Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 22 Luty 2017 18:25

Turnieje PZWarc

do rejestracji:

» wszystkie

zarejestrowane:

» warcaby stupolowe

» warcaby klasyczne

Turnieje oczekujące na rejestrację



Turnieje oczekujące na zatwierdzenie przez Komisję Techniczną PZWarc

Lp warcaby Data roz./zak. Nazwa turnieju Miejsce Tempo Sędzia Strona www Plik turniejowy
1 100 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga Pęgów / UKS Pitagoras Pęgów T15 + 5\'\' na ruch Marcin Chęsiak wyświetl pobierz
2 100 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/4 Wilkołaz 20 minut Leszek Stefanek wyświetl pobierz
3 100 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
XVI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa PILW 2017-Eliminacje Stary Dzików Hala sportowa przy Zespole Szk T30 Ewa Żuk wyświetl pobierz
4 64 R: 2017-01-20
Z: 2017-01-20
Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych dziewcząt- Komorze 2017 Komorze T15 Andrzej Ziaja wyświetl pobierz
5 100 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
I Turniej Grand Prix Janikowa w 2017 Janikowo T20 Jan Gnutek wyświetl pobierz
6 100 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Strefa A / Dz13 Rychlik / SRW Rychlik T20 Sylwester Flisikowski wyświetl pobierz
7 100 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Strefa A / Ch13 Rychlik / SRW Rychlik T20 Sylwester Flisikowski wyświetl pobierz
8 100 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Strefa A / Dz10 Rychlik / SRW Rychlik T20 Sylwester Flisikowski wyświetl pobierz
9 100 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Strefa A / Ch10 Rychlik / SRW Rychlik T20 Sylwester Flisikowski wyświetl pobierz
10 100 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 8 Słupno al. Jana Pawła II 14 T20 Edyta Suchecka wyświetl pobierz
11 100 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach 100 polowych -kat. do lat 10 Słupno al. Jana Pawła II 14 T20 Edyta Suchecka wyświetl pobierz
12 100 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 13 Słupno al. Jana Pawła II 14 T20 Edyta Suchecka wyświetl pobierz
13 100 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat.OPEN Słupno al. Jana Pawła II 14 T20 Edyta Suchecka wyświetl pobierz
14 64 R: 2017-01-29
Z: 2017-01-29
V Grand Prix Komorza w warcabach klasycznych Komorze T15 Andrzej Ziaja wyświetl pobierz
15 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa C / Ch10
MDK Kopernik T15 Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl pobierz
16 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa C / Dz10
MDK Kopernik T15 Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl pobierz
17 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa C / Ch13
MDK Kopernik T15 Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl pobierz
18 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa C / Dz13
MDK Kopernik T15 Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl pobierz
19 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa D / Ch10
ZS 2 Marki / UKS Struga T15 Michał Suchecki wyświetl pobierz
20 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa D / Dz10
ZS 2 Marki / UKS Struga T20 Michał Suchecki wyświetl pobierz
21 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa D / Ch13
ZS 2 Marki / UKS Struga T20 Michał Suchecki wyświetl pobierz
22 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Strefa D / Dz13
ZS 2 Marki / UKS Struga T20 Michał Suchecki wyświetl pobierz
23 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Turniej Warcabowy "Nadzieje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży" Stary Dzików/Stowarzyszenie Po T20 Jan Artymowicz wyświetl pobierz
24 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA - D10 Stary Dzików/SW Stowarzyszenia T20 Jan Artymowicz wyświetl pobierz
25 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY - C10 Stary Dzików/SW Stowarzyszenia T20 Jan Artymowicz wyświetl pobierz
26 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA - D13 Stary Dzików/SW Stowarzyszenia T20 Jan Artymowicz wyświetl pobierz
27 100 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY - C13 Stary Dzików/SW Stowarzyszenia T20 Jan Artymowicz wyświetl pobierz
28 100 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4 Zespół Szkół w Wilkołazie 20 minut Leszek Stefanek wyświetl pobierz



Wyszukiwarka