Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 07 Lipca 2022 10:38

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2022-01-10
20028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
30126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2021-05-07
40089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
50029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2021-03-01
60052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
70122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieII2022-01-03
80076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2022-01-03
90091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2022-01-06
100005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2021-01-25
110010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
120118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
130107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
140042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2022-01-07
150026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
160086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
170068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
180106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2022-01-20
190090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
200003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
210035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
220082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
230036/2007GRABSKI MirosławStąporkowŚwiętokrzyskieP2022-01-03
240123/2019GRABSKA EwaStąporkowŚwiętokrzyskieII2022-01-03
250113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
260114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
270034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2022-01-21
280127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
290063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
300039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
310012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2022-01-12
320011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2022-01-12
330046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
340006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2021-01-29
350051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
360058/2009SOCHA BartoszPruszkówMazowieckieIR2022-02-20
370043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
380008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2022-04-02
390041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2022-01-10
400074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2022-04-02
410071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
420031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
430088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
440116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
450045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
460022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
470061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2022-02-18
480056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2020-08-19
490024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2020-07-10
500065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2021-09-02
510066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieII2021-06-08
520021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
530117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
540060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
550094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2021-10-04
560099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
570081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
580087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
590040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
600009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2021-01-29
610100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
620017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2021-12-17
630069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2021-12-17
640038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
650059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
660014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
670053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2021-12-20
680079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
690013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2022-03-07
700110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2020-04-17
710098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
720050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2022-01-03
730067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieIR2022-03-05
740124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
750101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2021-09-03
760095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
770025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2022-01-15
780080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
790097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
800032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2022-02-15
810054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
820096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
830103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2022-01-21
840104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
850105/2017TOMCZAK PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2021-03-01
860092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
870001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2022-01-03
880048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
890047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2022-04-11
900057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
910115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-12-21
920129/2021ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
930084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2021-05-06
940085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
950002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2022-03-25
960109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2020-12-31
970075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
980121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2022-03-25
990044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
1000083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
1010019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
1020078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
1030070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
1040120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
1050093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2021-05-20
1060073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
1070119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2021-09-09
1080064/2011SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
1090072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
1100049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
1110111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
1120016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
1130062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieI2022-01-12
1140108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
1150125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2022-01-12
1160027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2021-07-22
1170112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
1180128/2020FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII2021-09-14
1190033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
1200077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
1210030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10

   [1]    

Wyszukiwarka