Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 25 Września 2022 14:19

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo DółKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10130/2022HUBARIEVA AlonaIII2022-09-09
20133/2022HAJA JacekIII2022-09-09
30134/2022PIECHOCKI MirosławIII2022-09-09
40135/2022RYDZ SoniaIII2022-09-09
50136/2022ZYBER-MOSZAK RenataIII2022-09-09
60026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
70027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2022-08-04
80089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
90029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
100052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
110122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
120106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
130091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieP2022-01-06
140096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
150039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
160103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-21
170104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
180016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
190068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
200105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
210092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
220001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
230090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
240005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
250014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
260053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
270079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
280081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
290017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
300069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
310087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
320022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
330010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
340058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
350024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
360065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
370066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
380108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
390021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
400062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
410128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
420118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
430117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
440107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
450042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
460127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
470125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
480071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
490045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
500013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
510070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
520088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
530048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
540047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
550006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2022-05-10
560057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
570112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
580040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
590043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
600009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2022-05-10
610115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
620054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
630051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
640129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
650049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
660084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2022-07-04
670085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
680095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
690099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
700098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
710100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
720116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
730110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
740111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
750113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
760114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
770082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
780019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
790044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
800083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
810038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
820059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
830064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
840063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
850072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
860025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
870080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2022-06-03
880036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
890123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
900046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
910097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
920032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
930031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
940078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
950028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
960034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
970086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
980050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
990012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
1000002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
1010126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2022-08-04
1020011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
1030008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
1040109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
1050101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
1060075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
1070067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
1080033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
1090131/2022KĄTNY RobertKórnikWielkopolskieIII2022-09-09
1100061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
1110077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
1120030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
1130056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
1140041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
1150074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
1160121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
1170102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
1180124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1190132/2022ZAREMBA-FRANEK AgataWilkowiceWielkopolskieIII2022-09-09
1200003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1210060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
1220035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
1230093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
1240094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
1250073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
1260119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
1270120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09

   [1]    

Wyszukiwarka