Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Grudnia 2022 13:03

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Dół
10017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
20069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
30036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2022-01-03
40123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
50050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
60001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
70122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
80091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06
90042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
100102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
110041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
120011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
130012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
140125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
150062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
160025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
170106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
180034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
190103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
200096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
210032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
220061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
230058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
240067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
250013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
260002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
270008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
280074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
290047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
300009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
310006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
320080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
330084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
340126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
350027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
360136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09
370130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
380133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
390132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09
400134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
410135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
420131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
430094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2022-09-19
440093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2022-09-28
450043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaLublinLubelskieIII2022-10-13
460060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2022-10-25
470039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno KrajeńskieKujawsko-PomorskieI2022-11-25

   [1]    

Wyszukiwarka