Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Kwiecień 2020 09:43

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. DółNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
20003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
30005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
40006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
50008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
60009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
70011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
80012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
90021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
100025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
110026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
120034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
130036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
140041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
150042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
160043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
170047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
180050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
190053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
200065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
210066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
220067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
230076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
240091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
250093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
260096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
270098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
280103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
290104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
300105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
310106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
320113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
330119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
340120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
350122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
360123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
370126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05

   [1]    

Wyszukiwarka