Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 03 Października 2022 11:02

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
20034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
30013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
40025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
50017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
60050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
70096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
80012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
90032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
100002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
110126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
120011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
130047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
140094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2022-09-19
150008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
160103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
170058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
180006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
190062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
200080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
210036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
220123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
230009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
240131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
250061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
260042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
270041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
280074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
290106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
300125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
310122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
320084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
330001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
340067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
350091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06
360130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
370133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
380134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
390135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
400136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09
410069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
420102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
430132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09

   [1]    

Wyszukiwarka