Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 26 Listopada 2020 13:48

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo DółKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
20091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
30106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
40076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
50122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
60036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
70001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
80123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
90105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
100104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
110103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
120096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
130005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
140053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
150042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
160024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
170065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
180066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
190021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
200062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
210009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
220098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
230115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
240043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
250047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
260113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
270006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
280110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
290025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
300061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
310121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
320034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
330074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
340041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
350056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
360008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
370050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
380011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
390102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2020-08-03
400067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
410126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
420012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
430002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
440109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
450120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
460119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
470003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
480094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
490093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09

   [1]    

Wyszukiwarka