Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 16 Maja 2022 11:31

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
20128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
30127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
40126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
50125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
60124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
70123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
80122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
90121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
100120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
110119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
120118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
130117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
140116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
150115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
160114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
170113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
180112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
190111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
200110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
210109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
220108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
230107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
240106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
250105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
260104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
270103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
280102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
290101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
300100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
310099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
320098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
330097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
340096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
350095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
360094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
370093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
380092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
390091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2022-01-06
400090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
410089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
420088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
430087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
440086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
450085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
460084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
470083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
480082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
490081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
500080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
510079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
520078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
530077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
540076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2022-01-03
550075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
560074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
570073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
580072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
590071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
600070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
610069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
620068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
630067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
640066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
650065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
660064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
670063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
680062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
690061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
700060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
710059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
720058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
730057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
740056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
750054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
760053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
770052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
780051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
790050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
800049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
810048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
820047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
830046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
840045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
850044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
860043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
870042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
880041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
890040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
900039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
910038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
920036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
930035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
940034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
950033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
960032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
970031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
980030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
990029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
1000028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
1010027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
1020026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
1030025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
1040024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
1050022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
1060021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
1070019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
1080017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
1090016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
1100014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
1110013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
1120012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
1130011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
1140010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
1150009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
1160008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
1170006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
1180005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
1190003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1200002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
1210001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03

   [1]    

Wyszukiwarka