Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 21 Sierpień 2018 14:46

Turnieje PZWarc

do rejestracji:

» wszystkie

zarejestrowane:

» warcaby stupolowe

» warcaby klasyczne

Zarejestrowany turniej

NazwaXVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski CROSS
ID_CR4523
Data rejestracji2017-09-16
Data rozpoczęcia2017-09-08
Data zakończenia2017-09-16
MiejscePoddąbie
SędziaDanuta Skrzyńska
Tempo gry120'
Typ warcabów100
Uwzględniony
w komunikacie
rankingowym nr:
73
Strona wwwwyświetl
Plik turniejowypobierz

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH ZMIAN NA PODSTAWIE TURNIEJU

L.p. Nr ewid. Nazwisko Imię Zdobyta Kat./Tytuł L. Partii klas. W - Wo Uwagi
1 5645 ŻYDEK Janusz 10 0.734
2 4797 HUDZIEC Władysław II 8 1.128
3 6189 CIS Elżbieta 8 -3.0327
4 4245 PADUSZYŃSKI Czesław 11 -3.085
5 4208 PADUSZYŃSKA Maria 7 -3.1913
6 5862 Myszka Maria 11 -1.3913
7 6413 MYSZKA Zygmunt 11 3.7488
8 7123 METTEL Werner 10 1.6053
9 5833 MIRYNOWSKI Mirosław 5 0.028
10 10402 BISKUPSKI Jan 7 -2.1579
11 10651 CIBORSKI Michał 7 -1.4385
12 5643 JANUSZEWSKI Roman 7 -3.3812
13 4323 PICHLAK Krzysztof 9 -2.6937
14 6203 WOŹNIAK Jolanta 11 -3.3463
15 5227 WOŹNIAK Wojciech 10 -0.2264
16 6404 SZACHNIEWICZ Ryszard 11 0.7367
17 5933 IGNATOWSKI Antoni 11 0.3764
18 5129 GRABALA Ireneusz 11 -2.92
19 4894 DAPKIEWICZ Petronela 11 -3.3764
20 5104 DZIÓBEK Jerzy 11 2.6025
21 4212 LOROCH Zygfryd 11 2.1257
22 5816 KACIOTYS Mieczysław 11 0.6926
23 5391 WENTOWSKA Barbara I+ 11 2.4164
24 8 JĘDRZYCKI Marian 11 4.9671
25 5667 TWARDY Edward 10 -0.2237
26 5408 GÓRZNA Maria 10 -2.01
27 5247 WNUK Irena 8 -1.2112
28 5689 GRZEMPOWSKI Jerzy 5 -1.5144
29 7405 SUDER Ryszard 11 -0.2683
30 4213 OLEJNIK Bernard 11 -0.3377
31 6197 GRODECKI Jerzy II 11 3.6432
32 5001 MALCER Joanna 11 2.5528
33 4439 KARCZEWSKI Maksymilian 8 -3.6352
34 4897 ŻYGOWSKI Leszek 3 -0.8723
35 4899 KUZIEL Tomasz 11 -1.525
36 4246 GRABSKI Mirosław 11 1.1232
37 4457 GRABSKA Ewa I+ 11 1.9125
38 3943 JAGIEŁA Andrzej 11 -0.3096
39 8033 SITARZ Zenon 11 2.5933
40 4497 GAWALUCH-MAZUR Maria 11 -0.0701
41 3550 MAZUR Stanisław 11 0.5327
42 5557 KASPERCZYK Halina 1 -0.4906
43 3683 MRÓZ Jadwiga 11 1.684
44 4695 KASPERCZYK Dominik 9 -1.3226
45 5928 PODCZASIK Edward 5 0.1132
46 680 LACH Tadeusz 8 -1.977
47 127 SEKUŁA Jan 9 0.0582
48 6437 WÓJCIK Barbara K 11 2.2798
49 3942 CZARSKI Michał 10 4.1722
50 3946 FURTAK Krzysztof 11 0.6236
51 400 STEFANEK Leszek 11 0.6073
52 1912 TOŁWIŃSKI Józef 11 0.9029
53 4438 FIEDORUK Mikołaj 11 1.7887
54 3615 BIEGASIK Ryszard 11 -0.3971
55 4943 WIECZOREK Ewa 11 1.8513



Wyszukiwarka