Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 29 Marzec 2020 11:30

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
20102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03
30070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
40054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
50115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
60084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
70087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
80032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
90031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
100124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
110027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
120001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
130071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
140030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
150114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
160069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
170090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
180112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
190082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
200066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
210024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
220021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
230065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
240061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
250005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
260052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
270125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
280058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
290063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
300064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
310106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
320039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
330119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
340048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
350057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
360121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
370035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
380044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
390056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
400051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
410046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
420010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
430017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
440067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
450003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
460080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
470018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
480016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
490078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
500043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
510040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
520068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
530074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
540050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
550045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
560097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
570117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
580110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
590041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
600006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
610126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
620028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
630008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
640002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
650099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
660101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
670081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
680033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
690077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
700022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
710120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
720085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
730038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
740059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
750062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
760073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
770086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
780034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
790083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
800116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
810026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
820019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
830098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
840029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
850075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
860025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
870036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
880123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
890111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
900004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
910113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
920096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
930095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
940009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
950100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
960014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
970012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
980011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
990072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
1000108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
1010042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
1020093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
1030092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
1040079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
1050118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
1060060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
1070094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
1080104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
1090105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
1100103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
1110107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
1120089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
1130088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
1140109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
1150053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
1160049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
1170091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
1180127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
1190076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
1200122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
1210013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30

   [1]    

Wyszukiwarka