Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 26 Listopada 2020 13:19

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
20119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
30093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
40120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
50121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
60109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
70002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
80036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
90123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
100115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
110047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
120001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
130103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
140104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
150105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
160096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
170025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
180067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
190050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
200098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
210110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
220053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
230009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
240094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
250021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
260066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
270065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
280024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
290061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
300056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
310074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
320008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
330041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
340043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
350006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
360011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
370012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
380034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
390113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
400003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
410106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
420026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
430042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
440005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
450076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
460122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
470091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
480126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
490102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2020-08-03

   [1]    

Wyszukiwarka