Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 24 Marzec 2017 13:13

Turnieje PZWarc

do rejestracji:

» wszystkie

zarejestrowane:

» warcaby stupolowe

» warcaby klasyczne

Turnieje PZWarc

Typ warcabów:   Rok:  


Turnieje zatwierdzone przez Komisję Techniczną PZWarc

LP CRID   Rejestracja Nazwa turnieju Miejsce Rozpoczęcie Zakończenie Tempo gry Sędzia główny Kom. Wyniki
1 4381 100 2017-03-05 Otwarty Turniej Warcabów Klas. Młodzieżowej Kadry Powiatu Szamotulskiego Wronki 2017-03-05 2017-03-05 20' Stefan Polny wyświetl
2 4380 100 2017-02-25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - chłopcy 11-13 lat Rychlik 2017-02-25 2017-02-25 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
3 4379 100 2017-02-25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - dziewczęta 11-13 lat Rychlik 2017-02-25 2017-02-25 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
4 4378 100 2017-02-25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - dziewczęta 8-10 lat Rychlik 2017-02-25 2017-02-25 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
5 4377 100 2017-02-25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - chłopcy 8-10 lat Rychlik 2017-02-25 2017-02-25 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
6 4376 100 2017-02-18 II Turniej Grand Prix Janikowa Janikowo 2017-02-18 2017-02-18 20' Jan Gnutek wyświetl
7 4375 100 2017-02-18 XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 3/4 Wilkołaz 2017-02-18 2017-02-18 20' Leszek Stefanek wyświetl
8 4374 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - chłopcy 11-13 lat Stary Dzików 2017-02-04 2017-02-04 20' Jan Artymowicz wyświetl
9 4373 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - dziewczęta 11-13 lat Stary Dzików 2017-02-04 2017-02-04 20' Jan Artymowicz wyświetl
10 4372 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - chłopcy 8-10 lat Stary Dzików 2017-02-04 2017-02-04 20' Jan Artymowicz wyświetl
11 4371 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - dziewczęta 8-10 lat Stary Dzików 2017-02-04 2017-02-04 20' Jan Artymowicz wyświetl
12 4370 100 2017-02-04 Turniej Warcabowy NADZIEJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY Stary Dzików 2017-02-04 2017-02-04 20' Jan Artymowicz wyświetl
13 4369 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - dziewczęta 11-13 lat Marki 2017-02-04 2017-02-04 20' Michał Suchecki wyświetl
14 4368 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - chłopcy 11-13 lat Marki 2017-02-04 2017-02-04 20' Michał Suchecki wyświetl
15 4367 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - dziewczęta 8-10 lat Marki 2017-02-04 2017-02-04 20' Michał Suchecki wyświetl
16 4366 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - chłopcy 8-10 lat Marki 2017-02-04 2017-02-04 15' Michał Suchecki wyświetl
17 4365 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - dziewczęta 11-13 lat Wrocław 2017-02-04 2017-02-04 15' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
18 4364 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - chłopcy 11-13 lat Wrocław 2017-02-04 2017-02-04 15' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
19 4363 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - dziewczęta 8-10 lat Wrocław 2017-02-04 2017-02-04 15' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
20 4362 100 2017-02-04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - chłopcy 8-10 lat Wrocław 2017-02-04 2017-02-04 15' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
21 4361 100 2017-01-28 I Turniej Grand Prix 2017 OPEN Słupno 2017-01-28 2017-01-28 20' Edyta Suchecka wyświetl
22 4360 100 2017-01-28 I Turniej Grand Prix 2017 do lat 13 Słupno 2017-01-28 2017-01-28 20' Edyta Suchecka wyświetl
23 4359 100 2017-01-28 I Turniej Grand Prix 2017 do lat 10 Słupno 2017-01-28 2017-01-28 20' Edyta Suchecka wyświetl
24 4358 100 2017-01-28 I Turniej Grand Prix 2017 do lat 8 Słupno 2017-01-28 2017-01-28 20' Edyta Suchecka wyświetl
25 4356 100 2017-01-21 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - chłopcy 8-10 lat Rychlik 2017-01-21 2017-01-21 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
26 4355 100 2017-01-21 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - dziewczęta 8-10 lat Rychlik 2017-01-21 2017-01-21 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
27 4354 100 2017-01-21 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - chłopcy 11-13 lat Rychlik 2017-01-21 2017-01-21 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
28 4353 100 2017-01-21 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - dziewczęta 11-13 lat Rychlik 2017-01-21 2017-01-21 20' Sylwester Flisikowski wyświetl
29 4351 100 2017-01-21 I Turniej Grand Prix Janikowa w 2017 Janikowo 2017-01-21 2017-01-21 20' Jan Gnutek wyświetl
30 4350 100 2017-01-14 XVI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa PILW 2017 - Eliminacje Stary Dzików 2017-01-14 2017-01-14 30' Ewa Żuk wyświetl
31 4349 100 2017-01-14 V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga Pęgów 2017-01-14 2017-01-14 15' + 5'' Marcin Chęsiak wyświetl
32 4348 100 2017-01-14 XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 2/4 Wilkołaz 2017-01-14 2017-01-14 20' Leszek Stefanek wyświetl



Wyszukiwarka