Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 28 Czerwca 2022 23:23

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię DółMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
20122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
30076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2022-01-03
40127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
50091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2022-01-06
60049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
70053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
80109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
90088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
100089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
110107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
120103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
130104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
140094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
150060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
160118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
170079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
180092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
190093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
200042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
210108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
220072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
230128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
240011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
250012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
260014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
270100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
280009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
290095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
300096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
310113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
320111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
330123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
340036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
350025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
360075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
370029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
380098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
390019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
400026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
410116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
420083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
430034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
440086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
450073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
460062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
470059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
480038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
490085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
500120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
510022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
520077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
530033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
540081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
550101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
560099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
570002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
580008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
590028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
600126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
610006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
620041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
630110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
640117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
650097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
660045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
670050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
680074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
690068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
700040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
710043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
720078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
730016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
740080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
750003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
760067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
770017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
780010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
790046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
800051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
810056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
820044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
830035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
840121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
850057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
860048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
870119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
880039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
890106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
900064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
910063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
920058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
930125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
940052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
950005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
960061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
970065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
980021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
990024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
1000066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
1010082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
1020112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
1030090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
1040069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
1050114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1060030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
1070071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
1080105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
1090001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
1100027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
1110124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1120031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
1130032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
1140087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
1150084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
1160129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
1170115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
1180054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
1190070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
1200102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
1210047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11

   [1]    

Wyszukiwarka