Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 16 Luty 2020 22:50

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. DółNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
20002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
30003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
40004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
50005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
60006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
70008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2019-02-26
80009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
90010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
100011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2019-01-07
110012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2019-01-07
120013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
130014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
140016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
150017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
160018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
170019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
180021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2019-02-25
190022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
200024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
210025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
220026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
230027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
240028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
250029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
260030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
270031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
280032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
290033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
300034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
310035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
320036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
330038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
340039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
350040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
360041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
370042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
380043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
390044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
400045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
410046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
420047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2019-01-31
430048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
440049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
450050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
460051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
470052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
480053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
490054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
500056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
510057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
520058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
530059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
540060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
550061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
560062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
570063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
580064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
590065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2019-02-25
600066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2019-02-25
610067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
620068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
630069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
640070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
650071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
660072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
670073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
680074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
690075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
700076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
710077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
720078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
730079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
740080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
750081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
760082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
770083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
780084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
790085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
800086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
810087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
820088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
830089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
840090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
850091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
860092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
870093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2018-03-27
880094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
890095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
900096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
910097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
920098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
930099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
940100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
950101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
960102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03
970103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
980104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
990105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
1000106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
1010107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
1020108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
1030109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
1040110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
1050111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
1060112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
1070113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2019-02-28
1080114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
1090115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
1100116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
1110117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
1120118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
1130119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
1140120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2019-06-17
1150121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
1160122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
1170123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
1180124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
1190125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
1200126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
1210127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23

   [1]    

Wyszukiwarka