Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 18 Lipca 2024 00:03

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. DółNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-15
20002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2024-03-11
30008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2024-03-03
40011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2024-01-10
50012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2024-01-10
60013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówPodkarpackieP2024-05-06
70017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2024-02-28
80025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2024-02-18
90029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2024-06-06
100032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2024-01-12
110034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2024-03-21
120036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2024-06-24
130041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2024-01-02
140042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2024-01-17
150050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2024-02-05
160058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2024-03-25
170061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2024-03-13
180067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2024-01-12
190069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2024-02-28
200074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2024-03-03
210080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2024-03-14
220091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2024-01-02
230093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2024-05-06
240094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2024-05-06
250102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2024-03-05
260103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-08
270106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2023-12-28
280112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2024-02-13
290119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-09
300120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2024-05-06
310121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2024-04-18
320122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2024-02-27
330123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2024-06-24
340129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2024-04-09
350131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieII2024-01-08
360132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2024-01-10
370135/2022RYDZ SoniaŻerkówWielkopolskieIII2024-03-05
380136/2022ZYBER-MOSZAK RenataLipnoWielkopolskieIII2024-03-13
390140/2023GANCARZ DawidOleszycePodkarpackieIII2024-04-02
400141/2023PACUŁA-WOŹNIAK JustynaDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-06
410145/2023JURUSIK JolantaWrocławDolnośląskieIII2024-03-11

   [1]    

Wyszukiwarka