Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 05 Sierpnia 2021 11:06

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto DółWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1SOŁTAN MartaIII0000-00-00
2DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
3KORNAS KacperIII0000-00-00
4GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
5WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
6SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
7NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
8BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
9BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
10GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
11STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
12DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
13PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
14MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
15JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
16GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
17ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
18POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
19PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
20ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
21KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
22HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
23LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
24NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
25SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
26WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
27BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
28GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
29SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
30CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
31STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
32SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
33SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
34NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
35KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
36CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
37KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
38KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
39KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
40KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
41SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
42MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
43JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
44ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
45JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
46BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
47BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
48PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
49ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
50SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
51PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
52SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
53PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
54JASEK JanToruńIII0000-00-00
55CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
56KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
57ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
58OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
59MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
60ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
61MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
62KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
63JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
64SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
65JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
66JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
67BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
68MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka