Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 22 Maja 2022 04:14

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo DółKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
20027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
30089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
40029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
50052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
60122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
70076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2022-01-03
80106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
90091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2022-01-06
100096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
110039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
120103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
130104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
140016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
150068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
160105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
170092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
180001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
190090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
200005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
210014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
220053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
230079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
240081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
250017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
260069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
270087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
280022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
290010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
300058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
310024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
320065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
330066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
340108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
350021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
360062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
370128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
380118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
390117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
400107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
410042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
420127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
430125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
440071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
450045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
460013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
470070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
480088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
490048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
500047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
510006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
520057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
530112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
540040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
550043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
560009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
570115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
580054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
590051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
600129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
610049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
620084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
630085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
640095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
650099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
660098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
670100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
680116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
690110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
700111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
710113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
720114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
730082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
740019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
750044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
760083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
770038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
780059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
790064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
800063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
810072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
820025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
830080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
840036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
850123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
860046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
870097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
880032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
890031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
900078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
910028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
920034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
930086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
940050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
950012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
960002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
970126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
980011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
990008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
1000109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
1010101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
1020075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
1030067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
1040033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
1050061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
1060077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
1070030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
1080056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
1090041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
1100074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
1110121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
1120102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
1130124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1140003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1150060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
1160035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
1170093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
1180094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
1190073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
1200119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
1210120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09

   [1]    

Wyszukiwarka