Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 12 Lipca 2024 12:05

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię DółMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówPodkarpackieP2024-05-06
20122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2024-02-27
30091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2024-01-02
40103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-08
50094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2024-05-06
60093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2024-05-06
70042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2024-01-17
80011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2024-01-10
90012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2024-01-10
100140/2023GANCARZ DawidOleszycePodkarpackieIII2024-04-02
110123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2024-06-24
120036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2024-06-24
130025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2024-02-18
140029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2024-06-06
150145/2023JURUSIK JolantaWrocławDolnośląskieIII2024-03-11
160034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2024-03-21
170131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieII2024-01-08
180120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2024-05-06
190002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2024-03-11
200008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2024-03-03
210041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2024-01-02
220050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2024-02-05
230074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2024-03-03
240141/2023PACUŁA-WOŹNIAK JustynaDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-06
250080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2024-03-14
260067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2024-01-12
270017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2024-02-28
280121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2024-04-18
290135/2022RYDZ SoniaŻerkówWielkopolskieIII2024-03-05
300119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-09
310106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2023-12-28
320058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2024-03-25
330061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2024-03-13
340112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2024-02-13
350069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2024-02-28
360001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-15
370032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2024-01-12
380129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2024-04-09
390132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2024-01-10
400102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2024-03-05
410136/2022ZYBER-MOSZAK RenataLipnoWielkopolskieIII2024-03-13

   [1]    

Wyszukiwarka