Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 05 Grudnia 2020 23:00

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 GóraRank. 100 DółTytuł 64 GóraRank. 64 Góra
200163361322/2013SANTOREK JakubMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV2029V0
2002106321841/2016HAŁAS MaksymilianUKS Komorzanka KomorzeIII2029IV0
2003108002043/2017MARACH FranciszekUKS Roszada LipnoIII2029V0
200459811164/2011MOJZYCH BogusławŁKS Orlęta ŁukówII20300
200533570031/2007BORKOWSKA PaulinaUKS Lokator GnieznoK2030III0
200643450374/2007SOBIEGRAJ MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaII+2031II+2040
200769042310/2019JUZWA JakubMUKS Libero Basznia DolnaIII20320
200856630969/2009REJNART JanGKSN Kormoran GiżyckoIV20330
2009104271591/2014WEBER TobiaszMUKS Libero Basznia DolnaIII20330
2010105171700/2015BOROWIEC TeresaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI++20330
201140090193/2007MIECZNIKOWSKI JanNKSTNiS Atut NysaII20340
201273760338/2007GRODECKI JakubGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2034III2032
2013107371971/2017RUMIŃSKA GabrielaUKS Roszada LipnoII2034III0
201420890387/2007MATLAK KarolLUKS Gry Logiczne WronkiI+2035I1908
201557221033/2010MAZIJ KamilUKS Pitagoras PęgówIV2035V0
201646962429/2020DĄBROWSKI RomualdNKSTNiS Atut NysaIII20360
201764100780/2009WYRZYKOWSKI JózefPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII20360
201858410533/2007OSIŃSKI DawidUKS Lokator GnieznoII20360
201965991711/2015KOZŁOWSKA MajaGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2037IV0
202012900107/2007OSIOŁKOWSKI JanLKS Czarna Damka LututówI2038II0
202157990414/2007WYROZĘBSKI DawidIII2038I2008
202257361047/2010SKIBICKI MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójII+2038III0
202366661820/2016ŻAK PatrykMUKS Libero Basznia DolnaIII20380
202462210427/2007FEDYK FortunataUKS Roszada LipnoIV2039III1995
202562710157/2007POLINIEWICZ HelenaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI++20390
202653560626/2008SZTUROMSKA AleksandraUKS Lokator GnieznoI++20390
202737160033/2007KOREJWO BronisławNKSTNiS Atut NysaII20400
2028104251588/2014ADAMEK MateuszMUKS Libero Basznia DolnaIV20400
2029104551630/2015WERYHO MateuszMDK 1 BydgoszczIII2040V0
203058731056/2010MINDER MateuszSIN Razem ŚwiecieIV20410
203155380828/2009NAPIONTEK KamilSIN Razem ŚwiecieII+2041II2008
203260141212/2012KMIEĆ PaulinaUKS SW JezioranyI+2041IV0
203333540542/2007KWOCZ AgnieszkaUKS Pitagoras PęgówI++2042II1997
2034103771529/2014RUTKOWSKI JerzyIKS Zryw SłupskII20420
203533020573/2007KOCISZEWSKI AdamLKS Olymp BłonieII2043M2147
203633370378/2007GRZYBOWSKA MonikaLKS Olymp BłonieI+2043K2060
203754480744/2008LASOTA ZbigniewIKSKFiTNiS Morena IławaIV20430
203840500449/2007MATUSIAK SławomirEKS Elcross ElblągIII20440
203971180521/2007CHYLO PiotrIKSKFiTNiS Morena IławaIII20440
20406800199/2007LACH TadeuszNKSTNiS Atut NysaII+20460
204131171129/2010KNAP SebastianGZ LZS DarłowoII+20460
204255690862/2009SKONIECZNA GrażynaSNiS Syrenka WarszawaI++20460
204359241109/2010BAJKOWSKA MalwinaOKS Sokół WrocławI++2046III0
204454310722/2008DŁUŻEWSKI DanielLUKS Gry Logiczne WronkiII2047I++2120
2045105791775/2015KALMUK FilipSGU Czarni OleszyceII2047IV0
2046111062420/2020SZWOJNICKA ReginaSNiS Syrenka WarszawaIII20480
204719410535/2007OLENDER StanisławUKS Lokator GnieznoI20490
204843500094/2007ROSIŃSKI DamianGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2049I2074
204948970314/2007ŻYGOWSKI LeszekPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII20500
205050230543/2007ROMAŃCZUK PaulinaUKS Pitagoras PęgówK2050III0
205167652036/2017HANASIEWICZ MateuszMUKS Libero Basznia DolnaII2050V0
20524082414/2020DYĆ JerzyI2051K2065
2053108592109/2018GEMBSKI MateuszŚKKFSiTNiS KielceIV20510
205447960114/2007BIEŻYCA KonradKSNiS Hetman LublinIII20530
2055110472348/2019WYBRANIEC MieczysławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIV20530
205645420110/2007BIAŁKOWSKI KrzysztofLKS Czarna Damka LututówII+2054V0
205755370825/2009GRYGLEWICZ TadeuszIKS Zryw SłupskII20540
205854560751/2008LEWEK AntoniOKSTNiS Cross OpoleII20550
205954060698/2008ĆWIKŁA TomaszIKSKFiTNiS Morena IławaIV20560
206019391572/2014MORZY StanisławUKS SW JezioranyI++2057K0
206141960155/2007NIEMCZAK TadeuszPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20580
206262981492/2014KORNAGA KlaraLKS Unia Horyniec-ZdrójI+2058III0
206336160197/2007PUCZKOWSKI WładysławNKSTNiS Atut NysaII20590
206448880693/2008LAUFERSKI WojciechKSiRNiS Tęcza PoznańII20590
206558270492/2007BABIAK DariaGZ LZS DarłowoI++20590
2066104891669/2015SKIBA BartoszUKS Komorzanka KomorzeIII2059IV0
206733090376/2007GRZYBOWSKI DanielLKS Olymp BłonieI2060K2134
206859531136/2011SKOBEL MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiII2060I+2061
2069104371606/2015MAŃCZAK DawidMUKS Libero Basznia DolnaIII20600
20702730442/2007GRODECKI JacekŁKS Orlęta ŁukówII2061II+2135
2071105181701/2015SZELA DorotaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI++20610
20721970246/2007MAMET JanLUKS Gry Logiczne WronkiK2063I2017
207386040354/2007PUĆ FilipOKS Sokół WrocławI2063IV1984
207456400940/2009KULIK MikołajGKSONiS Jantar GdańskIV20630
207559541137/2011JURCEWICZ TomaszLSWKS Złote Piony BielawaIII2063III2066
207667181947/2017BANAŚ JuliaMUKS Libero Basznia DolnaII20630
207757850348/2007SUCHOCKA ZuzannaUKS SW JezioranyI+2064III2023
207842890541/2007LIZUREJ MateuszOKS Sokół WrocławI2065III0
207961101229/2012GRZEGOROWSKI JerzyIKS Zryw SłupskV20650
208055570850/2009KASPERCZYK HalinaNKSTNiS Atut NysaI20660
208155020777/2009ZIĘTEK MichałIII20700
208264801414/2013ADAMCZYK KlaudiaUKS Struga MarkiI++2070III0
20838370805/2009LIZUREJ WładysławOKS Sokół WrocławI20710
208452161092/2010KOROLCZUK KrystynaIKS Victoria BiałystokIII20710
2085104101569/2014ŁUC Wojciech DawidPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20710
20864910610/2008ANDRZEJEWSKI JanuszUKS Lokator GnieznoI2072III0
208727740496/2007DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaGZ LZS DarłowoK20720
208866301723/2015MALEC ŁukaszMUKS Libero Basznia DolnaII20720
20895690558/2007KARPIŃSKI EdwardUKS Roszada LipnoI2073K+2074
209032670774/2008PRZYBYŁ EmiliaLKS Zuch RychlikI+2073I0
209155940890/2009WALAT RyszardPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII20730
209231830049/2007CHRZĄSZCZ JerzyLZS Senet JanikowoI2074III0
209357291040/2010BROMA JakubUKS Struga MarkiII+2074IV0
209444570213/2007GRABSKA EwaGKSONiS Jantar GdańskK20750
209550712391/2020SAUERMANN KrzysztofIII2075IV0
209650880189/2007KASPERCZYK BeataNKSTNiS Atut NysaI20750
209733200262/2007SUCHECKA EdytaUKS Struga MarkiM2076K2036
209862150431/2007ROSIŃSKI PawełUKS Roszada LipnoII2076K2107
209973170256/2007KRÓLAK BartłomiejMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2076II2081
210056240921/2009PAJĄK ElżbietaSNiS Syrenka WarszawaV20770
21013321065/2010KACZUGA KazimierzUKS Roszada LipnoI2078II1966
210252251754/2015MARSZAŁEK BogdanKSNiS Hetman LublinII20780
210364040097/2007SZACHNIEWICZ RyszardKS Jaćwing SuwałkiII20780
210458210479/2007PICH JolantaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślI20780
210528020639/2008JURKIEWICZ AgnieszkaLKS Olymp BłonieK+2079M2011
210636830187/2007MRÓZ JadwigaNKSTNiS Atut NysaK20800
210743580006/2007KOSOBUDZKA EwaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiM2080III0
210844610309/2007SPICZAK-BRZEZIŃSKA EwaOKS Warmia i Mazury OlsztynI+20810
2109110882399/2020RACIS MichałOKS Warmia i Mazury OlsztynIV20830
211042010465/2007MATUSZEWSKI GrzegorzSIN Razem ŚwiecieI2084V0
211155430833/2009RACZEK StanisławII20850
211247200089/2007WOCIAL ŁukaszGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2086II1937
211373420377/2007KOWALCZYK KrzysztofLKS Olymp BłonieII2086I2135
211460491373/2013MALARCZYK PawełKSNiS Hetman LublinIII20870
211520880554/2007MATLAK DanielLUKS Gry Logiczne WronkiI2088I1937
211650010305/2007MALCER JoannaOKS Warmia i Mazury OlsztynI+20880
211746950186/2007KASPERCZYK DominikNKSTNiS Atut NysaII+20890
211880270242/2007ZABORNIAK NataliaLKS Unia Horyniec-ZdrójK+2090III0
211958500560/2007STALKO PiotrGZ LZS DarłowoI20910
2120104401609/2015BOSAK ZuzannaMUKS Libero Basznia DolnaK20910
212112950105/2007PERDEK EdwardLKS Czarna Damka LututówI++2094II+2032
212290040060/2007LISIECKI BartoszLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII2095III0
212342030311/2007OLSZEWSKI ŁukaszOKS Warmia i Mazury OlsztynII2096V0
212463881357/2013WĘGRZYN MichałOKS Sokół WrocławII2097IV0
212528640137/2007GRZESIAK GrażynaUKS Struga MarkiK2098K1979
212641460037/2007OSTROWSKA IrenaNKSTNiS Atut NysaI21010
212776050269/2007MOCZULSKI ArturUKS Struga MarkiII2101III2039
212829950328/2007SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK2105K+2050
212943440153/2007NIEŚCIEROWICZ IwonaKSNiS Hetman LublinI21050
213058460539/2007BAJKOWSKA JagodaOKS Sokół WrocławK2105II1974
213158630572/2007MYSZKA IreneuszIKS Zryw SłupskIII21050
213232060048/2007CHRZĄSZCZ SebastianLZS Senet JanikowoI2106II0
213364130570/2007MYSZKA ZygmuntIKS Zryw SłupskII21090
213460971215/2012JURCEWICZ BartoszLSWKS Złote Piony BielawaI2110IV0
2135106511865/2016CIBORSKI MichałSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII21100
213634600063/2007ZAPART BartoszK21110
213763741386/2013HULAK KingaLKS Unia Horyniec-ZdrójI2112III0
213836910520/2007GASIUL AndrzejGKSN Kormoran GiżyckoII21150
213973770339/2007GRODECKA AnnaGKS Diagram Mińsk MazowieckiK++2115II+1970
214042220462/2007NAPIONTEK LeszekSIN Razem ŚwiecieI2116I++2113
214153910674/2008WENTOWSKA BarbaraGKSONiS Jantar GdańskK21160
214257700304/2007NESTERAK WiktorLKS Unia Horyniec-ZdrójII2118IV2039
214340450238/2007GOŁĄBEK PawełUKS Pitagoras PęgówI+2120II0
214440971326/2013GRYMIN MarekOKS Sokół WrocławI21210
214555500842/2009FRANEK DawidUKS Roszada LipnoI2122I++2047
2146105371728/2015ŁUKOMSKA AleksandraUKS Komorzanka KomorzeK2122II0
214774090227/2007SIDOROWICZ MarcinLKS Zuch Rychlik2123I2134
2148105211704/2015HOŁDERNY JerzyPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczII21230
214952270444/2007WOŹNIAK WojciechSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII21260
215027410250/2007ADAMASZEK AnnaM2127M2075
215144420313/2007SARGALSKI AndrzejPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczI21270
215264751409/2013WAŚ KacperUKS Struga MarkiII+2129IV0
215320080028/2007ŁYSAKOWSKI LeszekUKS Lokator GnieznoI21300
215431850181/2007CHRZĄSZCZ JanLZS Senet JanikowoI++21300
215522290559/2007WACHOWSKI KonradLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2131K+2157
215644500355/2007MEDERSKA KatarzynaUKS Pitagoras PęgówK2131I2034
215744970140/2007GAWALUCH-MAZUR MariaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślK21310
215861171233/2012PISARSKA KatarzynaUKS Roszada LipnoI+2131III0
215980610369/2007DEREWENDA MarcinCKM ŁódźII2132I0
2160108582108/2018SAIENKO GrygoriiSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaII21330
216132040047/2007CHRZĄSZCZ RafałLZS Senet JanikowoI+2134I0
216211780818/2009KARUŚ WaldemarLKS Unia Horyniec-ZdrójI21350
216325060640/2008SUSEK-MARECKA EmiliaLKS Zuch RychlikK2135I+2072
21643382324/2019POTEREK StanisławGKSONiS Jantar GdańskI21360
216514990464/2007WILCZEWSKI EdwardSIN Razem ŚwiecieI+21360
216620110629/2008WESOŁOWSKI ZenonUKS Lokator GnieznoI++21370
21676892074/2017SADOWSKI JacekWKS Admirał Pcbest SzczecinI++21380
216820870552/2007MAŚLONA PrzemysławLUKS Gry Logiczne WronkiK2138K2152
216957311042/2010BANASZEK MartinUKS Struga MarkiI2138I+2025
217050830226/2007JANICKI MichałUKS Struga MarkiI2139MF2356
217181010102/2007DERLATKA DamianMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2140IV2084
217244390210/2007KARCZEWSKI MaksymilianPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczI21410
2173105131696/2015WYSOKIŃSKI MateuszUKS Roszada LipnoI++2141III0
217419450349/2007ROMASZEWSKI RyszardUKS SW JezioranyK2142K2055
217522960175/2007KAROLIŃSKI WłodzimierzIKS Victoria BiałystokI2144I+2046
217673700002/2007STANGRET MartaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiK2144I2100
217719140482/2007WDOWCZYK RafałKieleckie Towarzystwo WarcaboweK2145K+2157
217848850159/2007MORGIEWICZ WacławIKS Victoria BiałystokI21460
217959281113/2010PODCZASIK EdwardNKSTNiS Atut NysaII+21460
218028410223/2007ZAREMBA MałgorzataUKS Lokator GnieznoK++2147AM2022
2181104021561/2014BISKUPSKI JanIKS Zryw SłupskII21470
218251450605/2008SOSNOWSKI AndrzejI+2148III0
218336881287/2012PAWŁOWSKI RyszardGKSN Kormoran GiżyckoI21490
218451070015/2007CZECH JerzyOKSTNiS Cross OpoleII+21490
218550640372/2007PYRCZ MonikaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK+2150I+2063
218636050463/2007ŁYCZBA AdamSIN Razem ŚwiecieI++2151I+0
218740640062/2007LISIECKI MaciejLKS Zuch RychlikI+2151I2109
218845720174/2007RADECKI DariuszIKS Victoria BiałystokII21520
218944980077/2007PRZYBYŁ JarosławLKS Zuch RychlikI2153K2099
219062170412/2007KNIOŁA MarekGKS Diagram Mińsk MazowieckiI2155K++2222
219180090545/2007WOŁCZAK WojciechSGU Czarni OleszyceI+2155IV0
219262480235/2007HOROWSKI MarekOKS Sokół WrocławI2157IV0
219351040279/2007DZIÓBEK JerzyGKSONiS Jantar GdańskII21590
219463951356/2013SZUMERA FranciszekLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2159II2078
2195104661643/2015RUBAJ DominikSIN Razem ŚwiecieI2160IV0
219643790182/2007TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaLZS Senet JanikowoM+2161II0
219752410375/2007GLIN DanielLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2161I++2093
219854260716/2008ZABORNIAK KlaudiaLKS Unia Horyniec-ZdrójI2161III0
219927440582/2007WILCZOPOLSKA MartaLKS Grom Złota Dama PoczesnaAM2165AM2112
220039460112/2007FURTAK KrzysztofKSNiS Hetman LublinI21660

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12  >  >>

Wyszukiwarka