Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 27 Listopada 2021 21:06

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 GóraRank. 100 GóraTytuł 64 GóraRank. 64 Góra
118900249/2007ADAMASZEK MariuszMI2490AM2456
250830226/2007JANICKI MichałUKS Struga MarkiI2139MF2356
31840577/2007SZCZEPANIAK MariuszM0AM2337
480920366/2007KUCZEWSKI FilipUKS Roszada LipnoMF2367MF2319
51270041/2007SEKUŁA JanNKSTNiS Atut NysaAM2467M2316
620950407/2007ZIELIŃSKI ŁukaszLUKS Gry Logiczne WronkiM+2338M2289
711820247/2007MAMET PiotrLUKS Gry Logiczne WronkiM+2367M2287
857840344/2007NICZYPORUK MateuszUKS Roszada LipnoM2294M+2284
921288/2012MARTKO AndrzejLKS Olymp BłonieM2331M2282
1019590460/2007BIENIEK TomaszWKS Admirał Pcbest SzczecinAM2318K+2273
1114830138/2007GRZESIAK MarcinUKS Struga MarkiAM2294MI2262
1233420222/2007DUDKIEWICZ KarolLKS Olymp BłonieM++2339M2246
1333280261/2007SUCHECKI PawełUKS Struga MarkiK+2235M+2226
144120580/2007GRODECKI AndrzejUKS Roszada LipnoK0M+2225
1532350104/2007ODERKIEWICZ PrzemysławLKS Czarna Damka LututówMF2273M2223
1638040225/2007SADOWSKA NataliaWKS Admirał Pcbest SzczecinGMIF2391MFF2223
1762170412/2007KNIOŁA MarekGKS Diagram Mińsk MazowieckiI2173K++2222
184010076/2007URBANEK StanisławLSWKS Złote Piony BielawaMF2260K2218
194650574/2007MALUCHNIK MariuszUKS Roszada LipnoIV0M2209
2022220581/2007NOWICKI DominikLKS Grom Złota Dama PoczesnaI+2216K++2192
2137650005/2007KOSOBUDZKI ŁukaszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiMF2361K+2192
2240730081/2007FLISIKOWSKA ArletaSRW RychlikGMIF2324AM2191
2357790335/2007CICHOCKI KarolLKS Olymp BłonieMF2406II+2189
2420500889/2009SZUBERT PiotrLKS Czarna Damka LututówK++2287I+2175
2562220411/2007PAWŁOWSKA MagdaUKS Roszada LipnoK2167MFF2174
2654240714/2008STAŃCZUK MateuszLKS Olymp BłonieK2305II2174
2728010667/2008SIWEK MartynaWKS Admirał Pcbest SzczecinM+2175M2168
28106031802/2016WIECZOREK SebastianOKS Sokół WrocławM+2327M2168
2962891290/2012KUŹNIAR KrzysztofGKS Diagram Mińsk Mazowiecki0I2164
3072030585/2007ŁUKASIEWICZ MaciejUKS Struga MarkiIV0I2162
3119140482/2007WDOWCZYK RafałKieleckie Towarzystwo WarcaboweK2145K+2157
3222290559/2007WACHOWSKI KonradLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2131K+2157
3354140705/2008BAŃKOWSKA MartaUKS Struga MarkiMIF2337I2157
345710413/2007SZELEST BogusławUKS Roszada LipnoM2308M2156
3562240423/2007SZYMAŃSKA AgnieszkaUKS Roszada LipnoM2191K2154
3657391050/2010MYSZUK TymoteuszUKS Roszada LipnoI++2240K2153
37190119/2007BAJDAK JózefKSNiS Hetman LublinK+2108I+2152
3820870552/2007MAŚLONA PrzemysławLUKS Gry Logiczne WronkiK2138K2152
3959661149/2011URBAŃCZYK TomaszUKS Roszada LipnoK2273K+2148
4033020573/2007KOCISZEWSKI AdamLKS Olymp BłonieII2043M2147
4139580066/2007SOWIZDRZAŁ MateuszWKS Admirał Pcbest SzczecinM2267II2145
422730442/2007GRODECKI JacekŁKS Orlęta ŁukówII2061II+2135
4373420377/2007KOWALCZYK KrzysztofLKS Olymp BłonieII2086I2135
4462690086/2007TOMCZYK JakubSRW Rychlik0K2135
4533090376/2007GRZYBOWSKI DanielLKS Olymp BłonieI2060K2134
4674090227/2007SIDOROWICZ MarcinSRW Rychlik2123I2134
4716380078/2007FLISIKOWSKI SylwesterSRW RychlikM+2212I2131
4880990050/2007CHĘSIAK MarcinOKS Sokół WrocławI+2180K+2129
4920930061/2007WIKA RadosławLZS Kociołki Sarbia-SarbkaMF2296II+2125
50105801776/2015RICHERT Adam0I2125
5154310722/2008DŁUŻEWSKI DanielLUKS Gry Logiczne WronkiII2047I++2120
5247090136/2007PIĄTEK MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójI++2210II+2116
5354150706/2008BAŃKOWSKI BogdanUKS Struga MarkiK+2247K2116
5442220462/2007NAPIONTEK LeszekSIN Razem ŚwiecieI+2141I++2113
5527440582/2007WILCZOPOLSKA MartaLKS Grom Złota Dama PoczesnaAM2165AM2112
5632571475/2014SOCHA BartoszSRW RychlikK++2211I2110
5740640062/2007LISIECKI MaciejSRW RychlikI+2148I2109
5862150431/2007ROSIŃSKI PawełUKS Roszada LipnoII2076K2107
59110412337/2019MANIECKI BartoszUKS Struga Marki0I++2105
6041000217/2007RESZKA DamianUKS Lokator GnieznoMF2372I2103
6173700002/2007STANGRET MartaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiM2155I2100
6244980077/2007PRZYBYŁ JarosławSRW RychlikI2159K2099
6380971714/2015BUDIS OskarOKS Sokół WrocławMF2297II+2099
6458361053/2010LIPKA MartynaUKS Roszada LipnoI+2010II+2096
6563951356/2013SZUMERA FranciszekLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2161I+2094
6618130594/2007ZAPAŁA AlbertKieleckie Towarzystwo WarcaboweII+0II2093
6752410375/2007GLIN DanielLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2161I++2093
6862160430/2007ROSIŃSKI MarcinUKS Roszada LipnoIII2027I+2092
6940771/2008MINKIEWICZ WitoldK+2179I2091
7090060446/2007PAŁECZNY PrzemysławSRW RychlikK2254I2087
7155230788/2009GÓRALSKA NataliaUKS Pitagoras PęgówIII1841III2086
7281010102/2007DERLATKA DamianMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2140IV2084
7353580628/2008PUCHAŁA MaksymLKS Grom Złota Dama PoczesnaI++2205III2084
7457171030/2010STACEWICZ JakubLKS Olymp BłonieI++2139III2083
7553570625/2008POLINCEUSZ SzymonLKS Grom Złota Dama PoczesnaK2264I+2082
765690558/2007KARPIŃSKI EdwardUKS Roszada LipnoI2087K+2081
7773170256/2007KRÓLAK BartłomiejMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2078II2081
782280576/2007MACIASZEK DariuszCKM ŁódźII0II+2075
7927410250/2007ADAMASZEK AnnaM2127M2075
8043500094/2007ROSIŃSKI DamianGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2049I2074
8159591142/2011BARABASZ MarekOKS Sokół WrocławII+2168III2074
8225060640/2008SUSEK-MARECKA EmiliaSRW RychlikK2135I+2072
8354260716/2008ZABORNIAK KlaudiaLKS Unia Horyniec-ZdrójI2135II2072
8454810772/2008SOBOLEWSKA KarolinaUKS Struga MarkiII+2016III2070
8559541137/2011JURCEWICZ TomaszLSWKS Złote Piony BielawaIII2063III2066
864082414/2020DYĆ JerzyI2051K2065
8750640372/2007PYRCZ MonikaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK+2150I+2063
8859531136/2011SKOBEL MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiII2060I+2061
8933370378/2007GRZYBOWSKA MonikaLKS Olymp BłonieI+2043K2060
9058710603/2007NADULNY AdrianLKS Olymp BłonieIII2011IV2058
9162490575/2007JARNUCZAK DamianLUKS Gry Logiczne WronkiII0I++2056
9219450349/2007ROMASZEWSKI RyszardUKS SW JezioranyK2131K2055
9350150088/2007WOCIAL MarcinGKS Diagram Mińsk MazowieckiI++2184I++2054
94106141815/2016OSTRORÓG MikołajMUKS Wieża Kórnicka Kórnik0III2052
9529950328/2007SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK2105K+2050
9655060792/2009STAŃCZUK KatarzynaLKS Olymp BłonieMFF2263II2048
9755500842/2009FRANEK DawidUKS Roszada LipnoI2115I++2047
9822960175/2007KAROLIŃSKI WłodzimierzIKS Victoria BiałystokI2144I+2046
9958911075/2010SZYPA FilipUKS Pitagoras PęgówIII1955III2046
10028050224/2007CHYLEWSKA-SROKA AnnaGZ LZS DarłowoMFF2222II+2044
10159581141/2011BACIA DamianLSWKS Złote Piony BielawaIV1976IV2041
10243450374/2007SOBIEGRAJ MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaII+2031II+2040
10376050269/2007MOCZULSKI ArturUKS Struga MarkiII2115III2039
10457700304/2007NESTERAK WiktorLKS Unia Horyniec-ZdrójII2118IV2039
10541290381/2007DYLAŃSKI PiotrLUKS Gry Logiczne WronkiII1998II2038
10633200262/2007SUCHECKA EdytaUKS Struga MarkiM2076K2036
10715330093/2007KULMA GrzegorzGKS Diagram Mińsk MazowieckiI1991III2035
10844500355/2007MEDERSKA KatarzynaUKS Pitagoras PęgówK2131I2034
10912950105/2007PERDEK EdwardLKS Czarna Damka LututówI++2094II+2032
11073760338/2007GRODECKI JakubGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2034III2032
11152400237/2007MARCZUK TomaszOKS Sokół WrocławI2170II2031
11273640230/2007SWOBODA KamilII2007III2031
11340630403/2007WALENTYNOWICZ AdamLUKS Gry Logiczne WronkiII2002II2029
11462250419/2007KONIECZNY KrzysztofUKS Roszada LipnoIII2025II+2029
11562430274/2007NOWAKOWSKI MateuszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV1954IV2029
11660981216/2012ZIELIŃSKA AleksandraUKS Roszada LipnoIII2001II2028
11745690358/2007KWOCZ PawełUKS Pitagoras PęgówII1982III2025
11857311042/2010BANASZEK MartinUKS Struga MarkiI2138I+2025
11962330388/2007MŁYNARCZYK MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV2009IV2023
12057850348/2007SUCHOCKA ZuzannaUKS SW JezioranyI+2064III2023
12155510843/2009RATAJSZCZAK MateuszUKS Roszada LipnoIII2029IV2023
12228410223/2007ZAREMBA MałgorzataUKS Lokator GnieznoK++2147AM2022
12354390730/2008MISIOŁEK KamilaOKS Sokół WrocławI++2004III2021
12441710234/2007GRZELAK ArseniuszOKS Sokół WrocławI2020I+2015
12513890410/2007MYSZUK ZbigniewUKS Roszada LipnoIII0II+2013
12628020639/2008JURKIEWICZ AgnieszkaLKS Olymp BłonieK+2079M2011
12777080561/2007LAMENT KatarzynaOKS Sokół WrocławIII1897III2009
12857990414/2007WYROZĘBSKI DawidIII2038I2008
12955380828/2009NAPIONTEK KamilSIN Razem ŚwiecieII+2041II2008
13016800918/2009BOJARSKI RemigiuszKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II2007
13155470838/2009CHMIELARCZYK DanielMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIII2026III2005
13257950382/2007KACZMAREK ArkadiuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV1984III2002
13345530074/2007ROSSOCHACKI BartłomiejLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1919III1999
13433540542/2007KWOCZ AgnieszkaUKS Pitagoras PęgówI++2042II1997
13558030420/2007KONIECZNY MikołajUKS Roszada LipnoIV1955III1996
13662210427/2007FEDYK FortunataUKS Roszada LipnoIV2039III1995
13759921176/2011NAPIONTEK PiotrSIN Razem ŚwiecieIII1897V1995
13880580544/2007ŁAKOMSKA JuliaUKS Pitagoras PęgówII1977III1992
1396021289/2012GESELLE RomanUKS Roszada LipnoII+0II+1991
14059621145/2011PIĄTEK JędrzejLSWKS Złote Piony BielawaIV2014V1987
14186040354/2007PUĆ FilipOKS Sokół WrocławI2064IV1984
142108502098/2018KRAUSE AdamLUKS Gry Logiczne Wronki0V1984
14312210315/2007JABŁOŃSKI JerzyKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II1983
14457610290/2007MATYSIAK AdamMKSW Pat Miejska GórkaIV2026IV1983
1451970246/2007MAMET JanLUKS Gry Logiczne WronkiK2075I1982
14662200421/2007SZYMAŃSKA JoannaUKS Roszada LipnoII1950I1980
14728640137/2007GRZESIAK GrażynaUKS Struga MarkiK2098K1979
14845500346/2007MORZY SzymonUKS SW JezioranyI+2151III1979
14960121259/2012KUJAWA FilipUKS Roszada LipnoIII1989II1978
150106011799/2016WIŚNIEWSKA JoannaUKS Roszada LipnoIV0IV1976
15137980337/2007NOWICKA MagdalenaI1953I1975
15258460539/2007BAJKOWSKA JagodaOKS Sokół WrocławK2105II1974
15334750391/2007PERZ ArturLUKS Gry Logiczne WronkiII+2007I1973
15458510524/2007KACZMARSKI RobertMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII+2050IV1972
15573770339/2007GRODECKA AnnaGKS Diagram Mińsk MazowieckiM2135II+1970
15664461481/2014ŁUSZCZEK ŁukaszSIN Razem ŚwiecieIII18841968
1573321065/2010KACZUGA KazimierzUKS Roszada LipnoI2078II1966
15810240623/2008KASPEREK TadeuszSRW RychlikI1936III1964
1599070394/2007ROWIŃSKI HenrykLUKS Gry Logiczne WronkiI1924III1958
16066871970/2017LEPAK EmiliaUKS SW JezioranyK+2079II+1958
16120170551/2007BIEDZIAK MichałLUKS Gry Logiczne WronkiII1916I1957
16240540327/2007GÓRNIAK SoniaKłodawska Jedynka0I+1957
16347200089/2007WOCIAL ŁukaszGKS Diagram Mińsk MazowieckiI2122II1955
16473690003/2007BIERNAT KamilaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI1970I1953
16558181052/2010MARCINOWSKA JagodaUKS Roszada LipnoIII1945IV1951
16654280718/2008SZYMASZKIEWICZ KatarzynaUKS Pitagoras PęgówII1977II1949
16773460579/2007BIELASIK RyszardCKM Łódź0III1948
16863911367/2013GRZESIAK WiktoriaUKS Roszada LipnoIII1956III1946
16917000557/2007MINKINA TadeuszLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII0II1944
17055180800/2009BIADASIEWICZ AdamOKS Sokół WrocławI++2194IV1941
17120880554/2007MATLAK DanielLUKS Gry Logiczne WronkiI2088I1937
17243670054/2007GRACZYK PiotrLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII1994II1928
17360151244/2012RUTA MartaUKS Roszada LipnoII1975III1925
17438440069/2007JUSZCZAK ŁukaszLZS Kuźnica ŻelichowskaIV1858V1922
17556910999/2010MŁODA JoannaMKSW Pat Miejska GórkaIV1900II1922
17662230424/2007SZYMAŃSKI RadosławUKS Roszada LipnoIV0III1918
17757630293/2007FRANKIEWICZ AgataMKSW Pat Miejska GórkaIV0IV1916
178105541745/2015JAGODZIŃSKA Weronika TeresaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieIV19511913
17920890387/2007MATLAK KarolLUKS Gry Logiczne WronkiI+2035I1908
18021420392/2007RADZI KrystynaLUKS Gry Logiczne WronkiK1846I1908
18157640294/2007NIWCZYK SzymonMKSW Pat Miejska GórkaIV1963II1907
18260951261/2012SZYMKOWIAK ErykMKSW Pat Miejska GórkaV0III1899
18359961180/2011KRAUSE SylwiaLUKS Gry Logiczne WronkiII1898III1887
184104821661/2015SZÓSTAK WiktoriaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieII1887IV1887
18552011468/2014MĄDRA MartaLUKS Gry Logiczne WronkiIV1842II1884
18645540070/2007KOWALSKA AgataLZS Kuźnica ŻelichowskaII1890II1881
18757660296/2007KACZMAREK KacperMKSW Pat Miejska GórkaIV1994III1881
18828580517/2007SKRZYŃSKA DanutaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieI1894II1879
18940660406/2007PIASEK AgnieszkaLUKS Gry Logiczne WronkiIII1848II1872
19059741157/2011JÓŚK TeresaUKS Struga MarkiI+1933III1869
19142390080/2007KNAP (FLISIKOWSKA) MartaSRW RychlikII+1923II+1866
19262190409/2007MYSZUK MarikaUKS Roszada LipnoIV1916III1859
19325570530/2007OSIŃSKA HelenaLKS Olymp BłonieK1858K1858
19417780317/2007WÓJCIK MaciejKieleckie Towarzystwo WarcaboweIII1953III1847
19535090092/2007KULMA MartaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII1747III1847
19662260415/2007JANISZEWSKA JoannaUKS Roszada LipnoIV0I1840
19745520072/2007JUSZCZAK SławomirLZS Kuźnica ŻelichowskaII1926II1832
19890050053/2007GRACZYK AnnaLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII+1970II1829
19962180408/2007MYSZUK NataliaUKS Roszada LipnoIV0I1816
2003871764/2015KOMOROWICZ RyszardLUKS Gry Logiczne WronkiIV1882IV1791

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  >  >>

Wyszukiwarka