Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 28 Września 2020 07:32

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2020-08-03
20098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
30115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
40119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
50120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
60113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
70110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
80091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
90067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
100001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
110122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
120121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
130106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
140074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
150041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
160056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
170076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
180042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
190061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
200053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
210009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
220123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
230105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
240043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
250036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
260109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
270062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
280006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
290021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
300066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
310065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
320024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
330104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
340103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
350008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
360094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
370093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
380047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
390011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
400126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
410002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
420012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
430096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
440050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
450025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
460034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
470005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
480026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
490003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11

   [1]    

Wyszukiwarka