Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 10 Sierpnia 2022 04:15

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska DółData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
2POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
3KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
4BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
5PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
6CEGIEŁKA JanWarszawaMazowieckieII0000-00-00
7MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
8PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
9ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
10NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
11SOŁTAN MartaIII0000-00-00
12MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
13PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
14GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
15SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
16MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
17KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
18CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
19PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
20KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
21KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
22JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
23BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
24NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
25BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
26SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
27PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
28JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
29JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
30KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
31LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
32WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
33SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
34SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
35JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
36HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
37JASEK JanToruńIII0000-00-00
38DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
39CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
40SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
41ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
42ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
43JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
44OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
45KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
46GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
47ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
48MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
49WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
50GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
51STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
52ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
53SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
54SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
55BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
56MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
57BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
58SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
59SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
60BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
61ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
62JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
63STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
64KORNAS KacperIII0000-00-00
65DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
66GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
67KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka