Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 25 Września 2022 13:46

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
20033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
30077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
40030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
50130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
60133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
70134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
80135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
90136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09
100112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
110027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
120108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
130125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
140062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
150016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
160111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
170049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
180064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
190072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
200093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
210073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
220119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
230120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
240070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
250078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
260019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
270044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
280083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
290002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
300109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
310075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
320121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
330048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
340047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
350057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
360115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
370129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
380084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
390085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
400096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
410103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
420104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
430105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
440092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
450001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
460054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
470097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
480032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
490025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
500080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
510131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
520095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
530101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
540050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
550067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
560124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
570098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
580013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
590110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
600014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
610053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
620079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
630038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
640059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
650017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
660069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
670040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
680009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
690100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
700081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
710087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
720099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
730060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
740094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
750024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
760065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
770066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
780021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
790117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
800061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
810056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
820022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
830045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
840088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
850116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
860031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
870071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
880008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
890041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
900074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
910043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
920058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
930006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
940051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
950046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
960012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
970011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
980039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
990063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
1000127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
1010034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
1020113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
1030114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1040036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
1050123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
1060082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
1070003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1080035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
1090090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
1100106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
1110068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
1120086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
1130026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
1140118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
1150107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
1160042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
1170010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
1180005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
1190132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09
1200089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
1210029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
1220052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
1230122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
1240091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06
1250028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
1260126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
1270102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10

   [1]    

Wyszukiwarka