Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 06 Lipiec 2020 22:42

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo DółKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
20091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
30106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
40076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
50122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
60105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
70123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
80036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
90104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
100103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
110001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
120096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
130053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
140005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
150042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
160065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
170066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
180021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
190098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
200009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
210113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
220006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
230043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
240047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
250025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
260008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
270067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
280011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
290126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
300041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
310012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
320050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
330034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
340003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
350093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
360119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
370120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09

   [1]    

Wyszukiwarka