Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 28 Stycznia 2022 20:56

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
20060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
30035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
40093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
50094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
60073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
70119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
80120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
90028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
100034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2021-06-21
110086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
120050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
130012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
140002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2020-12-31
150126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
160011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
170008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2021-06-11
180109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
190101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
200075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
210067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2021-05-20
220033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
230061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2021-03-25
240077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
250030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
260056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
270041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
280074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2021-06-11
290121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
300102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
310124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
320046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
330097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
340032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
350031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
360078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
370025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
380080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
390036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
400123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
410038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
420059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
430064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
440063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
450072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
460019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
470044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
480083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
490082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
500013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2021-09-20
510070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
520088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
530048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
540047/2008ŻUK (TARNAWSKA) EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2021-05-10
550006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
560057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
570112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
580040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
590043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
600009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
610115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
620054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
630051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
640129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
650049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
660084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
670085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
680095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
690099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
700098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
710100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
720116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
730110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
740111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
750113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
760114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
770071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
780045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
790022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
800010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
810058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieFR2019-03-09
820024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
830065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
840066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
850108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
860021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
870062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
880128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
890118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
900117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
910107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
920042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
930127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
940125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
950081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
960017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
970069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
980087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
990005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
1000014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
1010053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
1020079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
1030096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2021-03-01
1040039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
1050103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2021-03-01
1060104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
1070016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
1080068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
1090105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
1100092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
1110001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
1120090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
1130026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
1140027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
1150089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
1160029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
1170052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
1180122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2022-01-03
1190076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2022-01-03
1200106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2021-02-01
1210091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2022-01-06

   [1]    

Wyszukiwarka