Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 29 Marzec 2020 11:44

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
20126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
30125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
40124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
50123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
60122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
70121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
80120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
90119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
100118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
110117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
120116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
130115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
140114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
150113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
160112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
170111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
180110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
190109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
200108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
210107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
220106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
230105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
240104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
250103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
260102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03
270101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
280100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
290099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
300098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
310097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
320096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
330095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
340094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
350093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
360092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
370091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
380090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
390089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
400088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
410087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
420086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
430085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
440084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
450083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
460082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
470081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
480080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
490079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
500078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
510077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
520076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
530075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
540074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
550073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
560072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
570071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
580070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
590069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
600068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
610067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
620066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
630065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
640064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
650063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
660062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
670061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
680060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
690059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
700058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
710057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
720056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
730054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
740053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
750052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
760051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
770050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
780049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
790048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
800047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
810046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
820045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
830044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
840043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
850042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
860041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
870040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
880039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
890038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
900036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
910035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
920034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
930033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
940032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
950031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
960030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
970029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
980028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
990027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
1000026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
1010025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
1020024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
1030022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
1040021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
1050019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
1060018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
1070017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
1080016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
1090014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
1100013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
1110012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
1120011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
1130010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
1140009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
1150008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
1160006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
1170005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
1180004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
1190003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1200002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
1210001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15

   [1]    

Wyszukiwarka