Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 18 Lipca 2024 01:27

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska DółData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2023-12-28
20069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2024-02-28
30050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2024-02-05
40042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2024-01-17
50011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2024-01-10
60093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2024-05-06
70034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2024-03-21
80123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2024-06-24
90131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieII2024-01-08
100102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2024-03-05
110008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2024-03-03
120094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2024-05-06
130122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2024-02-27
140017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2024-02-28
150061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2024-03-13
160129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2024-04-09
170041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2024-01-02
180119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-09
190074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2024-03-03
200145/2023JURUSIK JolantaWrocławDolnośląskieIII2024-03-11
210112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2024-02-13
220121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2024-04-18
230080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2024-03-14
240120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2024-05-06
250132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2024-01-10
260135/2022RYDZ SoniaŻerkówWielkopolskieIII2024-03-05
270136/2022ZYBER-MOSZAK RenataLipnoWielkopolskieIII2024-03-13
280141/2023PACUŁA-WOŹNIAK JustynaDarłowoZachodniopomorskieIII2024-05-06
290025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2024-02-18
300140/2023GANCARZ DawidOleszycePodkarpackieIII2024-04-02
310067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2024-01-12
320058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2024-03-25
330002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2024-03-11
340001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-15
350036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2024-06-24
360091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2024-01-02
370103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2024-01-08
380029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2024-06-06
390032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2024-01-12
400012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2024-01-10
410013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówPodkarpackieP2024-05-06

   [1]    

Wyszukiwarka