Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Grudnia 2022 05:31

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. DółNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
20002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
30006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
40008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
50009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
60011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
70012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
80013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
90017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
100025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
110027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
120032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
130034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
140036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2022-01-03
150039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno KrajeńskieKujawsko-PomorskieI2022-11-25
160041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
170042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
180043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaLublinLubelskieIII2022-10-13
190047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
200050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
210058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
220060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2022-10-25
230061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
240062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
250067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
260069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
270074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
280080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
290084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
300091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06
310093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2022-09-28
320094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2022-09-19
330096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
340102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
350103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
360106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
370122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
380123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
390125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
400126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
410130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
420131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
430132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09
440133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
450134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
460135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
470136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09

   [1]    

Wyszukiwarka