Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 13 Sierpnia 2020 18:26

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię DółMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
2BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
3BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
4BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
5BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
6BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
7BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
8CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
9CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
10CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
11DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
12DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
13FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII0000-00-00
14GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
15GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
16GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
17GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
18HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
19JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
20JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
21JASEK JanToruńIII0000-00-00
22JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
23JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
24JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
25JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
26KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
27KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
28KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
29KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
30KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
31KORNAS KacperIII0000-00-00
32KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
33KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
34KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
35LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
36ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
37MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
38MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
39MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
40MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
41MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
42NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
43NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
44NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
45OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
46PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
47PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
48PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
49POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
50PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
51PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
52SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
53SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
54SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
55SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
56SOŁTAN MartaIII0000-00-00
57SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
58STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
59STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
60SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
61SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
62SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
63SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
64ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
65WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
66WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
67ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII0000-00-00
68ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
69ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
70ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka