Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 09 Grudnia 2021 08:47

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo DółKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
20091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2021-01-19
30106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2021-02-01
40076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2020-12-29
50122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2020-12-29
60029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
70104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
80096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2021-03-01
90103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2021-03-01
100001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-12-22
110123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2021-01-13
120105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
130036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2021-01-13
140005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
150069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2020-12-18
160017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2020-12-18
170128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
180042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2021-01-15
190066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
200065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
210006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
220084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
230047/2008ŻUK (TARNAWSKA) EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2021-05-10
240009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
250013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2021-09-20
260129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
270102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2021-01-07
280034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2021-06-21
290121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
300074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2021-06-11
310041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2021-01-07
320050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2021-01-04
330012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2021-03-08
340002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-12-31
350061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2021-03-25
360126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
370067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2021-05-20
380011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2021-03-08
390101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
400008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2021-06-11
410109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
420119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
430093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
440094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04

   [1]    

Wyszukiwarka