Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 26 Listopada 2020 14:12

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1SOŁTAN MartaIII0000-00-00
2DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
3KORNAS KacperIII0000-00-00
4FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII0000-00-00
5GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
6WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
7SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
8NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
9BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
10BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
11GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
12STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
13DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
14PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
15MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
16JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
17GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
18ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
19POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
20PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
21ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
22ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII0000-00-00
23KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
24HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
25LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
26NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
27WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
28SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
29BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
30GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
31SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
32CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
33STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
34SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
35NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
36KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
37SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
38CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
39KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
40KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
41KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
42KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
43SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
44MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
45JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
46ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
47JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
48BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
49BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
50PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
51ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
52SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
53PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
54SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
55PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
56JASEK JanToruńIII0000-00-00
57CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
58KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
59ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
60OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
61MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
62ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
63MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
64KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
65JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
66SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
67JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
68JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
69BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
70MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka