Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Grudnia 2022 05:20

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię DółMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
20122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
30091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06
40103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
50094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2022-09-19
60060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2022-10-25
70093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2022-09-28
80042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
90011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
100012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
110009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
120096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
130123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
140036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2022-01-03
150133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
160130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
170025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
180034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
190131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
200062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
210002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
220008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
230126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
240006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
250041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
260050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
270074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
280043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaLublinLubelskieIII2022-10-13
290080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
300067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
310017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
320134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
330135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
340039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno KrajeńskieKujawsko-PomorskieI2022-11-25
350106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
360058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
370125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
380061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
390069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
400001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
410027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
420032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
430084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
440132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09
450102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
460136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09
470047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11

   [1]    

Wyszukiwarka