Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 06 Lipiec 2020 21:34

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
20093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
30120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
40036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
50123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
60047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
70104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
80096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
90103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
100001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
110105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
120025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
130067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
140050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
150098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
160053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
170009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
180021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
190066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
200065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
210008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
220041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
230043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
240006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
250011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
260012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
270034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
280113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
290003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
300106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
310026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
320042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
330005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
340122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
350076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
360091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
370126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05

   [1]    

Wyszukiwarka