Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 26 Listopada 2020 19:32

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
20077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
30030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
40112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
50027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
60108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
70125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
80062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
90016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
100111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
110049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
120064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
130072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
140093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
150073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
160119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
170120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
180070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
190078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
200019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
210044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
220083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
230002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
240109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
250075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
260121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
270036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
280123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
290048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
300047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
310057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
320115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
330084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
340085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
350096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
360103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
370104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
380105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
390092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
400001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
410054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
420097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
430032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
440025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
450080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
460095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
470101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
480050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
490067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
500124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
510098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
520013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
530110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
540014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
550053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
560079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
570038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
580059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
590018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
600017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
610069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
620040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
630009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
640100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
650081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
660087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
670099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
680060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
690094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
700024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
710065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
720066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
730021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
740117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
750061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
760056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
770022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
780045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
790088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
800116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
810031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
820071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
830008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
840041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
850074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
860043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
870006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
880051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
890046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
900012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
910011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
920039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
930063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
940127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
950034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
960113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
970114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
980082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
990003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1000035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
1010090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
1020106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
1030068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
1040086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
1050026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
1060058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
1070118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
1080107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
1090042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
1100010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
1110005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
1120089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
1130029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
1140052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
1150122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
1160076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
1170091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
1180028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
1190126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
1200102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2020-08-03

   [1]    

Wyszukiwarka