Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 19 Maja 2022 04:46

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Dół
10089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
20088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
30079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
40077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
50078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
60090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
70014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
80030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
90045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
100044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
110031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
120046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
130048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
140057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
150054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
160051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
170049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
180059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
190040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
200033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
210035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
220019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
230070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
240071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
250086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
260082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
270083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
280068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
290081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
300087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
310064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
320072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
330092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
340028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
350085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
360063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
370010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
380016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
390100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
400099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
410039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
420107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
430060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
440075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
450095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
460097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
470112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
480111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
490052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
500114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
510080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
520117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
530038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
540108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
550118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
560124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
570022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
580116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
590073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
600003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
610127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
620098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
630026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
640043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
650113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
660021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
670120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
680110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
690024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
700056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
710109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
720005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
730006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
740009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
750029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
760104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
770105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
780129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
790084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
800126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
810093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
820066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
830027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
840065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
850101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
860119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
870128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
880094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
890017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
900069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
910053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
920115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
930050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
940036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
950123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
960001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
970122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
980076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2022-01-03
990091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2022-01-06
1000042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
1010041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
1020102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
1030012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
1040011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
1050062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
1060125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
1070025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
1080106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
1090034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
1100096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
1110103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
1120032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
1130061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
1140058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
1150067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
1160013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
1170002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
1180121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
1190008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
1200074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
1210047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11

   [1]    

Wyszukiwarka