV 1988 9 LKS Unia Horyniec-Zdrój
43 10678 GRZEMPOWSKA Anna IV 1978 15 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
44 10487 WAWRZYNIAK Patrycja III 1977 11 UKS Komorzanka Komorze
45 5999 NADOL Marcelina III 1975 10 UKS Roszada Lipno
46 6672 KRZYCH Kinga III 1974 17 MUKS Libero Basznia Dolna
47 10611 PĘCZEK Roksana III 1970 13 LKS Grom Złota Dama Poczesna
48 6393 NADOL Michalina IV 1970 12 UKS Roszada Lipno
49 10831 GRYGLEWICZ Jadwiga IV 1970 9 IKS Zryw Słupsk
50 6238 SYSAK Mateusz IV 1969 22 MUKS Libero Basznia Dolna
51 10762 PILIPCZUK Mirosław V 1969 15 KSiRNiS Tęcza Poznań
52 6673 NAZARKO Julia III 1969 12 LKS Unia Horyniec-Zdrój
53 6612 GUZA Ewelina III 1969 11 OKS Sokół Wrocław
54 10401 JARAPUD Adrian IV 1966 17 SGU Orzeł Lubaczów
55 5926 STAWISKI Konrad V 1966 15 KS Pętelka Działdowo SWS
56 2002 GARJACIAK Marek II 1963 29 UKS Lokator Gniezno
57 5764 NIWCZYK Szymon IV 1963 21 MKSW Pat Miejska Górka
58 10426 KISYK Maciej IV 1963 20 MUKS Libero Basznia Dolna
59 8046 SKIBICKI Jakub IV 1961 22 LKS Unia Horyniec-Zdrój
60 6373 ROZNER Piotr V 1961 11 LKS Unia Horyniec-Zdrój
61 10833 DYJAS Marianna III 1960 14 IKS Zryw Słupsk
62 6353 MUSIAŁA Dominika III 1959 17 UKS Pitagoras Pęgów
63 5219 WÓJCIK Maciej V 1959 15 KSN Omega Łódź
64 6421 PAKOS Szymon 1959 11 UKS Błyskawica Staniewice
65 6415 GIERYCZ Tadeusz IV 1958 25 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
66 10477 FORMAŃSKI Oliwier IV 1958 16 UKS Lokator Gniezno
67 6391 GRZESIAK Wiktoria III 1956 22 UKS Roszada Lipno
68 10644 GŁĄBIAK Damian V 1956 9 LZS Senet Janikowo
69 6167 BAGIŃSKA Amelia III 1955 20 UKS Pitagoras Pęgów
70 10786 DUBIELCZYK Tomasz 1954 9 GZ LZS Darłowo
71 6801 SAMOLEJ Jan IV 1953 25
72 6619 ROMANOWSKI Janusz V 1952 20 WPKS Pionek Włocławek
73 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa IV (-51) 1951 (+4) 10 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
74 6387 MATYSIAK Mateusz IV 1949 18 UKS Roszada Lipno
75 5397 SKWIRA Zygmunt V (-69) 1949 (+4) 11 KSiRNiS Tęcza Poznań
76 10407 PONIEWIERSKA Jadwiga V 1949 10 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
77 5526 JAGIEŁA Elżbieta III 1948 18 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
78 5753 NURZYŃSKA Hildegarda IV (-79) 1948 (+6) 13 GKSONiS Jantar Gdańsk
79 6037 SZCZYPKA Piotr V 1948 10 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
80 6334 JĘDRASIK Łukasz IV 1946 25 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
81 6609 GRALAK Amelia III 1946 16 LUKS Zefir Janikowo
82 10474 KOWALSKI Norbert 1946 10 LZS Kuźnica Żelichowska
83 5882 GARDZIŃSKI Kazimierz IV 1945 18 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
84 10405 DELESIEWICZ Franciszek 1944 12 IKS Victoria Białystok
85 10671 HANUSZKIEWICZ Halina V 1941 11 EKS Elcross Elbląg
86 10434 WĘGRZYN Wiktoria III 1940 26 LKS Unia Horyniec-Zdrój
87 10394 KUPRACZ Wiktor 1940 12 GZ LZS Darłowo
88 10802 BAJOR Dariusz (-31) 1939 (+2) 10 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
89 6459 KENIG Oliwia III 1938 24 LKS Zuch Rychlik
90 10670 KOŻUCH Ryszard (-64) 1936 (+3) 10
91 10481 STALA Emilia IV 1936 10 UKS Pitagoras Pęgów
92 6704 ZENEL Wojciech V (-57) 1934 (+3) 9 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
93 10649 ZGOŁA Wiktor V 1933 14 GZ LZS Darłowo
94 5939 KRUPA Marcin V 1933 9 KSNiS Cross Jastrzębie
95 10419 MUZAJ Michał IV 1931 22 UKS Struga Marki
96 6368 KORBELA Anna IV 1931 13 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
97 10621 CHOCISZEWSKA Małgorzata 1931 9 KSNiS Syrenka Warszawa
98 5909 CYGANOWSKA Barbara 1931 9 IKS Zryw Słupsk
99 6324 PALESA Natalia III 1930 22 UKS Struga Marki
100 10567 SKOBEL Aleksandra III 1930 17 LUKS Gry Logiczne Wronki
101 10605 HOJNACKA Anna III 1929 17 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
102 5666 ZWIERKO Dawid IV 1926 14 GZ LZS Darłowo
103 10624 JAROSZ Krzysztof IV 1924 23 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
104 10378 PIÓRO Mateusz IV 1922 20 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
105 10804 AWTUCH Urszula V (-39) 1921 (+3) 15 EKS Elcross Elbląg
106 5865 MIRECKI Dariusz IV 1919 27 RKKFSiTNiS Radom
107 5814 SARGALSKA Ewa IV 1918 24 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
108 5703 PIETRASZEWSKI Tadeusz 1917 9
109 10638 KOSZEWSKA Adrianna II 1916 17 UKS Struga Marki
110 10650 PASIŃSKA Tatiana III 1916 15 GZ LZS Darłowo
111 6506 KORNAGA Amelia III 1915 16 LKS Unia Horyniec-Zdrój
112 10471 BASZNIANIN Dawid IV 1913 22 LKS Unia Horyniec-Zdrój
113 6301 WILUŚ Krystian IV 1913 18 LKS Czarna Damka Lututów
114 10399 SĘK Zdzisława (-111) 1913 (+6) 11 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
115 10600 WOJCIECHOWSKI Paweł 1912 14 KSNiS Hetman Lublin
116 5973 PIÓRO Michał IV 1911 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
117 10564 ZARĘBA Marek Henryk 1911 14 KSN Omega Łódź
118 10404 SIWEK Jolanta V 1911 14 IKS Victoria Białystok
119 10824 DZIWISZ Halina 1911 11 IKS Zryw Słupsk
120 5837 MAKSYMIUK Dawid V 1909 20 GKSN Kormoran Giżycko
121 6486 PADZIK Magdalena IV 1909 17 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
122 5577 WÓJCIK Stanisław IV 1908 26
123 5662 JUREWICZ Michał IV (-21) 1908 (+5) 22 GKSN Kormoran Giżycko
124 10642 KUBIAK Patryk V 1908 14 LZS Senet Janikowo
125 5217 SKIERA Edward V 1907 20 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
126 6127 SURMA Kacper IV 1907 20 UKS Błyskawica Staniewice
127 6299 PAZEK Samuel IV (-17) 1906 (+3) 24 LKS Czarna Damka Lututów
128 4459 JURGIEL Grażyna III 1906 23 IKS Zryw Słupsk
129 10544 NOWOROLNIK Natalia III 1906 20 GZ LZS Darłowo
130 5401 GRAF Bożena III (-29) 1906 (+2) 15 KSiRNiS Tęcza Poznań
131 10472 JUSZCZAK Jakub IV 1906 14 LZS Kuźnica Żelichowska
132 10418 MUZAJ Mateusz IV 1905 19 UKS Struga Marki
133 10375 MIKOŁAJCZAK Nadia V 1904 11 GZ LZS Darłowo
134 10648 MRÓWCZYŃSKA Helena 1904 10 MDK 1 Bydgoszcz
135 6300 WILUŚ Szymon V 1903 20 LKS Czarna Damka Lututów
136 5842 RABURSKA Jagoda IV 1903 13 UKS Roszada Lipno
137 3608 SPYCHAŁA Józefa III 1901 18 KSiRNiS Tęcza Poznań
138 6142 GRZELAK Zdzisław V 1901 18 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
139 10374 SKROBEK Marcel V 1900 20 GZ LZS Darłowo
140 5691 MŁODA Joanna IV 1900 19 MKSW Pat Miejska Górka
141 10412 WISZNIEWSKI Czesław IV (-3) 1899 (+2) 27 KSNiS Cross Jastrzębie
142 10760 DOBROWOLSKA Antonina III (-39) 1898 (+4) 19 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
143 10790 ŁOSOWSKI Nataniel 1898 13 GZ LZS Darłowo
144 6533 BŁAŻ Jagoda II 1896 17 SGU Czarni Oleszyce
145 5976 CIOSMAK Wiktoria 1896 12 GZ LZS Darłowo
146 10559 WÓJCIK Zdzisław V 1894 28 KSTNiS Komar Piekary Śląskie
147 6534 LIZAK Alicja IV 1888 24
148 6530 BŁAŻ Jakub IV 1887 22 MUKS Libero Basznia Dolna
149 6051 LISEK Joanna V 1883 19 KSNiS Hetman Lublin
150 6507 KRUCZEK Michał V 1882 28
151 10725 WEYGAND Krystyna V 1882 16 KSNiS Cross Jastrzębie
152 6494 SKAŁKA Helena III 1877 24 OKSTNiS Cross Opole
153 3256 GNUTEK Genowefa BK 1873 13
154 1537 GNUTEK Jan IV 1869 27 LZS Senet Janikowo
155 10593 URYSZEK Kamil IV 1864 27 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
156 10506 STAŃCZAK Jolanta V 1864 16 KSN Omega Łódź
157 6602 BAJ Paulina V 1861 14
158 6476 KUBIAK Kacper IV 1860 19 LZS Senet Janikowo
159 10556 NOWOROLNIK Wiktor V 1857 26 GZ LZS Darłowo
160 5702 STOIŃSKA Teresa IV 1854 22 KSiRNiS Tęcza Poznań
161 10565 KRZYŻANIAK Teresa Krystyna IV 1853 19
162 7396 MIESZKOWSKI Zenon IV 1846 26 KS Pętelka Działdowo SWS
163 10393 KOWALSKI Kamil IV 1844 29 LKS Grom Złota Dama Poczesna
164 5710 ROGIŃSKI Henryk V (-26) 1840 (+3) 21 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
165 10666 BIELSKI Tadeusz V (-25) 1829 (+9) 29 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
166 5598 SKIBA Romualda IV (-6) 1829 (+1) 24 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
167 6662 MARKIER Dorota IV (-11) 1828 (+4) 29
168 10541 RUSA Oliwia 1828 18 GZ LZS Darłowo
169 5658 ŁUKASIK Stanisław 1827 23 GKSN Kormoran Giżycko
170 10475 BOHAREWICZ Mateusz 1826 19 LZS Kuźnica Żelichowska
171 6670 WAŚ Natalia III 1818 20 UKS Struga Marki
172 5773 RUDA Leokadia III (-45) 1817 (+5) 28 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
173 10535 MASTERNAK Oliwier V 1817 26 GZ LZS Darłowo
174 6690 BISIŃSKA Anna IV (-28) 1816 (+5) 28 KSNiS Syrenka Warszawa
175 10757 MARCINKOWSKI Marcin (-68) 1816 (+6) 23 EKS Elcross Elbląg
176 10626 FORMELA Piotr (-158) 1816 (+13) 20 SNiS Kaszub Wejherowo
177 10673 ZIEMSKA Oliwia IV (-6) 1815 (+4) 24 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
178 5229 LISZEWSKA Leonarda IV 1813 26 NKSTNiS Atut Nysa
179 5529 SZAMAL Bogusław 1809 23 KSN Omega Łódź
180 6610 KULIK Ewa IV 1808 25 KSNiS Cross Jastrzębie
181 6495 KADELA Wanda V 1794 25 OKSTNiS Cross Opole
182 10373 KOSIARSKA Natalia IV 1784 19 GZ LZS Darłowo



Wyszukiwarka