Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Grudnia 2022 07:14

Turnieje PZWarc

Listy rankingowe

Typ listy:   Data publikacji:  


Lista rankingowa nieaktywnych - warcaby 100 polowe.

Okres obowiązywania od: 2022-10-01 do: 2022-12-31
LP Nr ewid. Nazwisko Imię Tytuł Ranking Partie Klub
1 1890 ADAMASZEK Mariusz MI 2490 318
2 470 BALCEROWICZ Tomasz MI 2470 81
3 127 SEKUŁA Jan AM 2467 477 NKSTNiS Atut Nysa
4 1908 STEC Marcin MF 2385 304 SIN Razem Świecie
5 1182 MAMET Piotr M+ 2367 65 LUKS Gry Logiczne Wronki
6 11 CEGIEŁKA Jan M+ 2359 64
7 67 KUCIŃSKI Marek MF 2340 112 WKS 100 Gram Warszawa
8 2095 ZIELIŃSKI Łukasz M+ 2338 208 LUKS Gry Logiczne Wronki
9 2 MARTKO Andrzej M 2331 23 LKS Olymp Błonie
10 1959 BIENIEK Tomasz AM 2318 439 WKS Admirał PC Best Szczecin
11 6 KONWERSKI Jerzy M 2314 16 UKS Roszada Lipno
12 2545 SCHALLEY Ewa GMIF 2311 54
13 92 KOBYLIŃSKI Mirosław MF 2310 519 WKS 100 Gram Warszawa
14 3636 SZCZYBYŁO Michał K++ 2309 374 MUKS Libero Basznia Dolna
15 571 SZELEST Bogusław M 2308 82 UKS Roszada Lipno
16 1445 JURKIEWICZ Mariusz K 2306 73
17 1892 BARGIEL Wiesław K 2300 20
18 8097 BUDIS Oskar MF 2297 268 OKS Sokół Wrocław
19 2339 TOMCZAK Wojciech M+ 2297 209 UKS Lokator Gniezno
20 2093 WIKA Radosław MF 2296 615 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
21 201 GRACZYK Janusz K+ 2292 11
22 2050 SZUBERT Piotr K++ 2287 298 LKS Czarna Damka Lututów
23 2837 SIUDA Ewa MFF 2279 224
24 10 KOSMALA Andrzej M 2272 131
25 107 LEWANDOWSKI Jerzy K 2270 90 CKM Łódź
26 1961 BUCZKOWSKI Włodzimierz K 2266 74
27 2104 GRONOWSKI Patryk M 2263 288 UKS Lokator Gniezno
28 401 URBANEK Stanisław MF 2260 602 LSWKS Złote Piony Bielawa
29 9006 PAŁECZNY Przemysław K 2254 199 SRW Rychlik
30 1963 CHRAPA Andrzej K++ 2251 200
31 4205 WACH Mateusz I+ 2246 203
32 2054 ROBAK Marcin K++ 2244 313 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
33 86 PRZYMUSIŃSKI Tadeusz M+ 2243 349 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
34 1923 FALKOWSKI Krzysztof K 2243 107
35 1920 CZARNOTA Marcin AM 2242 305 UKS Lokator Gniezno
36 110 ŁOPUSZYŃSKI Józef K+ 2229 106
37 2805 CHYLEWSKA-SROKA Anna MFF 2222 509 GZ LZS Darłowo
38 2039 LISIECKI Tomasz K+ 2216 201
39 2222 NOWICKI Dominik I+ 2216 145 LKS Grom Złota Dama Poczesna
40 3257 SOCHA Bartosz K++ 2211 295 SRW Rychlik
41 4086 DALIGA Władysław MF 2210 371 UKS SW Jeziorany
42 2210 KOSOBUDZKI Przemysław I++ 2207 381 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
43 2014 BARGIEL Jan K 2207 17
44 5358 PUCHAŁA Maksym I++ 2205 278 LKS Grom Złota Dama Poczesna
45 1980 KUS Piotr K++ 2201 472 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
46 1964 CHRAPA Piotr K 2201 138
47 124 PAWLICKI Jacek K++ 2199 208 WKS Admirał PC Best Szczecin
48 460 KRZYSZTOFIK Leon I 2199 50
49 2083 KAWECKI Ernest I+ 2195 95
50 200 SZPIŁYK Bronisław I+ 2195 45
51 5518 BIADASIEWICZ Adam I++ 2194 265 OKS Sokół Wrocław
52 1716 MARCHLEWICZ Tomasz K 2194 91
53 2007 LICKIEWICZ Roman I 2193 101
54 6224 SZYMAŃSKA Agnieszka M 2191 149 UKS Roszada Lipno
55 4124 BUCZKOWSKI Andrzej I++ 2185 116 SIN Razem Świecie
56 4 MINKIEWICZ Witold K+ 2179 137
57 1683 PANEK Jacek K 2178 39
58 2801 PLUTA Martyna M+ 2175 247 WKS Admirał PC Best Szczecin
59 2065 TWARDZIAK Janusz K 2171 93
60 3649 SZCZYBYŁO Magdalena K+ 2170 362 MUKS Libero Basznia Dolna
61 1752 PIENIAK Jarosław K 2170 9
62 841 KOZŁOWSKI Adam I++ 2169 61
63 2000 BARGIEL Sławomir I 2169 18
64 6222 PAWŁOWSKA Magda K 2167 139 UKS Roszada Lipno
65 4469 DERNOGA Marcin I 2166 248 LUKS Zefir Janikowo
66 2744 WILCZOPOLSKA Marta AM 2165 252 LKS Grom Złota Dama Poczesna
67 5241 GLIN Daniel I 2161 187 LKS Grom Złota Dama Poczesna
68 6248 HOROWSKI Marek I 2157 175 OKS Sokół Wrocław
69 2078 KOLASIŃSKI Adam I 2156 66
70 8009 WOŁCZAK Wojciech I+ 2155 164 SGU Czarni Oleszyce
71 4572 RADECKI Dariusz II 2152 115 IKS Victoria Białystok
72 3605 ŁYCZBA Adam I++ 2151 138 SIN Razem Świecie
73 5064 PYRCZ Monika K+ 2150 264 LKS Grom Złota Dama Poczesna
74 283 KOWALSKI Mieczysław I+ 2149 10
75 5145 SOSNOWSKI Andrzej I+ 2148 140
76 2841 ZAREMBA Małgorzata K++ 2147 256 UKS Lokator Gniezno
77 1914 WDOWCZYK Rafał K 2145 40 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
78 4439 KARCZEWSKI Maksymilian I 2141 311 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
79 2348 ZAJKOWSKI Sławomir I 2141 40
80 8101 DERLATKA Damian II+ 2140 93 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
81 5083 JANICKI Michał I 2139 76 UKS Struga Marki
82 578 ANISOW Eugeniusz K 2137 106
83 1499 WILCZEWSKI Edward I+ 2136 115 SIN Razem Świecie
84 2506 SUSEK-MARECKA Emilia K 2135 16 SRW Rychlik
85 1983 MARCHLEWICZ Marek I+ 2133 96
86 8061 DEREWENDA Marcin II 2132 15 CKM Łódź
87 4450 MEDERSKA Katarzyna K 2131 242 UKS Pitagoras Pęgów
88 4497 GAWALUCH-MAZUR Maria K 2131 206 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
89 2229 WACHOWSKI Konrad I 2131 145 LKS Grom Złota Dama Poczesna
90 2277 GAWLIŃSKI Damian I 2131 124
91 2008 ŁYSAKOWSKI Leszek I 2130 23 UKS Lokator Gniezno
92 6475 WAŚ Kacper II+ 2129 123 UKS Struga Marki
93 2741 ADAMASZEK Anna M 2127 90
94 2056 ROSZAK Zbigniew II+ 2127 23
95 7409 SIDOROWICZ Marcin 2123 11 SRW Rychlik
96 4097 GRYMIN Marek I 2121 171 OKS Sokół Wrocław
97 4045 GOŁĄBEK Paweł I+ 2120 169
98 5770 NESTERAK Wiktor II 2118 182 LKS Unia Horyniec-Zdrój
99 5089 KASPERCZYK Szymon IV 2117 9
100 2060 STRYSZYK Piotr I 2116 54
101 6374 HULAK Kinga I 2112 74
102 4727 POWĄZKA Daniel IV 2112 18
103 3460 ZAPART Bartosz K 2111 331
104 706 BĄCZEWSKI Edmund II 2110 17
105 3206 CHRZĄSZCZ Sebastian I 2106 242 LZS Senet Janikowo
106 2207 HAK Grzegorz I 2106 20
107 2995 SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) Aneta K 2105 312 LKS Grom Złota Dama Poczesna
108 5846 BAJKOWSKA Jagoda K 2105 236 OKS Sokół Wrocław
109 4344 NIEŚCIEROWICZ Iwona I 2105 228 KSNiS Hetman Lublin
110 147 JESZKE Andrzej K 2105 113
111 2729 DZIK Grażyna I+ 2105 19
112 5863 MYSZKA Ireneusz III 2105 14 IKS Zryw Słupsk
113 132 DRYGACZ Andrzej K+ 2105 14
114 4125 JĘDRZEJEWSKI Stanisław I 2104 42
115 1985 MENDYK Krzysztof I 2103 11
116 2724 MARCHLEWICZ Ewa K 2102 35
117 4146 OSTROWSKA Irena I 2101 181 NKSTNiS Atut Nysa
118 2035 KUCHCIŃSKI Sławomir I+ 2100 65
119 4108 SKÓRECKI Łukasz I 2100 60
120 2864 GRZESIAK Grażyna K 2098 125 UKS Struga Marki
121 4203 OLSZEWSKI Łukasz II 2096 38 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
122 2118 MAŚLONA Mariusz II 2096 26
123 9004 LISIECKI Bartosz II 2095 75 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
124 2031 KOWAL Maciej I 2094 78
125 2808 GRZESZCZYK Anna M 2093 91
126 2006 KOLASIŃSKI Sylwester II+ 2093 12
127 4751 GOŚ Tomasz IV 2092 17
128 5850 STALKO Piotr I 2091 129 GZ LZS Darłowo
129 2148 RAK Marcin I 2091 35
130 150 KOSTEK Andrzej I 2091 22
131 4254 WOJTUNIK Marcin III 2091 10
132 8027 ZABORNIAK Natalia K+ 2090 252 LKS Unia Horyniec-Zdrój
133 2070 WIKA Marcin I 2089 169
134 2310 ŁAZOWSKI Zdzisław I 2089 62
135 4914 MIELCZAREK Michał IV 2089 15
136 2088 MATLAK Daniel I 2088 165 LUKS Gry Logiczne Wronki
137 177 RODACKI Mieczysław I 2088 32
138 6049 MALARCZYK Paweł III 2087 9 KSNiS Hetman Lublin
139 4490 ĆWIKŁA Paula I 2086 96
140 7342 KOWALCZYK Krzysztof II 2086 20 LKS Olymp Błonie
141 4201 MATUSZEWSKI Grzegorz I 2084 123 SIN Razem Świecie
142 410 KARCZMARCZYK Andrzej II 2083 30
143 487 SZPIŁYK Józef II 2083 29
144 3546 BOBECKI Robert III 2083 26
145 4611 BRZEZIŃSKI Daniel 2083 13
146 4306 KUDRA Bolesław III 2083 9 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
147 4461 SPICZAK-BRZEZIŃSKA Ewa I+ 2081 283 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
148 3639 CISZKOWSKI Marek I 2081 197
149 4358 KOSOBUDZKA Ewa M 2080 250 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
150 2802 JURKIEWICZ Agnieszka K+ 2079 176 LKS Olymp Błonie
151 2012 WĘGLIŃSKI Leszek I 2079 39
152 4541 GOLEC Krystian III 2079 16 LKS Czarna Damka Lututów
153 2283 HALAMUS Mariusz V 2079 14
154 5821 PICH Jolanta I 2078 144 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
155 2042 ŁYSAKOWSKI Karol I 2078 55
156 332 KACZUGA Kazimierz I 2078 41 UKS Roszada Lipno
157 3169 DALKOWSKI Robert II 2078 36
158 6295 GAZDA Mariusz III 2078 9
159 4102 SMOLEŃ Sławomir IV 2077 15
160 5624 PAJĄK Elżbieta V 2077 9 SNiS Syrenka Warszawa
161 3320 SUCHECKA Edyta M 2076 127 UKS Struga Marki
162 6215 ROSIŃSKI Paweł II 2076 47 UKS Roszada Lipno
163 3788 KENIG Tomasz V 2076 12
164 3719 KOT Józef III 2076 12 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
165 5088 KASPERCZYK Beata I 2075 98 NKSTNiS Atut Nysa
166 3183 CHRZĄSZCZ Jerzy I 2074 130 LZS Senet Janikowo
167 5729 BROMA Jakub II+ 2074 119 UKS Struga Marki
168 4716 RYBIŃSKI Ariel 2074 10
169 3267 PRZYBYŁ Emilia I+ 2073 166 SRW Rychlik
170 5594 WALAT Ryszard II 2073 130 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
171 1958 BIENIEK Marek I 2073 102
172 2084 KOLASIŃSKI Krzysztof I+ 2073 63
173 2774 DĘGA-ZAMRZYCKA Sylwia K 2072 299 GZ LZS Darłowo
174 491 ANDRZEJEWSKI Janusz I 2072 65 UKS Lokator Gniezno
175 4544 TYMIENIECKI Grzegorz V 2072 12
176 837 LIZUREJ Władysław I 2071 96 OKS Sokół Wrocław
177 10410 ŁUC Wojciech Dawid II 2071 57 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
178 5216 KOROLCZUK Krystyna III 2071 9 IKS Victoria Białystok
179 6480 ADAMCZYK Klaudia I++ 2070 151 UKS Struga Marki
180 36 KLUJ Witold I+ 2070 114
181 5502 ZIĘTEK Michał III 2070 22
182 2986 WIERZBOWICZ Anna K 2069 160
183 3540 SKIBICKI Artur IV 2069 10
184 1840 HAN-PIECHOWIAK Hanna II 2067 16
185 4289 LIZUREJ Mateusz I 2065 174 OKS Sokół Wrocław
186 463 ZABIAŁOWICZ Tadeusz I 2065 29
187 1594 POŚLAD Wojciech II 2065 12
188 4565 KOWAL Marta IV 2065 10
189 6110 GRZEGOROWSKI Jerzy V 2065 9 IKS Zryw Słupsk
190 5785 SUCHOCKA Zuzanna I+ 2064 159 UKS SW Jeziorany
191 5954 JURCEWICZ Tomasz III 2063 52 LSWKS Złote Piony Bielawa
192 2357 WÓJTOWICZ Andrzej II 2063 29
193 5640 KULIK Mikołaj IV 2063 9 GKSONiS Jantar Gdańsk
194 4735 SZLANGA Beata IV 2062 13
195 3106 HAMERA Paulina I++ 2061 251
196 2231 WIERZBOWICZ Marcin I 2061 108
197 273 GRODECKI Jacek II 2061 23 ŁKS Orlęta Łuków
198 4252 SZYDŁO Krystian IV 2061 16
199 3309 GRZYBOWSKI Daniel I 2060 97 LKS Olymp Błonie
200 5953 SKOBEL Mateusz II 2060 67 LUKS Gry Logiczne Wronki
201 10437 MAŃCZAK Dawid III 2060 45 MUKS Libero Basznia Dolna
202 5827 BABIAK Daria I++ 2059 224 GZ LZS Darłowo
203 4614 RYGIELSKI Paweł IV 2059 18
204 3616 PUCZKOWSKI Władysław II 2059 14 NKSTNiS Atut Nysa
205 10489 SKIBA Bartosz III 2059 11 UKS Komorzanka Komorze
206 522 TUKIENDORF Jerzy I 2058 228
207 4196 NIEMCZAK Tadeusz II 2058 115 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
208 2053 PŁÓCIENNICZAK Tymoteusz I 2058 29
209 2120 MIKODA Bartłomiej III 2058 9
210 2758 FALKOWSKA Beata K+ 2057 57
211 4287 KASINIAK Aleksander V 2057 10
212 1684 BAR Daniel III 2056 16
213 5406 ĆWIKŁA Tomasz IV 2056 9 IKSKFiTNiS Morena Iława
214 4908 SIENIARSKI Paweł 2055 11
215 8007 MOLENDA Sylwester III 2055 10
216 4542 BIAŁKOWSKI Krzysztof II+ 2054 70 LKS Czarna Damka Lututów
217 4501 JAKUBEK Mariusz V 2054 9
218 4796 BIEŻYCA Konrad III 2053 58 KSNiS Hetman Lublin
219 4328 GRACZYK Dawid IV 2053 15
220 5020 AKRAA Kamil IV 2053 9
221 408 DYĆ Jerzy I 2051 39
222 5023 ROMAŃCZUK Paulina K 2050 99 UKS Pitagoras Pęgów
223 2754 ŻAKIEWICZ Katarzyna I+ 2050 10
224 4350 ROSIŃSKI Damian II 2049 56 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
225 1941 OLENDER Stanisław I 2049 38 UKS Lokator Gniezno
226 6491 FRONCZAK Andrzej III 2049 26 EKS Elcross Elbląg
227 6050 SĘK Karol IV 2049 9
228 5046 UCHMAN Adam II 2048 52
229 1926 GÓRNY Sławomir II 2048 13
230 5052 KOZŁOWSKI Marcin 2048 12
231 5431 DŁUŻEWSKI Daniel II 2047 62 LUKS Gry Logiczne Wronki
232 2029 KOMORKIEWICZ Karol I 2046 103
233 5025 PRZYBYLAK Łukasz 2046 10
234 2205 DUDA Zbigniew I 2045 87 GZ LZS Darłowo
235 5051 WAJDA Iwona 2045 12
236 4451 MATCZAK Marcin IV 2045 10
237 7118 CHYLO Piotr III 2044 22 IKSKFiTNiS Morena Iława
238 5047 MASALSKI Damian V 2044 13
239 2759 STASZEWSKA Anna V 2044 10
240 8069 ROGALSKI Jacek 2044 9
241 3337 GRZYBOWSKA Monika I+ 2043 172 LKS Olymp Błonie
242 3302 KOCISZEWSKI Adam II 2043 65 LKS Olymp Błonie
243 5448 LASOTA Zbigniew IV 2043 17 IKSKFiTNiS Morena Iława
244 3354 KWOCZ Agnieszka I++ 2042 241 UKS Pitagoras Pęgów
245 2873 PTAK Katarzyna K++ 2042 208
246 5538 NAPIONTEK Kamil II+ 2041 106 SIN Razem Świecie
247 1725 RUDNICKI Leszek II 2041 13
248 4557 ŁUKASIK Hubert IV 2041 11
249 5873 MINDER Mateusz IV 2041 9 SIN Razem Świecie
250 3716 KOREJWO Bronisław II 2040 136 NKSTNiS Atut Nysa
251 2307 LISIECKI Piotr II+ 2040 31
252 10455 WERYHO Mateusz III 2040 18 MDK 1 Bydgoszcz
253 10425 ADAMEK Mateusz IV 2040 9 MUKS Libero Basznia Dolna
254 5070 Tuta Lidia I 2039 33
255 6221 FEDYK Fortunata IV 2039 9 UKS Roszada Lipno
256 5736 SKIBICKI Mateusz II+ 2038 72 LKS Unia Horyniec-Zdrój
257 6666 ŻAK Patryk III 2038 43 MUKS Libero Basznia Dolna
258 2076 OLSZEWSKI Mariusz I+ 2038 42
259 5799 WYROZĘBSKI Dawid III 2038 17
260 6599 KOZŁOWSKA Maja II 2037 10 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
261 2101 GĘZA Tomasz II 2037 9
262 5841 OSIŃSKI Dawid II 2036 74 UKS Lokator Gniezno
263 2089 MATLAK Karol I+ 2035 194 LUKS Gry Logiczne Wronki
264 5722 MAZIJ Kamil IV 2035 21 UKS Pitagoras Pęgów
265 4009 MIECZNIKOWSKI Jan II 2034 194 NKSTNiS Atut Nysa
266 7376 GRODECKI Jakub II+ 2034 55 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
267 5048 KAZIMIERSKI Mateusz 2034 10
268 1948 RZESZOWSKI Marcin I 2033 44
269 2038 LISIECKI Marek II+ 2032 34
270 5090 CZAPIEWSKA Justyna III 2032 13
271 5044 BACZULIS Agata V 2032 12
272 4345 SOBIEGRAJ Marcin II+ 2031 144 LKS Grom Złota Dama Poczesna
273 3357 BORKOWSKA Paulina K 2030 307 UKS Lokator Gniezno
274 5981 MOJZYCH Bogusław II 2030 99 ŁKS Orlęta Łuków
275 1800 NAPIÓRKOWSKI Nikodem II+ 2030 41
276 1015 MARKOWSKA-WĄSIŃSKA Barbara K+ 2030 10
277 5551 RATAJSZCZAK Mateusz III 2029 30 UKS Roszada Lipno
278 6336 SANTOREK Jakub IV 2029 13 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
279 5949 PRYSTASZ Eryk V 2029 10 UKS Pitagoras Pęgów
280 2806 GRABOWSKA Jolanta I 2028 78 GZ LZS Darłowo
281 4251 SZYDŁO Paweł III 2028 23
282 5037 LICHTÓR Magdalena V 2028 10
283 4324 DRÓŻDŻ Krzysztof IV 2028 9
284 6872 Pycha RADOVAN V 2028 9
285 3316 GAWLIŃSKA Emilia I++ 2027 158
286 2180 SUCHAŃSKI Mariusz I 2027 112
287 6216 ROSIŃSKI Marcin III 2027 31 UKS Roszada Lipno
288 6041 CIAPALA Emil V 2027 12
289 10488 ŚWIĄTEK Piotr V 2027 9 UKS Komorzanka Komorze
290 113 ŚLUSARCZYK Jerzy I 2026 122
291 5547 CHMIELARCZYK Daniel III 2026 18 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
292 5761 MATYSIAK Adam IV 2026 10 MKSW Pat Miejska Górka
293 6225 KONIECZNY Krzysztof III 2025 20 UKS Roszada Lipno
294 4909 TARASZKIEWICZ Justyna 2025 19
295 5688 ZALOT Jan IV 2025 18 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
296 5050 WAJDA Arkadiusz 2025 10
297 5093 SAMIEC Jan 2024 10
298 32 TARGOSZ Tadeusz K 2023 119
299 4230 MICKIEWICZ Krzysztof II+ 2023 87
300 2722 PAJĄK (Pieniak) Aneta K 2023 73
301 6053 ŻARCZYŃSKA Paulina III 2023 18
302 2201 ANUSZKIEWICZ Oktawian I 2022 77
303 1339 GLURA Stanisław II 2022 18
304 2063 TOMASZEWSKI Dominik I 2021 25
305 5650 SZYMAŃSKI Tadeusz III 2021 19 GKSONiS Jantar Gdańsk
306 2123 PASZKIEWICZ Paweł III 2020 20
307 1996 TOKARCZUK Dariusz II+ 2020 16
308 4718 SZYDŁOWSKA Agnieszka II+ 2019 125
309 5586 ŻUK Angelika I 2019 124 LKS Unia Horyniec-Zdrój
310 2994 GARDLO Justyna I 2019 99
311 4084 DEPCZYŃSKI Przemysław IV 2019 9
312 3634 ZABŁOCKI Konrad I 2018 157
313 6510 ORŁÓW Agata III 2017 22 UKS Struga Marki
314 4215 SOBIECKI Ryszard V 2017 11 GKSN Kormoran Giżycko
315 4449 STASIOŁEK Piotr II 2016 99
316 5481 SOBOLEWSKA Karolina II+ 2016 80 UKS Struga Marki
317 4387 HAŁADUDA Marcin III 2016 43 OKS Sokół Wrocław
318 1801 NAPIÓRKOWSKI Karol II 2015 29
319 3310 KOBUS Krystian III 2015 20
320 5962 PIĄTEK Jędrzej IV 2014 13 LSWKS Złote Piony Bielawa
321 160 NIEZGODA Stanisław II 2014 12
322 3699 RUTKOWSKI Bogdan IV 2014 9 KSiRNiS Tęcza Poznań
323 4077 ROŻEK Paweł II 2013 51
324 3813 OKARMUS Łukasz IV 2013 16
325 8052 SERWA Maciej IV 2012 15
326 349 LIWAK Leszek II 2012 11
327 6126 SZWIEC Oliwia I 2011 118 GZ LZS Darłowo
328 5871 NADULNY Adrian III 2011 47 LKS Olymp Błonie
329 6042 NABOŻNY Rafał III 2011 20
330 5236 BORGUŃSKI Artur IV 2011 18
331 4406 ZDZIEBKO Szymon V 2011 16
332 4950 KUŻDŻAŁ Andrzej II 2010 167 NKSTNiS Atut Nysa
333 4692 KOŚCIELIŃSKI Paweł V 2010 20
334 6663 PIOTROWSKI Piotr IV 2010 13 UKS Struga Marki
335 6233 MŁYNARCZYK Mateusz IV 2009 22 LUKS Gry Logiczne Wronki
336 4042 LEWANDOWSKI Jarosław II 2008 100
337 5360 PANKOWSKI Krzysztof III 2008 46
338 6025 RYSZKOWSKI Bartłomiej IV 2008 13 ŁKS Orlęta Łuków
339 3475 PERZ Artur II+ 2007 79 LUKS Gry Logiczne Wronki
340 2135 WIŚNIEWSKI Krzysztof II 2007 23
341 6166 BAGIŃSKI Adrian V 2007 11 UKS Pitagoras Pęgów
342 5055 RYGIELSKI Mateusz 2007 10
343 2061 STRYSZYK Wojciech I 2006 36
344 3690 PIEŃKO Witold III 2006 27 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
345 3874 WOJDYŁ Michał II+ 2005 245
346 8014 SIENIAWSKI Radosław III 2005 17 LKS Unia Horyniec-Zdrój
347 899 MALINOWSKI Tadeusz I 2004 202 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
348 2152 ŚWISZCZ Mateusz II+ 2004 117
349 2294 JESZKE Maria M 2004 60
350 1126 RUTKOWSKI Waldemar II+ 2004 39
351 3681 ZYWAR Zofia II 2004 24 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
352 3694 WILMAN Zbigniew IV 2004 15 IKS Victoria Białystok
353 5711 FRYZOWSKI Grzegorz 2004 10 KS Jaćwing Suwałki
354 3737 NAPIERAŁA Tomasz II 2003 83 LUKS Gry Logiczne Wronki
355 6806 BUDNIAK Paweł IV 2003 28
356 10507 KONIECZNY Bogdan III 2003 15 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
357 4063 WALENTYNOWICZ Adam II 2002 124 LUKS Gry Logiczne Wronki
358 1147 ANDRZEJEWSKI Władysław II 2002 19
359 5065 PYRCZ Artur III 2001 41
360 6098 ZIELIŃSKA Aleksandra III 2001 11 UKS Roszada Lipno
361 4574 ZIÓŁKOWSKI Michał III 2000 77 WPKS Pionek Włocławek
362 6352 RUTA Zuzanna II 2000 70 UKS Roszada Lipno
363 1352 ŚWIDERSKI Paweł III 2000 9
364 2878 LANGOWSKA Ewelina I++ 1999 182
365 5435 WITKOWSKA Zuzanna I 1999 168 LUKS Zefir Janikowo
366 495 DĄBROWSKI Piotr I 1999 148
367 5587 PLESKACZ Justyna II 1999 31 LKS Unia Horyniec-Zdrój
368 5098 SZYDŁOWSKI Grzegorz V 1999 14
369 4129 DYLAŃSKI Piotr II 1998 25 LUKS Gry Logiczne Wronki
370 1974 KAŹMIERCZAK Jan III 1998 17
371 2250 SMOLIBOCKI Damian II 1997 22
372 3609 SIWY Zofia III 1997 19 NKSTNiS Atut Nysa
373 3830 KARDAS Marek II+ 1996 92
374 4528 ZAPART Marcin II 1996 83
375 4484 WIŚNIEWSKI Arkadiusz II 1996 59 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
376 6174 TRAWNIK Dawid IV 1996 16 KSNiS Cross Jastrzębie
377 3700 SZYMAŃSKI Zbigniew II+ 1996 15 OKSTNiS Cross Opole
378 6102 SURMA Sebastian IV 1996 13 UKS Błyskawica Staniewice
379 6065 ŁOŻEWSKI Paweł IV 1996 12 SIN Razem Świecie
380 2127 SĘK Piotr II 1995 20
381 2306 LENARTOWICZ Marian III 1995 11
382 4367 GRACZYK Piotr II 1994 90 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
383 4075 SZCZYGIEŁ Radosław III 1994 69 LKS Grom Złota Dama Poczesna
384 7315 RITTER Edward III 1994 33 IKSKFiTNiS Morena Iława
385 4726 BOCHEŃSKI Paweł III 1994 29
386 5737 WAŻNY Mateusz IV 1994 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
387 5766 KACZMAREK Kacper IV 1994 14 MKSW Pat Miejska Górka
388 2183 ZAWADZKI Piotr II 1993 116
389 6522 KULASZEWSKI Konrad II 1993 26 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
390 6139 DĄDELA Tomasz IV 1992 15
391 5432 GRZECZNIK Dawid 1992 11 UKS Pitagoras Pęgów
392 5944 KISIEL Piotr III 1990 30 ŁKS Orlęta Łuków
393 6385 OKUPNICZAK Jakub IV 1990 12 UKS Roszada Lipno
394 1203 ZDEBIK Józef III 1989 35
395 687 KUREK Andrzej II 1988 31
396 4329 HAN Wioleta IV 1988 20
397 6628 CIEŚLIK Maja III 1988 14 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
398 6550 WAŻNY Maciej Gerard III 1988 12 SGU Czarni Oleszyce
399 10436 BURDZIŃSKA Agata IV 1988 9 LKS Unia Horyniec-Zdrój
400 10446 PAWLAK Karolina II+ 1987 74 OKS Sokół Wrocław
401 4895 STANKIEWICZ Ireneusz IV 1987 29
402 3835 KURYŁO Paweł IV 1987 26
403 3978 PILISZKO Dominik IV 1987 23
404 5091 WILCZEWSKI Łukasz V 1987 13
405 6320 KAZIK Łukasz V 1987 9 LKS Unia Horyniec-Zdrój
406 7374 DERLATKA Adrian IV 1986 18 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
407 2901 SKORCZEWSKA Kamila I 1985 116
408 5620 HANUSZEWICZ Paweł IV 1985 37 OKS Sokół Wrocław
409 1482 OSIŃSKI Juliusz II+ 1985 30
410 5390 OSTAPIUK Ryszard III 1985 30 NKSTNiS Atut Nysa
411 2248 PRZYBYSZ Damian III 1985 10
412 2079 MAĆKOWIAK Tomasz II+ 1984 62
413 5795 KACZMAREK Arkadiusz IV 1984 20 LUKS Gry Logiczne Wronki
414 353 PAWLISZ Zdzisław III 1984 15 MDK Witnica
415 5952 GŁOGOWSKI Janusz V 1984 13
416 4732 SKIBIŃSKA Paulina IV 1983 18
417 7205 ŁUSIAK Eugeniusz V 1983 12
418 4569 KWOCZ Paweł II 1982 111 UKS Pitagoras Pęgów
419 6302 SIWIK Grzegorz II 1982 73 LKS Czarna Damka Lututów
420 4247 ZAPAŚNIK Henryk IV 1982 61 NKSTNiS Atut Nysa
421 2067 WARGACKI Leszek II+ 1982 19
422 477 KREMSER Zygmunt III 1982 9
423 4049 DROZDOWSKI Paweł II+ 1980 227 SRW Rychlik
424 4354 GAŃKO Katarzyna III 1980 26
425 5876 KOZA Mateusz V 1980 15 LZS Kuźnica Żelichowska
426 3219 SZALATY Norbert III 1979 65
427 4997 PYTLIK Leokadia IV 1979 18 OKSTNiS Cross Opole
428 10432 KOWAL Sebastian IV 1979 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
429 6268 MARECKI Maciej 1978 9 SRW Rychlik
430 3110 RZEPA Ewelina I 1977 69
431 5428 SZYMASZKIEWICZ Katarzyna II 1977 54 UKS Pitagoras Pęgów
432 8058 ŁAKOMSKA Julia II 1977 52 UKS Pitagoras Pęgów
433 10426 KISYK Maciej III 1977 48 MUKS Libero Basznia Dolna
434 4898 NARLOCH Zbysław IV 1977 21 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
435 10487 WAWRZYNIAK Patrycja III 1977 11 UKS Komorzanka Komorze
436 1565 KULEWICZ Edward II+ 1976 104
437 5514 KOŁODZIEJCZYK Tomasz III 1976 67 OKS Sokół Wrocław
438 5958 BACIA Damian IV 1976 42 LSWKS Złote Piony Bielawa
439 10573 KOPACKI Zbigniew IV 1976 18 LKS Czarna Damka Lututów
440 5510 MIĄŻEK Apolonia II 1975 61 UKS Pitagoras Pęgów
441 6015 RUTA Marta II 1975 56 UKS Roszada Lipno
442 4506 TRUSZCZYŃSKI Marcin III 1975 36 LKS Grom Złota Dama Poczesna
443 5999 NADOL Marcelina III 1975 10 UKS Roszada Lipno
444 1598 KONDRACKI Feliks III 1974 10
445 5125 GULBIŃSKA Mirosława III 1973 24 OKSTNiS Cross Opole
446 10640 PAWLACZEK Paulina III 1973 23 LSWKS Złote Piony Bielawa
447 2129 SKIBICKI Mariusz II 1971 109
448 7116 RATAJCZYK Stanisław IV 1971 17
449 5896 ŻMUDA Jagoda IV 1971 14 UKS Pitagoras Pęgów
450 7613 LEPIARSKI Filip IV 1971 9 LKS Grom Złota Dama Poczesna
451 7381 METELSKI Karol V 1971 9 UKS Struga Marki
452 5128 BOBER Emilia II 1970 91 Ikar Lublin
453 7369 BIERNAT Kamila I 1970 84 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
454 6290 MAZUROWSKI Bartosz II 1970 75 OKS Sokół Wrocław
455 9005 GRACZYK Anna II+ 1970 74 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
456 2534 ŻUK Ewa I 1970 46 LKS Unia Horyniec-Zdrój
457 10611 PĘCZEK Roksana III 1970 13 LKS Grom Złota Dama Poczesna
458 6393 NADOL Michalina IV 1970 12 UKS Roszada Lipno
459 5774 PIPIAK Ryszard 1970 9 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
460 4502 ŻUREK Dawid IV 1969 24
461 7366 WERELICH Aleksander IV 1969 19 UKS Struga Marki
462 10743 REIF Milena III 1969 10 OKS Sokół Wrocław
463 2112 KOWALCZYK Kamil II 1968 56
464 5094 SANECKI Kazimierz 1968 19 MCK Skarżysko-Kamienna
465 6331 LISZKA Paweł 1968 11 UKS Pitagoras Pęgów
466 2002 GARJACIAK Marek II 1967 36 UKS Lokator Gniezno
467 5404 ZAKRZYŃSKI Adam III 1966 81
468 10401 JARAPUD Adrian IV 1966 17 SGU Orzeł Lubaczów
469 5926 STAWISKI Konrad V 1966 15 KS Pętelka Działdowo SWS
470 4543 BIAŁKOWSKA Anna II 1965 29 LKS Czarna Damka Lututów
471 5478 MERTA Jan IV 1965 21 NKSTNiS Atut Nysa
472 5039 WACHOWIEC Patryk IV 1963 24
473 5764 NIWCZYK Szymon IV 1963 21 MKSW Pat Miejska Górka
474 3221 ZIELIŃSKI Mikołaj V 1963 13
475 3150 BIEDZIAK Anna II 1963 12
476 3819 WIKTOROWICZ Monika II+ 1962 119
477 4096 NARLOCH Mateusz II 1962 63 GLKS Tor Laskowice
478 4743 KOBOS Jakub II 1962 39 UKS Pitagoras Pęgów
479 2771 GORZELANNA Sylwia K 1962 39
480 2830 SĘK Aneta I 1962 22
481 5580 BUCHCIK Robert V 1962 17
482 2046 MATUSZEWSKI Waldemar II 1961 42
483 6373 ROZNER Piotr V 1961 11 LKS Unia Horyniec-Zdrój
484 5040 RESZKA Aneta II 1959 45 SSWDK Niewiadów
485 1136 ARCISZEWSKI Kazimierz III 1959 34
486 2080 GÓRNY Krzysztof III 1959 23
487 6353 MUSIAŁA Dominika III 1959 17 UKS Pitagoras Pęgów
488 6421 PAKOS Szymon 1959 11 UKS Błyskawica Staniewice
489 6415 GIERYCZ Tadeusz IV 1958 25 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
490 5521 CIEĆKA Mirosław IV 1958 12 LKS Czarna Damka Lututów
491 5370 WIĘCKOWSKI Jerzy V 1958 9 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
492 3817 GOLEWSKA Barbara II 1957 55 MDK Witnica
493 6040 ZDEBIK Mateusz IV 1957 17
494 5096 MIEDZIK Adam IV 1956 23
495 6391 GRZESIAK Wiktoria III 1956 22 UKS Roszada Lipno
496 10644 GŁĄBIAK Damian V 1956 9 LZS Senet Janikowo
497 5891 SZYPA Filip III 1955 56 UKS Pitagoras Pęgów
498 4524 GOŁUŃSKI Stanisław IV 1955 22 GLKS Tor Laskowice
499 5803 KONIECZNY Mikołaj IV 1955 21 UKS Roszada Lipno
500 6167 BAGIŃSKA Amelia III 1955 20 UKS Pitagoras Pęgów
501 4523 CZAPIEWSKI Sylwester IV 1955 18 GLKS Tor Laskowice
502 6243 NOWAKOWSKI Mateusz IV 1954 38 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
503 6611 STACHOWIAK Joanna III 1954 27 UKS Roszada Lipno
504 6058 GÓRAL Katarzyna IV 1954 16
505 2282 GUZIKOWSKI Łukasz III 1954 16
506 10786 DUBIELCZYK Tomasz 1954 9 GZ LZS Darłowo
507 3798 NOWICKA Magdalena I 1953 160
508 4094 NARLOCH Łukasz II 1953 89 GLKS Tor Laskowice
509 2496 POLAŃSKA Irena K 1953 76
510 1778 WÓJCIK Maciej III 1953 34 Kieleckie Towarzystwo Warcabowe
511 4012 SITARZ Władysław IV 1953 30 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
512 10623 GRABARZ Miłosz IV 1953 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
513 6675 KOWALSKA Melisa IV 1953 10 MDK 1 Bydgoszcz
514 10554 JAGODZIŃSKA Weronika Teresa IV 1951 10 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
515 6275 DEJA Jan V 1951 9 RKKFSiTNiS Radom
516 6220 SZYMAŃSKA Joanna II 1950 67 UKS Roszada Lipno
517 442 HOŁOWCZYC Tadeusz II 1950 31
518 8024 BIELKO Michał IV 1950 16 UKS Meteor Dachnów
519 4076 ANAGNOSTOPULOS Łukasz III 1949 58
520 8011 ŁANIA Diana II 1949 39 LKS Unia Horyniec-Zdrój
521 5582 JUŹKO Józefa III 1949 12 KSNiS Cross Jastrzębie
522 5397 SKWIRA Zygmunt V 1949 11 KSiRNiS Tęcza Poznań
523 10407 PONIEWIERSKA Jadwiga V 1949 10 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
524 5623 BRZESZCZ Zygmunt III 1948 202 SRiPDNiS Nadzieja Kraków
525 5421 BABIAK Karolina II+ 1948 148 GZ LZS Darłowo
526 1780 STRYSZYK Kazimierz II 1948 54
527 1524 ROJ Iwona I+ 1948 20
528 10828 WOŹNIAK Mirosław 1948 12 ŚKKFSiTNiS Kielce
529 6037 SZCZYPKA Piotr V 1948 10 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
530 5113 KOZYRA Mariusz IV 1947 32 KSNiS Hetman Lublin
531 5479 KOPEĆ Kazimierz IV 1947 13 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
532 5425 PLESKACZ Kamil IV 1947 13 LKS Unia Horyniec-Zdrój
533 4573 GIZA Aleksander V 1947 11 WPKS Pionek Włocławek
534 4437 KOTARSKI Zbigniew IV 1947 11
535 6334 JĘDRASIK Łukasz IV 1946 25 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
536 5558 BARZYCKI Andrzej V 1946 16 KSNiS Hetman Lublin
537 6609 GRALAK Amelia III 1946 16 LUKS Zefir Janikowo
538 2141 MASEK Józef II+ 1945 64
539 10386 GAWRON Wiktoria III 1945 34 UKS Roszada Lipno
540 5005 OBIELAK Angela IV 1945 22 MUKS Feniks Różańsko
541 5882 GARDZIŃSKI Kazimierz IV 1945 18 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
542 5818 MARCINOWSKA Jagoda III 1945 15 UKS Roszada Lipno
543 1970 JACEWICZ Piotr I 1944 45
544 10405 DELESIEWICZ Franciszek 1944 12 IKS Victoria Białystok
545 5405 GLOWATZKI Klaus IV 1943 19 IKSKFiTNiS Morena Iława
546 10567 SKOBEL Aleksandra III 1943 18 LUKS Gry Logiczne Wronki
547 4349 TRĘBACZ Aneta III 1943 15
548 3801 BUDNIK Michał IV 1942 12
549 10594 RADZISZEWSKI Jan III 1941 46 UKS Lokator Gniezno
550 5041 SKIBIŃSKI Kamil V 1941 12 SSWDK Niewiadów
551 10671 HANUSZKIEWICZ Halina V 1941 11 EKS Elcross Elbląg
552 10609 URBAN Franciszek V 1941 9 UKS Roszada Lipno
553 7329 DĘGA Katarzyna II+ 1940 156 GZ LZS Darłowo
554 3158 KAŹMIERCZAK Marcin III 1940 66
555 5016 NOWAK Ewelina III 1940 50 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
556 5437 SŁOMA Przemysław IV 1940 21
557 8004 ŻUK Gabriela II 1939 102 LKS Unia Horyniec-Zdrój
558 2132 STEFANOFF Zdzisław III 1939 19
559 5012 KOWALSKA Anna III 1939 13 LZS Kuźnica Żelichowska
560 4041 DAMASZEWICZ Andrzej III 1939 11
561 8034 MROCZKO Klaudia II 1938 77 SGU Orzeł Lubaczów
562 3170 WOJCZYSZYN Krzysztof III 1938 45
563 4710 LEŚNIK Hanna III 1938 28
564 5712 ZALETA Szymon III 1937 76 LUKS Zefir Janikowo
565 4723 KOWNACKA Edyta IV 1937 19
566 2620 KARUŚ-MIARA Józefa K 1937 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
567 2175 KLAPA Tomasz III 1937 12
568 1024 KASPEREK Tadeusz I 1936 61 SRW Rychlik
569 3147 SITEŃ Marek IV 1936 18 SGU Orzeł Lubaczów
570 5419 PYDA Przemysław V 1936 13 UKS Puma Cieszanów
571 10481 STALA Emilia IV 1936 10 UKS Pitagoras Pęgów
572 5412 KRZYŚKOWSKA Sylwia II+ 1935 96 LKS Unia Horyniec-Zdrój
573 5713 GODZIK Regina II 1935 50 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
574 2199 BRODZIK Kazimierz II 1935 23
575 5653 GIEC Ryszard V 1935 16 GKSONiS Jantar Gdańsk
576 5002 KOZŁOWSKA Jolanta III 1934 24 IKS Victoria Białystok
577 7993 CIUĆKA Katarzyna III 1934 11 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
578 6704 ZENEL Wojciech V 1934 9 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
579 6656 MAGALSKI Wiesław III 1933 83
580 5939 KRUPA Marcin V 1933 9 KSNiS Cross Jastrzębie
581 6523 BORTLISZ Martyna III 1932 32 UKS Roszada Lipno
582 3789 HAN Ilona II 1932 31
583 5990 KOZŁOWSKI Dawid V 1932 20 UKS Struga Marki
584 6001 PRZYCZKA Alicja I 1931 108
585 2151 SZLICHTA Maciej V 1931 9
586 5909 CYGANOWSKA Barbara 1931 9 IKS Zryw Słupsk
587 10621 CHOCISZEWSKA Małgorzata 1931 9 SNiS Syrenka Warszawa
588 6318 STAWICKI Tomasz III 1930 49 LZS Senet Janikowo
589 6324 PALESA Natalia III 1930 22 UKS Struga Marki
590 2064 TUROSTOWSKI Tomasz II 1930 20
591 2098 CHYLEWSKI Tadeusz III 1930 16
592 3455 KULEWICZ Adam IV 1930 11
593 2779 LISZKA Agnieszka I 1929 51
594 8023 BIELKO Mateusz III 1929 39 UKS Meteor Dachnów
595 10605 HOJNACKA Anna III 1929 17 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
596 4111 KŁOSEK Leszek III 1928 55 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
597 2139 SOKULSKI Mieczysław III 1928 35
598 8079 LAMENT Marta 1928 9
599 2810 GRZESZCZYK Natalia I+ 1927 63
600 3626 ŁAZUKA Jan III 1927 60 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
601 3622 TARASEK Józef III 1927 16 OKSTNiS Cross Opole
602 5649 BIAŁAS Stanisław IV 1926 116 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
603 4552 JUSZCZAK Sławomir II 1926 113 LZS Kuźnica Żelichowska
604 2182 ZAWADZKI Łukasz II+ 1926 108
605 5049 SWOBODA Bartłomiej IV 1926 38
606 3679 DUDKIEWICZ Andrzej II 1926 38
607 5508 CIEĆKA Dawid III 1926 33 LKS Czarna Damka Lututów
608 2232 WIŚNIEWSKI Przemysław III 1926 18
609 3121 TEPER Janusz III 1926 16
610 5666 ZWIERKO Dawid IV 1926 14 GZ LZS Darłowo
611 8056 MAJTCZAK Damian III 1925 53 UKS Pitagoras Pęgów
612 5018 WIŚNIEWSKA Anna III 1925 49 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
613 2005 JĘDRYSIAK Stanisław II+ 1925 49
614 3271 ŁOŚ Katarzyna III 1925 9
615 2109 JANKOWSKI Eligiusz II 1924 40
616 454 PISKORSKI Stanisław III 1924 25
617 10624 JAROSZ Krzysztof IV 1924 23 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
618 5585 AUGUSTYN Krystyna IV 1924 16 KSNiS Cross Jastrzębie
619 6199 TRAFNY Dariusz IV 1924 12 LUKS Zefir Janikowo
620 2795 KUS Monika I 1923 122
621 2856 JEŻEWSKA Agnieszka I+ 1923 59
622 6317 MAKSIM Dominika IV 1923 11 LUKS Zefir Janikowo
623 3192 GAŁECKI Patryk V 1923 10
624 6316 GÓRSKA Marcelina IV 1923 10 LUKS Zefir Janikowo
625 10378 PIÓRO Mateusz IV 1922 20 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
626 2776 KUS Iwona I 1922 13
627 2845 KOWAL Anna I+ 1921 101
628 4140 SMOLEŃ Sławomir III 1921 39
629 7404 KOZAKIEWICZ Zbigniew IV 1921 35 OKS Warmia i Mazury Olsztyn
630 4955 SOBAŃSKI Adam IV 1921 21
631 2124 PTAK Marek II+ 1920 161
632 3620 MALINOWSKI Józef II 1920 126 NKSTNiS Atut Nysa
633 4081 SMOTER Wojciech III 1920 59
634 4105 NARLOCH Aleksandra II 1920 46 GLKS Tor Laskowice
635 10529 PIOTROWSKI Antoni III 1920 43 UKS Struga Marki
636 5429 MAZURKIEWICZ Kamil IV 1920 14 LKS Unia Horyniec-Zdrój
637 4078 BLAŻNIAK Michał V 1920 11
638 4553 ROSSOCHACKI Bartłomiej III 1919 118 LZS Kuźnica Żelichowska
639 7997 LESZCZYŃSKA Barbara IV 1919 22 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
640 2122 MROWIŃSKI Paweł III 1919 15
641 3704 WAROWNY Jan IV 1919 14 KSN Omega Łódź
642 2832 BIENIEK Paulina I 1918 76 WKS Admirał PC Best Szczecin
643 6238 SYSAK Mateusz IV 1918 33 MUKS Libero Basznia Dolna
644 2839 PĘCZEK Ewelina K 1917 100
645 3109 RÓJ Marlena II 1917 58
646 2792 WINNICKA Hanna II+ 1917 22
647 5366 KRUPECKA-CZARKOWSKA Danuta III 1917 19 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
648 3831 NASKRĘT Arkadiusz III 1917 18
649 2133 SZULC Jan III 1917 9
650 5703 PIETRASZEWSKI Tadeusz 1917 9
651 2017 BIEDZIAK Michał II 1916 71 LUKS Gry Logiczne Wronki
652 5554 SZYMASZKIEWICZ Karolina IV 1916 18 UKS Pitagoras Pęgów
653 6219 MYSZUK Marika IV 1916 16 UKS Roszada Lipno
654 5575 DRATWA Wiesława IV 1916 14 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
655 5709 WÓJCIKOWSKI Stanisław IV 1915 37 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
656 5519 JURUSIK Jolanta II 1914 63 OKS Sokół Wrocław
657 5559 KRUPSKI Józef III 1913 52 KSN Omega Łódź
658 2218 LITWINOWICZ Marcin III 1913 25
659 5927 HYŁEK Norbert IV 1913 24 LUKS Gry Logiczne Wronki
660 6169 SZERMER Piotr IV 1913 24 LUKS Gry Logiczne Wronki
661 6301 WILUŚ Krystian IV 1913 18 LKS Czarna Damka Lututów
662 2149 STĘPIEŃ Piotr II 1913 11
663 5904 WASIEŃKO Daria II+ 1912 138 GZ LZS Darłowo
664 3306 PRZYBYSZ Grzegorz III 1912 37
665 5830 JAGLIŃSKI Mieczysław V 1912 12 WPKS Pionek Włocławek
666 3790 Han Lidia I 1911 94
667 4568 GOŁĄBEK Wojciech III 1911 51 UKS Pitagoras Pęgów
668 5973 PIÓRO Michał IV 1911 26 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
669 6196 ZABOROWSKA Sylwia II+ 1911 17
670 10404 SIWEK Jolanta V 1911 14 IKS Victoria Białystok
671 4475 KUTORASIŃSKA Ewelina V 1911 9
672 6021 KOSIŃSKI Ryszard IV 1910 106 ŚKKFSiTNiS Kielce
673 4612 KOWALSKI Artur III 1910 71 LZS Kuźnica Żelichowska
674 8048 DOMIN Lesław IV 1910 23 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
675 5727 ZAJĄC Ida III 1909 27 UKS Struga Marki
676 2173 BORKOWSKI Rafał IV 1909 12
677 6127 SURMA Kacper IV 1907 20 UKS Błyskawica Staniewice
678 4459 JURGIEL Grażyna III 1906 23 IKS Zryw Słupsk
679 5898 CZURA Małgorzata III 1906 15 UKS Meteor Dachnów
680 6129 SIUDEK Kamil V 1906 15 UKS Błyskawica Staniewice
681 5401 GRAF Bożena III 1906 15 KSiRNiS Tęcza Poznań
682 10472 JUSZCZAK Jakub IV 1906 14 LZS Kuźnica Żelichowska
683 3224 CZARZASTY Łukasz III 1904 22
684 10375 MIKOŁAJCZAK Nadia V 1904 11 GZ LZS Darłowo
685 3269 PRZYBYŁ Agnieszka I 1903 121
686 6300 WILUŚ Szymon V 1903 20 LKS Czarna Damka Lututów
687 5842 RABURSKA Jagoda IV 1903 13 UKS Roszada Lipno
688 4101 LENARCZYK Piotr IV 1903 11
689 2137 ZAKOBIELSKI Dawid III 1903 10
690 4292 KWOCZ Marcin III 1902 98 UKS Pitagoras Pęgów
691 3175 DZIERŻAWSKI Grzegorz III 1902 53
692 4301 GÓRSKI Edwin III 1902 12
693 2131 STEFANOFF Michał III 1902 12
694 826 CHĄCKI Ryszard I 1901 98 OKS Sokół Wrocław
695 5597 TOMCZAK Patrycja II+ 1901 98 LUKS Zefir Janikowo
696 6337 BEZŁADA Igor IV 1901 35 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
697 6142 GRZELAK Zdzisław V 1901 18 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
698 3608 SPYCHAŁA Józefa III 1901 18 KSiRNiS Tęcza Poznań
699 5866 RUTKIEWICZ Małgorzata 1901 12 GKSONiS Jantar Gdańsk
700 4330 JAGIEŁKA Anna II 1900 48
701 4351 BARTNICKI Paweł III 1900 30
702 6299 PAZEK Samuel III 1900 30 LKS Czarna Damka Lututów
703 10374 SKROBEK Marcel V 1900 20 GZ LZS Darłowo
704 5691 MŁODA Joanna IV 1900 19 MKSW Pat Miejska Górka
705 2099 CIENIEK Krzysztof III 1900 15
706 10824 DZIWISZ Halina IV 1900 13 IKS Zryw Słupsk
707 3560 SKIBICKA Agata II 1899 138 LKS Unia Horyniec-Zdrój
708 2181 WIKA Bartosz II 1899 103
709 10638 KOSZEWSKA Adrianna II 1899 31 UKS Struga Marki
710 10412 WISZNIEWSKI Czesław IV 1899 27 KSNiS Cross Jastrzębie
711 5996 KRAUSE Sylwia II 1898 84 LUKS Gry Logiczne Wronki
712 4697 HAN Joanna I 1898 25
713 8025 PACHLA Magdalena III 1898 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
714 2134 WESOŁOWSKI Łukasz III 1898 21
715 10790 ŁOSOWSKI Nataniel 1898 13 GZ LZS Darłowo
716 5992 NAPIONTEK Piotr III 1897 94 SIN Razem Świecie
717 7708 LAMENT Katarzyna III 1897 57 OKS Sokół Wrocław
718 4610 BŹDZIEL Małgorzata 1897 29 LZS Kuźnica Żelichowska
719 5400 WEGNER Wiesław V 1897 22 KSiRNiS Tęcza Poznań
720 2119 MICHALEWSKI Paweł IV 1896 17
721 5976 CIOSMAK Wiktoria 1896 12 GZ LZS Darłowo
722 6530 BŁAŻ Jakub IV 1895 31 MUKS Libero Basznia Dolna
723 5512 LABUDA Krzysztof II 1894 79 GZ LZS Darłowo
724 6533 BŁAŻ Jagoda II 1894 31 SGU Czarni Oleszyce
725 10559 WÓJCIK Zdzisław V 1894 28 KSTNiS Komar Piekary Śląskie
726 4281 TOMALA Patrycja IV 1894 20
727 5626 GRABCZAK Helena V 1894 20 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
728 2868 GRZESZCZYK Amelia I+ 1893 62
729 5004 MOTYKA Tomasz IV 1893 37
730 6151 SKONIECZNY Igor IV 1892 36 LZS Senet Janikowo
731 2861 ŻANDARSKA Karolina II 1892 17
732 3153 RÓJ Ewelina III 1892 9
733 2872 PIWOWARSKA Katarzyna II+ 1891 92
734 3675 CZERNIAK Jakub III 1891 76
735 2258 BOJKO Krzysztof II 1891 59
736 4554 KOWALSKA Agata II 1890 73 LZS Kuźnica Żelichowska
737 8046 SKIBICKI Jakub IV 1890 35 LKS Unia Horyniec-Zdrój
738 5436 TRAFNY Dawid III 1889 67 LUKS Zefir Janikowo
739 6619 ROMANOWSKI Janusz V 1889 25 WPKS Pionek Włocławek
740 5578 MIREK Błażej IV 1888 57 KSNiS Cross Jastrzębie
741 4419 RYDZEWSKA Natalia IV 1888 23
742 6874 PŁACHTA Jan IV 1886 33 KSN Omega Łódź
743 2140 JAŁOWIEC Zbigniew II 1885 40
744 6446 ŁUSZCZEK Łukasz III 1884 61 SIN Razem Świecie
745 1001 ARTYMOWICZ Jan II 1884 47 LKS Unia Horyniec-Zdrój
746 3348 OPAS Rafał V 1884 9
747 6051 LISEK Joanna V 1883 19 KSNiS Hetman Lublin
748 4276 OLSZEWSKA Małgorzata III 1883 17
749 4453 KRZEŚNIAK Andrzej II 1882 133
750 10477 FORMAŃSKI Oliwier III 1882 31 UKS Lokator Gniezno
751 6507 KRUCZEK Michał V 1882 28
752 5394 MAŁYSZEK Romana III 1882 27 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
753 6506 KORNAGA Amelia III 1881 29 LKS Unia Horyniec-Zdrój
754 8022 PRYMA Anna IV 1881 25 UKS Meteor Dachnów
755 3174 DZIERŻAWSKA Małgorzata III 1881 17
756 2857 JEŻEWSKA Katarzyna K 1880 83
757 6282 MATERA Jerzy 1880 18 GKSONiS Jantar Gdańsk
758 4098 RÓŻYCKI Michał IV 1880 9 UKS Struga Marki
759 2838 KRZEMIEŃ Katarzyna K 1879 111
760 5983 BOLIMOWSKI Tadeusz IV 1879 71 SNiS Syrenka Warszawa
761 3108 KOŁAKOWSKA Natalia III 1878 9
762 4440 STOLARSKI Janusz III 1877 83
763 2208 HUMENIUK Damian III 1877 36
764 6494 SKAŁKA Helena III 1877 24 OKSTNiS Cross Opole
765 4551 LIBERA Mateusz III 1876 109 LZS Kuźnica Żelichowska
766 6033 MASTERNAK Gracjan III 1876 93 GZ LZS Darłowo
767 10593 URYSZEK Kamil IV 1876 30 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
768 2048 MOROZIUK Andrzej III 1876 23
769 3360 SUCHECKI Jarosław III 1876 22 UKS Struga Marki
770 10474 KOWALSKI Norbert 1876 18 LZS Kuźnica Żelichowska
771 2804 KŁOS Marta II 1876 17
772 2178 RODACKI Mariusz III 1876 9
773 5968 PAZEK Estera II 1875 82 LKS Czarna Damka Lututów
774 5914 GÓRSKI Konrad IV 1875 54 UKS Pitagoras Pęgów
775 6397 WENCEL Jakub IV 1875 35 UKS Lokator Gniezno
776 10760 DOBROWOLSKA Antonina III 1875 25 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
777 10648 MRÓWCZYŃSKA Helena 1875 13 GZ LZS Darłowo
778 3307 MIERZEJEWSKI Albert III 1873 142
779 3256 GNUTEK Genowefa BK 1873 13
780 2212 KOZIK Adam V 1872 10
781 6612 GUZA Ewelina II 1871 31 OKS Sokół Wrocław
782 4044 WOJCIECHOWSKI Bartłomiej IV 1870 18
783 5825 KOŁODZIEJ Karolina II 1868 137 GZ LZS Darłowo
784 3077 JERZEWSKA Iwona II+ 1868 50
785 5389 DZIĘDZIEL Karol IV 1868 44 KSiRNiS Pionek Bielsko-Biała
786 6396 JURKOWSKI Stanisław 1868 17 OKSTNiS Cross Opole
787 6802 BRYDA Anna IV 1867 19 KSNiS Hetman Lublin
788 2992 KOPACZ Klaudyna II+ 1866 73
789 5921 ROMANOWSKA Teresa IV 1866 24 KSN Omega Łódź
790 6670 WAŚ Natalia III 1865 40 UKS Struga Marki
791 2158 BARWIŃSKI Przemysław III 1865 15
792 2359 KOŁAKOWSKI Sebastian III 1863 43
793 2049 NOWAK Tomasz III 1863 34
794 4231 WAŻNY Marcin IV 1862 74
795 3648 WALAS Paweł III 1862 26
796 3333 BUTYŃSKI Mariusz IV 1862 23
797 5665 MEZGIER Marcel III 1861 51 GZ LZS Darłowo
798 6246 KARASEK Krzysztof IV 1861 29 GZ LZS Darłowo
799 6602 BAJ Paulina V 1861 14
800 5822 ZIEMNIAK Krystyna III 1860 46 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
801 4307 BŁAŻKIEWICZ Damian IV 1860 24
802 5577 WÓJCIK Stanisław IV 1859 33
803 2557 OSIŃSKA Helena K 1858 245 LKS Olymp Błonie
804 3844 JUSZCZAK Łukasz IV 1858 90 LZS Kuźnica Żelichowska
805 3330 WYSOCKI Jakub IV 1857 12
806 3840 MORZY Patryk III 1855 109 UKS SW Jeziorany
807 5006 FILIPOWSKA Magdalena IV 1854 31
808 10558 POTRYKUS Tadeusz V 1853 42 GKSONiS Jantar Gdańsk
809 1979 KUS Janusz II 1852 239 LZS Kociołki Sarbia-Sarbka
810 10665 KNAŹ Justyna III 1851 39 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
811 2869 GŁADYSZ Katarzyna II+ 1851 17
812 5704 KWITOWSKI Stanisław IV 1849 41 KSiRNiS Tęcza Poznań
813 4109 POPIŃSKI Dominik II 1849 33
814 10832 KACZMAREK Bożena V 1849 21 KSiRNiS Tęcza Poznań
815 5553 CYRAN Wiktoria 1849 17 UKS Pitagoras Pęgów
816 4066 PIASEK Agnieszka III 1848 37 LUKS Gry Logiczne Wronki
817 5534 BRUST Natalia IV 1848 30 LUKS Gry Logiczne Wronki
818 3548 REMBISZ Stanisław III 1847 87 PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl
819 6376 BOLCZAK Stanisław IV 1847 79 SNiS Syrenka Warszawa
820 4483 ZELIK Tomasz V 1847 28
821 2142 RADZI Krystyna K 1846 184 LUKS Gry Logiczne Wronki
822 7396 MIESZKOWSKI Zenon IV 1846 26 KS Pętelka Działdowo SWS
823 2818 BOŃKOWSKA Barbara II 1846 12
824 3606 SZOPIAN Grzegorz IV 1845 41
825 4091 KOROTUSZ Michał V 1845 24
826 10802 BAJOR Dariusz 1844 18 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
827 2848 LISZKA Paulina III 1844 10
828 5651 OLEJNIK Jakub IV 1842 51 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
829 5201 MĄDRA Marta IV 1842 43 LUKS Gry Logiczne Wronki
830 6135 BEDNARSKI Tobiasz IV 1842 38 LKS Czarna Damka Lututów
831 3969 ŻELIK Tomasz IV 1842 23
832 5523 GÓRALSKA Natalia III 1841 56 UKS Pitagoras Pęgów
833 5522 WYCZAŁKOWSKI Bartłomiej V 1841 25 LKS Czarna Damka Lututów
834 5918 POGORZELEC Patrycja IV 1841 25 LKS Unia Horyniec-Zdrój
835 4235 STASIAK Iwona II 1840 70 LKS Grom Złota Dama Poczesna
836 4717 TABAKA Klaudia II 1840 48
837 3270 PICH Robert III 1840 36
838 3144 GRZYBOWSKI Tomasz III 1840 12
839 3753 RYCHLIK Karolina IV 1840 12
840 2334 SZCZĘŚNIAK Bogdan III 1840 11
841 2834 JASIŃSKA Kamila II 1839 27
842 2829 OGRODZIŃSKA Grażyna II 1839 14
843 4300 MORYL Michał 1839 9
844 5127 BUDNIAK Ryszard IV 1838 67 KSNiS Hetman Lublin
845 5504 MÜLLER Alicja 1838 20 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
846 3987 WOLSKI Andrzej IV 1838 14
847 4924 GORYL Agnieszka III 1837 44
848 2130 SOWIŃSKI Arkadiusz IV 1837 28
849 2163 KARPIŃSKI Tomasz III 1837 12
850 5525 MAZIJ Aleksandra II+ 1836 65 UKS Pitagoras Pęgów
851 2219 MALINOWSKI Michał II 1836 61
852 3325 MUCKE Paweł IV 1836 21
853 5824 CZARKOWSKI Jan IV 1834 81 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
854 2860 GNUTEK Andżelika V 1834 9
855 6107 WĘTKOWSKA Patrycja III 1833 21 UKS Lokator Gniezno
856 5823 SZYMAŃSKA Krystyna III 1832 60 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
857 6503 PODHORODECKA Dominika II 1831 82 LUKS Zefir Janikowo
858 6108 PAPIERZ Bartosz III 1831 71 GZ LZS Darłowo
859 3614 ŁAZUKA Czesława III 1830 118 PKKKFSiTNiS Łuczniczka Bydgoszcz
860 2216 KUCHARCZYK Paweł III 1830 26
861 7999 NOWAKOWSKA-LIS Bogumiła IV 1829 27 IKS Zryw Słupsk
862 5598 SKIBA Romualda IV 1829 24 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
863 3120 MUSIOŁ Grzegorz IV 1828 13
864 3637 JAKUBOWSKI Sylwester IV 1827 17
865 3260 PRZYBYŁ Ryszard IV 1827 17
866 2998 DROZD Agnieszka II+ 1826 89 LKS Unia Horyniec-Zdrój
867 5664 MEZGIER Julia III 1826 59 GZ LZS Darłowo
868 5215 CHILIŃSKA Krystyna III 1826 51 OKSTNiS Cross Opole
869 3673 MARUSIAK Patrycja II 1824 59
870 2136 ZAJĄCZKOWSKI Marcin III 1822 36 UKS Struga Marki
871 3087 GŁĄB Aleksandra III 1822 11
872 3651 JĘDRZEJEWSKI Ryszard III 1822 11
873 3355 DZIADURA Martyna 1822 9
874 6401 GUBERNAT Walentyna III 1820 80 KS Jaćwing Suwałki
875 3440 NIEDZIELSKA Monika III 1819 13
876 6034 DYRDA Adriana IV 1818 24 GZ LZS Darłowo
877 6662 MARKIER Dorota III 1817 36
878 5773 RUDA Leokadia III 1817 28 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
879 10626 FORMELA Piotr 1816 20 SNiS Kaszub Wejherowo
880 2831 WINNICKA Weronika III 1816 16
881 2871 ROSMAN Kamila III 1815 11
882 6128 GOŁOJUCH Anna III 1813 56 UKS Błyskawica Staniewice
883 3047 KAŁUŻA Anna II+ 1811 47
884 10600 WOJCIECHOWSKI Paweł 1811 27 KSNiS Hetman Lublin
885 5109 OZGA Jan IV 1809 58 DKKFSiTNiS Sudety Kłodzko
886 2991 PIWOWARSKA Justyna II 1809 53
887 5529 SZAMAL Bogusław 1809 23 KSN Omega Łódź
888 6610 KULIK Ewa IV 1808 25 KSNiS Cross Jastrzębie
889 4302 JAKUBOWSKI Adam 1808 14
890 3828 KOTEK Klaudia V 1807 9
891 1489 PIETROWICZ Marcin III 1806 18
892 5579 WÓJCIK Krystyna IV 1805 31 KSNiS Cross Jastrzębie
893 6481 BUREK Sara III 1803 45 GZ LZS Darłowo
894 3116 MORDACZ Tomasz III 1803 28
895 3435 CZARZASTA Marta III 1803 21
896 44 MYSIORSKI Henryk I 1801 250
897 10535 MASTERNAK Oliwier V 1801 32 GZ LZS Darłowo
898 3194 SKORCZEWSKI Karol V 1801 16
899 3951 WYSOCZAŃSKI Mikołaj IV 1801 16
900 2853 PĘTLICKA Marlena II 1800 158
901 4095 BRZEZICKI Maciej IV 1798 13
902 5423 MARKOWSKI Patryk V 1797 34 GZ LZS Darłowo
903 2903 HALAMUS Agnieszka II+ 1796 52
904 4092 KOROTUSZ Elżbieta III 1795 74
905 2225 SIKORA Adam III 1795 54
906 5384 DUŚ Maciej V 1794 35 SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
907 6495 KADELA Wanda V 1794 25 OKSTNiS Cross Opole
908 2851 WĄSIŃSKA Ewa II 1794 14
909 2206 DYMEK Aleksander III 1791 27
910 2816 MAĆKOWIAK Oliwia II 1791 22
911 3654 BULSA Michał IV 1791 12
912 2165 RACHUBA Dominik IV 1789 14
913 4477 ZABŁOCKI Mateusz 1789 10
914 2875 EJNIK Magdalena II 1787 29
915 2110 JANY Ireneusz III 1787 26
916 10393 KOWALSKI Kamil IV 1784 39 GZ LZS Darłowo
917 10373 KOSIARSKA Natalia IV 1784 19 GZ LZS Darłowo
918 3145 KOŚCIAŃCZUK Marcela III 1781 10
919 3638 JAWORSKI Stanisław IV 1779 17
920 7707 STĄŻKA Paul IV 1778 44 OKS Sokół Wrocław
921 6242 REDŹKO Wanda V 1776 43 IKS Victoria Białystok
922 3562 WALASZCZUK Patrycja IV 1776 14
923 2160 DYBOWSKI Marian III 1774 43
924 2092 SOBAŃSKI Mateusz IV 1774 20
925 4310 BOGULSKI Wiktor V 1774 10
926 7328 DĘGA Dorota III 1773 52 GZ LZS Darłowo
927 3083 BENECKI Damian IV 1771 24
928 873 SOBCZYK Jan II 1770 65
929 3672 MARUSIAK Oktawiusz V 1770 32
930 5905 GRĘBSKI Aleksander V 1769 48 GZ LZS Darłowo
931 6535 BIRECKA Kazimiera IV 1769 42
932 3111 LISZKA Bernadeta III 1768 40
933 4110 KLOCH Przemysław 1767 11
934 5903 JÓŹWIK Natalia III 1762 50 UKS SW Jeziorany
935 3604 KIERSKI Zbigniew III 1754 52
936 3806 MATUSZEWSKA Marta III 1748 45
937 2876 ARTYMOWICZ Aneta III 1748 19
938 3509 KULMA Marta III 1747 82 GKS Diagram Mińsk Mazowiecki
939 6420 KRZYŻANOWSKA Magdalena II 1743 92 GZ LZS Darłowo
940 2811 MAJEWSKA Sylwia II 1743 31
941 6487 RYKACZEWSKA Kornelia III 1741 56 GZ LZS Darłowo
942 6263 MILEWSKA Emilia IV 1741 44 OKSTNiS Cross Opole
943 3873 NOWICKA Katarzyna IV 1739 12
944 5978 PIETRUK Sandra IV 1738 38 GZ LZS Darłowo
945 2870 ŻABA Ewelina III 1736 22
946 5507 CIEĆKA Paulina III 1735 49 LKS Czarna Damka Lututów
947 4303 ANTKIEWICZ Karolina IV 1728 17
948 2988 GAWORSKA Bogumiła III 1726 19
949 3094 LISZKA Magdalena IV 1723 33
950 3463 RAPCZYŃSKA Karolina III 1716 18
951 3680 ZIEMIAŃCZYK Tadeusz IV 1712 26
952 4275 RACHUBA Kamil IV 1712 12
953 3797 NOWICKI Mateusz V 1708 36
954 3199 PAWLICKI Piotr IV 1706 21
955 10541 RUSA Oliwia 1698 41 GZ LZS Darłowo
956 6005 WINCEWICZ Teresa III 1697 91 OKSTNiS Cross Opole
957 3990 AFTEKA Sylwia III 1694 46
958 2881 PĘTLICKA Justyna 1692 13
959 3799 JERZEWSKI Łukasz V 1675 25
960 3869 STUKAN Kacper V 1667 23
961 3653 GLIŃSKA Gabriela III 1657 24
962 2987 ŻABA Justyna III 1656 18
963 2866 KOŃ Izabela III 1650 21
964 4028 MALINOWSKI Piotr IV 1650 21
965 2217 KULMA Karol V 1633 20
966 2874 PĘTLICKA Monika III 1632 23
967 3078 JABŁONOWSKA Anna III 1619 29
968 4107 KLOCH Malwina IV 1616 20
969 4318 EKIERT Ryszard V 1601 27
970 4131 KULMA Robert V 1588 27
971 3088 KAŁUŻA Magdalena III 1512 31
972 4319 PANKIEWICZ Andrzej V 1412 27
973 5395 JARECKI Bronisław III 0 112
974 4267 SZYMCZAK Ryszard 0 28



Wyszukiwarka