Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 29 Września 2020 00:16

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię DółMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
20122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
30076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
40127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
50091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
60049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
70053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
80109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
90088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
100089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
110107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
120103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
130104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
140094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
150060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
160118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
170079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
180092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
190093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
200042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
210108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
220072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
230011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
240012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
250014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
260100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
270009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
280095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
290096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
300113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
310004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
320111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
330123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
340036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
350025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
360075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
370029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
380098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
390019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
400026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
410116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
420083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
430034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
440086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
450073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
460062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
470059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
480038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
490085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
500120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
510022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
520077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
530033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
540081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
550101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
560099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
570002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
580008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
590028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
600126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
610006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
620041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
630110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
640117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
650097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
660045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
670050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
680074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
690068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
700040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
710043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
720078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
730016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
740018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
750080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
760003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
770067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
780017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
790010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
800046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
810051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
820056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
830044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
840035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
850121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
860057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
870048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
880119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
890039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
900106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
910064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
920063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
930058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
940125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
950052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
960005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
970061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
980065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
990021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
1000024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
1010066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
1020082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
1030112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
1040090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
1050069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
1060114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1070030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
1080071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
1090105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
1100001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
1110027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
1120124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1130031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
1140032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
1150087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
1160084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
1170115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
1180054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
1190070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
1200102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2020-08-03
1210047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11

   [1]    

Wyszukiwarka