Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 12 Listopad 2019 00:34

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 GóraRank. 100 GóraTytuł 64 GóraRank. 64 Dół
2001110162302/2019LUBOWIECKI MarceliGZ LZS Darłowo00
2002110172303/2019LEBIECKI BartłomiejGZ LZS Darłowo00
2003110182304/2019STANISZEWSKI DawidGZ LZS Darłowo00
2004110192305/2019MIĘKUS MarcelGZ LZS Darłowo00
2005110202307/2019BRZOZOWSKI NikodemUKS Roszada Lipno00
2006110212308/2019BRZOZOWSKI KajetanUKS Roszada Lipno00
2007110222311/2019MALEC MarekMUKS Libero Basznia DolnaV00
2008110232313/2019MŁODOWIEC FilipMUKS Libero Basznia Dolna00
2009110242314/2019LEŚNIEWSKI MichałUKS Roszada Lipno00
201069372319/2019GÓRCZAK MartynaUKS Roszada LipnoV00
201169382315/2019OKRASZEWSKI WojciechEKS Elcross ElblągIV20060
2012110252317/2019SMUŁCZYŃSKI MiłoszUKS Komorzanka Komorze00
2013110262320/2019DUMA Zdzisław00
2014110272321/2019ZŁOTEK Maria00
2015110282322/2019HUBIAK AndrzejIII00
2016110292323/2019GÓRECKA JaninaIKS Zryw SłupskV00
2017110312327/2019JĘCKA Julia UKS Presto Włocławek00
2018110322328/2019KORZENIEWSKI MieczysławGKSN Kormoran Giżycko00
2019110332329/2019TWAROWSKA MonikaGKSN Kormoran Giżycko00
2020110342330/2019MYSZKOWSKI Marcjan00
2021110352331/2019BOHORODYCZ StanisławaIV00
2022110362332/2019BOHORODYCZ NataliaIV00
2023110372333/2019NIEDZIOCHA Krzysztof00
2024110382334/2019SULICZ SzymonV00
2025110392335/2019VAN IJZENDOORN MartijnWKS Admirał Pcbest Szczecin00
2026110402336/2019GETMAŃSKI AlexanderWKS Admirał Pcbest Szczecin00
2027110412337/2019MANIECKI Bartosz00
2028110422338/2019PISKORSKI StanisławGKSN Kormoran Giżycko00
2029110432340/2019CZERWIEC RafałLZS Senet Janikowo00
203069542342/2019GROCHOWSKI JózefV00
203169582344/2019DUL AdamV00
203269602341/2019STAŃCO TadeuszKSNiS Cross JastrzębieV00
2033110442343/2019STANIEC KrzysztofSKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa00
2034110452345/2019MAKUCHOWSKA BarbaraDKKFSiTNiS Sudety Kłodzko00
2035110462347/2019KOLCZAK KonradLSWKS Złote Piony Bielawa00
203628530329/2007PĘTLICKA MarlenaII1800II+1741
203741410481/2007DULIŃSKA AnnaKieleckie Towarzystwo WarcaboweIV0I+1790
203862180408/2007MYSZUK NataliaUKS Roszada LipnoIV0I1816
20393871764/2015KOMOROWICZ RyszardLUKS Gry Logiczne WronkiIV1974IV1821
204090050053/2007GRACZYK AnnaLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII+1970II1829
204145520072/2007JUSZCZAK SławomirLZS Kuźnica ŻelichowskaII1926II1832
204262260415/2007JANISZEWSKA JoannaUKS Roszada LipnoIV0I1840
204317780317/2007WÓJCIK MaciejKieleckie Towarzystwo WarcaboweIII1953III1847
204425570530/2007OSIŃSKA HelenaLKS Olymp BłonieK1858K1858
204562190409/2007MYSZUK MarikaUKS Roszada LipnoIV1916III1859
204642390080/2007KNAP MartaLKS Zuch RychlikII1925II+1866
204759741157/2011JÓŚK TeresaUKS Struga MarkiI+1913III1869
204840660406/2007PIASEK AgnieszkaLUKS Gry Logiczne WronkiIII1848II1872
204928580517/2007SKRZYŃSKA DanutaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieI1881II1879
205045540070/2007KOWALSKA AgataLZS Kuźnica ŻelichowskaII1890II1881
205157660296/2007KACZMAREK KacperMKSW Pat Miejska GórkaIV1994III1881
205257640294/2007NIWCZYK SzymonUKS Komorzanka KomorzeIV1963III1883
205352011468/2014MĄDRA MartaLUKS Gry Logiczne WronkiIV1842II1884
205459961180/2011KRAUSE SylwiaLUKS Gry Logiczne WronkiII1898III1887
2055104821661/2015SZÓSTAK WiktoriaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieII1900IV1887
205660951261/2012SZYMKOWIAK ErykMKSW Pat Miejska GórkaV0III1899
205720890387/2007MATLAK KarolLUKS Gry Logiczne WronkiI+2035I1908
205821420392/2007RADZI KrystynaLUKS Gry Logiczne WronkiK1846I1908
2059105541745/2015JAGODZIŃSKA Weronika TeresaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieIV19511913
206057630293/2007FRANKIEWICZ AgataMKSW Pat Miejska GórkaIV0IV1916
206162230424/2007SZYMAŃSKI RadosławUKS Roszada LipnoIV0III1918
206238440069/2007JUSZCZAK ŁukaszLZS Kuźnica ŻelichowskaIV1858V1922
206356910999/2010MŁODA JoannaUKS Komorzanka KomorzeIV1900II1922
206460151244/2012RUTA MartaUKS Roszada LipnoII1975III1925
206543670054/2007GRACZYK PiotrLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII1994II1928
206635090092/2007KULMA MartaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII1747III1931
206720880554/2007MATLAK DanielLUKS Gry Logiczne WronkiI2088I1937
206847200089/2007WOCIAL ŁukaszGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2093II1937
206955180800/2009BIADASIEWICZ AdamOKS Sokół WrocławI++2194IV1941
207017000557/2007MINKINA TadeuszLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII0II1944
207173460579/2007BIELASIK RyszardCKM Łódź0III1948
207254280718/2008SZYMASZKIEWICZ KatarzynaUKS Pitagoras PęgówII1977II1949
207358181052/2010MARCINOWSKA JagodaUKS Roszada LipnoIII1945IV1951
207473690003/2007BIERNAT KamilaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI1970I1953
207558460539/2007BAJKOWSKA JagodaOKS Sokół WrocławK2105II1955
207620170551/2007BIEDZIAK MichałLUKS Gry Logiczne WronkiII1916I1957
207740540327/2007GÓRNIAK SoniaKłodawska Jedynka0I+1957
20789070394/2007ROWIŃSKI HenrykLUKS Gry Logiczne WronkiI1914III1958
207910240623/2008KASPEREK TadeuszLKS Zuch RychlikI1936III1964
20803321065/2010KACZUGA KazimierzOKS Sokół WrocławI2078III1966
208164461481/2014ŁUSZCZEK ŁukaszSIN Razem ŚwiecieIII18841968
208273770339/2007GRODECKA AnnaGKS Diagram Mińsk MazowieckiK++2115II+1970
208358510524/2007KACZMARSKI RobertMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2028IV1972
208434750391/2007PERZ ArturLUKS Gry Logiczne WronkiII+2007I1973
208537980337/2007NOWICKA MagdalenaI1953I1975
208660121259/2012KUJAWA FilipUKS Roszada LipnoIII1973II1978
208728640137/2007GRZESIAK GrażynaUKS Struga MarkiK2098K1979
208845500346/2007MORZY SzymonUKS SW JezioranyI+2173III1979
208962200421/2007SZYMAŃSKA JoannaUKS Roszada LipnoII1950I1980
209012210315/2007JABŁOŃSKI JerzyKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II1983
209157610290/2007MATYSIAK AdamMKSW Pat Miejska GórkaIV2026IV1983
209286040354/2007PUĆ FilipOKS Sokół WrocławI2063IV1984
2093108502098/2018KRAUSE AdamLUKS Gry Logiczne Wronki0V1984
209459621145/2011PIĄTEK JędrzejLSWKS Złote Piony BielawaIV2014V1987
20956021289/2012GESELLE RomanUKS Roszada LipnoII+0II+1991
209680580544/2007ŁAKOMSKA JuliaUKS Pitagoras PęgówII1977III1992
209762210427/2007FEDYK FortunataUKS Roszada LipnoIV2039III1995
209859921176/2011NAPIONTEK PiotrSIN Razem ŚwiecieIII1897V1995
209958030420/2007KONIECZNY MikołajUKS Roszada LipnoIV1955III1996
210033540542/2007KWOCZ AgnieszkaUKS Pitagoras PęgówI++2042II1997
210166871970/2017LEPAK EmiliaUKS SW JezioranyK+2025II+1998
210245530074/2007ROSSOCHACKI BartłomiejLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1919III1999
210357950382/2007KACZMAREK ArkadiuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV1984III2002
210441710234/2007GRZELAK ArseniuszOKS Sokół WrocławI2008III2003
210555470838/2009CHMIELARCZYK DanielMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIII2026III2005
210616800918/2009BOJARSKI RemigiuszKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II2007
210757990414/2007WYROZĘBSKI DawidIII2038I2008
210877080561/2007LAMENT KatarzynaOKS Sokół WrocławIII1897III2009
210928020639/2008JURKIEWICZ AgnieszkaLKS Olymp BłonieK+2079M2011
211055380828/2009NAPIONTEK KamilSIN Razem ŚwiecieII+2041II2012
211113890410/2007MYSZUK ZbigniewUKS Roszada LipnoIII0II2013
211255500842/2009FRANEK DawidUKS Roszada LipnoII2112I++2017
211328410223/2007ZAREMBA MałgorzataUKS Lokator GnieznoK++2147AM2022
211462330388/2007MŁYNARCZYK MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV2009IV2023
211557850348/2007SUCHOCKA ZuzannaUKS SW JezioranyI+2064III2023
211655510843/2009RATAJSZCZAK MateuszUKS Roszada LipnoIII2029IV2023
211745690358/2007KWOCZ PawełUKS Pitagoras PęgówII1982III2025
211857311042/2010BANASZEK MartinUKS Struga MarkiI2138I+2025
211960981216/2012ZIELIŃSKA AleksandraUKS Roszada LipnoIII2001II2028
212040630403/2007WALENTYNOWICZ AdamLUKS Gry Logiczne WronkiII2002II2029
212162250419/2007KONIECZNY KrzysztofUKS Roszada LipnoIII2025II+2029
212262430274/2007NOWAKOWSKI MateuszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV1954IV2029
212352400237/2007MARCZUK TomaszOKS Sokół WrocławI2186II2031
212473640230/2007SWOBODA KamilII1996III2031
21251970246/2007MAMET JanLUKS Gry Logiczne WronkiK2060I2032
212612950105/2007PERDEK EdwardLKS Czarna Damka LututówI++2105II+2032
212773760338/2007GRODECKI JakubGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2034III2032
212844500355/2007MEDERSKA KatarzynaUKS Pitagoras PęgówK2131I2034
212933200262/2007SUCHECKA EdytaUKS Struga MarkiM2076K2036
213041290381/2007DYLAŃSKI PiotrLUKS Gry Logiczne WronkiII1998II2038
213176050269/2007MOCZULSKI ArturUKS Struga MarkiII2101III2039
213257700304/2007NESTERAK WiktorLKS Unia Horyniec-ZdrójII2118IV2039
213343450374/2007SOBIEGRAJ MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaII+2031II+2040
213459581141/2011BACIA DamianLSWKS Złote Piony BielawaIV1976IV2041
213528050224/2007CHYLEWSKA-SROKA AnnaGZ LZS DarłowoMFF2222II+2044
213622960175/2007KAROLIŃSKI WłodzimierzIKS Victoria BiałystokI0I+2046
213758911075/2010SZYPA FilipUKS Pitagoras PęgówIII1955III2046
213855060792/2009STAŃCZUK KatarzynaLKS Olymp BłonieMFF2261II2048
213929950328/2007SOBIEGRAJ AnetaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK2105K+2050
214019450349/2007ROMASZEWSKI RyszardK2144K2055
214162490575/2007JARNUCZAK DamianLUKS Gry Logiczne WronkiII0I++2056
214258710603/2007NADULNY AdrianLKS Olymp BłonieIII2011IV2058
214333370378/2007GRZYBOWSKA MonikaLKS Olymp BłonieI+2043K2060
214459531136/2011SKOBEL MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiII2060I+2061
214550640372/2007PYRCZ MonikaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK+2150I+2063
214659541137/2011JURCEWICZ TomaszLSWKS Złote Piony BielawaIII2063III2066
214754810772/2008SOBOLEWSKA KarolinaUKS Struga MarkiII+2016III2070
214825060640/2008SUSEK-MARECKA EmiliaLKS Zuch RychlikK2135I+2072
21495690558/2007KARPIŃSKI EdwardUKS Roszada LipnoI2084K+2073
215043500094/2007ROSIŃSKI DamianGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2049I2074
215159591142/2011BARABASZ MarekOKS Sokół WrocławII+2168III2074
21522280576/2007MACIASZEK DariuszCKM ŁódźII0II+2075
215327410250/2007ADAMASZEK AnnaM2127M2075
215458361053/2010LIPKA MartynaUKS Roszada LipnoI+1986II2078
215550150088/2007WOCIAL MarcinGKS Diagram Mińsk MazowieckiI++2187I+2080
215673170256/2007KRÓLAK BartłomiejMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2076II2081
215773700002/2007STANGRET MartaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiK2144I2083
215857171030/2010STACEWICZ JakubLKS Olymp BłonieI++2204III2083
215981010102/2007DERLATKA DamianMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2140IV2084
216053580628/2008PUCHAŁA MaksymLKS Grom Złota Dama PoczesnaI++2205III2084
216155230788/2009GÓRALSKA NataliaUKS Pitagoras PęgówIII1841III2086
216290060446/2007PAŁECZNY PrzemysławLKS Zuch RychlikK2254I2087
216340771/2008MINKIEWICZ WitoldK+2179I2091
216462160430/2007ROSIŃSKI MarcinUKS Roszada LipnoIII2027I+2092
216518130594/2007ZAPAŁA AlbertKieleckie Towarzystwo WarcaboweII+0II2093
216652410375/2007GLIN DanielLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2161I++2093
216744980077/2007PRZYBYŁ JarosławLKS Zuch RychlikI2139K2099
216880971714/2015BUDIS OskarOKS Sokół WrocławMF2297II+2099
216941000217/2007RESZKA DamianUKS Lokator GnieznoMF2347I2103
217080990050/2007CHĘSIAK MarcinOKS Sokół WrocławI+2212I2108
217140640062/2007LISIECKI MaciejLKS Zuch RychlikI+2151I2109
217232571475/2014SOCHA BartoszLKS Zuch RychlikK++2211I2110
217327440582/2007WILCZOPOLSKA MartaLKS Grom Złota Dama PoczesnaAM2165AM2112
217442220462/2007NAPIONTEK LeszekSIN Razem ŚwiecieI2126I++2113
217547090136/2007PIĄTEK MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójI++2225II+2116
217654150706/2008BAŃKOWSKI BogdanUKS Struga MarkiK2236K2116
217754310722/2008DŁUŻEWSKI DanielLUKS Gry Logiczne WronkiII2047I++2120
217820930061/2007WIKA RadosławLZS Kociołki Sarbia-SarbkaMF2296II+2125
2179105801776/2015RICHERT Adam0I2125
218059661149/2011URBAŃCZYK TomaszUKS Roszada LipnoI++2233I++2128
218116380078/2007FLISIKOWSKI SylwesterLKS Zuch RychlikM+2219I2131
218233090376/2007GRZYBOWSKI DanielLKS Olymp BłonieI2060K2134
218362150431/2007ROSIŃSKI PawełUKS Roszada LipnoII2076II+2134
218462240423/2007SZYMAŃSKA AgnieszkaUKS Roszada LipnoM2191K2134
218574090227/2007SIDOROWICZ MarcinLKS Zuch Rychlik2123I2134
21862730442/2007GRODECKI JacekŁKS Orlęta ŁukówII2061II+2135
218773420377/2007KOWALCZYK KrzysztofLKS Olymp BłonieII2086I2135
218862690086/2007TOMCZYK JakubLKS Zuch Rychlik0K2135
218939580066/2007SOWIZDRZAŁ MateuszWKS Admirał Pcbest SzczecinM2267II2145
219033020573/2007KOCISZEWSKI AdamLKS Olymp BłonieII2043M2147
2191190119/2007BAJDAK JózefKSNiS Hetman LublinK+2171I+2152
21925710413/2007SZELEST BogusławUKS Roszada LipnoM2308M2152
219319140482/2007WDOWCZYK RafałKieleckie Towarzystwo WarcaboweK2145K+2157
219422290559/2007WACHOWSKI KonradLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2131K+2157
219554140705/2008BAŃKOWSKA MartaUKS Struga MarkiMFF2320I2157
219672030585/2007ŁUKASIEWICZ MaciejUKS Struga MarkiIV0I2162
219762891290/2012KUŹNIAR KrzysztofGKS Diagram Mińsk Mazowiecki0I2164
219828010667/2008SIWEK MartynaWKS Admirał Pcbest SzczecinM+2175M2168
219920870552/2007MAŚLONA PrzemysławLUKS Gry Logiczne WronkiK2143K2169
220062220411/2007PAWŁOWSKA MagdaUKS Roszada LipnoK2167MFF2174

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12  >  >>

Wyszukiwarka