Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 04 Grudnia 2022 05:22

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska DółData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
20005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
30050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
40096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
50060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2022-10-25
60011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
70047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
80031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
90093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2022-09-28
100039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno KrajeńskieKujawsko-PomorskieI2022-11-25
110064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
120073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
130024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
140062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
150052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
160069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
170042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
180106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
190081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
200027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
210034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
220089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
230017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
240094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2022-09-19
250008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
260065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
270066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
280021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
290016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
300063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
310123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
320033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
330122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
340056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
350095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
360102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
370026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
380044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
390083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
400059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
410086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
420070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
430025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
440097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
450088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
460126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
470048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
480104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
490108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
500057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
510071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
520112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
530045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
540014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
550109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
560128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
570118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
580040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
590068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
600080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
610043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaLublinLubelskieIII2022-10-13
620105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
630092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
640101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
650075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
660079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
670082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
680119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
690117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
700115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
710054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
720107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
730131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
740061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
750077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
760051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
770072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
780127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
790030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
800129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
810041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
820049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
830074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
840121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
850125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
860078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
870084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
880085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
890090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
900087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
910099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
920098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
930100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
940116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
950124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
960110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
970111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
980113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
990114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1000120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
1010132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09
1020130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
1030133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
1040134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
1050135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
1060136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09
1070003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1080038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
1090002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
1100058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
1110067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
1120019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
1130028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
1140013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
1150022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
1160012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
1170046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
1180032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
1190029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
1200035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
1210103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
1220006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
1230036/2007GRABSKI MirosławStąporkówŚwiętokrzyskieP2022-01-03
1240009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
1250053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
1260001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
1270091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06

   [1]    

Wyszukiwarka