Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 05 Sierpień 2020 09:49

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię DółMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
20076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
30091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
40053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
50109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
60103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
70105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
80104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
90093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
100042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
110011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
120012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
130009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
140096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
150113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
160123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
170036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
180025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
190098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
200026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
210034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
220120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
230002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
240008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
250126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
260006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
270041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
280110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
290050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
300043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
310003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
320067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
330121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
340119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
350106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
360005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
370061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
380065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
390021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
400024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
410066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
420001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
430115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
440047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11

   [1]    

Wyszukiwarka