Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 24 Stycznia 2021 03:29

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. DółNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-12-22
20002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-06-30
30003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
40005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
50006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
60008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
70009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
80010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
90011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
100012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
110013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
120014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
130016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
140017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2020-12-18
150019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
160021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
170022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
180024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
190025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
200026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
210027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
220028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
230029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
240030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
250031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
260032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
270033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
280034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
290035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
300036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
310038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
320039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
330040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
340041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2021-01-07
350042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
360043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
370044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
380045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
390046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
400047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
410048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
420049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
430050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2021-01-04
440051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
450052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
460053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
470054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
480056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
490057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
500058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
510059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
520060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
530061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2020-03-30
540062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2020-08-06
550063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
560064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
570065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
580066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2020-03-09
590067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
600068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
610069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2020-12-18
620070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
630071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
640072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
650073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
660074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2020-09-08
670075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
680076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2020-12-29
690077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
700078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
710079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
720080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
730081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
740082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
750083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
760084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
770085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
780086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
790087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
800088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
810089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
820090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
830091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
840092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
850093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
860094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2020-09-03
870095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
880096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
890097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
900098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
910099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
920100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
930101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
940102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2021-01-07
950103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
960104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
970105/2017TOMCZAK (CHRZĄSZCZ) PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
980106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
990107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
1000108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
1010109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
1020110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
1030111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
1040112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
1050113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
1060114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1070115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2020-05-21
1080116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
1090117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
1100118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
1110119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
1120120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
1130121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-06-30
1140122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2020-12-29
1150123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
1160124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1170125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
1180126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
1190127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
1200128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2020-11-13

   [1]    

Wyszukiwarka