Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 12 Lipca 2024 13:12

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2024-02-13
20141/2023PACUŁA-WOŹNIAK JustynaDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-06
30119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-09
40093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2024-05-06
50120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2024-05-06
60121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2024-04-18
70002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2024-03-11
80129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2024-04-09
90103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-08
100001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-15
110032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2024-01-12
120025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2024-02-18
130080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2024-03-14
140131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieII2024-01-08
150050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2024-02-05
160136/2022ZYBER-MOSZAK RenataLipnoWielkopolskieIII2024-03-13
170067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2024-01-12
180013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówPodkarpackieP2024-05-06
190017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2024-02-28
200069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2024-02-28
210094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2024-05-06
220061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2024-03-13
230140/2023GANCARZ DawidOleszycePodkarpackieIII2024-04-02
240074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2024-03-03
250041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2024-01-02
260008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2024-03-03
270058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2024-03-25
280011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2024-01-10
290012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2024-01-10
300034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2024-03-21
310123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2024-06-24
320036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2024-06-24
330106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2023-12-28
340042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2024-01-17
350132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2024-01-10
360122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2024-02-27
370145/2023JURUSIK JolantaWrocławDolnośląskieIII2024-03-11
380029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2024-06-06
390091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2024-01-02
400102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2024-03-05
410135/2022RYDZ SoniaŻerkówWielkopolskieIII2024-03-05

   [1]    

Wyszukiwarka