Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 25 Listopada 2020 21:04

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska DółData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
20042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
30024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
40091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
50103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
60093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
70047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
80011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
90062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
100106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
110096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
120050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
130076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
140005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
150094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
160021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
170066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
180056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
190065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
200008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
210102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2020-08-03
220034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
230115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
240122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
250061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
260026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
270041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
280074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
290121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
300098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
310110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
320113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
330120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
340119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
350123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
360105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
370043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
380109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
390104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
400126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
410025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
420002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
430003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
440001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
450053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
460009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
470036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
480006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
490012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05

   [1]    

Wyszukiwarka