Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 21 Września 2020 21:51

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
20026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
30005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
40034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
50025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
60050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
70096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
80012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
90002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
100126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
110011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
120047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
130093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
140094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
150008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
160103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
170104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
180024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
190065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
200066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
210021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
220006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
230109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
240036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
250043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
260105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
270123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
280009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
290053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
300061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
310042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
320076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
330041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
340106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
350121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
360122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
370001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
380067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
390091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
400110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
410113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
420120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
430119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
440115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
450098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27

   [1]    

Wyszukiwarka